Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 kwietnia 2016 r.
12:04

75-latek zginął pod tirem. Gwałtownie skręcił i trafił pod koła

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 7 A A

75-letni rowerzysta zjechał wprost pod koła tira. Nie udało się go uratować

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w piątek po południu w miejscowości Zagłoba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierującego rowerem 75-latka wyprzedzał ciężarowy Man. W pewnym momencie rowerzysta gwałtownie skręcił w lewo. Trafił wprost pod koła tira.

Pomimo prowadzonej na miejscu  wypadku reanimacji nie udało się uratować cyklisty. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Kierujący samochodem ciężarowym ob. Ukrainy był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 21:32
0
Nie znamy faktów. Nie tylko starszy człowiek zbacza na chwilę rowerem z linii prostej. Rzadko, ale zdarza się to także zawodowym kolarzom. Porównanie jest poprawne, mimo znacznej różnicy pola tolerancji. Ta różnica nie może być jednak zbyt duża. Wielokrotnie, prawie zawsze, gdy jadę rowerem, to dosłownie kilka centymetrów (nie kilkanaście) obok mnie przejeżdżają różne pojazdy z prędkością ponad 60 km/h. Gdybym nie utrzymał linii, to park sztywnych byłby pewny. Istnieją kierowcy, którzy wyprzedzają z bezpiecznym zapasem. Jest oczywiste, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości, nie w związku z wynikiem IQ=135 (nikt na świecie nie zrobi wyniku lepszego ode mnie w tym samym teście - certyfikat jest dostępny), lecz dlatego, iż rozwiązałem wiele problemów, których nie rozwiązali najwięksi geniusze świata. O tym ludzie widzą, ale mają swoje problemy. Winni są specjaliści, ale oni nie musza mnie dostrzec. Winna jest PAP. Winna jest PAN. Winne są polskie encyklopedie. Winnych jest mnóstwo ludzi. ONI nie muszą mnie uznać, bo nie ma takiego prawa w RP. Uważam, że są w błędzie, gdyż dwie moje prace są opublikowane przez pismo naukowe. Fakt bycia jednym z największych ludzi w historii ludzkości nie może oznaczać - najważniejszy. Większość ludzi tylko w RP jest ode mnie ważniejszych. Sławą przebiłem już wszystkich Polaków, łącznie ze świętymi. I co z tego? Chodzi o nagrody ustalone, nie o nagrody uznaniowe. Ludzie są w błędzie. Uznanie moich wyników nie leży w polu tzw. relacji. Prokuratura Generalna już wie, że naprawdę przebiłem sławą wszystkich na świecie, m.in. Alberta Einsteina, Pitagorasa i wielu, wielu nie mniejszych od wymienionych. Ale ja nie mam zdrowia na walkę. Nie mam pieniędzy na walkę. Nie mam chęci do redagowania pism o charakterze prawniczym. W PR jest to bardzo trudne. Niczego nie oczekuję od obywateli RP, oprócz kibicowania z dala. Pomoc obywateli RP ma polegać po prostu na nie wtrącaniu się w to przeciwko mnie. Tylko ja pomgę uwolnić RP spod niemieckeij okupacji ekonomicznej. Żadna partia tego nie dokona. Brzmi to irracjonalnie. Jeżeli w RP nie będę sławny, to RP nigdy nie będzie państwem wolnym. Zrozumiano!!!! Z Rosją i USA będę miał najlepsze relacje. Na 100%.
Nie znamy faktów. Nie tylko starszy człowiek zbacza na chwilę rowerem z linii prostej. Rzadko, ale zdarza się to także zawodowym kolarzom. Porównanie jest poprawne, mimo znacznej różnicy pola tolerancji. Ta różnica nie może być jednak zbyt duża. Wielokrotnie, prawie zawsze, gdy jadę rowerem, to dosłownie kilka centymetrów (nie kilkanaście) obok mnie przejeżdżają różne pojazdy z prędkością ponad 60 km/h. Gdybym nie utrzymał linii, to park sztywnych byłby pewny. Istnieją kierowcy, którzy wyprzedzają z bezpiecznym zapasem. Jest oczywiste, że je... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:48
0
Antypolska kanalia 123. Słowa kluczowe są najważniejsze. Informacja o tym strasznym wypadku będzie czytana dzięki mnie na całym świecie, właśnie za słowami kluczowymi. Jest pewne, że przyniesie mi to ujmę. Niestety nie tobie w m. j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Masz ciotozmazie szczęście, że stoję nad swoim grobem. Gdyby tak nie było, to tak bym ci wy3,14r/lił w twą paskudną paszczekę, że miałbyś wy3,14r/lone wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej plugawej gęby. Zrozumiałeś: cwelu, kapusiu, derntfusie, frajerze, ciotozmazie, bękarcie belzebuba, zboczeńcu, który rżnie swoich najblizszych - w tym dzieci.
Antypolska kanalia 123. Słowa kluczowe są najważniejsze. Informacja o tym strasznym wypadku będzie czytana dzięki mnie na całym świecie, właśnie za słowami kluczowymi. Jest pewne, że przyniesie mi to ujmę. Niestety nie tobie w m. j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Masz ciotozmazie szczęście, że stoję nad swoim grobem. Gdyby tak nie było, to tak bym ci wy3,14r/lił w twą paskudną paszczekę, że miałbyś wy3,14r/lone wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej plugawej gęby. Zrozumiałeś: cwelu, kapusiu, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:32
0
Antypolski psie 123. Ta rodzina wie, jak bardzo przeżyłem niespodziewaną śmierć swojej mamy w roku 1970, jak bardzo przeżyłem śmierć swojego ojca w roku 1974, jak bardzo przeżyłem również niespodziewaną śmierć swojego jedynego brejdaka i kilkadziesiąt zgonów dalszych członków rodziny. Ta rodzina wie, że nie może mi pomóc i wie, że i ja pomóc jej nie mogę. Jest informacja. Normalny wpis wygląda na pewno inaczej. Jestem jednak przekonany, że Ci ludzie dobrze wiedzą, jak wygląda moje wnętrze wobec ich rodzinnej tragedii. Nikt z was nie poprosił Boga o najlepsze miejsce dla nieszczęśnika, który po prostu niechcący zmienił pas ruchu. Wy stąd nie macie Boga w swych sercach. Ja mam Boga w sercu swym i ta rodzina o tym wie. Ty psie 123 zostałeś wysłany do Św. Piotra. Masz to jak w banku.
Antypolski psie 123. Ta rodzina wie, jak bardzo przeżyłem niespodziewaną śmierć swojej mamy w roku 1970, jak bardzo przeżyłem śmierć swojego ojca w roku 1974, jak bardzo przeżyłem również niespodziewaną śmierć swojego jedynego brejdaka i kilkadziesiąt zgonów dalszych członków rodziny. Ta rodzina wie, że nie może mi pomóc i wie, że i ja pomóc jej nie mogę. Jest informacja. Normalny wpis wygląda na pewno inaczej. Jestem jednak przekonany, że Ci ludzie dobrze wiedzą, jak wygląda moje wnętrze wobec ich rodzinnej tragedii. Nikt z was nie poprosił... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 15:45
0
Świeć Panie nad jego duszą ... [']
Avatar
123 / 30 kwietnia 2016 o 15:36
0

PISZEMY O KOLEJNEJ NIEPOTRZEBNEJ ŚMIERCI - JAK DŁUGO ADMINISTRATOR BĘDZIE TOLEROWAŁ WYPOWIEDZI Z PSYCHIATRYKA - JAK CZUJE SIĘ RODZINA CZYTAJĄC WYPOWIEDŹ CHOREGO PSYCHICZNIE

Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej. Google: lwgula

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 13:43
0
Do rozwiazania tego problemu nie potrzeba żadnych pieniędzy, poza wydatkami na korespondencję. Do rozwiązania tego problemu potrzebne są jedynie dobra wola i po prostu prawda. Nic więcej. Bez nowych ustaw jest to możliwe. Kto zatem za tym stoi? Co za tym stoi?
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 12:12
0
Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej. Google: lwgula
Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat m... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 21:32
0
Nie znamy faktów. Nie tylko starszy człowiek zbacza na chwilę rowerem z linii prostej. Rzadko, ale zdarza się to także zawodowym kolarzom. Porównanie jest poprawne, mimo znacznej różnicy pola tolerancji. Ta różnica nie może być jednak zbyt duża. Wielokrotnie, prawie zawsze, gdy jadę rowerem, to dosłownie kilka centymetrów (nie kilkanaście) obok mnie przejeżdżają różne pojazdy z prędkością ponad 60 km/h. Gdybym nie utrzymał linii, to park sztywnych byłby pewny. Istnieją kierowcy, którzy wyprzedzają z bezpiecznym zapasem. Jest oczywiste, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości, nie w związku z wynikiem IQ=135 (nikt na świecie nie zrobi wyniku lepszego ode mnie w tym samym teście - certyfikat jest dostępny), lecz dlatego, iż rozwiązałem wiele problemów, których nie rozwiązali najwięksi geniusze świata. O tym ludzie widzą, ale mają swoje problemy. Winni są specjaliści, ale oni nie musza mnie dostrzec. Winna jest PAP. Winna jest PAN. Winne są polskie encyklopedie. Winnych jest mnóstwo ludzi. ONI nie muszą mnie uznać, bo nie ma takiego prawa w RP. Uważam, że są w błędzie, gdyż dwie moje prace są opublikowane przez pismo naukowe. Fakt bycia jednym z największych ludzi w historii ludzkości nie może oznaczać - najważniejszy. Większość ludzi tylko w RP jest ode mnie ważniejszych. Sławą przebiłem już wszystkich Polaków, łącznie ze świętymi. I co z tego? Chodzi o nagrody ustalone, nie o nagrody uznaniowe. Ludzie są w błędzie. Uznanie moich wyników nie leży w polu tzw. relacji. Prokuratura Generalna już wie, że naprawdę przebiłem sławą wszystkich na świecie, m.in. Alberta Einsteina, Pitagorasa i wielu, wielu nie mniejszych od wymienionych. Ale ja nie mam zdrowia na walkę. Nie mam pieniędzy na walkę. Nie mam chęci do redagowania pism o charakterze prawniczym. W PR jest to bardzo trudne. Niczego nie oczekuję od obywateli RP, oprócz kibicowania z dala. Pomoc obywateli RP ma polegać po prostu na nie wtrącaniu się w to przeciwko mnie. Tylko ja pomgę uwolnić RP spod niemieckeij okupacji ekonomicznej. Żadna partia tego nie dokona. Brzmi to irracjonalnie. Jeżeli w RP nie będę sławny, to RP nigdy nie będzie państwem wolnym. Zrozumiano!!!! Z Rosją i USA będę miał najlepsze relacje. Na 100%.
Nie znamy faktów. Nie tylko starszy człowiek zbacza na chwilę rowerem z linii prostej. Rzadko, ale zdarza się to także zawodowym kolarzom. Porównanie jest poprawne, mimo znacznej różnicy pola tolerancji. Ta różnica nie może być jednak zbyt duża. Wielokrotnie, prawie zawsze, gdy jadę rowerem, to dosłownie kilka centymetrów (nie kilkanaście) obok mnie przejeżdżają różne pojazdy z prędkością ponad 60 km/h. Gdybym nie utrzymał linii, to park sztywnych byłby pewny. Istnieją kierowcy, którzy wyprzedzają z bezpiecznym zapasem. Jest oczywiste, że je... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:48
0
Antypolska kanalia 123. Słowa kluczowe są najważniejsze. Informacja o tym strasznym wypadku będzie czytana dzięki mnie na całym świecie, właśnie za słowami kluczowymi. Jest pewne, że przyniesie mi to ujmę. Niestety nie tobie w m. j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Masz ciotozmazie szczęście, że stoję nad swoim grobem. Gdyby tak nie było, to tak bym ci wy3,14r/lił w twą paskudną paszczekę, że miałbyś wy3,14r/lone wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej plugawej gęby. Zrozumiałeś: cwelu, kapusiu, derntfusie, frajerze, ciotozmazie, bękarcie belzebuba, zboczeńcu, który rżnie swoich najblizszych - w tym dzieci.
Antypolska kanalia 123. Słowa kluczowe są najważniejsze. Informacja o tym strasznym wypadku będzie czytana dzięki mnie na całym świecie, właśnie za słowami kluczowymi. Jest pewne, że przyniesie mi to ujmę. Niestety nie tobie w m. j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Masz ciotozmazie szczęście, że stoję nad swoim grobem. Gdyby tak nie było, to tak bym ci wy3,14r/lił w twą paskudną paszczekę, że miałbyś wy3,14r/lone wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej plugawej gęby. Zrozumiałeś: cwelu, kapusiu, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:32
0
Antypolski psie 123. Ta rodzina wie, jak bardzo przeżyłem niespodziewaną śmierć swojej mamy w roku 1970, jak bardzo przeżyłem śmierć swojego ojca w roku 1974, jak bardzo przeżyłem również niespodziewaną śmierć swojego jedynego brejdaka i kilkadziesiąt zgonów dalszych członków rodziny. Ta rodzina wie, że nie może mi pomóc i wie, że i ja pomóc jej nie mogę. Jest informacja. Normalny wpis wygląda na pewno inaczej. Jestem jednak przekonany, że Ci ludzie dobrze wiedzą, jak wygląda moje wnętrze wobec ich rodzinnej tragedii. Nikt z was nie poprosił Boga o najlepsze miejsce dla nieszczęśnika, który po prostu niechcący zmienił pas ruchu. Wy stąd nie macie Boga w swych sercach. Ja mam Boga w sercu swym i ta rodzina o tym wie. Ty psie 123 zostałeś wysłany do Św. Piotra. Masz to jak w banku.
Antypolski psie 123. Ta rodzina wie, jak bardzo przeżyłem niespodziewaną śmierć swojej mamy w roku 1970, jak bardzo przeżyłem śmierć swojego ojca w roku 1974, jak bardzo przeżyłem również niespodziewaną śmierć swojego jedynego brejdaka i kilkadziesiąt zgonów dalszych członków rodziny. Ta rodzina wie, że nie może mi pomóc i wie, że i ja pomóc jej nie mogę. Jest informacja. Normalny wpis wygląda na pewno inaczej. Jestem jednak przekonany, że Ci ludzie dobrze wiedzą, jak wygląda moje wnętrze wobec ich rodzinnej tragedii. Nikt z was nie poprosił... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 15:45
0
Świeć Panie nad jego duszą ... [']
Avatar
123 / 30 kwietnia 2016 o 15:36
0

PISZEMY O KOLEJNEJ NIEPOTRZEBNEJ ŚMIERCI - JAK DŁUGO ADMINISTRATOR BĘDZIE TOLEROWAŁ WYPOWIEDZI Z PSYCHIATRYKA - JAK CZUJE SIĘ RODZINA CZYTAJĄC WYPOWIEDŹ CHOREGO PSYCHICZNIE

Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej. Google: lwgula

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 13:43
0
Do rozwiazania tego problemu nie potrzeba żadnych pieniędzy, poza wydatkami na korespondencję. Do rozwiązania tego problemu potrzebne są jedynie dobra wola i po prostu prawda. Nic więcej. Bez nowych ustaw jest to możliwe. Kto zatem za tym stoi? Co za tym stoi?
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 12:12
0
Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej. Google: lwgula
Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat m... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 2 0

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 4 0

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 0

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 10 11

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 7 12

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 2 8

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 5 10

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 14

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 25 14

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 51 5

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 2

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 5 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 2 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!