Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

16 października 2012 r.
21:57
Edytuj ten wpis

Ranni, uszkodzone latarnie i samochody. Na tej ulicy lepiej uważać

0 18 A A
Droga równa jak stół, ale bywa niebezpieczna (Damian Bielecki)
Droga równa jak stół, ale bywa niebezpieczna (Damian Bielecki)

Kilka osób rannych, siedem uszkodzonych samochodów, dwie staranowane latarnie. Ta statystyka z ostatniego półrocza świadczy, że na wyremontowanej ulicy Leśnej nie jest bezpiecznie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na całej jej długości obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ale mało kto go przestrzega. Szczególnie po tym, jak dwa lata temu drogowcy przeprowadzili generalny remont nawierzchni. – Od tamtej pory człowiek boi się wyjść na chodnik, nie mówiąc o przejściu przez ulicę. W każdej chwili może pojawić się rozpędzony samochód – mówi pani Teresa, mieszkająca przy ul. Leśnej.

– Niebezpieczne są dwa z pozoru niegroźne zakręty. To pułapka dla niedoświadczonych kierowców. Niebezpicznie robi się również wtedy, gdy ktoś chce wyjechać samochodem z posesji na ulicę – podkreśla pan Grzegorz, kolejny z mieszkańców.

Przed modernizacją kierowców powstrzymywały wystające studzienki i progi zwalniające. Teraz ich nie ma. – Progi zwalniające są niepraktyczne. Bardzo szybko się rozsypują. Poza tym Urząd Miasta zmuszony był do wypłacenia kilku odszkodowań dla kierowców, którzy uszkodzili na nich koła – wyjaśnia Dariusz Kowalski, zastępca burmistrza Łęcznej.
Kowalski tłumaczy, że remont ulicy dofinansowany był z Unii. A to oznacza ograniczenia. – Wykonawca dał nam pięć lat gwarancji na drogę i przez ten czas nie możemy ingerować w jej wygląd. Musielibyśmy wysłać specjalne pismo z prośbą o zgodę na przeprowadzenie zmian. W tym roku to zrobimy i jeżeli zostanie rozpatrzone pozytywnie, to na wiosną wykonamy dwa podwyższone przejścia dla pieszych. Na razie możemy jedynie apelować o wysyłanie tam patroli policyjnych z radarem. Rozmawiam o tym z komendantem policji w Łęcznej – dodaje Kowalski.

– Będziemy się starać, by funkcjonariusze z radarem pojawiali się coraz częściej – zapowiada st. sierż. Magdalena Krasna, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Mieszkańcy twierdzą, że do tej pory policjanci nie pojawiali się w tym miejscu. – W ostatnich miesiącach nie zauważyłem żadnego patrolu z radarem. Owszem, od czasu do czasu przejedzie radiowóz, ale to wszystko – mówi pan Grzegorz.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 maja 2013 o 19:53
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1369677013' post='775275']
Czytam te twoje wypociny i teraz widzę jak wielkie piętno odcisneli na tobie te czerwono-komunistyczne zjeby. Naprawdę nie masz tu kogo bronić,wszędzie przekręty i odwieczna korupcja.
[/quote]mózg też ci zjadła korupcja =zapewne dałeś na łapówkę.
Avatar
schaboszczak / 27 maja 2013 o 19:50
0
[quote name='nie stella' timestamp='1367059754' post='763455']
Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ CAŁKIEM PUSTO wyrzuć tą wydmuszkę aby ciało się nie wstydziło.
[/quote]Czytam te twoje wypociny i teraz widzę jak wielkie piętno odcisneli na tobie te czerwono-komunistyczne zjeby. Naprawdę nie masz tu kogo bronić,wszędzie przekręty i odwieczna korupcja.
Avatar
sollocalwas / 27 maja 2013 o 19:01
0
i co ? i g*wno jak nie było tam patroli policji tak nie ma nadal. pisze to ponieważ dziś o mały włos mój wyjazd z parkingu nie skończyłby się tragicznie. na co dalej czeka policja, aż statystyki pójdą w gore? może radni z osiedla w końcu coś zaczyn robic w tej sprawie? a może zamiast ul Leśna nazwijmy ja Śmiertelna
Avatar
nie stella / 27 kwietnia 2013 o 12:49
0
[quote name='Stella' timestamp='1367046712' post='763412']
No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[/quote]Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ CAŁKIEM PUSTO wyrzuć tą wydmuszkę aby ciało się nie wstydziło.
[quote name='Stella' timestamp='1367046712' post='763412']
No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[/quote]Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ... rozwiń
Avatar
Stella / 27 kwietnia 2013 o 09:11
0
[quote name='Gość' timestamp='1367045477' post='763406']
Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
[/quote]No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[quote name='Gość' timestamp='1367045477' post='763406']
Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
[/quote]No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. M... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2013 o 08:51
0
[quote name='Dziennikarz śledczy' timestamp='1367004551' post='763342']
NARÓD się nie POdniesie, póki tusk,komuniści ,aferzyści i złodzieje !!
[/quote]Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
Avatar
Dziennikarz śledczy / 26 kwietnia 2013 o 21:29
0
[quote name='jakiś taki' timestamp='1367003700' post='763334']
Ludzie was chyba pogięło ,jak są dziury to krzyk, po wyremontowaniu chcecie ,aby zakładać zwalniacze i psuć zawieszenia samochodów,przez kilku idiotów którzy nie przestrzegają przepisów wszyscy mają cierpieć,takie idioctwa to tylko w Polsce.Kiedy ten NARÓD się podniesie,czy dalej mają rządzić bezmózgi za kerownicą,musi być w tym przypadku pospolite ruszenie OBYWATELSKIE no i policji.
[/quote]NARÓD się nie POdniesie, póki tusk,komuniści ,aferzyści i złodzieje !!
Avatar
jakiś taki / 26 kwietnia 2013 o 21:15
0
Ludzie was chyba pogięło ,jak są dziury to krzyk, po wyremontowaniu chcecie ,aby zakładać zwalniacze i psuć zawieszenia samochodów,przez kilku idiotów którzy nie przestrzegają przepisów wszyscy mają cierpieć,takie idioctwa to tylko w Polsce.Kiedy ten NARÓD się podniesie,czy dalej mają rządzić bezmózgi za kerownicą,musi być w tym przypadku pospolite ruszenie OBYWATELSKIE no i policji.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 18:37
0
Od tej pory minęło trochę czasu, a garbów jak brakowało tak brakuje nadal. Czy trzeba czekać na nieszczęście? Dlaczego nie ma tam żadnych patroli policji, które stanęłyby z "suszareczką" ? Tam naprawdę jest strach wychodzić z dzieckiem i spacerować nawet pod chodniku. W tej sprawie niestety chyba musi sprawdzić się przysłowie " Polak mądry po szkodzie "
Avatar
Gość / 23 października 2012 o 11:06
0
za kawe, żeby im nie wystygła
Avatar
Gość / 27 maja 2013 o 19:53
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1369677013' post='775275']
Czytam te twoje wypociny i teraz widzę jak wielkie piętno odcisneli na tobie te czerwono-komunistyczne zjeby. Naprawdę nie masz tu kogo bronić,wszędzie przekręty i odwieczna korupcja.
[/quote]mózg też ci zjadła korupcja =zapewne dałeś na łapówkę.
Avatar
schaboszczak / 27 maja 2013 o 19:50
0
[quote name='nie stella' timestamp='1367059754' post='763455']
Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ CAŁKIEM PUSTO wyrzuć tą wydmuszkę aby ciało się nie wstydziło.
[/quote]Czytam te twoje wypociny i teraz widzę jak wielkie piętno odcisneli na tobie te czerwono-komunistyczne zjeby. Naprawdę nie masz tu kogo bronić,wszędzie przekręty i odwieczna korupcja.
Avatar
sollocalwas / 27 maja 2013 o 19:01
0
i co ? i g*wno jak nie było tam patroli policji tak nie ma nadal. pisze to ponieważ dziś o mały włos mój wyjazd z parkingu nie skończyłby się tragicznie. na co dalej czeka policja, aż statystyki pójdą w gore? może radni z osiedla w końcu coś zaczyn robic w tej sprawie? a może zamiast ul Leśna nazwijmy ja Śmiertelna
Avatar
nie stella / 27 kwietnia 2013 o 12:49
0
[quote name='Stella' timestamp='1367046712' post='763412']
No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[/quote]Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ CAŁKIEM PUSTO wyrzuć tą wydmuszkę aby ciało się nie wstydziło.
[quote name='Stella' timestamp='1367046712' post='763412']
No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[/quote]Jak minister ma pilnować porządku na łęczyńskich ulicach to ty w swoim BANIAKU MASZ... rozwiń
Avatar
Stella / 27 kwietnia 2013 o 09:11
0
[quote name='Gość' timestamp='1367045477' post='763406']
Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
[/quote]No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. Masz to CYCU do przemyślenia !!!
[quote name='Gość' timestamp='1367045477' post='763406']
Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
[/quote]No coż,powiem krótko. MASZ W TYM ŁBIE ,JAK BARAN W TORBIE !!!! To jest niestety wina naszych polskich DZIURAWYCH dróg, widzisz przecież CYCU że minister drogowy z platformy cala kasę WALI w zegarki, [ ma POwstać z tego tytułu ministerstwo czasu i zegarmistrzostwa ] zamiast łatać dziurawe drobi. M... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2013 o 08:51
0
[quote name='Dziennikarz śledczy' timestamp='1367004551' post='763342']
NARÓD się nie POdniesie, póki tusk,komuniści ,aferzyści i złodzieje !!
[/quote]Łam dalej przepisy drogowe ,zabijaj swoim złomem ludzi i nie zapomnij ogolić ŁBA i WIELKIEGO KARKU=napewno ten kark jest KRÓTKI.
Avatar
Dziennikarz śledczy / 26 kwietnia 2013 o 21:29
0
[quote name='jakiś taki' timestamp='1367003700' post='763334']
Ludzie was chyba pogięło ,jak są dziury to krzyk, po wyremontowaniu chcecie ,aby zakładać zwalniacze i psuć zawieszenia samochodów,przez kilku idiotów którzy nie przestrzegają przepisów wszyscy mają cierpieć,takie idioctwa to tylko w Polsce.Kiedy ten NARÓD się podniesie,czy dalej mają rządzić bezmózgi za kerownicą,musi być w tym przypadku pospolite ruszenie OBYWATELSKIE no i policji.
[/quote]NARÓD się nie POdniesie, póki tusk,komuniści ,aferzyści i złodzieje !!
Avatar
jakiś taki / 26 kwietnia 2013 o 21:15
0
Ludzie was chyba pogięło ,jak są dziury to krzyk, po wyremontowaniu chcecie ,aby zakładać zwalniacze i psuć zawieszenia samochodów,przez kilku idiotów którzy nie przestrzegają przepisów wszyscy mają cierpieć,takie idioctwa to tylko w Polsce.Kiedy ten NARÓD się podniesie,czy dalej mają rządzić bezmózgi za kerownicą,musi być w tym przypadku pospolite ruszenie OBYWATELSKIE no i policji.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 18:37
0
Od tej pory minęło trochę czasu, a garbów jak brakowało tak brakuje nadal. Czy trzeba czekać na nieszczęście? Dlaczego nie ma tam żadnych patroli policji, które stanęłyby z "suszareczką" ? Tam naprawdę jest strach wychodzić z dzieckiem i spacerować nawet pod chodniku. W tej sprawie niestety chyba musi sprawdzić się przysłowie " Polak mądry po szkodzie "
Avatar
Gość / 23 października 2012 o 11:06
0
za kawe, żeby im nie wystygła
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 4 0

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 34 6

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!