Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 kwietnia 2014 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Dach kościoła z miejskich pieniędzy? Kabaciński zgłosił sprawę do prokuratury

Autor: Zdjęcie autora (aa)
31 29 A A

Poseł Michał Kabaciński (Twój Ruch) podejrzewa, że radni z Kraśnika mogli popełnić przestępstwo i donosi w tej sprawie śledczym. Chodzi o sprawę dotyczącą sfinansowania z miejskich pieniędzy dachu na budowanym kościele przy ul. Słowackiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budżet obywatelski w Kraśniku w tym roku debiutuje. Jednym z wniosków zgłoszonych przez mieszkańców był dach kościoła Matki Bożej Bolesnej. Radni mimo, że inwestycja nie mieści się w zadaniach gminy, zgodzili się poddać ten wniosek pod głosowanie mieszkańców. Wniosek uzyskał największą liczbę głosów - 1130. Ostatecznie radni pod koniec marca przegłosowali zmiany w budżecie miasta i zgodzili się, aby 500 tys. zł otrzymała parafia pw. Matki Bożej Bolesnej. Także później, mimo wszczęcia postępowania przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Lublinie i wstrzymania realizacji tych wydatków radni zdania nie zmienili. Na ostatniej sesji 24 kwietnia nie wycofali tej inwestycji z budżetu. W poniedziałek poseł Michał Kabaciński z Twojego Ruchu przesłał zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Obciąża członków komisji ds. budżetu obywatelskiego, w skład której wchodzili wszyscy radni. Zarzuca im nadużycie zaufania, przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków. - Do pełnienia przestępstwa mogło dojść już na etapie weryfikacji wniosków, bowiem radni nie odrzucili tego wniosku a powinni - podkreśla poseł Kabaciński. Krzysztof Ślusarz, który pełnił funkcje przewodniczącego komisji ds. budżetu obywatelskiego w Kraśniku przyznaje, że radni mogli w każdej chwili błąd naprawić, ale tego nie zrobili. - Wszyscy radni wiedzieli, że inwestycja ta nie mieści się w zadaniach gminy, bo uprzedzał o tym radca prawny na komisji - wskazuje radny Ślusarz. Przekonuje, że apelował do radnych o rozsądek. - To, że radni postanowili być poza prawem a to już ode mnie nie zależy - dodaje.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 maja 2014 o 12:47
0

BRAWO

To tytuł odmóżdżającego czasopisma dla smarkatych.

Poziom argumentów w poście taki sam.

Avatar
ana / 3 maja 2014 o 23:04
0

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .

BRAWO

BRAWO

rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2014 o 20:42
0

Puknij się w główeczkę! I nie zaciemniaj. Moje pieniądze mam prawo wydać na co chcę i na kogo chcę. Radni mi łaski nie robią, bo to nie ich, a moje pieniądze.

Ja się czuje dojony przez partie wszelkiej maści.

Kościół nikomu nic na siłę nie zabiera.

Partie, nawet te, których się brzydzę, są utrzymywane z naszych podatków.

A chorzy, bezdomni, bezrobotni, starzy są pozbawieni opieki państwa.

Avatar
ASD / 3 maja 2014 o 18:30
0

POWINNI POZAMYKAĆ WSZYSTKICH RADNYCH ODPOWIEDZIALNYCH ZA PRZEKAZANIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY FUNKCJONARIUSZOM OBCEGO PAŃSTWA  WATYKAN.

A WYOBRAŹCIE SOBIE N.P. SYTUACJĘ GDYBY RADNI KRAŚNIKA PRZEKAZALI PIENIĄDZE NA BUDOWĘ DACHU AMBASADY NIEMIEC LUB FEDERACJI ROSYJSKIEJ.

CO WTEDY BY POWIEDZIELI CI ( POBOŻNI ), TEZ BYLI BY ZA ?

PRZECIEŻ WSZYSTKIE PAŃSTWA SĄ RÓWNE WOBEC SIEBIE .

DLACZEGO WATYKAN MA BYĆ LEPSZY OD INNYCH

NIECH NAS DOI KAŻDY KTO TYLKO CHCE.

Avatar
Gość / 3 maja 2014 o 17:52
0

między innymi, ale nie tylko.

są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań

A czy ktoś bronił im iść i zagłosować inaczej? Tu ludzie zagłosowali nogami i rękami w sprawie SWOICH pieniędzy. Zgodnie z prawami demokracji.

Czy znowu partyjni wiedzą lepiej, co dla ludzi jest dobre?

Niech partyjni utrzymują się ze swoich składek i zabierają głos w sprawie swojej partii. Wyznaniami zajmą się kościoły. Do tego nie trzeba pomocy Kabacińskich, ani żadnych innych Palikmiotów.

A czy ktoś bronił im iść i zagłosować inaczej? Tu ludzie zagłosowali nogami i rękami w sprawie SWOICH pieniędzy. Zgodnie z prawami demokracji.

Czy znowu partyjni wiedzą lepiej, co dla ludzi jest dobre?

Niech partyjni utrzymują się ze swoich składek i zabierają głos w sprawie swojej partii. Wyznaniami zajmą się kościoły. Do tego nie trzeba pomocy Kabacińskich, ani żadnych innych Palikmiotów.

rozwiń
Avatar
jon / 3 maja 2014 o 14:48
0

a czyje są te pieniądze podatników jak nie właśnie tych ludzi, którzy zdecydowali, że chcą finansować akurat ten dach?

między innymi, ale nie tylko.

są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań

Avatar
biver / 30 kwietnia 2014 o 14:14
0

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie ... rozwiń

Avatar
Tropiciel / 29 kwietnia 2014 o 14:32
0

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!

Tak tak tylko do momentu kiedy takie prawo obowiazuje to mamy obowiązek je przestrzegać, j

Tak tak tylko do momentu kiedy takie prawo obowiazuje to mamy obowiązek je przestrzegać, j

rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2014 o 14:09
0

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy czę... rozwiń

Avatar
Tropiciel / 29 kwietnia 2014 o 11:45
0

Ale wszyscy Katolicy, ciekawe gdzie się nauczyliście takich epitetów no chyba na kazaniu w kosciele.

Ciekawe ile mieszkanców ma Krasnik a ile chce tej kasy na dach kościoła

Po drugie w tym kraju nigdy nie będzie dobrze kto by nie rzadził Tusku czy Jaro nawet Maciar jesli nie będzie szanowane prawo nawet takie którym może nie odpowiadać szczególnie przez radnych.Wstyd za takich radnych .

Avatar
Gość / 4 maja 2014 o 12:47
0

BRAWO

To tytuł odmóżdżającego czasopisma dla smarkatych.

Poziom argumentów w poście taki sam.

Avatar
ana / 3 maja 2014 o 23:04
0

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .

BRAWO

BRAWO

rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2014 o 20:42
0

Puknij się w główeczkę! I nie zaciemniaj. Moje pieniądze mam prawo wydać na co chcę i na kogo chcę. Radni mi łaski nie robią, bo to nie ich, a moje pieniądze.

Ja się czuje dojony przez partie wszelkiej maści.

Kościół nikomu nic na siłę nie zabiera.

Partie, nawet te, których się brzydzę, są utrzymywane z naszych podatków.

A chorzy, bezdomni, bezrobotni, starzy są pozbawieni opieki państwa.

Avatar
ASD / 3 maja 2014 o 18:30
0

POWINNI POZAMYKAĆ WSZYSTKICH RADNYCH ODPOWIEDZIALNYCH ZA PRZEKAZANIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY FUNKCJONARIUSZOM OBCEGO PAŃSTWA  WATYKAN.

A WYOBRAŹCIE SOBIE N.P. SYTUACJĘ GDYBY RADNI KRAŚNIKA PRZEKAZALI PIENIĄDZE NA BUDOWĘ DACHU AMBASADY NIEMIEC LUB FEDERACJI ROSYJSKIEJ.

CO WTEDY BY POWIEDZIELI CI ( POBOŻNI ), TEZ BYLI BY ZA ?

PRZECIEŻ WSZYSTKIE PAŃSTWA SĄ RÓWNE WOBEC SIEBIE .

DLACZEGO WATYKAN MA BYĆ LEPSZY OD INNYCH

NIECH NAS DOI KAŻDY KTO TYLKO CHCE.

Avatar
Gość / 3 maja 2014 o 17:52
0

między innymi, ale nie tylko.

są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań

A czy ktoś bronił im iść i zagłosować inaczej? Tu ludzie zagłosowali nogami i rękami w sprawie SWOICH pieniędzy. Zgodnie z prawami demokracji.

Czy znowu partyjni wiedzą lepiej, co dla ludzi jest dobre?

Niech partyjni utrzymują się ze swoich składek i zabierają głos w sprawie swojej partii. Wyznaniami zajmą się kościoły. Do tego nie trzeba pomocy Kabacińskich, ani żadnych innych Palikmiotów.

A czy ktoś bronił im iść i zagłosować inaczej? Tu ludzie zagłosowali nogami i rękami w sprawie SWOICH pieniędzy. Zgodnie z prawami demokracji.

Czy znowu partyjni wiedzą lepiej, co dla ludzi jest dobre?

Niech partyjni utrzymują się ze swoich składek i zabierają głos w sprawie swojej partii. Wyznaniami zajmą się kościoły. Do tego nie trzeba pomocy Kabacińskich, ani żadnych innych Palikmiotów.

rozwiń
Avatar
jon / 3 maja 2014 o 14:48
0

a czyje są te pieniądze podatników jak nie właśnie tych ludzi, którzy zdecydowali, że chcą finansować akurat ten dach?

między innymi, ale nie tylko.

są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań

Avatar
biver / 30 kwietnia 2014 o 14:14
0

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .

takiTAM 

 Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie ... rozwiń

Avatar
Tropiciel / 29 kwietnia 2014 o 14:32
0

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!

Tak tak tylko do momentu kiedy takie prawo obowiazuje to mamy obowiązek je przestrzegać, j

Tak tak tylko do momentu kiedy takie prawo obowiazuje to mamy obowiązek je przestrzegać, j

rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2014 o 14:09
0

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!

Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć.

To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego!

Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi.

A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji!

Teraz sądy czę... rozwiń

Avatar
Tropiciel / 29 kwietnia 2014 o 11:45
0

Ale wszyscy Katolicy, ciekawe gdzie się nauczyliście takich epitetów no chyba na kazaniu w kosciele.

Ciekawe ile mieszkanców ma Krasnik a ile chce tej kasy na dach kościoła

Po drugie w tym kraju nigdy nie będzie dobrze kto by nie rzadził Tusku czy Jaro nawet Maciar jesli nie będzie szanowane prawo nawet takie którym może nie odpowiadać szczególnie przez radnych.Wstyd za takich radnych .

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 1 0

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 1

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 1

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 22 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 7

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 23 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 2

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!