Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 listopada 2011 r.
16:51
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Radni pytali o zarobki. Burmistrz odpowiadał

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 39 A A
Mirosław Włodarczyk (Archiwum)
Mirosław Włodarczyk (Archiwum)

Kraśnickich radnych zainteresowały kulisy odejścia z urzędu jednego z zastępców burmistrza miasta. Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta padło wiele pytań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jaka była kwota wynagrodzenia zastępcy burmistrza Dubiela łącznie z odprawą? – dociekał Jacek Madejek, radny PiS.

– Czy prawdą jest, że otrzymał on 6-miesięczną odprawę i nagrodę burmistrza – dopytywał z kolei Paweł Świderki, radny PO.

Burmistrz stanowczo uciął te spekulacje. – Pan Dubiel nie dostał ani 3-miesięcznej, ani półrocznej oprawy – powiedział Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. – Dostał jednomiesięczne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę i to było jedyne podziękowanie.

Pierwszy zastępca burmistrza zarabiał 7 tys. 45 złotych brutto. Na stanowisku zastąpił go Jarosław Stawiarski, były poseł PiS.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 r. o 15:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1323858759' post='570403']
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[/quote]
Ja nie ograniczam się tylko do czytania ze zrozumieniem, ale także myślę i wyciągam wnioski.I to chyba ty masz te problemy ze zrozumieniem o czym ja piszę.
Nie trudno krzyczec będąc w opozycji, nie ponosząc żadnej odpowiedzialnosci za prowadzoną politykę. Jakos swego czasu bracia Kaczynscy nic nie mięli przeciwko integracji z Europą.Nawet nie kto inny tylko prezydent Kaczynski podpisał traktat lizbonski. Ale fajnie jest być w unii, ciągnąć od niej kasę i nic w zamian od siebie nie dawac. Jestesmy za słabym krajem, żeby sie stawiać i dyktowac swoje warunki , wygodne dla nas.
To jest tak jak i przynaleznosć do NATO, którego misje kosztują nas tez niemało pieniędzy i zycia ludzkiego.
Moze mi się to wszystko nie podobac, moge być temu przeciwna, ale taka jest ta polityka, którą samo PIS tez tworzy, zaleznie od zajmowanej pozycji.
[quote name='Gość' timestamp='1323858759' post='570403']
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[/quote]
Ja nie ograniczam się tylko do czytania ze zrozumieniem, ale także myślę i wyciągam wnioski.I to chyba ty masz te problemy ze zrozumieniem o czym ja piszę.
Nie trudno krzyczec będąc w opozycji, nie ponosząc żadnej odpowiedzialnosci za prowadzoną politykę. Jakos swego czasu bracia Kaczynscy nic nie mięli przec... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 r. o 11:32
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323847128' post='570311']
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
[/quote]
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323847128' post='570311']
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija si... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 r. o 08:18
0
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 r. o 04:56
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:37
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1323545521' post='568648']
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[/quote]
A to niech was obchodzi, jesli go w ogóle macie, bo to chyba jeden wspólny ma byc. Co to ja do ciebie pisałam czy do tych innych od wspólnego ch**a. Jeśli juz to szybciej do tych czterech kropek między falbankami i samej władzy telewizyjnej.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1323545521' post='568648']
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[/quote]
A to niech was obchodzi, jesli go w ogóle macie, bo to chyba jeden wspólny ma byc. Co to ja do ciebie pisałam czy do tych innych od wspólnego ch**a. Jeśli juz to szybciej do tych czterech kropek ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:32
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323543712' post='568629']
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
[/quote]

Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323543712' post='568629']
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
[/quote]

Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:01
0
[quote name='gosc' timestamp='1323543025' post='568621']
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
[/quote]
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 r. o 19:50
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323538967' post='568595']
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
[/quote]
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323538967' post='568595']
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 18:42
0
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
Avatar
.... / 10 grudnia 2011 r. o 14:55
0
Obejrzcie sobie Szanowni Krasniczanie transmije z sesji, posłuchajcie ta obłudę! Dowiadujemy sie jaką to cięką pracę wykonywał przez rok Pan dnosiciel Pan J.D. Śmieszne,to jest co mówiWłodarz bo jak ja przypomnę sobie ten cały rok to aby amietam jak donosił na innych, pownnien chodzić kanałami ze wstydu, a tu dostał 1 misięczną nagrodę za swoja ciężką prace. Uśmiać się można, nic nie robił cały rok! Aż zal tego Krasnika, że taka mamy władze! Panie Burmistrzu nie wstyd Panu takmowić!!!!
Aha Pan Dzugaj powinien przeczytać hba pojscna kurs doreowychowania, bo mowienie ze rece opdają to chyba niestosowne jak na burmistrza! Możesz chłopie tak mówic zonie w domu! A jeszcze jedno, ładnie Pan maluje:) tyo chyba wypadałoby słuchac uważnie i sie jakoś zachowywac przynjamniej jak Pana trochę ludzi ogląda!
link:
http://www.ktv.com.pl/program_mlodziezowe/
Obejrzcie sobie Szanowni Krasniczanie transmije z sesji, posłuchajcie ta obłudę! Dowiadujemy sie jaką to cięką pracę wykonywał przez rok Pan dnosiciel Pan J.D. Śmieszne,to jest co mówiWłodarz bo jak ja przypomnę sobie ten cały rok to aby amietam jak donosił na innych, pownnien chodzić kanałami ze wstydu, a tu dostał 1 misięczną nagrodę za swoja ciężką prace. Uśmiać się można, nic nie robił cały rok! Aż zal tego Krasnika, że taka mamy władze! Panie Burmistrzu nie wstyd Panu takmowić!!!!
Aha Pan Dzugaj powinie... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 r. o 15:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1323858759' post='570403']
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[/quote]
Ja nie ograniczam się tylko do czytania ze zrozumieniem, ale także myślę i wyciągam wnioski.I to chyba ty masz te problemy ze zrozumieniem o czym ja piszę.
Nie trudno krzyczec będąc w opozycji, nie ponosząc żadnej odpowiedzialnosci za prowadzoną politykę. Jakos swego czasu bracia Kaczynscy nic nie mięli przeciwko integracji z Europą.Nawet nie kto inny tylko prezydent Kaczynski podpisał traktat lizbonski. Ale fajnie jest być w unii, ciągnąć od niej kasę i nic w zamian od siebie nie dawac. Jestesmy za słabym krajem, żeby sie stawiać i dyktowac swoje warunki , wygodne dla nas.
To jest tak jak i przynaleznosć do NATO, którego misje kosztują nas tez niemało pieniędzy i zycia ludzkiego.
Moze mi się to wszystko nie podobac, moge być temu przeciwna, ale taka jest ta polityka, którą samo PIS tez tworzy, zaleznie od zajmowanej pozycji.
[quote name='Gość' timestamp='1323858759' post='570403']
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[/quote]
Ja nie ograniczam się tylko do czytania ze zrozumieniem, ale także myślę i wyciągam wnioski.I to chyba ty masz te problemy ze zrozumieniem o czym ja piszę.
Nie trudno krzyczec będąc w opozycji, nie ponosząc żadnej odpowiedzialnosci za prowadzoną politykę. Jakos swego czasu bracia Kaczynscy nic nie mięli przec... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 r. o 11:32
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323847128' post='570311']
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
[/quote]
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323847128' post='570311']
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija si... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 r. o 08:18
0
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 r. o 04:56
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:37
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1323545521' post='568648']
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[/quote]
A to niech was obchodzi, jesli go w ogóle macie, bo to chyba jeden wspólny ma byc. Co to ja do ciebie pisałam czy do tych innych od wspólnego ch**a. Jeśli juz to szybciej do tych czterech kropek między falbankami i samej władzy telewizyjnej.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1323545521' post='568648']
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[/quote]
A to niech was obchodzi, jesli go w ogóle macie, bo to chyba jeden wspólny ma byc. Co to ja do ciebie pisałam czy do tych innych od wspólnego ch**a. Jeśli juz to szybciej do tych czterech kropek ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:32
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323543712' post='568629']
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
[/quote]

Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323543712' post='568629']
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
[/quote]

Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 20:01
0
[quote name='gosc' timestamp='1323543025' post='568621']
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
[/quote]
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 r. o 19:50
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323538967' post='568595']
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
[/quote]
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323538967' post='568595']
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 grudnia 2011 r. o 18:42
0
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
Avatar
.... / 10 grudnia 2011 r. o 14:55
0
Obejrzcie sobie Szanowni Krasniczanie transmije z sesji, posłuchajcie ta obłudę! Dowiadujemy sie jaką to cięką pracę wykonywał przez rok Pan dnosiciel Pan J.D. Śmieszne,to jest co mówiWłodarz bo jak ja przypomnę sobie ten cały rok to aby amietam jak donosił na innych, pownnien chodzić kanałami ze wstydu, a tu dostał 1 misięczną nagrodę za swoja ciężką prace. Uśmiać się można, nic nie robił cały rok! Aż zal tego Krasnika, że taka mamy władze! Panie Burmistrzu nie wstyd Panu takmowić!!!!
Aha Pan Dzugaj powinien przeczytać hba pojscna kurs doreowychowania, bo mowienie ze rece opdają to chyba niestosowne jak na burmistrza! Możesz chłopie tak mówic zonie w domu! A jeszcze jedno, ładnie Pan maluje:) tyo chyba wypadałoby słuchac uważnie i sie jakoś zachowywac przynjamniej jak Pana trochę ludzi ogląda!
link:
http://www.ktv.com.pl/program_mlodziezowe/
Obejrzcie sobie Szanowni Krasniczanie transmije z sesji, posłuchajcie ta obłudę! Dowiadujemy sie jaką to cięką pracę wykonywał przez rok Pan dnosiciel Pan J.D. Śmieszne,to jest co mówiWłodarz bo jak ja przypomnę sobie ten cały rok to aby amietam jak donosił na innych, pownnien chodzić kanałami ze wstydu, a tu dostał 1 misięczną nagrodę za swoja ciężką prace. Uśmiać się można, nic nie robił cały rok! Aż zal tego Krasnika, że taka mamy władze! Panie Burmistrzu nie wstyd Panu takmowić!!!!
Aha Pan Dzugaj powinie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

Podczas rewitalizacji skweru wycięto 94 ze 140 drzew. "Trochę mniej cienia jest, ale za to nowocześniej"
Zdjęcia
galeria

Podczas rewitalizacji skweru wycięto 94 ze 140 drzew. "Trochę mniej cienia jest, ale za to nowocześniej"

Dobiega końca rewitalizacja centralnego skweru w Janowie Podlaskim. W miejscu, gdzie kiedyś rosły drzewa, stanęła m.in. wielka fontanna z końmi.

Kasia Kowalska w Radiu Lublin
25 czerwca 2021, 19:00

Kasia Kowalska w Radiu Lublin

Przed nami kolejny koncert z cyklu "Nie tylko rock’n’roll" w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2). 25 czerwca o godz. 19 na scenie rozgłośni wystąpi Kasia Kowalska.

Lublin. Ważą się losy rzeki i stadionu. List społeczników i odpowiedź prezydenta

Lublin. Ważą się losy rzeki i stadionu. List społeczników i odpowiedź prezydenta

Już w czwartek Rada Miasta Lublin ma głosować nad nową lokalizacją stadionu żużlowego. Prezydent chce przeznaczyć na ten cel część terenu po Lubelskim Klubie Jeździeckim. Kibice żużla mocno temu przyklaskują, tymczasem ponad 130 osób apeluje w liście otwartym do radnych, by nie poparli prezydenckiej propozycji. W Ratuszu zanosi się na burzliwy dzień.

Ponad kilometr niepotrzebnych barierek w Lublinie? Zaskakujący finał akcji
galeria

Ponad kilometr niepotrzebnych barierek w Lublinie? Zaskakujący finał akcji

Stawiane w nadmiarze barierki szpecą miasto – twierdzą autorzy środowej akcji, którzy wzięli na celownik wygrodzenia w pobliżu al. Solidarności oraz ul. Ćwiklińskiej. Na terenie Lublina doliczyli się ponad kilometra płotków, które ich zdaniem są zbędne.

Nowy kierownik w starostwie w Puławach. Z policji

Nowy kierownik w starostwie w Puławach. Z policji

Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności w puławskim starostwie wkrótce pokieruje nadkom. Marcin Koper, dotychczasowy naczelnik wydziału prewencji puławskiej policji. Pracę przy al. Królewskiej zwycięzca konkursu ma rozpocząć w przyszłym miesiącu.

Biała Podlaska: Prymusi ze złotymi piórami. Lista nagrodzonych uczniów
Zdjęcia
galeria

Biała Podlaska: Prymusi ze złotymi piórami. Lista nagrodzonych uczniów

W Białej Podlaskiej co roku najlepsi uczniowie dostają od prezydenta złote i diamentowe pióra. Dobre oceny nie wystarczą. Aby dostać to najwyższe wyróżnienie trzeba wykazać się też w działalności społecznej czy sportowej.

"Czas to miłość". Koncerty Filharmonii Lubelskiej w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
26 czerwca 2021, 17:00

"Czas to miłość". Koncerty Filharmonii Lubelskiej w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Wraca cykl wyjątkowych letnich koncertów, podczas których artyści Filharmonii Lubelskiej będą występować w przestrzeni kaplicy w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Pierwszy z występów już 26 czerwca o godz. 17.

Znowu tylko o honor. Tak na mecz Polska-Szwecja reagowali kibice w Lublinie
Zdjęcia
galeria

Znowu tylko o honor. Tak na mecz Polska-Szwecja reagowali kibice w Lublinie

W smutnych nastrojach fani opuszczali dziś wieczorem strefę kibica w klubie Playa Marina nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie. Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 i pożegnała się z mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Za gorąco. Nie sadzą

Za gorąco. Nie sadzą

Miasto wstrzymuje akcję sadzenia 25 drzew kupionych za pieniądze z budżetu obywatelskiego.

Euro 2020. Szwecja - Polska 3:2. Wracamy do domu
galeria

Euro 2020. Szwecja - Polska 3:2. Wracamy do domu

Reprezentacja Polski po bardzo zaciętym przegrała ze Szwecją, i zakończyła zmagania na ostatnim miejscu w grupie E z bilansem dwóch porażek i jednego remisu.

Śmiertelne pobicie na deptaku w Lublinie. Wyrok: 1,5 roku więzienia

Śmiertelne pobicie na deptaku w Lublinie. Wyrok: 1,5 roku więzienia

Jest wyrok sprawie śmiertelnego w skutkach pobicia na lubelskim deptaku. Młody mężczyzna po ciosie w twarz uderzył głową o chodnik i zmarł. Napastnik został za to skazany na 1,5 roku więzienia.

Artyści z niepełnosprawnościami zadebiutowali na scenie Teatru Muzycznego
galeria

Artyści z niepełnosprawnościami zadebiutowali na scenie Teatru Muzycznego

W miniony weekend w Lublinie odbyła się 31. edycja Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku. Po rocznej przerwie młodzi artyści z niepełnosprawnościami mogli się wreszcie spotkać i wystąpić przed publicznością, debiutując na scenie Teatru Muzycznego.

Straszny widok po pożarze. Strażacy ochotnicy z Kraśnika ruszyli z pomocą
ZDJĘCIA
galeria

Straszny widok po pożarze. Strażacy ochotnicy z Kraśnika ruszyli z pomocą

Około pół tony darów dotarło dzisiaj z Kraśnika do pogorzelców z Nowej Białej na Spiszu. Akcję pomocową zainicjowała Miejska OSP Kraśnik, za jej przykładem poszli inni strażacy ochotnicy. Z pomocą mieszkańców w ciągu 2 dni udało się zebrać m.in. długoterminową żywność i środki czystości.

Koniec roku szkolnego. Prezenty dla nauczycieli dzielą jak nigdy

Koniec roku szkolnego. Prezenty dla nauczycieli dzielą jak nigdy

Kwiaty, a może prezent? To co powinni dostać nauczyciele na koniec roku szkolnego zawsze wywoływało wśród rodziców duże emocje. W tym roku, w związku ze zdalną nauką opinie są jeszcze bardziej podzielone.