Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 czerwca 2011 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Stracili pracę, bo popierali byłego burmistrza?

1 167 A A
10 stycznia wypowiedziano mi umowę z natychmiastowym skutkiem. Byłem zaskoczony - opowiada były już
10 stycznia wypowiedziano mi umowę z natychmiastowym skutkiem. Byłem zaskoczony - opowiada były już

Wieloletni pracownik Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku nie będzie już mógł współpracować z tą instytucją. "Popierał byłego burmistrza miasta” – wynika z wypowiedzenia, jakie otrzymał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jeśli chodzi o popieranie kandydatury byłego burmistrza podczas kampanii wyborczej, to rzeczywiście tak było. Ale nigdy się z tym nie kryłem – irytuje się Jacek Michalczyk. – Ale to, z kim śpię, w jakiego Boga wierzę i jakie mam poglądy, jest moją prywatną sprawą. I nie powinno to mieć wpływu na pracę.

Od roku firma Michalczyka współpracowała z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. – Wcześniej przez 16 lat byłem pracownikiem tej instytucji – opowiada mężczyzna. – 10 stycznia wypowiedziano mi umowę z natychmiastowym skutkiem. Byłem zaskoczony, bo powinienem mieć 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Złożę pozew do sądu.

Jednym z powodów rozwiązania umowy było "osobiste zaangażowanie swojej osoby (pana Michalczyka – red.) oraz mienia CKiP w okresie wyborczym na rzecz tylko jednego kandydata pana Piotra Cz. (w oryginale pełne nazwisko – red.), spowodowało brak zaufania do Wykonawcy”. "Jest to przyczyna samodzielna i mająca kluczowe znaczenie, bowiem instytucja zlecenia jest umową opierającą się na szczególnym zaufaniu mandata do mandatariusza” – czytamy dalej w piśmie, które otrzymał Michalczyk.
Pracodawca miał też inne zastrzeżenia: nienależyte wykonywanie postanowień umowy, m.in. nieaktualizowanie strony internetowej CKiP.

– To był główny powód rezygnacji ze współpracy z panem Michalczykiem – stwierdza Ryszard Różycki, p.o. dyrektor kraśnickiego CKiP. – Sugerowałbym, żeby kolejny powód traktować jako uzupełniający. Nasza działalność powinna być ponadpartyjna.


Inni też na cenzurowanym?

Przypadek Jacka Michalczyka nie jest odosobniony. Radny Platformy Obywatelskiej, a jednocześnie zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kraśniku, przytacza zwolnienia z Urzędu Miasta kilku urzędników.

– Te osoby podkreślały, że powodem wypowiedzenia był fakt, że pracowały przy kampanii wyborczej byłego burmistrza – wyjaśnia Zbigniew Marcinkowski, wiceprzewodniczący kraśnickiej Rady Miasta. – Dlatego też na ostatniej sesji złożyłem interpelację w tej sprawie. Chcę wiedzieć, jak było naprawdę. Czy wskazywany przez te osoby powód jest faktyczny, czy urojony.

Urząd Miasta nie chce wypowiadać się w sprawie Jacka Michalczyka. Z kolei kwestię interpelacji radnego Marcinkowskiego przedstawiciele miasta określają jako "polityczny atak”.

– Trudno komentować nam tę interpelację – odpowiada Konrad Łata, rzecznik prasowy w kraśnickim magistracie. – Ten tok rozumowania graniczy z absurdem. Może pan radny zechciałby wskazać ten obszerny spis osób, które rzekomo miały stracić pracę z powodów politycznych. I dodaje: To kolejny już atak radnych związanych z byłym burmistrzem miasta.

Komentarze 167

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lipca 2011 o 07:32
0
[quote name='Anka' timestamp='1310334973' post='499928']
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
[/quote]
Ty Anka to chyba jakaś "sprytna inaczej" jesteś? Gdzie zawiść i agresja? Kto kogo przezywa? Kto miesza Kościół w brudy Kraśnika? Przeczytaj co napisałaś i przemyśl, bo podskakujesz ale na sparciałej gumce.
[quote name='Anka' timestamp='1310334973' post='499928']
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
[/quote]
Ty Anka... rozwiń
Avatar
Anka / 10 lipca 2011 o 23:56
0
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
Avatar
gość / 10 lipca 2011 o 23:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1309590436' post='496838']
Tzw. dziwnym trafem w starostwie powiatowym przygarnia się chętnie wyrzutków z podległych UM jednostek organizacyjnych. Dzięki partyjnym przyjaźniom, wieloletniemu nadskakiwaniu byłemu, a obecnie oskarżonemu burmistrzowi, scementowane zależnościami towarzystwo nie przebiera w środkach i jak dawniej, kosztem ludzi spoza układu wije sobie ciepłe gniazdka. Grunt to być radnym...
[/quote]
święta prawda,nic dodać nic ująć-lakonicznie i z sensem!Niech ten poprzedni wpis przeczytają obecni radni-wielokrotnie przebarwiali się politycznie ....... i nadal nie grzeszą honorem i uczciwością!
[quote name='Gość' timestamp='1309590436' post='496838']
Tzw. dziwnym trafem w starostwie powiatowym przygarnia się chętnie wyrzutków z podległych UM jednostek organizacyjnych. Dzięki partyjnym przyjaźniom, wieloletniemu nadskakiwaniu byłemu, a obecnie oskarżonemu burmistrzowi, scementowane zależnościami towarzystwo nie przebiera w środkach i jak dawniej, kosztem ludzi spoza układu wije sobie ciepłe gniazdka. Grunt to być radnym...
[/quote]
święta prawda,nic dodać nic ująć-lakonicznie i z sensem!... rozwiń
Avatar
gość / 10 lipca 2011 o 22:48
0
[quote name='Gość' timestamp='1310315344' post='499843']
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
[/quote]
masz rację...tak,ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami! a obecnie rządzący też niech o tym nie zapominają!
[quote name='Gość' timestamp='1310315344' post='499843']
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2011 o 18:29
0
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 9 lipca 2011 o 18:27
0
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bardziej odegrały tu rolę emocje, właśnie dlatego , ze sprawa dotyczyła jej osobiscie. A ci inni zostali wspomnieni przy okazji.I wystarczy popatrzeć jak zareagowała na słowa radnego Miasiaka, który próbował wszystkim wmówic, ze wygrane wybory dały burmistrzowi prawo do zwalniania i zatrudniania jakich chce pracowników.
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bardziej odegrały tu rolę emocje, właśnie dlatego ... rozwiń
Avatar
Anka / 9 lipca 2011 o 16:19
0
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
Avatar
Marysieńka / 7 lipca 2011 o 07:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1309972321' post='498510']
Wielka szkoda, że wiceprzewodnicząca, a przy okazji szefowa ZZ "S" prac. oświaty w Kraśniku nie wykazywała takiego zaangażowania i starania, gdy inni tracili pracę. Dla nich nie tworzono specjalnych miejsca pracy, jak w tym przypadku.
[/quote]
Po prostu tak jak bez wyjatku kazdy, bez względu na pełnioną funkcje, zajmowane stanowisko w pierwszej kolejnosci pilnuje swoich spraw, swój interes stawiając ponad interesami innych.
Avatar
biboj / 6 lipca 2011 o 23:49
0
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
ale to podobno miernocina jest ten mąż swojej żony
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
ale to po... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 19:12
0
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
Wielka szkoda, że wiceprzewodnicząca, a przy okazji szefowa ZZ "S" prac. oświaty w Kraśniku nie wykazywała takiego zaangażowania i starania, gdy inni tracili pracę. Dla nich nie tworzono specjalnych miejsca pracy, jak w tym przypadku.
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
Wielka sz... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2011 o 07:32
0
[quote name='Anka' timestamp='1310334973' post='499928']
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
[/quote]
Ty Anka to chyba jakaś "sprytna inaczej" jesteś? Gdzie zawiść i agresja? Kto kogo przezywa? Kto miesza Kościół w brudy Kraśnika? Przeczytaj co napisałaś i przemyśl, bo podskakujesz ale na sparciałej gumce.
[quote name='Anka' timestamp='1310334973' post='499928']
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
[/quote]
Ty Anka... rozwiń
Avatar
Anka / 10 lipca 2011 o 23:56
0
Mnóstwo w was zawiści i agresji. Na wszystkie zarzuty dotyczące obecnej władzy macie tylko jeden argument- czubiński był zły. Myślę, że podobnie jak teraz wielu wyznawców PISu nie wie co robi góra i też się z tym może nie zgadzać tak było i za czu. Ile osób było na tych nartach lub doiło skrupulatnie to miasto prześledżcie doniesienia prasowe. Trochę samokrytyki pisiorki i trochę pokory. Po co wy Kościół w to mieszacie. Obłuda.
Avatar
gość / 10 lipca 2011 o 23:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1309590436' post='496838']
Tzw. dziwnym trafem w starostwie powiatowym przygarnia się chętnie wyrzutków z podległych UM jednostek organizacyjnych. Dzięki partyjnym przyjaźniom, wieloletniemu nadskakiwaniu byłemu, a obecnie oskarżonemu burmistrzowi, scementowane zależnościami towarzystwo nie przebiera w środkach i jak dawniej, kosztem ludzi spoza układu wije sobie ciepłe gniazdka. Grunt to być radnym...
[/quote]
święta prawda,nic dodać nic ująć-lakonicznie i z sensem!Niech ten poprzedni wpis przeczytają obecni radni-wielokrotnie przebarwiali się politycznie ....... i nadal nie grzeszą honorem i uczciwością!
[quote name='Gość' timestamp='1309590436' post='496838']
Tzw. dziwnym trafem w starostwie powiatowym przygarnia się chętnie wyrzutków z podległych UM jednostek organizacyjnych. Dzięki partyjnym przyjaźniom, wieloletniemu nadskakiwaniu byłemu, a obecnie oskarżonemu burmistrzowi, scementowane zależnościami towarzystwo nie przebiera w środkach i jak dawniej, kosztem ludzi spoza układu wije sobie ciepłe gniazdka. Grunt to być radnym...
[/quote]
święta prawda,nic dodać nic ująć-lakonicznie i z sensem!... rozwiń
Avatar
gość / 10 lipca 2011 o 22:48
0
[quote name='Gość' timestamp='1310315344' post='499843']
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
[/quote]
masz rację...tak,ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami! a obecnie rządzący też niech o tym nie zapominają!
[quote name='Gość' timestamp='1310315344' post='499843']
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2011 o 18:29
0
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała się na zwalnianie ludzi, którzy własnie mieli odwagę publicznie powiedzieć, że nie zgadzają sie na to, żeby były burmistrz brał pieniądze ze środków ZFŚS podległych sobie jednostek organizacyjnych na autopromocję. I na wyjazdy na nartki, I na inne dziwne wydatki. To wg. ciebie nie były obrzydliwe metody? Nie broń tego, kto sam stał po kolana w tym szambie, bo ludzie maja dobrą pamięć i nie są głupcami.
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bzdury opowiadasz! Dotychczas ochoczo zgadzała... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 9 lipca 2011 o 18:27
0
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bardziej odegrały tu rolę emocje, właśnie dlatego , ze sprawa dotyczyła jej osobiscie. A ci inni zostali wspomnieni przy okazji.I wystarczy popatrzeć jak zareagowała na słowa radnego Miasiaka, który próbował wszystkim wmówic, ze wygrane wybory dały burmistrzowi prawo do zwalniania i zatrudniania jakich chce pracowników.
[quote name='Anka' timestamp='1310221176' post='499616']
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
[/quote]
Bardziej odegrały tu rolę emocje, właśnie dlatego ... rozwiń
Avatar
Anka / 9 lipca 2011 o 16:19
0
Mówcie co chcecie a mi zaimponowała, bo odważyła się powiedzieć co myśli o sprawowaniu władzy i o stosowanych obrzydliwych metodach. jeśli dobrze pamiętam relację z sesji mówiła też i o innych pokrzywdzonych. nie dała się zastraszyć. Wy zaś podszywacie się pod śmieśzne ksywy na forum i plujecie na ludzi, mielibyście tyle odwagi żeby publicznie powiedzieć nie zgadzam się na takie rządy?
Avatar
Marysieńka / 7 lipca 2011 o 07:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1309972321' post='498510']
Wielka szkoda, że wiceprzewodnicząca, a przy okazji szefowa ZZ "S" prac. oświaty w Kraśniku nie wykazywała takiego zaangażowania i starania, gdy inni tracili pracę. Dla nich nie tworzono specjalnych miejsca pracy, jak w tym przypadku.
[/quote]
Po prostu tak jak bez wyjatku kazdy, bez względu na pełnioną funkcje, zajmowane stanowisko w pierwszej kolejnosci pilnuje swoich spraw, swój interes stawiając ponad interesami innych.
Avatar
biboj / 6 lipca 2011 o 23:49
0
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
ale to podobno miernocina jest ten mąż swojej żony
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
ale to po... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 19:12
0
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
Wielka szkoda, że wiceprzewodnicząca, a przy okazji szefowa ZZ "S" prac. oświaty w Kraśniku nie wykazywała takiego zaangażowania i starania, gdy inni tracili pracę. Dla nich nie tworzono specjalnych miejsca pracy, jak w tym przypadku.
[quote name='StopMaryśce' timestamp='1309811123' post='497728']
Czy to prawda, że niedawno zwolniony "najlepszy i najbardziej zaangażowany" nauczyciel informatyki, a prywatnie mąż wiceprzedowniczącej Rady Miasta ma już pracę w starostwie powiatowym? Inni twierdzą, że konkurs na stanowisko KIEROWNIKA WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO I SPRAW INFORMATYCZNYCH w Urzedzie Pracy jest specjalnie napisany pod niego, bo on przecież musi mieć kierowniczy stołek. A jak wy obstawiacie?
[/quote]
Wielka sz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 167

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 5 9

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 2 1

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 48 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców