Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 grudnia 2012 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Dźgnął mężczyznę w szyję. Poszło o piłkę. 5 lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A
Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc.  (sxc.hu)
Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc. (sxc.hu)

Prokurator chciał 12 lat więzienia, sąd wymierzył pięć lat. W środę taką karę dostał Sylwester S. za to, że omal nie zabił na boisku szkolnym znajomego. Poszło o piłkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na początku lipca na szkolnym boisku w Nasutowie, pod Lublinem, grały w piłkę 12-letnie dziewczynki.

17-letni Sylwester S. zabrał im piłkę i wyrzucił za ogrodzenie. Wtrącili się mężczyźni, którzy byli w pobliżu. Doszło do szarpaniny. Sylwester S. odszedł po czym wrócił z nożem w ręku. Zaatakował Kamila W. Trafił go w szyję. Potem uciekł. Na policję zgłosił się z adwokatem.

Ostrze uszkodziło tętnicę. Życie rannemu uratowała szybka pomoc.

Sylwester S. został aresztowany. Prokuratura oskarżyła go o usiłowanie zabójstwa. Sąd Okręgowy w Lublinie doszedł do wniosku, że mężczyzna powinien odpowiadać za mniej poważne przestępstwo: ciężkie uszkodzenia ciała.

Oprócz kary pięciu lat więzienia sąd nakazał też Sylwestrowi S. wypłacić 40 tys. zł zaatakowanemu mężczyźnie. Wyrok nie jest prawomocny.

Prokuratura Rejonowa w Lublinie, która oskarżała Sylwestra S. zapowiada, ze zwróci się o jego pisemne uzasadnienie. To otwiera drogę do jego zaskarżenia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:11
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 03:15
0
The [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/birkenstock-arizona-sandals-c-4.html"]birkenstock arizona sandals[/url] is one of the most fashional [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock sale[/url] shoes. They are stylish and comfortable. Shop [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock australia[/url] sandals with deep discount online.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:15
0
[quote name='eeee' timestamp='1355378465' post='708606']
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
[/quote]

Gdzie bogaty, to jeden z wielu pier***.onych dziadów żyjących w tych okolicach Lublina. Rodziny ledwo wegetują a te ścierwa włóczą się po okolicznych wioskach, kradną gdzie się da a potem chlają %. Na grygową taką patologię powinni wyeksmitować.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 grudnia 2012 r. o 09:10
0
Na lubelszczyźnie taka bieda, że ludzie zabijaja się już o przedmioty o tak niskiej wartości materialnej. Niedlugo będedziecie walczyć o wodę i ogień na kije i kamienie.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:08
0
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społeczeństwa będzie godziła się na ich sposób wegetacji.
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społ... rozwiń
Avatar
mecenas / 13 grudnia 2012 r. o 09:00
0
Czy to ten WAMPIR z platformy,co to tak dożyna watahy ???
Avatar
eeee / 13 grudnia 2012 r. o 07:01
0
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
0
Wraca... wyciąga nóż i dźga w szyję ? Toż to próba zabójstwa z premedytacją. Powinien zgnić w pierdlu.
Avatar
Janko / 12 grudnia 2012 r. o 19:27
0
To jest jakaś parodia - zjednej strony pracują nad tym, żeby bardziej karać kierowców za wykroczenia (link do artykułu z DW: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784"]www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784[/url]), a z drugiej za przewinienia takie jak to (gdzie sprawca działa z premedytacją, umyślnie), są jakieś śmieszne kary...
Avatar
greg / 12 grudnia 2012 r. o 17:23
0
[quote name='Greg' timestamp='1355329330' post='708409']
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła.
ale sprawce nie złapali
za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
[/quote]

sory za literówke zabójstwa miało być...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:11
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 03:15
0
The [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/birkenstock-arizona-sandals-c-4.html"]birkenstock arizona sandals[/url] is one of the most fashional [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock sale[/url] shoes. They are stylish and comfortable. Shop [url="http://www.cheapbirkenstocksaustralia.com/"]birkenstock australia[/url] sandals with deep discount online.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:15
0
[quote name='eeee' timestamp='1355378465' post='708606']
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
[/quote]

Gdzie bogaty, to jeden z wielu pier***.onych dziadów żyjących w tych okolicach Lublina. Rodziny ledwo wegetują a te ścierwa włóczą się po okolicznych wioskach, kradną gdzie się da a potem chlają %. Na grygową taką patologię powinni wyeksmitować.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 grudnia 2012 r. o 09:10
0
Na lubelszczyźnie taka bieda, że ludzie zabijaja się już o przedmioty o tak niskiej wartości materialnej. Niedlugo będedziecie walczyć o wodę i ogień na kije i kamienie.
Avatar
re / 13 grudnia 2012 r. o 09:08
0
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społeczeństwa będzie godziła się na ich sposób wegetacji.
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społ... rozwiń
Avatar
mecenas / 13 grudnia 2012 r. o 09:00
0
Czy to ten WAMPIR z platformy,co to tak dożyna watahy ???
Avatar
eeee / 13 grudnia 2012 r. o 07:01
0
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
0
Wraca... wyciąga nóż i dźga w szyję ? Toż to próba zabójstwa z premedytacją. Powinien zgnić w pierdlu.
Avatar
Janko / 12 grudnia 2012 r. o 19:27
0
To jest jakaś parodia - zjednej strony pracują nad tym, żeby bardziej karać kierowców za wykroczenia (link do artykułu z DW: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784"]www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784[/url]), a z drugiej za przewinienia takie jak to (gdzie sprawca działa z premedytacją, umyślnie), są jakieś śmieszne kary...
Avatar
greg / 12 grudnia 2012 r. o 17:23
0
[quote name='Greg' timestamp='1355329330' post='708409']
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła.
ale sprawce nie złapali
za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
[/quote]

sory za literówke zabójstwa miało być...