Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 maja 2009 r.
18:25
Edytuj ten wpis

Doda w krainie pierogów, czyli niedzielny festyn w Bychawie

0 28 A A

Mistrzostwa Świata w Zjadaniu Pierogów, wybory Miss Festynu, liczne konkursy, mnóstwo pierogów oraz dużo dobrej muzyki - takie atrakcje czekają podczas
X Ogólnopolskiego Festynu "W krainie pierogów”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Warto przyjechać do nas na pyszne pierogi, najlepsze w Polsce. Poza tym, w tym roku z okazji jubileuszu program imprezy jest jeszcze bogatszy - zachęca Mariusz Nawłatyna, dyrektor Bychawskiego Centrum Kultury.

Festyn "W krainie pierogów” to nie tylko regionalne smakołyki, ale również stoiska handlowe, promocyjne, a dla najmłodszych - wesołe miasteczko. Będą też liczne konkursy, w tym lepienie pierogów dla VIP-ów, Mistrzostwa Świata w Zjadaniu Pierogów oraz wybór Miss Festynu.

- W tym roku konkurs na miss organizuje po raz pierwszy profesjonalna agencja. Wszystkie dziewczęta dostaną upominki. Będą to kosmetyki ufundowane przez burmistrza i sponsorów. A na najpiękniejszą czeka korona - mówi Monika Głazik, rzecznik Urzędu Miasta w Bychawie. Będzie też stoisko promocyjne gminy, gdzie będzie można dostać w prezencie pocztówkę i balonik.

Stoiska z pierogami przygotują gospodynie z Bychawy, i Gałęzowa, szkoły podstawowe z Bychawy, Bychawki, Woli Gałęzowskiej, Starej Wsi II oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 z Bychawy.

- W dwa dni we trzy chcemy ulepić 4 tysiące pierogów. W ostatniej chwili będziemy je robić, by były świeże. Rok temu taka ilość rozeszła się nam w niecałe dwie godziny - śmieje się Janina Flis, gospodyni z Gałęzowa.

Nie zabraknie dobrej muzyki. Wystąpią zespoły: Cliver, Podkowiacy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego z Bychawy. Później zaprezentuje się irlandzki zespół Sauin, zobaczymy też Biesiadę Lwowską.

Wszyscy jednak czekają na koncert gwiazdy wieczoru, Dody. - Doda będzie występowała przez godzinę, ale przewidziała też bisy. W jej imieniu mogę obiecać, że po koncercie, jak chwilę odpocznie, będzie do dyspozycji swoich fanów.

Dla niej to bardzo ważne. Także każdy, kto cierpliwie poczeka, doczeka się na autograf swojej idolki - zapewnia dyr. Nawłatyna.

PROGRAM Niedziela, 24 maja

Godz. 7 - Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bychawy (zalew w Bychawie)
Godz. 10 - Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Bychawy (strzelnica Podzamcze)
Stadion sportowy w Bychawie
(ul. Sportowa 8)
Godz. 13.00 - Rozpoczęcie Festynu oraz występ finalistów Dziecięcych i Młodzieżowych Spotkań z Piosenką "KAMERTON 2009”
Godz. 13.20 - Koncert zespołu ASTER - ŚDS Bychawa
Godz. 13.50 - Występ Klubu Seniora z Bychawy
Godz. 14.15 - Śpiewające Dzieciaki - BCK Bychawa
Godz. 14.55 - Uroczyste powitanie przez burmistrza Bychawy, Andrzeja
Sobaszka
- Rozpoczęcie konkursu dla VIP-ów - w lepieniu pierogów
- Rozpoczęcie konkursu na Miss Festynu - Organizuje Agencja "MagMar models” z Lublina
Godz. 15.00 - Koncert zespołu CLIVER
Godz. 16.15 - Występ Zespołu Pieśni i Tańca "PODKOWIACY”- BCK
Godz. 16.45 - Wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości
Godz. 17.00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego z Bychawy
Godz. 17.30 - Koncert zespołu SAUIN -muzyka irlandzka
Godz. 18.15 - Blok konkursów o sponsorach
Godz. 18.30 - Biesiada Lwowska
Godz. 19.30 - Wręczenie Nagrody Specjalnej dla PERŁA - Browary Lubelskie SA
- Wręczenie tytułu - Miss Festynu
Godz. 19.45 - IX Mistrzostwa Świata w Zjadaniu Pierogów
- Wręczenie nagród w zawodach wędkarskich i strzeleckich
Godz. 20.00 - TRIO Wokalne - BCK Bychawa
Godz. 21.00 - Koncert gwiazdy
Godz. 22.30 - Pokaz sztucznych ogni
Godz. 22.45 - DJ Hiszpan
Godz. 24.00 - Zakończenie festynu

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
asasasaw / 24 października 2010 o 13:59
0
brudasów i awanturników masz w du*** cwelu
Avatar
Gość / 31 maja 2010 o 18:58
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu



Słuchaj ty niezrównoważona cioto.
Bychawa to bardzo małe miasteczko. Każdy wie, że życie tu sie kręci zwyczajnie. Ale każdy jakoś sobie żyje. A myślisz, że w lublinie to jst lepiej. Bo co bo większy bo więcej osiedli i troche marketów. łoo naprawde mi osiagnięcie. W tym całym lublinie takie samo menelstwo i brud. I to nie zalezy od wszystkich że sa różni ludzie na tym świecie. Więc zamknij tego chamskiego ryja. I WYpier***AJ SZMATO
, że życie tu sie kręci zwyczajnie. Ale każdy jakoś sobie żyje. A myślisz, że w lublinie to jst lepiej. Bo co bo większy bo więcej osiedli i troche marketów. łoo naprawde mi osiagnięcie. W tym całym lublinie takie samo menelstwo i brud. I to nie zalezy od wszystkich że sa różni ludzie na tym świecie. Więc zamknij tego chamskiego ryja. I WYpier***AJ SZMATO rozwiń
Avatar
precz / 31 maja 2009 o 23:16
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu

[color="#FF0000"]Kretyński tekst. Idiotów należy cenzurować - sieją tylko nienawiść!!!!!!!!!![/color]
33;!!!!!!![/color] rozwiń
Avatar
Wkurzona / 31 maja 2009 o 19:53
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu



Bychawa to po pierwsze nie jakies tam miasto zydowskie, tylko zwykle miasteczko jak kazde inne. nie znaczy ze jak jestes z lublina to mozesz obrazac mieszkancow i sympatykow Bychawy... zal mi takich ludzi jak ty. przeciez cala polska ne sklada sie tylko z miast! sa tu tez male miejscowosci, dupku! schowaj sie! skad wiesz ze to mieszkancy bychawy odkrecali te wycieraczki? co spytales sie ich?! moze sam brales w tym przedsiewzieciu udzial!? ty chyba jestes zacofany. wielki mieszczuch sie znalazl. myslisz ze lublin to pepek swiata, idiotio!
inne. nie znaczy ze jak jestes z lublina to mozesz obrazac mieszkancow i sympatykow Bychawy... zal mi takich ludzi jak ty. przeciez cala polska ne sklada sie tylko z miast! sa tu tez male miejscowosci, dupku! schowaj sie! skad wiesz ze to mieszkancy bychawy odkrecali te wycieraczki? co spytales sie ich?! moze sam brales w tym przedsiewzieciu udzial!? ty chyba jestes zacofany. wielki mieszczuch sie znalazl. myslisz ze lublin to pepek swiata, idiotio! rozwiń
Avatar
Seba / 29 maja 2009 o 22:05
0
deb***e i palantówy nie dorastacie Dodzie do pięt.. znasz ją że oceniasz kretynie, byłem tam i było zajebiście
Avatar
Bychawaiak / 26 maja 2009 o 18:55
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu


Sam jesteś wieśniakiem buraku!!! Chamów trochę było ale to w większości przyjezdni z połowy regionu. Jeśli umiesz odczytywać rejestrację samochodów. Jak Ci się tak nie podobało to po co przyjechałeś? Wiec nie obrażaj bychawian antysemito, sprawdz ilu żydów było u Ciebie na wiosce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezdni z połowy regionu. Jeśli umiesz odczytywać rejestrację samochodów. Jak Ci się tak nie podobało to po co przyjechałeś? Wiec nie obrażaj bychawian antysemito, sprawdz ilu żydów było u Ciebie na wiosce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 20:57
0
extra było i TO NIE JEST IMPREZA DCHODOWA Organizacja imprezy masowej kosztuje!!!!!
Avatar
dildo / 25 maja 2009 o 19:11
0
ogolnie wystep dody spoko. prawie to samo show co na zamku w lublinie. ludzie nie chcieli z nia spiewac, widac bylo, ze sie wnerwila. myslalem,ze zacznie zaraz sypac miesem, ale opanowala sie ogolnie poza burakami i zlodziejami fajny festyn itd. szkoda tylko, ze to samo co roku, z urozmaiceniem glownej gwiazdy. w tamtym roku byl feel, teraz doda. mogliby kogos zza granicy sciagnac wreszcie. to by dopiero show bylo
ogolnie wystep dody spoko. prawie to samo show co na zamku w lublinie. ludzie nie chcieli z nia spiewac, widac bylo, ze sie wnerwila. myslalem,ze zacznie zaraz sypac miesem, ale opanowala sie ogolnie poza burakami i zlodziejami fajny festyn itd. szkoda tylko, ze to samo co roku, z urozmaiceniem glownej gwiazdy. w tamtym roku byl feel, teraz doda. mogliby kogos zza granicy sciagnac wreszcie. to by dopiero show bylo rozwiń
Avatar
~lublinianin~ / 25 maja 2009 o 19:04
0
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, ... rozwiń
Avatar
~mała~ / 25 maja 2009 o 17:13
0
a ja własnie sie dziwie ze doda zgodziła sie przyjechac na taką wieś jak bychawa!!!!!to jest reklama dla tej wiochy!!!!! hahhahaha a ta miss to przegięcie pały
Avatar
asasasaw / 24 października 2010 o 13:59
0
brudasów i awanturników masz w du*** cwelu
Avatar
Gość / 31 maja 2010 o 18:58
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu



Słuchaj ty niezrównoważona cioto.
Bychawa to bardzo małe miasteczko. Każdy wie, że życie tu sie kręci zwyczajnie. Ale każdy jakoś sobie żyje. A myślisz, że w lublinie to jst lepiej. Bo co bo większy bo więcej osiedli i troche marketów. łoo naprawde mi osiagnięcie. W tym całym lublinie takie samo menelstwo i brud. I to nie zalezy od wszystkich że sa różni ludzie na tym świecie. Więc zamknij tego chamskiego ryja. I WYpier***AJ SZMATO
, że życie tu sie kręci zwyczajnie. Ale każdy jakoś sobie żyje. A myślisz, że w lublinie to jst lepiej. Bo co bo większy bo więcej osiedli i troche marketów. łoo naprawde mi osiagnięcie. W tym całym lublinie takie samo menelstwo i brud. I to nie zalezy od wszystkich że sa różni ludzie na tym świecie. Więc zamknij tego chamskiego ryja. I WYpier***AJ SZMATO rozwiń
Avatar
precz / 31 maja 2009 o 23:16
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu

[color="#FF0000"]Kretyński tekst. Idiotów należy cenzurować - sieją tylko nienawiść!!!!!!!!!![/color]
33;!!!!!!![/color] rozwiń
Avatar
Wkurzona / 31 maja 2009 o 19:53
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu



Bychawa to po pierwsze nie jakies tam miasto zydowskie, tylko zwykle miasteczko jak kazde inne. nie znaczy ze jak jestes z lublina to mozesz obrazac mieszkancow i sympatykow Bychawy... zal mi takich ludzi jak ty. przeciez cala polska ne sklada sie tylko z miast! sa tu tez male miejscowosci, dupku! schowaj sie! skad wiesz ze to mieszkancy bychawy odkrecali te wycieraczki? co spytales sie ich?! moze sam brales w tym przedsiewzieciu udzial!? ty chyba jestes zacofany. wielki mieszczuch sie znalazl. myslisz ze lublin to pepek swiata, idiotio!
inne. nie znaczy ze jak jestes z lublina to mozesz obrazac mieszkancow i sympatykow Bychawy... zal mi takich ludzi jak ty. przeciez cala polska ne sklada sie tylko z miast! sa tu tez male miejscowosci, dupku! schowaj sie! skad wiesz ze to mieszkancy bychawy odkrecali te wycieraczki? co spytales sie ich?! moze sam brales w tym przedsiewzieciu udzial!? ty chyba jestes zacofany. wielki mieszczuch sie znalazl. myslisz ze lublin to pepek swiata, idiotio! rozwiń
Avatar
Seba / 29 maja 2009 o 22:05
0
deb***e i palantówy nie dorastacie Dodzie do pięt.. znasz ją że oceniasz kretynie, byłem tam i było zajebiście
Avatar
Bychawaiak / 26 maja 2009 o 18:55
0
~lublinianin~ napisał:
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu


Sam jesteś wieśniakiem buraku!!! Chamów trochę było ale to w większości przyjezdni z połowy regionu. Jeśli umiesz odczytywać rejestrację samochodów. Jak Ci się tak nie podobało to po co przyjechałeś? Wiec nie obrażaj bychawian antysemito, sprawdz ilu żydów było u Ciebie na wiosce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezdni z połowy regionu. Jeśli umiesz odczytywać rejestrację samochodów. Jak Ci się tak nie podobało to po co przyjechałeś? Wiec nie obrażaj bychawian antysemito, sprawdz ilu żydów było u Ciebie na wiosce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 20:57
0
extra było i TO NIE JEST IMPREZA DCHODOWA Organizacja imprezy masowej kosztuje!!!!!
Avatar
dildo / 25 maja 2009 o 19:11
0
ogolnie wystep dody spoko. prawie to samo show co na zamku w lublinie. ludzie nie chcieli z nia spiewac, widac bylo, ze sie wnerwila. myslalem,ze zacznie zaraz sypac miesem, ale opanowala sie ogolnie poza burakami i zlodziejami fajny festyn itd. szkoda tylko, ze to samo co roku, z urozmaiceniem glownej gwiazdy. w tamtym roku byl feel, teraz doda. mogliby kogos zza granicy sciagnac wreszcie. to by dopiero show bylo
ogolnie wystep dody spoko. prawie to samo show co na zamku w lublinie. ludzie nie chcieli z nia spiewac, widac bylo, ze sie wnerwila. myslalem,ze zacznie zaraz sypac miesem, ale opanowala sie ogolnie poza burakami i zlodziejami fajny festyn itd. szkoda tylko, ze to samo co roku, z urozmaiceniem glownej gwiazdy. w tamtym roku byl feel, teraz doda. mogliby kogos zza granicy sciagnac wreszcie. to by dopiero show bylo rozwiń
Avatar
~lublinianin~ / 25 maja 2009 o 19:04
0
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/
ale doda dala czadu
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, ... rozwiń
Avatar
~mała~ / 25 maja 2009 o 17:13
0
a ja własnie sie dziwie ze doda zgodziła sie przyjechac na taką wieś jak bychawa!!!!!to jest reklama dla tej wiochy!!!!! hahhahaha a ta miss to przegięcie pały
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 15 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 506 48

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!