Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

7 kwietnia 2013 r.
19:53
Edytuj ten wpis

Napadli na policjantów w centrum miasta. "Strzelaj, zabij jednego z nas!"

Autor: Zdjęcie autora dj
0 38 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Policjant wyciągnął pistolet, ale nie ostudziło to emocji awanturujących się mężczyzn. Za kratki trafił tylko jeden z nich. Ale policja zapowiada, niedługo może dojść do kolejnych zatrzymań. Atak na patrol policji w centrum Łęcznej zarejestrował miejski monitoring.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nagranie zostało zabezpieczone. Na jego podstawie zostaną ustalone nazwiska sprawców, którzy będą systematycznie doprowadzani do prokuratury – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W nocy z 1 na 2 kwietnia około 30 mężczyzn szło ul. Jana Pawła w kierunku dworca PKS. Gdy zobaczyli radiowóz, w kierunku mundurowych poleciały wyzwiska.

Policjanci wysiedli z samochodu. Wtedy czterech najbardziej "odważnych” mężczyzn zorientowało się, że ma do czynienia tylko z dwójką mundurowych. Próbowali odbić swojego kompana, którego policjant chciał zatrzymać. Funkcjonariusz, na widok zbliżających się agresywnych mężczyzn, wyciągnął pistolet. Widok broni nie uspokoił awanturników.

– No strzelaj, zabij jednego z nas – krzyczeli.

Podczas szarpaniny policjant upadł na ziemię. Wtedy pojawiły się kolejne patrole.

Mundurowym udało się zatrzymać tylko jednego mężczyznę. Awanturnik nie uspokoił się nawet podczas podróży radiowozem do komendy. W prokuraturze usłyszał zarzut czynnej napaści na policjanta: szarpania się z nim i popychania. Na przesłuchaniu częściowo przyznał się do winy. Potwierdził, że wyzywał i stawiał opór policji, ale szczegółów nie pamiętał, bo był pijany.

– Zadeklarował, że chce się dobrowolnie poddać karze: dwa lata pozbawienia wolności na pięć lat i 1,5 tys. zł grzywny – informuje Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.

Mężczyzna będzie odpowiadał w wolnej stopy. Został oddany pod dozór policji.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
statystyk / 14 kwietnia 2013 o 09:29
0
[quote name='olo' timestamp='1365847000' post='758242']
Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
[/quote]Nie pierwszy on i nie ostatni, statystyki są przerażające !!!!!!!
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 12:42
0
No, do lekcji, bo pani będzie pytała w poniedziałek z tabliczki mnożenia!
Avatar
olo / 13 kwietnia 2013 o 11:56
0
[quote name='Gość' timestamp='1365841130' post='758208']
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
[/quote]Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 10:18
0
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
Avatar
mecenas / 13 kwietnia 2013 o 08:39
0
[quote name='bez emocji' timestamp='1365808348' post='758139']
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
[/quote]To wszystko zostało im jeszcze z minionych czasów gdzie milicjant był PON,a wadza była wadzą. Po prostu za wcześnie awansowali z milicjanta na policjanta,nadal funkcjonują w starym systemie,a świat poszedł przecież tak szybko do przodu. Szkolić,uczyć,i jeszcze raz szkolić !!!!
[quote name='bez emocji' timestamp='1365808348' post='758139']
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy pr... rozwiń
Avatar
bez emocji / 13 kwietnia 2013 o 01:12
0
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce bę... rozwiń
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2013 o 23:25
0
Święta prawda. Zachciało się demokracji to są tego efekty.
Avatar
Tomek / 8 kwietnia 2013 o 23:14
0
Możecie narzekać na komunę albo nazwać mnie ubekiem, ale prawda jest taka, że jak skończyła się milicja to wszy zaczęły wyłazić bo czują się bezkarne.
Jeszcze 30 lat temu po takim numerze menel wskoczyłby na stół na komendzie a potem szczał krwią przez najbliższe pół roku. A do końca życia by pamiętał, że nocą nie drze się ryja. I bez sądów, grzywny i całej tej hucpy z zawiasami by się obyło.
To tyle w temacie, jak ktoś rozumie co napisałem to dobrze, a reszta niech idzie się uczyć, bo za dwa tygodnie piszecie egzamin, gimbusy.
Avatar
Daroo / 8 kwietnia 2013 o 18:03
0
[quote name='Henio' timestamp='1365436306' post='756353']
A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
[/quote]

Ja na swoje dzieci ręki nie podniosłem, ja dla swoich dzieci mam czas, konsekwencji też mi nie brakuje w działaniach wychowawczych. Ale jak Ty wolisz się wyżyć na dziecku to bardzo dobrze o Tobie swiadczy...
Avatar
Henio / 8 kwietnia 2013 o 17:51
0
[quote name='Daroo' timestamp='1365435251' post='756349']
Łatwo dziecku dać klapsa??? Co??? Nie odda - bo małe... A jak klaps nie pomoże to co dasz???
NIE BIJ!!! WYTŁUMACZ!!! W wychowaniu dziecka nie jest potrzebny klaps tylko konsekwencja - ale z racji tego, że trudno uzmysłowić sobie swój brak konsekwencji to niektóre tępe łby wolą klapsa... ale nie przejmuj się odda - Tobie albo Policjantowi, przechodniowi etc.
[/quote]A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
Avatar
statystyk / 14 kwietnia 2013 o 09:29
0
[quote name='olo' timestamp='1365847000' post='758242']
Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
[/quote]Nie pierwszy on i nie ostatni, statystyki są przerażające !!!!!!!
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 12:42
0
No, do lekcji, bo pani będzie pytała w poniedziałek z tabliczki mnożenia!
Avatar
olo / 13 kwietnia 2013 o 11:56
0
[quote name='Gość' timestamp='1365841130' post='758208']
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
[/quote]Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 10:18
0
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
Avatar
mecenas / 13 kwietnia 2013 o 08:39
0
[quote name='bez emocji' timestamp='1365808348' post='758139']
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
[/quote]To wszystko zostało im jeszcze z minionych czasów gdzie milicjant był PON,a wadza była wadzą. Po prostu za wcześnie awansowali z milicjanta na policjanta,nadal funkcjonują w starym systemie,a świat poszedł przecież tak szybko do przodu. Szkolić,uczyć,i jeszcze raz szkolić !!!!
[quote name='bez emocji' timestamp='1365808348' post='758139']
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy pr... rozwiń
Avatar
bez emocji / 13 kwietnia 2013 o 01:12
0
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce bę... rozwiń
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2013 o 23:25
0
Święta prawda. Zachciało się demokracji to są tego efekty.
Avatar
Tomek / 8 kwietnia 2013 o 23:14
0
Możecie narzekać na komunę albo nazwać mnie ubekiem, ale prawda jest taka, że jak skończyła się milicja to wszy zaczęły wyłazić bo czują się bezkarne.
Jeszcze 30 lat temu po takim numerze menel wskoczyłby na stół na komendzie a potem szczał krwią przez najbliższe pół roku. A do końca życia by pamiętał, że nocą nie drze się ryja. I bez sądów, grzywny i całej tej hucpy z zawiasami by się obyło.
To tyle w temacie, jak ktoś rozumie co napisałem to dobrze, a reszta niech idzie się uczyć, bo za dwa tygodnie piszecie egzamin, gimbusy.
Avatar
Daroo / 8 kwietnia 2013 o 18:03
0
[quote name='Henio' timestamp='1365436306' post='756353']
A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
[/quote]

Ja na swoje dzieci ręki nie podniosłem, ja dla swoich dzieci mam czas, konsekwencji też mi nie brakuje w działaniach wychowawczych. Ale jak Ty wolisz się wyżyć na dziecku to bardzo dobrze o Tobie swiadczy...
Avatar
Henio / 8 kwietnia 2013 o 17:51
0
[quote name='Daroo' timestamp='1365435251' post='756349']
Łatwo dziecku dać klapsa??? Co??? Nie odda - bo małe... A jak klaps nie pomoże to co dasz???
NIE BIJ!!! WYTŁUMACZ!!! W wychowaniu dziecka nie jest potrzebny klaps tylko konsekwencja - ale z racji tego, że trudno uzmysłowić sobie swój brak konsekwencji to niektóre tępe łby wolą klapsa... ale nie przejmuj się odda - Tobie albo Policjantowi, przechodniowi etc.
[/quote]A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 0 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 0 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 7 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 3

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 10 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 24 8

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 20

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 3 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!