Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 listopada 2008 r.
21:21
Edytuj ten wpis

Działacz PO groził, teraz ma kłopoty

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 47 A A

Dyrektor szkoły w Urzędowie skarży się policji: Burmistrz Kraśnika Piotr Czubiński zastraszał mnie. Sprawą zajęła się walcząca z korupcją Julia Pitera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj zapowiedziała, że skieruje ją do sądu partyjnego.

Dziennik Wschodni systematycznie opisuje afery, w które wplątuje się Piotr Czubiński. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej.

Miesiąc temu Andrzej Rolla, dyrektor Zespołu Szkół im. Orląt Lwowskich z Urzędowa, zawiadomił miejscową policję o rozmowie telefonicznej z burmistrzem Kraśnika i członkiem władz lubelskiej PO. Dyrektor twierdzi, że Czubiński miał mu grozić nasłaniem kontroli z Kuratorium Oświaty, jeśli nie przywróci do pracy zwolnionej właśnie pracownicy administracji.

Kobieta straciła posadę księgowej za drastyczne niedopełnienie obowiązków. Kuratorem jest Krzysztof Babisz, były wicestarosta kraśnicki i były współpracownik Czubińskiego z Urzędu Miasta. Rolla rozmawia o tym niechętnie. - Proszę pytać w prokuraturze - stwierdza.

- Odmówiliśmy wszczęcia śledztwa, bo nie doszło do czynu zabronionego. Nie każda groźba jest groźbą karalną - tłumaczy Mirosław Węcławski, zastępca prokuratora rejonowego z Kraśnika.

Burmistrz przyznaje, że rozmawiał telefonicznie (w obecności asystentki) z dyrektorem szkoły o zwolnionej pracownicy. - Jednak nie kierował pod adresem dyrektora żadnych gróźb. Taki zarzut traktuje jako pomówienie - stwierdza Daniel Niedziałek, rzecznik UM w Kraśniku.

Czubiński interweniował, mimo że szkoła z Urzędowa nie podlega jego magistratowi. - Ta kobieta jest mieszkanką Kraśnika i stąd zainteresowanie - tłumaczy Niedziałek.

Ale rozmowa telefoniczna może mieć dla działacza PO poważne konsekwencje. Jego postępowaniu przygląda się Julia Pitera, minister ds. zwalczania korupcji w rządzie Donalda Tuska. - Namawiam dyrektora, żeby do mnie napisał. Nie padły groźby karalne, ale sposób działania burmistrza jest niedopuszczalny.

Jeśli rozmowa tak wyglądała, to ja skieruję wniosek do sądu partyjnego o ukaranie Czubińskiego - zapowiada Julia Pitera. Maksymalna kara, jaka może go spotkać, to usunięcie z partii.

Pitera interesuje się trwającym już dwa lata śledztwem, dotyczącym nieprawidłowości w samorządowej Strefie Usług Komunalnych, którą kierował Czubiński. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Pani minister będzie interweniować u prokuratora krajowego w wypadku dostrzeżenia nieprawidłowości.

- Ale muszę się trzymać procedury. Ingerencja władz nie pomaga śledztwom, a tylko wywołuje oskarżenia o naciskanie na prokuratorów - tłumaczy J. Pitera. Zapowiada, że za dwa, trzy miesiące znowu zapyta, co dzieje się ze śledztwem w sprawie SUK.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kraśnik11D / 19 października 2009 o 18:18
0
KASIeńka18 napisał:
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!


i dobrze kasieńko,że są jeszcze dziewczyny które mają troche godności i rozumu w głowie, a tak nawiasem mówiąc ten człowiek siedzi po całych dniach na N>K i robi chyba przegląd ewentualnych nowych zdobyczy.


i dobrze kasieńko,że są jeszcze dziewczyny które mają troche godności i rozumu w głowie, a tak nawiasem mówiąc ten człowiek siedzi po całych dniach na N>K i robi chyba przegląd ewentualnych nowych zdobyczy. rozwiń
Avatar
KASIeńka18 / 19 października 2009 o 09:46
0
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!
Avatar
abudibu / 15 października 2009 o 10:30
0
Nauczycielka napisał:
Co to za gość na fotce, z łapami w kieszeniach portek? Z kulturą i wychowaniem to nie ma nic wspólnego.


Z tym, że ten gość nie ma kultury i szacunku dla ludzi to chyba zgadzamy się wszyscy. Ale niektórym to nie przeszkadza. Np. paniom, a raczej małolatom z UM Kraśnik, Ośrodka Polsko-Ukrainskiego i innych placówek, którymi steruje P.Cz. Jak jakaś panienka się spodoba, to szybka akcja - delegacja, jakiś inny wyjazd (jak nie z nim to z jakimś innym "ważnym" z UM) i etacik jest No i cóż się dziwić, ze interweniował w sprawie zwolnionej pracownicy... (może nienajmłodsza, ale "zdolna" ? ) A może przydałoby się głośno opowiedzieć o jednym z ostatnich romansików P.Cz. z 22-letnią Elizą R.... - pracownicą Ośrodka Polsko Ukraińskiego... ciekawe czy jest taka kompetentna na zajmowane przez siebie stanowisko, czy może "zdolna" w innych kwestiach??? Czubiński nie patrzy na kwalifikacje, bo w Kraśniku magistrów jak mrówków, a on zatrudnia małolaty ledwie po ogólniaku, które raptem studia zaczynają... Taaak, troszkę kultury temu panu z pewnością brakuje...


Z tym, że ten gość nie ma kultury i szacunku dla ludzi to chyba zgadzamy się wszyscy. Ale niektórym to nie przeszkadza. Np. paniom, a raczej małolatom z UM Kraśnik, Ośrodka Polsko-Ukrainskiego i innych placówek, którymi steruje P.Cz. Jak jakaś panienka się spodoba, to szybka akcja - delegacja, jakiś inny wyjazd (jak nie z nim to z jakimś innym "ważnym" z UM) i etacik jest No i cóż się dziwić, ze interweniował w sprawie zwolnionej pracownicy... (może nienajmłodsza, ale "zdolna" ? ) A może przyda... rozwiń
Avatar
Kronos / 18 listopada 2008 o 10:53
0
gość1 napisał:
Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...

Sam sie nie wypowiadaj bolszewiku!!! Kto dał ci prawo do decydowania o tym kto może się wypowiadac!!! Chyba to ty nie masz pojęcia o tej sprawie!!!
Avatar
gość1 / 17 listopada 2008 o 13:02
0
SEAT napisał:
Widze że jakiś lizodu...a pisze o Andzrzejku!!! Dusza człowiek!!! Chyba sie spawiuje !!!!!



Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...
Avatar
temida / 17 listopada 2008 o 10:44
0
Rozumie Kraśniczankę doskonale- bo p. A.R jest taki sam!

Sieje terror w szkole i też zwalnia ludzi (tych którzy za dużo wiedzą na jego temat). Więc jak widać wszyscy u władzy są tacy sami.. Kawał drani!

Tylko biedna ta młodzież no bo z kogo ma brać przykład??
Skoro dyrektor- nauczyciel nie potrafi dać dobrego przykładu!!
Avatar
kraśniczanka / 17 listopada 2008 o 08:12
0
I co z tego ,że znajomy Stawiarskiego.Pewnie tylko dzięki temu odważył się na zawiadomienie policji.Czubiński zwalnia ludzi i zatrudnia kiedy chce, nie obowiązują go żadne umowy, żadne prawo.On sam w tym mieście ustanawia prawo.Tak nie było chyba nawet za czasów Gomułki.PITERA miała się wziąć za niego i co?Jest taka sama jak całe sądownictwo w tym kraju.Macki Czubińskiego sięgają nie wiadomo gdzie.Wszyscy w mieście się boją tego Pinoczeta, jak mu ktoś podskoczy , zwalnia wszystkich członków rodziny, do ostatniego pokolenia.Nikt z zewnątrz miasta nie ma zielonego pojęcia co on sobie zrobił w Kraśniku, to jest jego prywatne miasto.Szkoda nawet gadac , bo to nic nie zmienia.Jedynie na gnoju wywieźć go, bo na sprawiedliwość chyba już nikt nie liczy.......
I co z tego ,że znajomy Stawiarskiego.Pewnie tylko dzięki temu odważył się na zawiadomienie policji.Czubiński zwalnia ludzi i zatrudnia kiedy chce, nie obowiązują go żadne umowy, żadne prawo.On sam w tym mieście ustanawia prawo.Tak nie było chyba nawet za czasów Gomułki.PITERA miała się wziąć za niego i co?Jest taka sama jak całe sądownictwo w tym kraju.Macki Czubińskiego sięgają nie wiadomo gdzie.Wszyscy w mieście się boją tego Pinoczeta, jak mu ktoś podskoczy , zwalnia wszystkich członków rodziny, do ostatniego pokolenia.Nikt z zewnątrz m... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2008 o 10:40
0
CO TAM PANIE U PANA PIOTRA CZ.
Avatar
Zouave / 14 listopada 2008 o 18:58
0
Kto go wybrał?
Kraśniczanie.
Kto mu podziękuje?
Kraśniczanie.
Porządek trzeba brać we własne ręce.
Avatar
Pytający / 13 listopada 2008 o 23:09
0
Matka_Urzedów napisał:
Usunięty.


Jak nazywa się 'Matka_Urzedów' , że ją usuneliście? SB, KGB, GRU - a może MOSAD?
Avatar
kraśnik11D / 19 października 2009 o 18:18
0
KASIeńka18 napisał:
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!


i dobrze kasieńko,że są jeszcze dziewczyny które mają troche godności i rozumu w głowie, a tak nawiasem mówiąc ten człowiek siedzi po całych dniach na N>K i robi chyba przegląd ewentualnych nowych zdobyczy.


i dobrze kasieńko,że są jeszcze dziewczyny które mają troche godności i rozumu w głowie, a tak nawiasem mówiąc ten człowiek siedzi po całych dniach na N>K i robi chyba przegląd ewentualnych nowych zdobyczy. rozwiń
Avatar
KASIeńka18 / 19 października 2009 o 09:46
0
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!
Avatar
abudibu / 15 października 2009 o 10:30
0
Nauczycielka napisał:
Co to za gość na fotce, z łapami w kieszeniach portek? Z kulturą i wychowaniem to nie ma nic wspólnego.


Z tym, że ten gość nie ma kultury i szacunku dla ludzi to chyba zgadzamy się wszyscy. Ale niektórym to nie przeszkadza. Np. paniom, a raczej małolatom z UM Kraśnik, Ośrodka Polsko-Ukrainskiego i innych placówek, którymi steruje P.Cz. Jak jakaś panienka się spodoba, to szybka akcja - delegacja, jakiś inny wyjazd (jak nie z nim to z jakimś innym "ważnym" z UM) i etacik jest No i cóż się dziwić, ze interweniował w sprawie zwolnionej pracownicy... (może nienajmłodsza, ale "zdolna" ? ) A może przydałoby się głośno opowiedzieć o jednym z ostatnich romansików P.Cz. z 22-letnią Elizą R.... - pracownicą Ośrodka Polsko Ukraińskiego... ciekawe czy jest taka kompetentna na zajmowane przez siebie stanowisko, czy może "zdolna" w innych kwestiach??? Czubiński nie patrzy na kwalifikacje, bo w Kraśniku magistrów jak mrówków, a on zatrudnia małolaty ledwie po ogólniaku, które raptem studia zaczynają... Taaak, troszkę kultury temu panu z pewnością brakuje...


Z tym, że ten gość nie ma kultury i szacunku dla ludzi to chyba zgadzamy się wszyscy. Ale niektórym to nie przeszkadza. Np. paniom, a raczej małolatom z UM Kraśnik, Ośrodka Polsko-Ukrainskiego i innych placówek, którymi steruje P.Cz. Jak jakaś panienka się spodoba, to szybka akcja - delegacja, jakiś inny wyjazd (jak nie z nim to z jakimś innym "ważnym" z UM) i etacik jest No i cóż się dziwić, ze interweniował w sprawie zwolnionej pracownicy... (może nienajmłodsza, ale "zdolna" ? ) A może przyda... rozwiń
Avatar
Kronos / 18 listopada 2008 o 10:53
0
gość1 napisał:
Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...

Sam sie nie wypowiadaj bolszewiku!!! Kto dał ci prawo do decydowania o tym kto może się wypowiadac!!! Chyba to ty nie masz pojęcia o tej sprawie!!!
Avatar
gość1 / 17 listopada 2008 o 13:02
0
SEAT napisał:
Widze że jakiś lizodu...a pisze o Andzrzejku!!! Dusza człowiek!!! Chyba sie spawiuje !!!!!



Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...
Avatar
temida / 17 listopada 2008 o 10:44
0
Rozumie Kraśniczankę doskonale- bo p. A.R jest taki sam!

Sieje terror w szkole i też zwalnia ludzi (tych którzy za dużo wiedzą na jego temat). Więc jak widać wszyscy u władzy są tacy sami.. Kawał drani!

Tylko biedna ta młodzież no bo z kogo ma brać przykład??
Skoro dyrektor- nauczyciel nie potrafi dać dobrego przykładu!!
Avatar
kraśniczanka / 17 listopada 2008 o 08:12
0
I co z tego ,że znajomy Stawiarskiego.Pewnie tylko dzięki temu odważył się na zawiadomienie policji.Czubiński zwalnia ludzi i zatrudnia kiedy chce, nie obowiązują go żadne umowy, żadne prawo.On sam w tym mieście ustanawia prawo.Tak nie było chyba nawet za czasów Gomułki.PITERA miała się wziąć za niego i co?Jest taka sama jak całe sądownictwo w tym kraju.Macki Czubińskiego sięgają nie wiadomo gdzie.Wszyscy w mieście się boją tego Pinoczeta, jak mu ktoś podskoczy , zwalnia wszystkich członków rodziny, do ostatniego pokolenia.Nikt z zewnątrz miasta nie ma zielonego pojęcia co on sobie zrobił w Kraśniku, to jest jego prywatne miasto.Szkoda nawet gadac , bo to nic nie zmienia.Jedynie na gnoju wywieźć go, bo na sprawiedliwość chyba już nikt nie liczy.......
I co z tego ,że znajomy Stawiarskiego.Pewnie tylko dzięki temu odważył się na zawiadomienie policji.Czubiński zwalnia ludzi i zatrudnia kiedy chce, nie obowiązują go żadne umowy, żadne prawo.On sam w tym mieście ustanawia prawo.Tak nie było chyba nawet za czasów Gomułki.PITERA miała się wziąć za niego i co?Jest taka sama jak całe sądownictwo w tym kraju.Macki Czubińskiego sięgają nie wiadomo gdzie.Wszyscy w mieście się boją tego Pinoczeta, jak mu ktoś podskoczy , zwalnia wszystkich członków rodziny, do ostatniego pokolenia.Nikt z zewnątrz m... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2008 o 10:40
0
CO TAM PANIE U PANA PIOTRA CZ.
Avatar
Zouave / 14 listopada 2008 o 18:58
0
Kto go wybrał?
Kraśniczanie.
Kto mu podziękuje?
Kraśniczanie.
Porządek trzeba brać we własne ręce.
Avatar
Pytający / 13 listopada 2008 o 23:09
0
Matka_Urzedów napisał:
Usunięty.


Jak nazywa się 'Matka_Urzedów' , że ją usuneliście? SB, KGB, GRU - a może MOSAD?
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie?

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie? 0 12

Nauczyciele, to kolejna grupa zawodowa domagająca się podwyżek – o 1000 zł. Pedagodzy rozważają masowo branie zwolnień lekarskich w trakcie egzaminów ósmoklasistów, gimnazjalnych i matur. Manewr z L4 przyniósł już sukces policjantom – dostali to, co chcieli

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy 0 3

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i wojewoda lubelski Przemysław Czarnek osobiście przekazali chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego cztery nowe karetki. Dwie zostaną w Chełmie, dwie trafią do Krasnegostawu i Włodawy

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia?

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia? 45 15

Wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej złożyli już wnioski o wprowadzenie w nowym roku podwyżek dla klientów indywidualnych. Szczegóły są negocjowane z Urzędem Regulacji Energetyki, ale mówi się o wzroście od 20 do 40 procent.

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni 0 2

Remont odcinka krajowej „dwunastki” w granicach miasta miał ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Już jednak wiadomo, że drogowcy wejdą na plac budowy najwcześniej w lutym

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 71 7

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 8 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 1 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 25 40

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 12 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 11 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 12 1

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!