Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 grudnia 2012 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Dźgnął mężczyznę w szyję. Poszło o piłkę. 5 lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A
Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc.  (sxc.hu)
Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc. (sxc.hu)

Prokurator chciał 12 lat więzienia, sąd wymierzył pięć lat. W środę taką karę dostał Sylwester S. za to, że omal nie zabił na boisku szkolnym znajomego. Poszło o piłkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na początku lipca na szkolnym boisku w Nasutowie, pod Lublinem, grały w piłkę 12-letnie dziewczynki.

17-letni Sylwester S. zabrał im piłkę i wyrzucił za ogrodzenie. Wtrącili się mężczyźni, którzy byli w pobliżu. Doszło do szarpaniny. Sylwester S. odszedł po czym wrócił z nożem w ręku. Zaatakował Kamila W. Trafił go w szyję. Potem uciekł. Na policję zgłosił się z adwokatem.

Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc.

Sylwester S. został aresztowany. Prokuratura oskarżyła go o usiłowanie zabójstwa. Sąd Okręgowy w Lublinie doszedł do wniosku, że mężczyzna powinien odpowiadać za mniej poważne przestępstwo: ciężkie uszkodzenia ciała.

Oprócz kary pięciu lat więzienia sąd nakazał też Sylwestrowi S. wypłacić 40 tys. zł zaatakowanemu mężczyźnie. Wyrok nie jest prawomocny.

Prokuratura Rejonowa w Lublinie, która oskarżała Sylwestra S. zapowiada, ze zwróci się o jego pisemne uzasadnienie. To otwiera drogę do jego zaskarżenia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:11
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 03:15
The [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/birkenstock-arizona-sandals-c-4.html"]birkenstock arizona sandals[/url] is one of the most fashional [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock sale[/url] shoes. They are stylish and comfortable. Shop [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock australia[/url] sandals with deep discount online.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:15
[quote name='eeee' timestamp='1355378465' post='708606']
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
[/quote]

Gdzie bogaty, to jeden z wielu pier***.onych dziadów żyjących w tych okolicach Lublina. Rodziny ledwo wegetują a te ścierwa włóczą się po okolicznych wioskach, kradną gdzie się da a potem chlają %. Na grygową taką patologię powinni wyeksmitować.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 grudnia 2012 r. o 09:10
Na lubelszczyźnie taka bieda, że ludzie zabijaja się już o przedmioty o tak niskiej wartości materialnej. Niedlugo będedziecie walczyć o wodę i ogień na kije i kamienie.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:08
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społeczeństwa będzie godziła się na ich sposób wegetacji.
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społ... rozwiń
Avatar
mecenas / 13 grudnia 2012 r. o 09:00
Czy to ten WAMPIR z platformy,co to tak dożyna watahy ???
Avatar
eeee / 13 grudnia 2012 r. o 07:01
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
Wraca... wyciąga nóż i dźga w szyję ? Toż to próba zabójstwa z premedytacją. Powinien zgnić w pierdlu.
Avatar
Janko / 12 grudnia 2012 r. o 19:27
To jest jakaś parodia - zjednej strony pracują nad tym, żeby bardziej karać kierowców za wykroczenia (link do artykułu z DW: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784"]www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784[/url]), a z drugiej za przewinienia takie jak to (gdzie sprawca działa z premedytacją, umyślnie), są jakieś śmieszne kary...
Avatar
greg / 12 grudnia 2012 r. o 17:23
[quote name='Greg' timestamp='1355329330' post='708409']
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła.
ale sprawce nie złapali
za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
[/quote]

sory za literówke zabójstwa miało być...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:11
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 03:15
The [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/birkenstock-arizona-sandals-c-4.html"]birkenstock arizona sandals[/url] is one of the most fashional [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock sale[/url] shoes. They are stylish and comfortable. Shop [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock australia[/url] sandals with deep discount online.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:15
[quote name='eeee' timestamp='1355378465' post='708606']
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
[/quote]

Gdzie bogaty, to jeden z wielu pier***.onych dziadów żyjących w tych okolicach Lublina. Rodziny ledwo wegetują a te ścierwa włóczą się po okolicznych wioskach, kradną gdzie się da a potem chlają %. Na grygową taką patologię powinni wyeksmitować.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 grudnia 2012 r. o 09:10
Na lubelszczyźnie taka bieda, że ludzie zabijaja się już o przedmioty o tak niskiej wartości materialnej. Niedlugo będedziecie walczyć o wodę i ogień na kije i kamienie.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:08
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społeczeństwa będzie godziła się na ich sposób wegetacji.
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społ... rozwiń
Avatar
mecenas / 13 grudnia 2012 r. o 09:00
Czy to ten WAMPIR z platformy,co to tak dożyna watahy ???
Avatar
eeee / 13 grudnia 2012 r. o 07:01
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
Wraca... wyciąga nóż i dźga w szyję ? Toż to próba zabójstwa z premedytacją. Powinien zgnić w pierdlu.
Avatar
Janko / 12 grudnia 2012 r. o 19:27
To jest jakaś parodia - zjednej strony pracują nad tym, żeby bardziej karać kierowców za wykroczenia (link do artykułu z DW: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784"]www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784[/url]), a z drugiej za przewinienia takie jak to (gdzie sprawca działa z premedytacją, umyślnie), są jakieś śmieszne kary...
Avatar
greg / 12 grudnia 2012 r. o 17:23
[quote name='Greg' timestamp='1355329330' post='708409']
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła.
ale sprawce nie złapali
za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
[/quote]

sory za literówke zabójstwa miało być...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Zespół archiwalny numer 2538 Archiwum Państwowego w Lublinie to akta rodzin Barszczewskich, Danielskich herbu Daniel i de Mezerów herbu Moździerz oraz rodzin z nimi skoligaconymi, między innymi Bajkowskich, Tarnowskich herbu Sas, Żurakowskich i Teleżyńskich. Tą wyjątkową spuściznę rodzinną przekazał Zygmunt Barszczewski

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych
galeria

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych

Nie 50, ale ponad 62 mln zł trzeba będzie wydać, by zrealizować oba planowane etapy rozbudowy i modernizacji powiatowej krytej pływalni w Biłgoraju. Ale do pierwszej części prac samorząd nie dołoży z własnego budżetu ani złotówki, na drugą część pieniędzy ma, a reszty będzie szukać.

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na czterodniowe warsztaty tworzenia muzyki do spektakli. Ale to nie jedyna oferta aktywnego spędzenia czasu i nauki w Centrum Kultury w Lublinie. Skorzystają tancerze ale także osoby, które po prostu chcą poćwiczyć

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

DARCZYŃCY ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE są ludźmi wyjątkowymi, bo decydują się przekazać nam wszystkim pamiątki po swoich przodkach. Dzieląc się historią własnych rodzin pozwalają nam lepiej poznać historię regionu i Polski

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Do „Ogrodów” Bazylego Albiczuka za złotówkę. Muzeum Południowego Podlasia chce w ten sposób przyciągnąć zwiedzających.

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert
4 grudnia 2022, 15:00

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert

Już ponad 35 lat działa Krasnobrodzka Orkiestra Dęta. Jubileusz muzycy uczczą koncertem.

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!