Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

11 marca 2011 r.
10:43
Edytuj ten wpis

Były burmistrz Kraśnika wpłacił 50 tys. zł poręczenia majątkowego

Autor: Zdjęcie autora rp
0 72 A A
Piotr Cz. (Archiwum)
Piotr Cz. (Archiwum)

Poręczenia wymagał prokurator po tym, jak przedstawił Piotrowi Cz. zarzuty ws. łapówek i wyjazdu szkoleniowego w Alpy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Piotr Cz. wpłacił poręczenie w czwartek - informuje Beata Syk - Jankowska rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Pieniądze trafiły na specjalnie stworzone w tym celu konto prokuratury, a dowód wpłaty były burmistrz przedstawił prokuratorowi.

Według prokuratury były burmistrz w latach 2003 - 2007 brał pieniądze od dwóch osób za to, że zasiadali w radzie nadzorczej Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Korzyść majątkowa miała wynieść 19,5 tys. zł.

Dwa kolejne zarzuty dotyczą wyjazdu na narty do Austrii. Piotr Cz. jako burmistrz miał w 2008 r. wydać dyrektorom kraśnickich szkół polecenie wyjazdu i zapłacenia za nie ze szkolnych funduszy szkoleniowych choć wiedział, że szkolenia nie będzie. Na wyjazd zostało przekazanych 20 643 zł. Sam Piotr Cz. uzyskał korzyść majątkową w wysokości 2 949 zł stanowiącą refundację kosztów wyjazdu jego i żony. Wreszcie w związku z wyjazdem wprowadził w błąd miejskich urzędników, którzy przyznali mu 142 zł delegacji.

Piotr Cz. nie przyznał się do winy, odmówił składania zeznań. Grozi mu do 10 lat więzienia.



Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 marca 2011 o 18:51
0
[quote name='wow' timestamp='1301058178' post='454799']
Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta
[/quote]

Dobre.Uśmiałem się.
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 14:02
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301056066' post='454769']
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[/quote]
Ja jestem człowiekiem,ty jesteś marną jego repliką,widocznie przed zapołodnieniem za długo wisiałaś w kondomie za oknem na mrozie i teraz jesteś mutacją.Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301056066' post='454769']
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[/quote]
Ja jestem człowiekiem,ty jesteś marną jego repliką,widocznie przed zapołodnieniem za długo wisiałaś w kondomie za oknem na mrozie i teraz jesteś mutacją.Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 13:27
0
[quote name='wow' timestamp='1301052266' post='454730']
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamkniesz swoją brudną gebę bo ci gnojówką zapier***a.Do poklikania niedoruchana pindo
[/quote]
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[quote name='wow' timestamp='1301052266' post='454730']
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamk... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 12:24
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301039272' post='454637']
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w maskę nicku czujesz sie nie tylko mocny w gębie, ale z poparciem wymiaru sprawidliwosci do swoich podelstw, jak to w tym kraju bywa.
Miej czelnosc ujawnic sie odwazny i sprawiedliwy chrzescijnski hipokryto,a z całą pewnoscią przekonamy sie, ze sam jestes wart epitetów, którymi mnie obrzucasz.
Ale parszywe gnidy takie jak ty tak mają.
[/quote]
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamkniesz swoją brudną gebę bo ci gnojówką zapier***a.Do poklikania niedoruchana pindo
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301039272' post='454637']
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w mas... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 12:12
0
[quote name='aneta' timestamp='1301039907' post='454642']
Nie jesteś lepszy. Krytykujesz a zniżasz się poniżej poziomu Marysieńki ;/
[/quote]
Ciebie nikt nie prosil o zdanie,jesli jeszcze nie zauwazylas zeby piasc z ta wywłoką trzeba zejsc na jej poziom,wtedy co zaczyna kumać
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 09:20
0
wowzapomniałam ci jeszcze napisac, ze te wszystkie osoby, które masz na mysli, ze je obrazam same siebie obrazają, ze juz ani ja ani kto inny nie jest w stanie bardziej ich obrazic. my im tylko przypominamy, ze w swojej politycznej i nie tylko działalności zagubili po drodze honor i uczciwosć.
Avatar
aneta / 25 marca 2011 o 08:58
0
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[/quote]
Nie jesteś lepszy. Krytykujesz a zniżasz się poniżej poziomu Marysieńki ;/
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 08:47
0
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[/quote]
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w maskę nicku czujesz sie nie tylko mocny w gębie, ale z poparciem wymiaru sprawidliwosci do swoich podelstw, jak to w tym kraju bywa.
Miej czelnosc ujawnic sie odwazny i sprawiedliwy chrzescijnski hipokryto,a z całą pewnoscią przekonamy sie, ze sam jestes wart epitetów, którymi mnie obrzucasz.
Ale parszywe gnidy takie jak ty tak mają.
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana ... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 00:27
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301006673' post='454570']
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
[/quote]
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301006673' post='454570']
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
[/quote]
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trze... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 marca 2011 o 23:44
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1300988435' post='454438']
Marysieńka jest jedna ,ale ma wiele osobowości. gdyby nie ja to to forum by padło. Zrobiłam w tym miesiącu już 330 postów. jestem najlepsza. najwięcej osób mnie cytuje a burmistrz nie składa mi oferty pracy.Przeciez jestem madra i sławna.Pozdrawiam mój fan club.
[/quote]
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
Avatar
Gość / 25 marca 2011 o 18:51
0
[quote name='wow' timestamp='1301058178' post='454799']
Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta
[/quote]

Dobre.Uśmiałem się.
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 14:02
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301056066' post='454769']
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[/quote]
Ja jestem człowiekiem,ty jesteś marną jego repliką,widocznie przed zapołodnieniem za długo wisiałaś w kondomie za oknem na mrozie i teraz jesteś mutacją.Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301056066' post='454769']
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[/quote]
Ja jestem człowiekiem,ty jesteś marną jego repliką,widocznie przed zapołodnieniem za długo wisiałaś w kondomie za oknem na mrozie i teraz jesteś mutacją.Ale przynejmniej możesz znależć prace w cyrku,tam takich dziwnych pojebów jak ty bedą ogladac,no i może coś do żarcia wleją ci do koryta rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 13:27
0
[quote name='wow' timestamp='1301052266' post='454730']
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamkniesz swoją brudną gebę bo ci gnojówką zapier***a.Do poklikania niedoruchana pindo
[/quote]
Lecz sie człowieku , jeśli w ogóle mozna cie nim nazwac.
[quote name='wow' timestamp='1301052266' post='454730']
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamk... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 12:24
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301039272' post='454637']
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w maskę nicku czujesz sie nie tylko mocny w gębie, ale z poparciem wymiaru sprawidliwosci do swoich podelstw, jak to w tym kraju bywa.
Miej czelnosc ujawnic sie odwazny i sprawiedliwy chrzescijnski hipokryto,a z całą pewnoscią przekonamy sie, ze sam jestes wart epitetów, którymi mnie obrzucasz.
Ale parszywe gnidy takie jak ty tak mają.
[/quote]
No widzisz ku***!Trafiłem w twoj poziom i od razu zaczynasz pisać do rzeczy.Trzeba cie czesciej jebać, to bedziesz lepiej zdania składała.A teraz ty je***a wywłoko czytaj;Czubowi nikt nigdy nie dorówna!Moj mozg musiał sie zlasować,żeby wskoczyć na twoj poziom rozumowania.Ta religia, to akurat nie moje wyznanie.A co do gnid to chyba cos ci sie pomylilo,rozumiem,że piszesz o sobie popier***ona pokrako!Lepiej będzie dla ciebie i wszystkich jak zamkniesz swoją brudną gebę bo ci gnojówką zapier***a.Do poklikania niedoruchana pindo
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301039272' post='454637']
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w mas... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 12:12
0
[quote name='aneta' timestamp='1301039907' post='454642']
Nie jesteś lepszy. Krytykujesz a zniżasz się poniżej poziomu Marysieńki ;/
[/quote]
Ciebie nikt nie prosil o zdanie,jesli jeszcze nie zauwazylas zeby piasc z ta wywłoką trzeba zejsc na jej poziom,wtedy co zaczyna kumać
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 09:20
0
wowzapomniałam ci jeszcze napisac, ze te wszystkie osoby, które masz na mysli, ze je obrazam same siebie obrazają, ze juz ani ja ani kto inny nie jest w stanie bardziej ich obrazic. my im tylko przypominamy, ze w swojej politycznej i nie tylko działalności zagubili po drodze honor i uczciwosć.
Avatar
aneta / 25 marca 2011 o 08:58
0
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[/quote]
Nie jesteś lepszy. Krytykujesz a zniżasz się poniżej poziomu Marysieńki ;/
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 08:47
0
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[/quote]
Święty inaczej reprezentuje wszystkich takich jakim sam jest, którzy pod płaszczykiem anonimowosci dopuszczają sie tego co w swoim fałszu nie przebierając w srodkach sami innym zarzucają, ze az trudno im dorównac. Pod tym wzgledem, to nawet Czubinski ze swoimi ludzmi do pięt im nie dorastał.
Własnie pokazujesz kto tu jest popier***ony i do jakiego stopnia, ze od zakłamania politycznego mózg Ci sie zlasował. Trzymajac z władzą, przywdziany w maskę nicku czujesz sie nie tylko mocny w gębie, ale z poparciem wymiaru sprawidliwosci do swoich podelstw, jak to w tym kraju bywa.
Miej czelnosc ujawnic sie odwazny i sprawiedliwy chrzescijnski hipokryto,a z całą pewnoscią przekonamy sie, ze sam jestes wart epitetów, którymi mnie obrzucasz.
Ale parszywe gnidy takie jak ty tak mają.
[quote name='wow' timestamp='1301009246' post='454574']
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana ... rozwiń
Avatar
wow / 25 marca 2011 o 00:27
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301006673' post='454570']
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
[/quote]
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trzeba być kurewską szmatą,żeby nie mieć szacunku do nikogo i niczego!Skoro nie potrafisz się zachować na tym forum,to tak samo będziesz traktowana odpowiednimi epitetami,na które zresztą zasługujesz pier***ona wywłoko!Każdy twój,popier***ony post będzie odpowiednio komentowany,żebyś się poczuła tak jak ludzie ,którym tu ubliżasz! A wiec do poklikania i w niedługim czasie do zobaczenia niedoje***a dziwko!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301006673' post='454570']
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
[/quote]
Jaką ty wredną kurwą jesteś!!! Nie spotałem się jeszcze z tak popier***onym użytkownikiem jak ty,ścierwo!!!Obrażasz wszystkich,poczawszy od zwylkych użytkowników,poprzez lokalne władze,centralne,prezydenta i wreszcie wsadzasz tego poje***ego,parszywego ryja do religii i Boga!Jaką trze... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 marca 2011 o 23:44
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1300988435' post='454438']
Marysieńka jest jedna ,ale ma wiele osobowości. gdyby nie ja to to forum by padło. Zrobiłam w tym miesiącu już 330 postów. jestem najlepsza. najwięcej osób mnie cytuje a burmistrz nie składa mi oferty pracy.Przeciez jestem madra i sławna.Pozdrawiam mój fan club.
[/quote]
Na bezczelne chamstwo niewiele da sie zaradzic. Ale teraz będzie nas cos odrózniało. Gosciuj sie dalej parszywa świnio.
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 132 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!