Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 grudnia 2011 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Barbórka 2011 w Bogdance z prezydentem Komorowskim (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora mag
0 17 A A
Barbórka 2011. Prezydent Komorowski w Bogdance (Maciej Kaczanowski)
Barbórka 2011. Prezydent Komorowski w Bogdance (Maciej Kaczanowski)

To było wyjątkowe górnicze święto. Na uroczystości Barbórkowe do kopalni Bogdanka przyjechał dziś prezydent RP Bronisław Komorowski. To pierwsza w historii lubelskiej kopalni wizyta prezydenta Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antykret / 6 grudnia 2011 r. o 20:13
[quote name='Basia' timestamp='1323188791' post='566728']
JUDE ?????????
[/quote]
Łapcie KRETA bo plezia bziusio boli.
Avatar
Basia / 6 grudnia 2011 r. o 17:26
[quote name='Gość' timestamp='1323188410' post='566723']
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
[/quote]
JUDE ?????????
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 17:20
[quote name='Gość' timestamp='1323181376' post='566669']
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[/quote]
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 16:00
[quote name='Gość' timestamp='1323181376' post='566669']
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[/quote]
On chyba od nie dawna w kraju,cały czas chyba przy bydle w Irlandii.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 15:22
[quote name='"JASIO"' timestamp='1323160149' post='566499']
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
[/quote]
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[quote name='"JASIO"' timestamp='1323160149' post='566499']
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla ... rozwiń
Avatar
"JASIO" / 6 grudnia 2011 r. o 09:29
[quote name='Gość' timestamp='1323083287' post='566203']
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
[/quote]
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
[quote name='Gość' timestamp='1323083287' post='566203']
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
[/quote]
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,sant... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 12:08
[quote name='Gość' timestamp='1323081936' post='566199']
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
[/quote]
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 11:45
[quote name='Gość' timestamp='1323073934' post='566147']
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
[/quote]
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 11:44
[quote name='Gość' timestamp='1323073934' post='566147']
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
[/quote]
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Avatar
Jola / 5 grudnia 2011 r. o 10:12
[quote name='wowa' timestamp='1323072342' post='566129']
Spotkałem ich (konwój) na SWOJEJ trasie przejazdu.Zachowali się jak rasowe chamy..
[/quote]
Ja też ich widziałam,żaden palant nie jechał zapięty w pasy.
Avatar
antykret / 6 grudnia 2011 r. o 20:13
[quote name='Basia' timestamp='1323188791' post='566728']
JUDE ?????????
[/quote]
Łapcie KRETA bo plezia bziusio boli.
Avatar
Basia / 6 grudnia 2011 r. o 17:26
[quote name='Gość' timestamp='1323188410' post='566723']
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
[/quote]
JUDE ?????????
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 17:20
[quote name='Gość' timestamp='1323181376' post='566669']
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[/quote]
Nie on u PREZESA pilnował l kota,ale kot umarł i ma traumę straszną,no i jeszcze ten rzebro,nie zgłupiejesz.?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 16:00
[quote name='Gość' timestamp='1323181376' post='566669']
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[/quote]
On chyba od nie dawna w kraju,cały czas chyba przy bydle w Irlandii.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 15:22
[quote name='"JASIO"' timestamp='1323160149' post='566499']
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
[/quote]
Dlaczego OBYWATELU głupa palisz ????.Tu nie chodzi o to czerwone bydło na zielonej łące,tylko o to CZERWONE BYDŁO które tobą steruje i takiego GŁUPA z ciebie robi.To jest właśnie ta kombinowana Polsko czerwona rasa-pozostałośći PO PZPR i SB. Bardzo tłusta rasa jak na dzisiejsze czasy.
[quote name='"JASIO"' timestamp='1323160149' post='566499']
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla ... rozwiń
Avatar
"JASIO" / 6 grudnia 2011 r. o 09:29
[quote name='Gość' timestamp='1323083287' post='566203']
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
[/quote]
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,santa gertrudis,itd.Wierzę,że nie ma pan czau na dokształcanie się,gdyż wszystkie siły poświęcić trzeba dla służby i dworu pana prezia,ubywa mu ciałek i trzeba coś robić ,nie nalezy też wychodzić przed szereg.Proszę wykorzystać inne rasy,gdyż czerwone bydło nie jest najlepszym wyborem,jeden atut-jest polskie.
[quote name='Gość' timestamp='1323083287' post='566203']
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
[/quote]
Tak dziękuję za radę ale limit na moje gospodarstwo wyczerpałem takie są zasady przy podziale środków UE.Proponuję aby pan pilnie przystąpił do nauki gdyż zatrzymał się pan przy tzw rasie kombinowanej Polskiej czerwonej,do których zalicza się także bydło czrno białe i czerwono białe.Typowo mięsne to min.salers,charolaise, aberdeen angus,sant... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 12:08
[quote name='Gość' timestamp='1323081936' post='566199']
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
[/quote]
Szalenie rozwinięty jesteś JASIU,może byś wyrwał jakąś dotacje z unii na to CZERWONE BYDŁO. hej
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 11:45
[quote name='Gość' timestamp='1323073934' post='566147']
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
[/quote]
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 11:44
[quote name='Gość' timestamp='1323073934' post='566147']
Piszesz o węglu, a ja o CZERWONYM BYDLE.
[/quote]
Rasa Polska Czerwona było to bydło o uniwersalnym użytkowniu krowy, dawały około 4000 l mleka w okresie laktacji,można było również użytkować na mięso, osobniki osiągały wagę około 500kg ich mięso charakteryzowało się dobrym i delikatnym smakiem,nie wiem dlaczego zaniechali ich chowu.Kolor czarny pochodzi od barwy sukienek.
Avatar
Jola / 5 grudnia 2011 r. o 10:12
[quote name='wowa' timestamp='1323072342' post='566129']
Spotkałem ich (konwój) na SWOJEJ trasie przejazdu.Zachowali się jak rasowe chamy..
[/quote]
Ja też ich widziałam,żaden palant nie jechał zapięty w pasy.