Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 maja 2011 r.
15:13
Edytuj ten wpis

Udusił i ukrył ciało w rowie. Prokuratura oskarża 18-latka

0 13 A A
Ciało dziewczynki było zakopane na polu w pobliżu miejscowości Rudnik Drugi gm. Zakrzówek (Policja K
Ciało dziewczynki było zakopane na polu w pobliżu miejscowości Rudnik Drugi gm. Zakrzówek (Policja K

Przyciskał Kamilę do oparcia fotela samochodu, aż przestała oddychać. Potem ukrył ciało 14-latki w przydrożnym rowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wtedy zabójca przesiadł się za kierownicę. Przejechał kilkaset metrów. Zatrzymał auto i przeniósł zwłoki do zagłębienia na polu. Ciało przysypał ziemią. Gdy wracał do domu, zadzwoniła komórka 14-latki. Karol D. oderwał klapkę aparatu i wyrzucił telefon przez okno. Potem śnieg zasypał wszelkie ślady.

Początkowo rodzina szukała Kamili na własną rękę. Około północy zawiadomiła policję. Zdjęcie dziewczyny pojawiło się w rubryce z osobami zaginionymi. Policjanci wiedzieli tylko, że odjechała z kimś samochodem. Po miesiącu zatrzymali Karola D. Na przesłuchaniu pękł i opowiedział, jak doszło do zbrodni. Od tamtej pory przebywa w areszcie.

Prokuratura nie zdradza, co było motywem zbrodni. – Do zabójstwa doszło po kłótni z na tle osobistym – odpowiada pytana o to prokurator Syk-Jankowska.

Karol D. oskarżony jest również o współżycie z 14-latką. Doszło do tego latem ub. roku. Sekcja zwłok wykazała, że dziewczyna nie była w ciąży.

Za zabójstwo Karolowi D. grozi dożywocie. Śledztwo w jego sprawie prowadziła prokuratura z Lublina, bo krewny podejrzanego pracuje w wymiarze sprawiedliwości w Kraśniku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stx / 1 czerwca 2011 o 23:26
0
cytuję "bo krewny podejrzanego pracuje w wymiarze sprawiedliwości w Kraśniku" czytaj matka oskarżonego pracuje w Wydziale dla Nieletnich w tegoż sądu w Krasniku ... próbowali diabłu łeb ukręcić, gdzie oni to nie byli ... tylko wiadomo sprawa "cuchnie" na tysiace kilometrow i każdy dba o swoja reputację i karierę!
Avatar
Jola / 26 maja 2011 o 08:37
0
[quote name='obcy' timestamp='1306348178' post='482384']
Nawet jesli wlos mu z glowy spadl to juz napewno odrosl, a i policjantowi do tej pory pysk sie wygoil, wiec nikt nie ucierpial i po co zajmowac sie przedawnionymi pier...mi.
[/quote]
Po to żeby kudziska wiedzieli, że mamy przestępców w togach !
Avatar
obcy / 25 maja 2011 o 20:29
0
[quote name='Anna' timestamp='1306313960' post='482214']
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to jest zjawisko ogólnokrajowe.
[/quote]
Nawet jesli wlos mu z glowy spadl to juz napewno odrosl, a i policjantowi do tej pory pysk sie wygoil, wiec nikt nie ucierpial i po co zajmowac sie przedawnionymi pier...mi.
[quote name='Anna' timestamp='1306313960' post='482214']
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to je... rozwiń
Avatar
Anna / 25 maja 2011 o 10:59
0
[quote name='Wacek' timestamp='1306313524' post='482209']
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
[/quote]
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to jest zjawisko ogólnokrajowe.
[quote name='Wacek' timestamp='1306313524' post='482209']
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
[/quote]
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze ... rozwiń
Avatar
Wacek / 25 maja 2011 o 10:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
Avatar
Julek / 25 maja 2011 o 10:49
0
Dobrze, że w Lublinie bo w kraśnickim wymiarze "sprawiedliwości" udowodniliby, że sama się udusiła i zasypała ziemią ! Zwłaszcza, że oskarżony ma "chody" w Kraśnickim Sądzie ! O czym już wcześniej wyczytałem w wiadomościach. Pisano wtedy również, że biegły - pożal się Boże- stwierdził, że przyczyną śmierci był zawał serca a nie uduszenie. W normalnym kraju taki "biegły" powinien dostać kopa na pożegnianie i zająć się czymś mniej odpowiedzialnym. A może ktoś wcześniej, wykorzystując chody w kraśnickim Sądzie "dotarł" do tego biegłego ? Bo mnie, jeśli chodzi o Kraśnik, to nic nie jest w stanie zadziwić !
Dobrze, że w Lublinie bo w kraśnickim wymiarze "sprawiedliwości" udowodniliby, że sama się udusiła i zasypała ziemią ! Zwłaszcza, że oskarżony ma "chody" w Kraśnickim Sądzie ! O czym już wcześniej wyczytałem w wiadomościach. Pisano wtedy również, że biegły - pożal się Boże- stwierdził, że przyczyną śmierci był zawał serca a nie uduszenie. W normalnym kraju taki "biegły" powinien dostać kopa na pożegnianie i zająć się czymś mniej odpowiedzialnym. A może ktoś wcześniej, wykorzystując chody w kraśnickim Sąd... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 20:48
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101222/LUBLIN/558837043
[size="3"]
"Postępowanie w sprawie brutalnego zabójstwa 14-letniej Kamili z gm. Szastarka zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina.
Okazało się, że bliski członek rodziny nastolatka podejrzewanego o morderstwo pracuje w kraśnickim sądzie.

– Śledztwo zostało przeniesione, żeby nie było zarzutów o stronniczość – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie"
[/size]
Avatar
ugh / 24 maja 2011 o 20:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]


co za bull shit, tanią sensacją ukrywasz tylko twój brak znajomości samego postępowania, tego gdzie toczą się sprawy o zabójstwa. Wiesz, że 8lat to minimalna kara ale tego, że w prokuraturze rejonowej nie prowadzi się postępowania przygotowawczego to już nie doczytałeś?
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]


co za bull shit, tanią sensacją ukrywasz tylko twój brak znajomości samego postępowania, tego gdzie toczą się sprawy o zabójstwa. Wiesz, że 8lat to minimalna kara ale tego, że w prokuraturze r... rozwiń
Avatar
Daria / 24 maja 2011 o 20:33
0
Postępowanie od razu toczyło się w prokuraturze okręgowej w Lublinie, ponieważ prokuratura rejonowa w kraśniku nie posiada właściwości do prowadzenia postępowania w zakresie zabójstwa, nie z powodu podejrzenia jakiegoś matactwa
Avatar
kotuuu / 24 maja 2011 o 19:20
0
"po kłótni z na tle" - chyba coś tu nie tak ...
Avatar
stx / 1 czerwca 2011 o 23:26
0
cytuję "bo krewny podejrzanego pracuje w wymiarze sprawiedliwości w Kraśniku" czytaj matka oskarżonego pracuje w Wydziale dla Nieletnich w tegoż sądu w Krasniku ... próbowali diabłu łeb ukręcić, gdzie oni to nie byli ... tylko wiadomo sprawa "cuchnie" na tysiace kilometrow i każdy dba o swoja reputację i karierę!
Avatar
Jola / 26 maja 2011 o 08:37
0
[quote name='obcy' timestamp='1306348178' post='482384']
Nawet jesli wlos mu z glowy spadl to juz napewno odrosl, a i policjantowi do tej pory pysk sie wygoil, wiec nikt nie ucierpial i po co zajmowac sie przedawnionymi pier...mi.
[/quote]
Po to żeby kudziska wiedzieli, że mamy przestępców w togach !
Avatar
obcy / 25 maja 2011 o 20:29
0
[quote name='Anna' timestamp='1306313960' post='482214']
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to jest zjawisko ogólnokrajowe.
[/quote]
Nawet jesli wlos mu z glowy spadl to juz napewno odrosl, a i policjantowi do tej pory pysk sie wygoil, wiec nikt nie ucierpial i po co zajmowac sie przedawnionymi pier...mi.
[quote name='Anna' timestamp='1306313960' post='482214']
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to je... rozwiń
Avatar
Anna / 25 maja 2011 o 10:59
0
[quote name='Wacek' timestamp='1306313524' post='482209']
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
[/quote]
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze juz nie drążą tego tematu ! A powinni, żeby tubylcy dowiedzieli się o tym jakich to mamy "prawożądnych " sędziów ! Niestety prawda jest taka, że mamy w sądach przestepców ubranych w togi ! I podejrzewam, że to jest zjawisko ogólnokrajowe.
[quote name='Wacek' timestamp='1306313524' post='482209']
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
[/quote]
Czy sędzia, który jechał pijany jednokierunkową pod prąd i nalał policjantowi po pysku odpowiedział za swoje przestępstwo ? Jestem przekonany, żę włos mu z głowy nie spadł ! A do tej pory sprawa przycichła i dziennikarze ... rozwiń
Avatar
Wacek / 25 maja 2011 o 10:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]
Dopóki sprawy sądowe nie będą filmowane to sędziowie będą robili co im się podoba ! A to czy sąd rejonowy czy okręgowy to jest bez znaczenia bo sędziowie to wąska grupa i wszyscy jedną maścią smarowani !
Avatar
Julek / 25 maja 2011 o 10:49
0
Dobrze, że w Lublinie bo w kraśnickim wymiarze "sprawiedliwości" udowodniliby, że sama się udusiła i zasypała ziemią ! Zwłaszcza, że oskarżony ma "chody" w Kraśnickim Sądzie ! O czym już wcześniej wyczytałem w wiadomościach. Pisano wtedy również, że biegły - pożal się Boże- stwierdził, że przyczyną śmierci był zawał serca a nie uduszenie. W normalnym kraju taki "biegły" powinien dostać kopa na pożegnianie i zająć się czymś mniej odpowiedzialnym. A może ktoś wcześniej, wykorzystując chody w kraśnickim Sądzie "dotarł" do tego biegłego ? Bo mnie, jeśli chodzi o Kraśnik, to nic nie jest w stanie zadziwić !
Dobrze, że w Lublinie bo w kraśnickim wymiarze "sprawiedliwości" udowodniliby, że sama się udusiła i zasypała ziemią ! Zwłaszcza, że oskarżony ma "chody" w Kraśnickim Sądzie ! O czym już wcześniej wyczytałem w wiadomościach. Pisano wtedy również, że biegły - pożal się Boże- stwierdził, że przyczyną śmierci był zawał serca a nie uduszenie. W normalnym kraju taki "biegły" powinien dostać kopa na pożegnianie i zająć się czymś mniej odpowiedzialnym. A może ktoś wcześniej, wykorzystując chody w kraśnickim Sąd... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 20:48
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101222/LUBLIN/558837043
[size="3"]
"Postępowanie w sprawie brutalnego zabójstwa 14-letniej Kamili z gm. Szastarka zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina.
Okazało się, że bliski członek rodziny nastolatka podejrzewanego o morderstwo pracuje w kraśnickim sądzie.

– Śledztwo zostało przeniesione, żeby nie było zarzutów o stronniczość – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie"
[/size]
Avatar
ugh / 24 maja 2011 o 20:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]


co za bull shit, tanią sensacją ukrywasz tylko twój brak znajomości samego postępowania, tego gdzie toczą się sprawy o zabójstwa. Wiesz, że 8lat to minimalna kara ale tego, że w prokuraturze rejonowej nie prowadzi się postępowania przygotowawczego to już nie doczytałeś?
[quote name='Gość' timestamp='1306250702' post='481996']
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Dlatego śledztwo zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina (żeby nie było zarzutu o stronniczość).
8 lat to minimalna kara za zabójstwo. Odsiedzi pewnie 5 lat max.
[/quote]


co za bull shit, tanią sensacją ukrywasz tylko twój brak znajomości samego postępowania, tego gdzie toczą się sprawy o zabójstwa. Wiesz, że 8lat to minimalna kara ale tego, że w prokuraturze r... rozwiń
Avatar
Daria / 24 maja 2011 o 20:33
0
Postępowanie od razu toczyło się w prokuraturze okręgowej w Lublinie, ponieważ prokuratura rejonowa w kraśniku nie posiada właściwości do prowadzenia postępowania w zakresie zabójstwa, nie z powodu podejrzenia jakiegoś matactwa
Avatar
kotuuu / 24 maja 2011 o 19:20
0
"po kłótni z na tle" - chyba coś tu nie tak ...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 0 0

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 10

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!