Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 stycznia 2013 r.
11:49
Edytuj ten wpis

61-latek wrzucił psa do ogniska

Autor: Zdjęcie autora er
0 17 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Prokuratura oskarżyła 61-letniego Ryszarda W. z Dębczyna (gmina Baranów) o wrzucenie do ogniska psa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
8 czerwca 2012 r. mężczyzna przyszedł do sąsiadów. Na ich działce kilka osób rozpaliło ognisko. Biegał tam również pies, który należał do kogoś z okolicy. Bawiła się z nim dziewczynka.

- W pewnym momencie Ryszard W. bez powodu wrzucił psa do ogniska – informuje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Uczestnicy ogniska zawiadomili policję. Patrol nie zastał mężczyzny w domu. Potem Ryszard W. usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu do lat 2 pobawienia wolności.

Pies przeżył. Miał liczne oparzenia skóry, uszu i nosa.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
serp / 26 stycznia 2013 o 09:41
0
~Justa...~ mam nadzieje ze na leczenie nie jest za poźno. Ale co się dziwić, dużo takich egzemplarzy na tym forum.

Jak widać nie do wszystkich dociera że dureń z artykułu zrobił źle krzywdząc zwierze. Aż dziw bierze że tak ciężko trafia do co niektórych.
Avatar
Justa ,ogarnij się ! / 25 stycznia 2013 o 23:55
0
Justa , masz wszystko w porządku pod sufitem ?
Avatar
Justa... / 25 stycznia 2013 o 22:37
0
[quote name='Kajo...' timestamp='1359112276' post='725382']
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac?
Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa...
Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!!
Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedytacja...
Pies jest w moich oczach zdecydowanie wieksza wartoscia niz taki bydlak...
A swoja droga ciekawi mnie, czy miejscowy katabas potepil z ambony postepek tego drania...
[/quote]

nigdys nie doznal biedy i niedostatku ludu uciemierzonego roznymi naciskami politykow chcacych wykorzystac kazdy przejaw rolniczej wolnosci.
Nie zrozumiesz dlatego sposobu rozumowania malych wiejskich spolecznosci
To twardzi, odpowiedzialni i emoatyczni ludzie, ktorzy znaja od zawsze obowiazujace zasady likalnej etyki
Z checia podejme sie obrony tego nieszczesnika i udowodnie Wam, ze jest absolutnie niewinny, a wrecz ofiara obecnie siedzacych przy wladzy POpierdulek...
[quote name='Kajo...' timestamp='1359112276' post='725382']
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac?
Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa...
Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!!
Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedy... rozwiń
Avatar
Sews / 25 stycznia 2013 o 20:57
0
[quote name='hackelberry' timestamp='1359129623' post='725521']
temu psu mogło być zimno a on chciał go rozgrzać nie osondzajta jak nie wieta
[/quote]

Czy wiesz że jesteś KRETYNEM?
Jak rodzicie Ci nie przekazali tej informacji to ja ci oznajmniam
Avatar
ss / 25 stycznia 2013 o 20:22
0
Kara śmierci dla tego s k u r w i e l a poprzez spalenie na stosie. oko za oko, do wiezienia szkoda pieniedzy aby był utrzymywany z podatków.
Avatar
Max / 25 stycznia 2013 o 19:09
0
Kiedy wreszcie skonczy sie ta glupia wiejska mentalnosc, ktora traktuje zwierzeta jak przedmioty. Ludzie zyjacy na wsi opamietajcie sie wreszcie!!!!
Avatar
Dante / 25 stycznia 2013 o 16:56
0
Skiurwysyn !!!
Avatar
kaziuk / 25 stycznia 2013 o 16:44
0
Takiego starego cepa związać i też wrzucić do ogniska. Niech poczuje jak to "przyjemność".
Avatar
folkatka / 25 stycznia 2013 o 14:41
0
[quote name='normalny' timestamp='1359114341' post='725399']
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek
dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
[/quote]

Miarą człowieczenstwa jest stosunek do słabszych. Tu nie chodzi o to, by "byle Burka" cenic wyżej od człowieka, tylko o to, zeby przyjmowac, ze ten Burek jest także istotą czująca, wrazliwą...po prostu kochaną. Do tej pory za najgorsdze bestialstwo wobec zwierzat wymierzano zawiasy. Ostatnimi czasy zaczęło sie cos zmieniać.
Nawiasem mówiąc, to naprawde trzeba byc psychopatą, zeby wrzucic psa do ogniska. Taki ktos pewnego dnia zamorduje człowieka. Stac go bedzie na to.
Natomiast te teksty nijak nie łamia regulaminu, dlatego nie zostały usuniete.
[quote name='normalny' timestamp='1359114341' post='725399']
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek
dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
[/quote]

Miarą człowieczenstwa jest stosunek do słabszych. Tu nie chodzi o to, by "byle Burka" cenic wyżej od człowieka, tylko o to, zeby przyjmowac, ze ten Burek jest także istotą czująca, wrazliwą...po prostu kochaną. Do tej pory za najgorsdze bestialstwo wobec zwierzat wymierzano... rozwiń
Avatar
iwan / 25 stycznia 2013 o 14:20
0
Tak buraku,masz rację.Każde zwierzę zasługuje na sto razy większy szacunek i pomoc od takiego kmiota jak ty.
Avatar
serp / 26 stycznia 2013 o 09:41
0
~Justa...~ mam nadzieje ze na leczenie nie jest za poźno. Ale co się dziwić, dużo takich egzemplarzy na tym forum.

Jak widać nie do wszystkich dociera że dureń z artykułu zrobił źle krzywdząc zwierze. Aż dziw bierze że tak ciężko trafia do co niektórych.
Avatar
Justa ,ogarnij się ! / 25 stycznia 2013 o 23:55
0
Justa , masz wszystko w porządku pod sufitem ?
Avatar
Justa... / 25 stycznia 2013 o 22:37
0
[quote name='Kajo...' timestamp='1359112276' post='725382']
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac?
Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa...
Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!!
Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedytacja...
Pies jest w moich oczach zdecydowanie wieksza wartoscia niz taki bydlak...
A swoja droga ciekawi mnie, czy miejscowy katabas potepil z ambony postepek tego drania...
[/quote]

nigdys nie doznal biedy i niedostatku ludu uciemierzonego roznymi naciskami politykow chcacych wykorzystac kazdy przejaw rolniczej wolnosci.
Nie zrozumiesz dlatego sposobu rozumowania malych wiejskich spolecznosci
To twardzi, odpowiedzialni i emoatyczni ludzie, ktorzy znaja od zawsze obowiazujace zasady likalnej etyki
Z checia podejme sie obrony tego nieszczesnika i udowodnie Wam, ze jest absolutnie niewinny, a wrecz ofiara obecnie siedzacych przy wladzy POpierdulek...
[quote name='Kajo...' timestamp='1359112276' post='725382']
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac?
Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa...
Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!!
Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedy... rozwiń
Avatar
Sews / 25 stycznia 2013 o 20:57
0
[quote name='hackelberry' timestamp='1359129623' post='725521']
temu psu mogło być zimno a on chciał go rozgrzać nie osondzajta jak nie wieta
[/quote]

Czy wiesz że jesteś KRETYNEM?
Jak rodzicie Ci nie przekazali tej informacji to ja ci oznajmniam
Avatar
ss / 25 stycznia 2013 o 20:22
0
Kara śmierci dla tego s k u r w i e l a poprzez spalenie na stosie. oko za oko, do wiezienia szkoda pieniedzy aby był utrzymywany z podatków.
Avatar
Max / 25 stycznia 2013 o 19:09
0
Kiedy wreszcie skonczy sie ta glupia wiejska mentalnosc, ktora traktuje zwierzeta jak przedmioty. Ludzie zyjacy na wsi opamietajcie sie wreszcie!!!!
Avatar
Dante / 25 stycznia 2013 o 16:56
0
Skiurwysyn !!!
Avatar
kaziuk / 25 stycznia 2013 o 16:44
0
Takiego starego cepa związać i też wrzucić do ogniska. Niech poczuje jak to "przyjemność".
Avatar
folkatka / 25 stycznia 2013 o 14:41
0
[quote name='normalny' timestamp='1359114341' post='725399']
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek
dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
[/quote]

Miarą człowieczenstwa jest stosunek do słabszych. Tu nie chodzi o to, by "byle Burka" cenic wyżej od człowieka, tylko o to, zeby przyjmowac, ze ten Burek jest także istotą czująca, wrazliwą...po prostu kochaną. Do tej pory za najgorsdze bestialstwo wobec zwierzat wymierzano zawiasy. Ostatnimi czasy zaczęło sie cos zmieniać.
Nawiasem mówiąc, to naprawde trzeba byc psychopatą, zeby wrzucic psa do ogniska. Taki ktos pewnego dnia zamorduje człowieka. Stac go bedzie na to.
Natomiast te teksty nijak nie łamia regulaminu, dlatego nie zostały usuniete.
[quote name='normalny' timestamp='1359114341' post='725399']
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek
dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
[/quote]

Miarą człowieczenstwa jest stosunek do słabszych. Tu nie chodzi o to, by "byle Burka" cenic wyżej od człowieka, tylko o to, zeby przyjmowac, ze ten Burek jest także istotą czująca, wrazliwą...po prostu kochaną. Do tej pory za najgorsdze bestialstwo wobec zwierzat wymierzano... rozwiń
Avatar
iwan / 25 stycznia 2013 o 14:20
0
Tak buraku,masz rację.Każde zwierzę zasługuje na sto razy większy szacunek i pomoc od takiego kmiota jak ty.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 13 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 2

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 27 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 43 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!