Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 czerwca 2008 r.
12:25
Edytuj ten wpis

15-latek utonął w jez. Łukcze

0 9 A A

Dziś przed południem płetwonurkowie wyłowili ciało piętnastoletniego Mariusza. Nastolatek wczoraj wieczorem utonął w jeziorze Łukcze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ciało jest już wydobyte na pomost - mówi Sławomir Cielniak, z policji w Łęcznej. - Poddawane jest oględzinom.

15- latek utonął wczoraj wieczorem. Około 21-szej nastolatek, którzy mieszka w miejscowości przy jeziorze, przyszedł na pomost wraz z kilkoma kuzynkami. Dziewczyny były w tym samym wieku. Chłopiec zdjął ubranie i wskoczył do wody na "główkę”.

Mariusz zdołał jeszcze wypłynąć. Machał rekami, żeby wezwać pomoc. Żadna z osób na pomoście nie umiała pływać. 15-latek szybko zniknął pod wodą. Jego rówieśnicy pobiegli po pomoc.

Poszukiwania zwłok rozpoczęły się już w nocy. Kontynuowano je od rana. Strażacy namierzyli ciało przy pomocy echo-sonaru.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
żal / 28 czerwca 2008 o 02:24
0
Smutne, że tak szybko można odejść...

Właśnie co skończył Gimnazjum [url="http://nasza-klasa.pl/profile/14780124"]http://nasza-klasa.pl/profile/14780124[/url]
i już Go nie ma... współczuję rodzinie

['] ['] [']
Avatar
emila / 27 czerwca 2008 o 16:31
0
jak nie wiecie jak było to nie piszcie bzdurnych komentarzy
Avatar
frezja / 27 czerwca 2008 o 12:14
0
To ta energetyku bylo? Pewnie chlopak nie wiedzial, ze tam wcale nie jest tak gleboko...jade tam jutro na dzialke...kurcze, straszne , nigdy nie pozwole mojeku dziecku skakac na glowke
Avatar
ehh... / 27 czerwca 2008 o 10:45
0
nie chce gdybać ale mógł nie skakać o tej porze do wody.....naprawdę głupota ludzka boli,bardzo boli...
Avatar
werka11111 / 27 czerwca 2008 o 10:14
0
ja bylam z nim nad tym jeziorem...widzialam to jak tonal,nie bylo nikogo kto moglby mu pomoc....nikt w pobliskim osrodku specjalnie sie nie przejal ,ze tonie czlowiek...mieli to gdzies...wiekszosc przyszla popatrzec...znalezli sobie widowisko....sama musialam pobiec i poinformowac rodzine...to bylo straszne...a straz przyjechala niby natychmiast......hahahaha nie skomentuje...nawet w nocy nie bylo nurkow...swiecili tylko laratkami po wodzie...on nie mial zadnych szans....
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:59
0
już nie gadaj że nurków w pobliżu nie ma bo 5 km (przez las) dalej jest piaseczno i tam nurkowie ośrodek swój mają
Avatar
;( / 26 czerwca 2008 o 17:09
0
Ja bylam nad tym jeziorem 15min po wypadku i nie jestem opisac calej tragedi i rozpaczy rodziny! to bylo cos strasznego! a nasze pogotowie ratunkowe czy policja to szkoda gadac jedna wielka poraszka. nawet nurkow nie ma na terenie tych jezior tylko w lublnie(1,5h do jeziora). ludzie ze wsi i z osrodka nurkowali w poszukiwaniu ciala a straz oczywiscie nie miala na to uprawnien ani dobrego sprzetu. Na mejscu nawet nie pojawi lsie psycholog ktory nprawde byl potrzebny rodzinie!Jest 21wiek a nie umiemy ratowac zycia!
Avatar
ehhhh..... / 26 czerwca 2008 o 16:39
0
jak wolał sie popisać niż żyć to ma......brak odpowiedzialności+głupota=śmierć(zazwyczaj tragiczna).Jak nie umiały pływać mogły chociaż patyka podać,albo jakoś go ratować,zapewne skacząc do wody uszkodził sobie kręgosłup i nie miał siły dopłynąć....ehhh...... głupota głupota i jeszcze raz głupota!!!!
Avatar
david / 26 czerwca 2008 o 12:46
0
Szkoda chłopaka. Za młody na śmierć. Ilu jeszcze trzeba skoków "na główkę" żeby się opamiętać?
Avatar
żal / 28 czerwca 2008 o 02:24
0
Smutne, że tak szybko można odejść...

Właśnie co skończył Gimnazjum [url="http://nasza-klasa.pl/profile/14780124"]http://nasza-klasa.pl/profile/14780124[/url]
i już Go nie ma... współczuję rodzinie

['] ['] [']
Avatar
emila / 27 czerwca 2008 o 16:31
0
jak nie wiecie jak było to nie piszcie bzdurnych komentarzy
Avatar
frezja / 27 czerwca 2008 o 12:14
0
To ta energetyku bylo? Pewnie chlopak nie wiedzial, ze tam wcale nie jest tak gleboko...jade tam jutro na dzialke...kurcze, straszne , nigdy nie pozwole mojeku dziecku skakac na glowke
Avatar
ehh... / 27 czerwca 2008 o 10:45
0
nie chce gdybać ale mógł nie skakać o tej porze do wody.....naprawdę głupota ludzka boli,bardzo boli...
Avatar
werka11111 / 27 czerwca 2008 o 10:14
0
ja bylam z nim nad tym jeziorem...widzialam to jak tonal,nie bylo nikogo kto moglby mu pomoc....nikt w pobliskim osrodku specjalnie sie nie przejal ,ze tonie czlowiek...mieli to gdzies...wiekszosc przyszla popatrzec...znalezli sobie widowisko....sama musialam pobiec i poinformowac rodzine...to bylo straszne...a straz przyjechala niby natychmiast......hahahaha nie skomentuje...nawet w nocy nie bylo nurkow...swiecili tylko laratkami po wodzie...on nie mial zadnych szans....
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:59
0
już nie gadaj że nurków w pobliżu nie ma bo 5 km (przez las) dalej jest piaseczno i tam nurkowie ośrodek swój mają
Avatar
;( / 26 czerwca 2008 o 17:09
0
Ja bylam nad tym jeziorem 15min po wypadku i nie jestem opisac calej tragedi i rozpaczy rodziny! to bylo cos strasznego! a nasze pogotowie ratunkowe czy policja to szkoda gadac jedna wielka poraszka. nawet nurkow nie ma na terenie tych jezior tylko w lublnie(1,5h do jeziora). ludzie ze wsi i z osrodka nurkowali w poszukiwaniu ciala a straz oczywiscie nie miala na to uprawnien ani dobrego sprzetu. Na mejscu nawet nie pojawi lsie psycholog ktory nprawde byl potrzebny rodzinie!Jest 21wiek a nie umiemy ratowac zycia!
Avatar
ehhhh..... / 26 czerwca 2008 o 16:39
0
jak wolał sie popisać niż żyć to ma......brak odpowiedzialności+głupota=śmierć(zazwyczaj tragiczna).Jak nie umiały pływać mogły chociaż patyka podać,albo jakoś go ratować,zapewne skacząc do wody uszkodził sobie kręgosłup i nie miał siły dopłynąć....ehhh...... głupota głupota i jeszcze raz głupota!!!!
Avatar
david / 26 czerwca 2008 o 12:46
0
Szkoda chłopaka. Za młody na śmierć. Ilu jeszcze trzeba skoków "na główkę" żeby się opamiętać?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upili 2-latka wódką. Tłumaczą, że to był żart
film

Upili 2-latka wódką. Tłumaczą, że to był żart 0 0

Początkowo wydawało się, że to nieszczęśliwy wypadek, gdy 2-letni chłopiec ze wsi Podjezioro w gminie Kamieńsk we wtorek trafił do szpitala mając w organizmie 1,8 promila alkoholu.

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia]
galeria

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia] 0 0

Trwają intensywne prace w ramach przebudowy Domu Chemika. Jak informuje Termochem, zakończono już wymianę górnego dachu - nad salą widowiskową. Za kilka miesięcy zobaczymy natomiast nowy symbol budynku - zadaszoną kolumnadę od strony Placu Chopina.

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 3

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 2 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 11 5

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 33 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 2

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 37 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!