Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 czerwca 2009 r.
14:29
Edytuj ten wpis

Siedem studni ogrzeje kościół w Kraśniku

Autor: Zdjęcie autora Fabian Plapis
0 12 A A

Księża chcą, aby ciepło pochodzące z wnętrza ziemi podgrzewało posadzkę kościoła. Archeolodzy zaś liczą, że podziemia remontowanej świątyni odkryją kolejne tajemnice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prace modernizacyjne wokół kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kraśniku rozpoczęły się dwa lata temu. Konserwatorzy zabrali się najpierw za elewację zewnętrzną i pomieszczenia zakrystii. Budowlańcy częściowo zdjęli już tynk, który zakrywał piękne ciosy z piaskowca. A to właśnie z niego zbudowano świątynię. Teraz prace przeniosą się do wewnątrz. Konserwator zabytków wydał zgodę na zmianę posadzki i wykonanie ogrzewania podłogowego.

Ogrzewanie będzie nowatorskie. Pod podłogą zostanie wykopanych siedem studni, które dostarczą ciepło z wnętrza ziemi.

- W taki sposób pompy ciepła ogrzewają budynki w Szwecji. Dlaczego nie miałoby to działać i u nas? - ks. Jerzy Zamorski, proboszcz parafii WNMP, jest zwolennikiem takiego pomysłu. - Byli na miejscu specjaliści, przeprowadzili badania. Wynika z nich, że podłoga kościoła będzie ogrzewana do 12 stopni Celsjusza. To wystarczająca temperatura - dodaje ksiądz Zamorski.

Teraz księża, ale chyba jeszcze bardziej historycy i archeolodzy, oczekują odkrycia tego, co znajduje się pod posadzką świątyni.

- Kościół w czasie remontu odkrywa swoje kolejne tajemnice - mówi Zbigniew Wichrowski, archeolog i dyrektor Muzeum Regionalnego w Kraśniku. - Do tej pory nie prowadzono prac na tak dużej powierzchni. W podziemiach znajdują się krypty grobowe, gdzie chowano duchownych. Prowadziliśmy małe prace odkrywkowe w latach 80. ubiegłego wieku, dotarliśmy wówczas do krypty, która nie ma połączenia z dostępnymi podziemiami kościoła, ale nie weszliśmy do niej. Liczę, że uda nam się tym razem.

Kosztorys robót oszacowano na 1,5 mln zł. Na razie parafię wsparł kraśnicki magistrat przekazując 200 tys. zł. Duchowni zamierzają jednak sięgnąć po unijne dotacje.

- Jeżeli się uda, to te pieniądze pozwolą na szybkie przeprowadzanie prac - mówi ksiądz Zamorski.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jola / 15 listopada 2009 o 12:18
0
akuszerka napisał:
aby nie w gimnazja, bo bedo tam w szatniach gimnazjalistki dzieci rodzić

Pisze się " będą " a nie " bedo " ! Widać że ze szkoło nie kiałeś wiele do czynienia
Avatar
akuszerka / 29 października 2009 o 21:42
0
Gość napisał:
a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń)

aby nie w gimnazja, bo bedo tam w szatniach gimnazjalistki dzieci rodzić
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 11:01
0
Mondeo LKR napisał:
Zamiast budować kolejne kościoły w Kraśniku to lepiej za te pieniądze kilka szkół wyposażyć w sprzęt i odremontować ! Ludzie nie dajcie robić z siebie ciemniaków ! Czy w tych kościołach co do tej pory były to już sie nie mieścicie ? Czarna mafia wami manipuluje a wy jak prawdziwi parafianie się zachowujecie ! ( Polecam sprawdzić w encyklopedii co to słowo znaczy, bo zapewne mało z was wie jakie jest prawdziwe znaczenie tego słowa)

a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń)

a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń) rozwiń
Avatar
Mondeo LKR / 29 października 2009 o 09:32
0
Zamiast budować kolejne kościoły w Kraśniku to lepiej za te pieniądze kilka szkół wyposażyć w sprzęt i odremontować ! Ludzie nie dajcie robić z siebie ciemniaków ! Czy w tych kościołach co do tej pory były to już sie nie mieścicie ? Czarna mafia wami manipuluje a wy jak prawdziwi parafianie się zachowujecie ! ( Polecam sprawdzić w encyklopedii co to słowo znaczy, bo zapewne mało z was wie jakie jest prawdziwe znaczenie tego słowa)
Avatar
termet / 14 czerwca 2009 o 12:11
0
Ja wam powiem o co tu chodzi. Chodzi o to, żeby mleć duża kasą, bo wiadomo...
Avatar
termet / 14 czerwca 2009 o 12:08
0
Ale pieprzenie! 12stopni ma mieć posadzka po podgrzaniu - ciepła jak nieboszczyka d***. Ludzie, czy wam kompletnie odbiło?
Tak właśnie się trwoni unijne pieniądze. Koszt tej inwestycji pozwolił by ogrzać kościół gazem przez prawie 20 lat, a przez ten czas wiele się może zmienić w technologii grzewczej. Już ci spece zmajstrowali basen w Zakopanem, gdzie wodę trzeba mocno dogrzewać, bo sie rąbneli w obliczeniach.
Z drugiej strony, czy to nie profanacja ogrzewać kościół ciepłem od diabła??? To już lepiej kolektory słoneczne zainstalować i od samego Pana Boga czerpacciepło.
Ale pieprzenie! 12stopni ma mieć posadzka po podgrzaniu - ciepła jak nieboszczyka d***. Ludzie, czy wam kompletnie odbiło?
Tak właśnie się trwoni unijne pieniądze. Koszt tej inwestycji pozwolił by ogrzać kościół gazem przez prawie 20 lat, a przez ten czas wiele się może zmienić w technologii grzewczej. Już ci spece zmajstrowali basen w Zakopanem, gdzie wodę trzeba mocno dogrzewać, bo sie rąbneli w obliczeniach.
Z drugiej strony, czy to nie profanacja ogrzewać kościół ciepłem od diabła??? To już lepiej kolektory słoneczne zai... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2009 o 11:14
0
~tomek~ napisał:
W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )

"W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami?)"


To ciekawe skąd te rodziny mają wziąć te bagatela 700 zł, w dzisiejszych realiach to nie możliwe, rodziny liczące chociażby 4 członków mają problemy żeby co 3 miesiące opłacić rachunki za prąd czy gaz utrzymując się z jednej pensji a tu ksiądz życzyłby sobie "jedyne"700 zł bo mu w kościele zimno. Kiedyś nie było żadnego ogrzewania i ludzi to nie zrażało i chodzili częściej do kościoła niż teraz co istnieją różne technologie. Ci wszyscy pożal się Boże księża żerują, aby się nachapać jak najwięcej kasy, chociaż mało nie dostają wystarczy popatrzeć jakimi wożą się samochodami i jakie mają plebanie( np.Kraśnik Fabryczny plebania 5 razy większa od "kaplicy" co prawda ruszyła budowa już Kościoła) Ludzie nie dajmy się zwariować, ksiądz chodząc po kolędzie nie powinien się interesować z jakich środków utrzymuje się rodzina, do jakich szkół chodzą dzieci i co w tym roku ksiądz zadał pytanie moim rodzicom to już przerósł samego siebie: "Jak często uprawiacie państwo sex??" aż mnie zamurowało a moich rodziców jeszcze bardziej!!!! Jak tak dalej będzie to 90 % wiernych odwróci się od kościoła o ile już większość tego nie zrobiła!!
y inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami?)"


To ciekawe skąd te rodziny mają wziąć te bagatela 700 zł, w dzisiejszych realiach to nie możliwe, rodziny liczące chociażby 4 członków mają problemy żeby co 3 miesiące opłacić rachunki za prąd czy gaz utrzymując się z jednej pensji a tu ksiądz życzyłby sobie "jedyne"700 zł bo mu w koś... rozwiń
Avatar
skąpiec / 8 czerwca 2009 o 20:57
0
~tomek~ napisał:
Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )


Postradał rozum, liczy na ofiarnośc parafian?! Własne konto niech zasila własnymi środkami. Ofiara-70 maximum 100 zł na konto parafii.Nie zawsze się ma to co się chce. odsetek nie budiet!!!!!!!!!!!!!!
dkami. Ofiara-70 maximum 100 zł na konto parafii.Nie zawsze się ma to co się chce. odsetek nie budiet!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
amper / 8 czerwca 2009 o 19:36
0
Tylko pogratulować takiego pomysłu, ..
Avatar
~tomek~ / 8 czerwca 2009 o 17:12
0
W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )
Avatar
Jola / 15 listopada 2009 o 12:18
0
akuszerka napisał:
aby nie w gimnazja, bo bedo tam w szatniach gimnazjalistki dzieci rodzić

Pisze się " będą " a nie " bedo " ! Widać że ze szkoło nie kiałeś wiele do czynienia
Avatar
akuszerka / 29 października 2009 o 21:42
0
Gość napisał:
a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń)

aby nie w gimnazja, bo bedo tam w szatniach gimnazjalistki dzieci rodzić
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 11:01
0
Mondeo LKR napisał:
Zamiast budować kolejne kościoły w Kraśniku to lepiej za te pieniądze kilka szkół wyposażyć w sprzęt i odremontować ! Ludzie nie dajcie robić z siebie ciemniaków ! Czy w tych kościołach co do tej pory były to już sie nie mieścicie ? Czarna mafia wami manipuluje a wy jak prawdziwi parafianie się zachowujecie ! ( Polecam sprawdzić w encyklopedii co to słowo znaczy, bo zapewne mało z was wie jakie jest prawdziwe znaczenie tego słowa)

a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń)

a po co inwestować w szkoły jak i tak rozkradną! Tak jak pieniądze z ubezpieczeń) rozwiń
Avatar
Mondeo LKR / 29 października 2009 o 09:32
0
Zamiast budować kolejne kościoły w Kraśniku to lepiej za te pieniądze kilka szkół wyposażyć w sprzęt i odremontować ! Ludzie nie dajcie robić z siebie ciemniaków ! Czy w tych kościołach co do tej pory były to już sie nie mieścicie ? Czarna mafia wami manipuluje a wy jak prawdziwi parafianie się zachowujecie ! ( Polecam sprawdzić w encyklopedii co to słowo znaczy, bo zapewne mało z was wie jakie jest prawdziwe znaczenie tego słowa)
Avatar
termet / 14 czerwca 2009 o 12:11
0
Ja wam powiem o co tu chodzi. Chodzi o to, żeby mleć duża kasą, bo wiadomo...
Avatar
termet / 14 czerwca 2009 o 12:08
0
Ale pieprzenie! 12stopni ma mieć posadzka po podgrzaniu - ciepła jak nieboszczyka d***. Ludzie, czy wam kompletnie odbiło?
Tak właśnie się trwoni unijne pieniądze. Koszt tej inwestycji pozwolił by ogrzać kościół gazem przez prawie 20 lat, a przez ten czas wiele się może zmienić w technologii grzewczej. Już ci spece zmajstrowali basen w Zakopanem, gdzie wodę trzeba mocno dogrzewać, bo sie rąbneli w obliczeniach.
Z drugiej strony, czy to nie profanacja ogrzewać kościół ciepłem od diabła??? To już lepiej kolektory słoneczne zainstalować i od samego Pana Boga czerpacciepło.
Ale pieprzenie! 12stopni ma mieć posadzka po podgrzaniu - ciepła jak nieboszczyka d***. Ludzie, czy wam kompletnie odbiło?
Tak właśnie się trwoni unijne pieniądze. Koszt tej inwestycji pozwolił by ogrzać kościół gazem przez prawie 20 lat, a przez ten czas wiele się może zmienić w technologii grzewczej. Już ci spece zmajstrowali basen w Zakopanem, gdzie wodę trzeba mocno dogrzewać, bo sie rąbneli w obliczeniach.
Z drugiej strony, czy to nie profanacja ogrzewać kościół ciepłem od diabła??? To już lepiej kolektory słoneczne zai... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2009 o 11:14
0
~tomek~ napisał:
W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )

"W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami?)"


To ciekawe skąd te rodziny mają wziąć te bagatela 700 zł, w dzisiejszych realiach to nie możliwe, rodziny liczące chociażby 4 członków mają problemy żeby co 3 miesiące opłacić rachunki za prąd czy gaz utrzymując się z jednej pensji a tu ksiądz życzyłby sobie "jedyne"700 zł bo mu w kościele zimno. Kiedyś nie było żadnego ogrzewania i ludzi to nie zrażało i chodzili częściej do kościoła niż teraz co istnieją różne technologie. Ci wszyscy pożal się Boże księża żerują, aby się nachapać jak najwięcej kasy, chociaż mało nie dostają wystarczy popatrzeć jakimi wożą się samochodami i jakie mają plebanie( np.Kraśnik Fabryczny plebania 5 razy większa od "kaplicy" co prawda ruszyła budowa już Kościoła) Ludzie nie dajmy się zwariować, ksiądz chodząc po kolędzie nie powinien się interesować z jakich środków utrzymuje się rodzina, do jakich szkół chodzą dzieci i co w tym roku ksiądz zadał pytanie moim rodzicom to już przerósł samego siebie: "Jak często uprawiacie państwo sex??" aż mnie zamurowało a moich rodziców jeszcze bardziej!!!! Jak tak dalej będzie to 90 % wiernych odwróci się od kościoła o ile już większość tego nie zrobiła!!
y inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami?)"


To ciekawe skąd te rodziny mają wziąć te bagatela 700 zł, w dzisiejszych realiach to nie możliwe, rodziny liczące chociażby 4 członków mają problemy żeby co 3 miesiące opłacić rachunki za prąd czy gaz utrzymując się z jednej pensji a tu ksiądz życzyłby sobie "jedyne"700 zł bo mu w koś... rozwiń
Avatar
skąpiec / 8 czerwca 2009 o 20:57
0
~tomek~ napisał:
Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )


Postradał rozum, liczy na ofiarnośc parafian?! Własne konto niech zasila własnymi środkami. Ofiara-70 maximum 100 zł na konto parafii.Nie zawsze się ma to co się chce. odsetek nie budiet!!!!!!!!!!!!!!
dkami. Ofiara-70 maximum 100 zł na konto parafii.Nie zawsze się ma to co się chce. odsetek nie budiet!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
amper / 8 czerwca 2009 o 19:36
0
Tylko pogratulować takiego pomysłu, ..
Avatar
~tomek~ / 8 czerwca 2009 o 17:12
0
W kościele w Garbowie też mają taki plan , aby pompą ciepła ogrzewać posadzkę, ale koszty inwestycji są b. duże, a nikt nie policzył ile będzie kosztowało utrzymanie i konserwacja takiego ogrzewania. Na razie proboszcz chce aby każda rodzina dała- przelała na jego konto po 700zł ( ciekawe co zrobi z odsetkami? )
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!