Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

30 października 2012 r.
14:54
Edytuj ten wpis

Sprawa byłego burmistrza Kraśnika ruszy od nowa

Autor: Zdjęcie autora er
1 32 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Sąd Okręgowy w Lublinie uchylił we wtorek wyrok skazujący Piotra Cz., byłego burmistrza Kraśnika za nieprawidłowości przy prowadzeniu Zarządu Związku Międzygminnego "Strefa Usług Komunalnych” w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sąd pierwszej instancji skazał wcześniej Piotra Cz. na 6 tys. zł grzywny. Uznał go za winnego złamania ustawy o rachunkowości przy prowadzenia ksiąg rachunkowych "Strefy Usług Komunalnych”, gdzie były burmistrz był przewodniczącym zarządu. Teraz sprawa trafi do ponownego rozpoznania.

Na ławie oskarżonych zasiadali również Ireneusz O., Stanisław W. i Waldemar T., członkowie władz związku. Ich proces zakończył się warunkowym umorzeniem. Sąd Okręgowy nieznacznie zmienił to orzeczenie.

Piotr Cz. ma już prawomocny wyrok za korupcję.


Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:39
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1351671264' post='688820']
Od razu widac, ze nie macie juz czym sie podniecać tylko odgrzewanymi starymi kotletami, i to nie mając pewności czy po ogrzaniu będą zjadliwe. Ale za to bardzo dobrze po nich widac w jaki sposób nasze sądy pracują pochłaniając pieniądze. A dla niektórych liczy się tylko fakt, że chociaz na moment jeden smród przebije inne, nie zwazając, ze ten stary juz trochę inaczej sie odbiera niż te nowe, nawet mniejsze ale pojawiające sie na bieząco.
[/quote]
Analiza i kwalifikacja smrodów jako metafora aktualnej sytuacji politycznej w lokalnym srodowisku
by Fiona.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1351671264' post='688820']
Od razu widac, ze nie macie juz czym sie podniecać tylko odgrzewanymi starymi kotletami, i to nie mając pewności czy po ogrzaniu będą zjadliwe. Ale za to bardzo dobrze po nich widac w jaki sposób nasze sądy pracują pochłaniając pieniądze. A dla niektórych liczy się tylko fakt, że chociaz na moment jeden smród przebije inne, nie zwazając, ze ten stary juz trochę inaczej sie odbiera niż te nowe, nawet mniejsze ale pojawiające sie na bieząco.
[/q... rozwiń
Avatar
Anty-Mary II / 15 listopada 2012 o 20:57
0
Odpowiedzieć ,zarowno dowodca jak i żolnierze, powinni dużo poważniej.
Kim trzeba być, zeby pisać "jest pan wielki" i "chwała panu", " społeczeństwo żałuje, że pana nie ma"!
Przed wyborami, na wyłopotanej szarfie, zwolennicy z Lubię Kraśnik deklarowali: "Nie ma lepszego od P.Czubińskiego", a społeczeństwo zmieniło na :" nie ma większego.............", taka to wielkość!
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 20:24
0
[quote name='Anty - Mary II' timestamp='1352971849' post='694080']
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[/quote]CZY WIERZYSZ W TO CO PISZESZ ? ALBO INACZEJ - NAPISZ COŚ KONKRETNEGO . PRZECZYTAJ POST KTÓRY SKOMENTOWAŁEŚ I ZROZUM - KTOŚ NAPISAŁ ŻE NIE SAM WIELKI CZU BYŁ ZŁY JEGO ŻOŁNIERZE TEŻ ALE KTO ODPOWIADA ZA WSZYSTKO ? TYLKO ON , RESZTA BANDY MA SIĘ DOBRZE NA SWOICH TABORECIKACH , A CO Z RADĄ MIASTA CI LUDZIE KTÓRZY 2 LATA TEMU LATALI PO DOMACH ZA POPARCIEM TERAZ UKŁADAJĄ SIĘ Z NOWYM !!!! [font=tahoma,geneva,sans-serif][size=6]POŻEGNAJMY WŁADZĘ ABSOLUTNĄ - BURMISTRZA I RADĘ [size=2](SITWĘ) [/size][/size][/font][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=6][size=2] [/size][/size][/font]
[quote name='Anty - Mary II' timestamp='1352971849' post='694080']
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[/quote]CZY WIERZYSZ W TO CO PISZESZ ? ALBO INACZ... rozwiń
Avatar
Anty - Mary II / 15 listopada 2012 o 10:30
0
[quote name='rema' timestamp='1351861539' post='689385']
Dalibyście już spokój panu Cz. takiego burmistrza jak on z klasa już nie będzie...że kradł każdy kradnie... ap-ropo żyje mu się lepiej niż w tym śmietniku zwanym Kraśnik...i tylko śmieje się z waszych wyczyniań...to człowiek z jajami...urząd miasta i kraśnik ginie i zginie to już widać..były panie burmistrzu P. Czubiński każdy pana sprzedał...wielu ludziom pan pomógł...ale staną pan na nogi...jak zawsze myślę że zasługuje pan na nagrodę nobla..a społeczeństwo już żałuje że pana nie ma...chwała panu...chylę czoła
Ps. niech sobie pana podaj do sądu w sumie od dwóch lat nic nie robią innego...jest pan wielki
[/quote]
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[quote name='rema' timestamp='1351861539' post='689385']
Dalibyście już spokój panu Cz. takiego burmistrza jak on z klasa już nie będzie...że kradł każdy kradnie... ap-ropo żyje mu się lepiej niż w tym śmietniku zwanym Kraśnik...i tylko śmieje się z waszych wyczyniań...to człowiek z jajami...urząd miasta i kraśnik ginie i zginie to już widać..były panie burmistrzu P. Czubiński każdy pana sprzedał...wielu ludziom pan pomógł...ale staną pan na nogi...jak zawsze myślę że zasługuje pan na nagrodę nobla..a społecze... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 14 listopada 2012 o 22:20
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352387932' post='691156']
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać się do władzy.
[/quote]

Czy masz ty qurwa pojęcie, o czym ty piszesz ? Jeżeli jakaś rozklapicha pisze o "jakichś laskach" to jest to baaaaardzo obrzydliwe ... a fe ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352387932' post='691156']
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać si... rozwiń
Avatar
RABA / 14 listopada 2012 o 19:35
0
dlaczego sa zaczepki do burmistrz a nie do jego tow. w postaci PAN O PAN ST W (wojt) maja czy nie maja wyroki to sobie siedz na stanowiskach jak by nia pracodawcy nie sprawdzaja w KRS CO sie dziwje a kto naprawi PUP W KRASNIKU TAM PANI D EMERYTKA OSZUKALA URZAD NA URLOPIE PIENIADZE DOASTALA A BIEDOTA MUSI SWOJE ODDAC ZA URLOP BEZPLATNY DALEJ PAN DYR. POSREDNIAKA ZATRUDNIA TA PANI . NARUSZAJAC USTAWE O FINANSACH PUBLICZNYCH. BIEDNE STAROSTWO NIE REAGUJE BO BIDOTA ZAPLACI ZA NIA .CZAS NAJWYZSZY ZE TAM MUSI WKROCZYC CBA LUB NIK. TA PANI ZASTEPUJE INNA URZEDNICZKE ALE TEGO NIE ROBI BO NIE UMIE A WIEC WNIOSE UKLAD PANI DYREKCJA
dlaczego sa zaczepki do burmistrz a nie do jego tow. w postaci PAN O PAN ST W (wojt) maja czy nie maja wyroki to sobie siedz na stanowiskach jak by nia pracodawcy nie sprawdzaja w KRS CO sie dziwje a kto naprawi PUP W KRASNIKU TAM PANI D EMERYTKA OSZUKALA URZAD NA URLOPIE PIENIADZE DOASTALA A BIEDOTA MUSI SWOJE ODDAC ZA URLOP BEZPLATNY DALEJ PAN DYR. POSREDNIAKA ZATRUDNIA TA PANI . NARUSZAJAC USTAWE O FINANSACH PUBLICZNYCH. BIEDNE STAROSTWO NIE REAGUJE BO BIDOTA ZAPLACI ZA NIA .CZAS NAJWYZSZY ZE TAM MUSI WKROCZYC CBA LUB NIK. TA P... rozwiń
Avatar
radny / 12 listopada 2012 o 11:42
0
Podobno wielki czu tzw. molesta był na obchodach 11 listopada, stał gdzieś z boku i wspominał czasy jak to on sam kiedyś celebrował takie uroczystości, i łza mu w oku się kręciła za wspominaniem tych czasów. A teraz szara rzeczywistość samemu trzeba sprzątać samemu za paliwo i cukierki płacić sama bida
Avatar
Niezależny / 8 listopada 2012 o 17:17
0
Definicja "advocatus diaboli"- obronca sprawy złej , straconej; adwokat "diabła" .Jakaś dyrektorka była, aktualna?
Avatar
Marysieńka / 8 listopada 2012 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1352292949' post='690666']
Jak taki przystojny , to gdzie ma zęby, facet powinien mieć porządne buty i zęby, Pan Cz. to zakompleksiony bidulek , który wyrywał stażystki, które nie załapały się w większych miastach , bo były zbyt tępe i za mało urodziwe. Prawdziwy kozak to wyrwie dziewczynę, która nie jest od niego zależna.
[/quote]
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać się do władzy.
[quote name='Gość' timestamp='1352292949' post='690666']
Jak taki przystojny , to gdzie ma zęby, facet powinien mieć porządne buty i zęby, Pan Cz. to zakompleksiony bidulek , który wyrywał stażystki, które nie załapały się w większych miastach , bo były zbyt tępe i za mało urodziwe. Prawdziwy kozak to wyrwie dziewczynę, która nie jest od niego zależna.
[/quote]
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młod... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2012 o 14:56
0
Wszystkie peany i tak sprowadza do wlaściwego rozmiaru czarny pasek na oczach!!!!!
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:39
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1351671264' post='688820']
Od razu widac, ze nie macie juz czym sie podniecać tylko odgrzewanymi starymi kotletami, i to nie mając pewności czy po ogrzaniu będą zjadliwe. Ale za to bardzo dobrze po nich widac w jaki sposób nasze sądy pracują pochłaniając pieniądze. A dla niektórych liczy się tylko fakt, że chociaz na moment jeden smród przebije inne, nie zwazając, ze ten stary juz trochę inaczej sie odbiera niż te nowe, nawet mniejsze ale pojawiające sie na bieząco.
[/quote]
Analiza i kwalifikacja smrodów jako metafora aktualnej sytuacji politycznej w lokalnym srodowisku
by Fiona.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1351671264' post='688820']
Od razu widac, ze nie macie juz czym sie podniecać tylko odgrzewanymi starymi kotletami, i to nie mając pewności czy po ogrzaniu będą zjadliwe. Ale za to bardzo dobrze po nich widac w jaki sposób nasze sądy pracują pochłaniając pieniądze. A dla niektórych liczy się tylko fakt, że chociaz na moment jeden smród przebije inne, nie zwazając, ze ten stary juz trochę inaczej sie odbiera niż te nowe, nawet mniejsze ale pojawiające sie na bieząco.
[/q... rozwiń
Avatar
Anty-Mary II / 15 listopada 2012 o 20:57
0
Odpowiedzieć ,zarowno dowodca jak i żolnierze, powinni dużo poważniej.
Kim trzeba być, zeby pisać "jest pan wielki" i "chwała panu", " społeczeństwo żałuje, że pana nie ma"!
Przed wyborami, na wyłopotanej szarfie, zwolennicy z Lubię Kraśnik deklarowali: "Nie ma lepszego od P.Czubińskiego", a społeczeństwo zmieniło na :" nie ma większego.............", taka to wielkość!
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 20:24
0
[quote name='Anty - Mary II' timestamp='1352971849' post='694080']
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[/quote]CZY WIERZYSZ W TO CO PISZESZ ? ALBO INACZEJ - NAPISZ COŚ KONKRETNEGO . PRZECZYTAJ POST KTÓRY SKOMENTOWAŁEŚ I ZROZUM - KTOŚ NAPISAŁ ŻE NIE SAM WIELKI CZU BYŁ ZŁY JEGO ŻOŁNIERZE TEŻ ALE KTO ODPOWIADA ZA WSZYSTKO ? TYLKO ON , RESZTA BANDY MA SIĘ DOBRZE NA SWOICH TABORECIKACH , A CO Z RADĄ MIASTA CI LUDZIE KTÓRZY 2 LATA TEMU LATALI PO DOMACH ZA POPARCIEM TERAZ UKŁADAJĄ SIĘ Z NOWYM !!!! [font=tahoma,geneva,sans-serif][size=6]POŻEGNAJMY WŁADZĘ ABSOLUTNĄ - BURMISTRZA I RADĘ [size=2](SITWĘ) [/size][/size][/font][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=6][size=2] [/size][/size][/font]
[quote name='Anty - Mary II' timestamp='1352971849' post='694080']
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[/quote]CZY WIERZYSZ W TO CO PISZESZ ? ALBO INACZ... rozwiń
Avatar
Anty - Mary II / 15 listopada 2012 o 10:30
0
[quote name='rema' timestamp='1351861539' post='689385']
Dalibyście już spokój panu Cz. takiego burmistrza jak on z klasa już nie będzie...że kradł każdy kradnie... ap-ropo żyje mu się lepiej niż w tym śmietniku zwanym Kraśnik...i tylko śmieje się z waszych wyczyniań...to człowiek z jajami...urząd miasta i kraśnik ginie i zginie to już widać..były panie burmistrzu P. Czubiński każdy pana sprzedał...wielu ludziom pan pomógł...ale staną pan na nogi...jak zawsze myślę że zasługuje pan na nagrodę nobla..a społeczeństwo już żałuje że pana nie ma...chwała panu...chylę czoła
Ps. niech sobie pana podaj do sądu w sumie od dwóch lat nic nie robią innego...jest pan wielki
[/quote]
Z klasą licealną i kolesiami z tej klasy..., zamiast z jajami - to lepiej być z głową jako glównym organem; zhańbieni wyznawcy Cz. giną - depresja na bezrobociu, wielu ludziom pomógł - dzisiaj nikt nie chciałby być tym opisanym w Dzienniku Wschodnim, któremu pomógł ; zasługuje na nagrodę - z czarnym paskiem na oczach- to raczej na nagrodę skobla, ufundujcie mu ją, wy ,chylący czola!
[quote name='rema' timestamp='1351861539' post='689385']
Dalibyście już spokój panu Cz. takiego burmistrza jak on z klasa już nie będzie...że kradł każdy kradnie... ap-ropo żyje mu się lepiej niż w tym śmietniku zwanym Kraśnik...i tylko śmieje się z waszych wyczyniań...to człowiek z jajami...urząd miasta i kraśnik ginie i zginie to już widać..były panie burmistrzu P. Czubiński każdy pana sprzedał...wielu ludziom pan pomógł...ale staną pan na nogi...jak zawsze myślę że zasługuje pan na nagrodę nobla..a społecze... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 14 listopada 2012 o 22:20
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352387932' post='691156']
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać się do władzy.
[/quote]

Czy masz ty qurwa pojęcie, o czym ty piszesz ? Jeżeli jakaś rozklapicha pisze o "jakichś laskach" to jest to baaaaardzo obrzydliwe ... a fe ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352387932' post='691156']
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać si... rozwiń
Avatar
RABA / 14 listopada 2012 o 19:35
0
dlaczego sa zaczepki do burmistrz a nie do jego tow. w postaci PAN O PAN ST W (wojt) maja czy nie maja wyroki to sobie siedz na stanowiskach jak by nia pracodawcy nie sprawdzaja w KRS CO sie dziwje a kto naprawi PUP W KRASNIKU TAM PANI D EMERYTKA OSZUKALA URZAD NA URLOPIE PIENIADZE DOASTALA A BIEDOTA MUSI SWOJE ODDAC ZA URLOP BEZPLATNY DALEJ PAN DYR. POSREDNIAKA ZATRUDNIA TA PANI . NARUSZAJAC USTAWE O FINANSACH PUBLICZNYCH. BIEDNE STAROSTWO NIE REAGUJE BO BIDOTA ZAPLACI ZA NIA .CZAS NAJWYZSZY ZE TAM MUSI WKROCZYC CBA LUB NIK. TA PANI ZASTEPUJE INNA URZEDNICZKE ALE TEGO NIE ROBI BO NIE UMIE A WIEC WNIOSE UKLAD PANI DYREKCJA
dlaczego sa zaczepki do burmistrz a nie do jego tow. w postaci PAN O PAN ST W (wojt) maja czy nie maja wyroki to sobie siedz na stanowiskach jak by nia pracodawcy nie sprawdzaja w KRS CO sie dziwje a kto naprawi PUP W KRASNIKU TAM PANI D EMERYTKA OSZUKALA URZAD NA URLOPIE PIENIADZE DOASTALA A BIEDOTA MUSI SWOJE ODDAC ZA URLOP BEZPLATNY DALEJ PAN DYR. POSREDNIAKA ZATRUDNIA TA PANI . NARUSZAJAC USTAWE O FINANSACH PUBLICZNYCH. BIEDNE STAROSTWO NIE REAGUJE BO BIDOTA ZAPLACI ZA NIA .CZAS NAJWYZSZY ZE TAM MUSI WKROCZYC CBA LUB NIK. TA P... rozwiń
Avatar
radny / 12 listopada 2012 o 11:42
0
Podobno wielki czu tzw. molesta był na obchodach 11 listopada, stał gdzieś z boku i wspominał czasy jak to on sam kiedyś celebrował takie uroczystości, i łza mu w oku się kręciła za wspominaniem tych czasów. A teraz szara rzeczywistość samemu trzeba sprzątać samemu za paliwo i cukierki płacić sama bida
Avatar
Niezależny / 8 listopada 2012 o 17:17
0
Definicja "advocatus diaboli"- obronca sprawy złej , straconej; adwokat "diabła" .Jakaś dyrektorka była, aktualna?
Avatar
Marysieńka / 8 listopada 2012 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1352292949' post='690666']
Jak taki przystojny , to gdzie ma zęby, facet powinien mieć porządne buty i zęby, Pan Cz. to zakompleksiony bidulek , który wyrywał stażystki, które nie załapały się w większych miastach , bo były zbyt tępe i za mało urodziwe. Prawdziwy kozak to wyrwie dziewczynę, która nie jest od niego zależna.
[/quote]
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młodszą laskę i to jeszcze taką, która nie chciała by być zalezna od niego, a tym bardziej w kwestiach finansowych? niestety ale takich leczących swoje kompleksy w ten sposób jest cała masa. A dzisiejsze piękne i zdolne stazystki zaklepały swoje staże cyrkami przedwyborczymi, które dopomogły im prominentom dorwać się do władzy.
[quote name='Gość' timestamp='1352292949' post='690666']
Jak taki przystojny , to gdzie ma zęby, facet powinien mieć porządne buty i zęby, Pan Cz. to zakompleksiony bidulek , który wyrywał stażystki, które nie załapały się w większych miastach , bo były zbyt tępe i za mało urodziwe. Prawdziwy kozak to wyrwie dziewczynę, która nie jest od niego zależna.
[/quote]
Żeby to co piszesz nie okazało sie pustym frazesem. Jakiemu to innemu przystojniakowi udało sie na same zeby i porządne buty wyrwac duzo młod... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2012 o 14:56
0
Wszystkie peany i tak sprowadza do wlaściwego rozmiaru czarny pasek na oczach!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!