Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 lipca 2012 r.
20:26
Edytuj ten wpis

Jastków: Wójt na zagrodzie równy wojewodzie

0 36 A A
Zbigniew Samoń nie chce, by szkołą w Płouszowicach kierowała Beata Dzierżak (Bartłomiej Żurawski/ Ar
Zbigniew Samoń nie chce, by szkołą w Płouszowicach kierowała Beata Dzierżak (Bartłomiej Żurawski/ Ar

Za nic ma opinie kuratora, ministerstwa czy wojewody. Wójt gminy Jastków stawia na swoim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wójt Jastkowa właśnie unieważnił nowy konkurs na stanowisko dyrektora podstawówki w Płouszowicach k. Lublina. To kolejna odsłona ciągnącej się od wielu miesięcy sprawy.

Dotychczasowa dyrektorka szkoły Beata Dzierżak dwa lata temu wygrała kolejny konkurs na to stanowisko. Wójt podpisał z nią umowę tylko na rok, choć – jak uznali prawnicy wojewody, kurator oświaty i Wojewódzki Sąd Administracyjny – powinien na pięć lat.

Po roku Zbigniew Samoń ogłosił nowy konkurs (mimo kolejnych sprzeciwów kuratora i wojewody) i mianował jedną z nauczycielek p.o. dyrektora. Dzierżak, zdaniem wójta, nim być nie mogła, bo nie ma uprawnień. Powołał się na przygotowaną dla gminy opinię radcy prawnego. Za odwołaną dyrektorką murem stanęli rodzice, nauczyciele, część gminnych radnych i oświatowa "Solidarność”.
Sprawę miał zakończyć nowy konkurs ogłoszony na początku lipca. Dzierżak w nim wystartowała. Z opinią kuratorium i Ministerstwa Edukacji Narodowej, że ma odpowiednie kwalifikacje. Wygrała, a wtedy wójt unieważnił konkurs. Na kilku stronach uzasadnienia przekonuje, że kandydatka nie ma odpowiedniego przygotowania. – To już przechodzi ludzkie pojęcie – nie kryje oburzenia Beata Dzierżak. – Pan wójt zrobi wszystko, żeby postawić na swoim.

– Pani Dzierżak ma odpowiednie przygotowanie i wykształcenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby była dyrektorem – podkreśla Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty.

– Komisja wybrała najlepszego kandydata, z kwalifikacjami i pełnym poparciem uczniów, rodziców i nauczycieli. Ale wójt ma to za nic. Za nic ma też decyzje kuratora, ministra i wojewody – mówi Teresa Misiuk, szefowa oświatowej "S” w naszym regionie. I zapowiada, że będzie o tej sprawie rozmawiać z wojewodą. W grę wchodzi też interwencja w ministerstwie.

– Sprawa jest w toku, będzie analizowana przez naszych prawników – zapowiada Kamil Smerdel, rzecznik lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wójta Samonia nie było wczoraj w gminie. Telefonu komórkowego nie odbierał.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jaro z jastkow.info / 2 lutego 2013 o 16:06
0
Ah wy proste ludzie. Pan Wójt przecież ma tytuł doktora, więc co tu plebs się odzywa. Nawet jak macie wyższe to i tak jesteście niżej, więc proszę nie krytykować jaśnie oświeconego, miłościwie nam panującego i wszechwiedzącego Pana Wójta. Oczywiście jakby się zdażyło, że Pan Wójt czegoś nie wie - co normalnie jest nie do pomyślenia, to pomaga mu radca prawny. Ten duet jest nieomylny. Proponuję aby nasz Wójt startował wyżej, to zaprowadzi porządek w regionie a może nawet i kraju.
Tak więc szanowny plepsie gminny jesteś ciemny i prosty i nie krytykuj proszę jaśnie nam panującej władzy - to mówię ja jarząbek.
Ah wy proste ludzie. Pan Wójt przecież ma tytuł doktora, więc co tu plebs się odzywa. Nawet jak macie wyższe to i tak jesteście niżej, więc proszę nie krytykować jaśnie oświeconego, miłościwie nam panującego i wszechwiedzącego Pana Wójta. Oczywiście jakby się zdażyło, że Pan Wójt czegoś nie wie - co normalnie jest nie do pomyślenia, to pomaga mu radca prawny. Ten duet jest nieomylny. Proponuję aby nasz Wójt startował wyżej, to zaprowadzi porządek w regionie a może nawet i kraju.
Tak więc szanowny plepsie gminny jesteś ciemny i prosty i... rozwiń
Avatar
Czekista / 1 lutego 2013 o 23:45
0
Stare porzekadło mowi "pocałujta w dupę wójta"
Avatar
Ania / 1 lutego 2013 o 16:43
0
Jaki wójt taki poziom dyskusji
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 o 15:15
0
[quote name='z gm Jastków' timestamp='1359727516' post='728731']
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
[/quote]

Ruszyła kampania wyborcza?
[quote name='z gm Jastków' timestamp='1359727516' post='728731']
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i... rozwiń
Avatar
z gm Jastków / 1 lutego 2013 o 15:05
0
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatuj... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 o 14:41
0
[quote name='rodzic' timestamp='1343230714' post='656424']
Internauci wasze wypowiedzi świadczą, że skupiliście się na wydawaniu negatywnych opinii na temat Wójta nie znając problemu. Język którym się posługujecie świadczy , iż niektórzy są w bliskich relacjach z byłą dyrektor. Teraz trochę z innej beczki; przez klika lat miałam okazje obserwować pracę szkoły jako rodzic z racji uczęszczania moich dzieci. Niejednokrotnie córka informowala mnie, że od p. dyrektor wyczuwała zapach alkoholu czemu oczywiście zaprzeczałam. Na jednym z zebrań dla rodziców informacja powyższa została potwierdzona przez innych rodziców, postanowiliśmy pisemnie poinformować Kuratorium Oświaty w Lublinie z prośbą o anonimowe potraktowanie sprawy. Nie ukrywam, że obawiam się tej pani jak i jej znajomych z p. radnym Chu iem na czele, którzy mogą uprzykrzyć życie. Niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi na powyższe pismo. Tak naprawdę to dopiero od momentu kiedy pani dyrektor nie pełni powyższej funkcji atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna.
PS; JESLI CHODZI O WÓJTA TO JEST TO JEDYNA OSOBA, KTÓRA DĄŻY DO PRAWDY POMIMO PRZESZKÓD JAKIE STWARZAJĄ ZNAJOMI I ZNAJOMOŚCI PANI DYREKTOR.
[/quote]Oj,rodzicu, rodzicu.... dlaczego opowiadasz takie głupoty ? pewnie masz w tym jakiś interes. Trzeba było wezwać policję i okazało by się czy ta Pani dyrektor jest pod wpływem alkocholu, a nie pleść takie głupoty bądz wypisywać anonimy. Przecież to takie proste. Nie rozumiem co stało na przeszkodzie jeżeli wyczuwała Pani alkochol. Jedno jest pewne że, to co jest opisywane to jest zmyślone i dlatego nie można było nic udowodnić Pani dyrektor a co niektórym, gratuluję pomysłów
[quote name='rodzic' timestamp='1343230714' post='656424']
Internauci wasze wypowiedzi świadczą, że skupiliście się na wydawaniu negatywnych opinii na temat Wójta nie znając problemu. Język którym się posługujecie świadczy , iż niektórzy są w bliskich relacjach z byłą dyrektor. Teraz trochę z innej beczki; przez klika lat miałam okazje obserwować pracę szkoły jako rodzic z racji uczęszczania moich dzieci. Niejednokrotnie córka informowala mnie, że od p. dyrektor wyczuwała zapach alkoholu czemu oczywiście zaprz... rozwiń
Avatar
mieszkankasnopkowa / 1 lutego 2013 o 14:26
0
[quote name='sylwek' timestamp='1343210829' post='656246']
Jesli nie odpowiada władza to odłączcie sie od gminy jastkow i po problemie. Jest tyle gmin dookoła. Niemce maja nawet lądowisko dla śmigłowców. Lublin ma takie niskie podatki. Nie narzekac, bo mogliście gorzej trafic. Na przyklad do Garbowa.
[/quote]Tak właśnie myślimy odłączyć się od tego wójta bo lepiej jest należeć do lublina, sa mniejsze podatki i inne opłaty. Gmina Jastków jest najdroższą gminą na całe województwo i najbardziej zacofana. Narzekać będziemy, bo to są nasze pieniądze !!!
[quote name='sylwek' timestamp='1343210829' post='656246']
Jesli nie odpowiada władza to odłączcie sie od gminy jastkow i po problemie. Jest tyle gmin dookoła. Niemce maja nawet lądowisko dla śmigłowców. Lublin ma takie niskie podatki. Nie narzekac, bo mogliście gorzej trafic. Na przyklad do Garbowa.
[/quote]Tak właśnie myślimy odłączyć się od tego wójta bo lepiej jest należeć do lublina, sa mniejsze podatki i inne opłaty. Gmina Jastków jest najdroższą gminą na całe województwo i najbardziej zacofana. Narz... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2012 o 13:11
0
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]

WAZELIA cieknie
Avatar
zly / 28 lipca 2012 o 12:32
0
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
Avatar
Bogucin / 28 lipca 2012 o 09:25
0
[quote name='Makarena126' timestamp='1343242936' post='656533']
a co chcesz od Garbowa??? jeśli chodzi o wójta to chyba wasz jest lepszy bo nasz to ciapa ale za to z PSL i trzyma wszystkich w ryzach. teraz ma odrobinę ciężej bo w końcu ma mądrzejszych radnych którzy nie dają sobie wcisnąć ciemnoty. Ludzie go wybierają bo podobno zapewnia stabilizację należy czytać zapewnia upadek gminy i jesteśmy coraz niżej w rankingu gmin, no ale to wina mieszkańców że tak wybrali. Nie znam sprawy z dyrektorką ale wiem że Jastków miał lepszego kandydata (może nerwus ale wykwalifikowany) ale wybrał tego więc teraz nie krzyczeć ale siedzieć sicho i rozliczyć się z tymi co go poparli w wyborach
[/quote]

Chyba w innym Garbowie mieszkasz, bo pan Firlej to na pewno nie ciapa i nie jest z PSL bo oni wystawili tego orginała Wójcika.I nie widze żeby gmina Garbów upadała bo są dobre drogi i naprawdę dużo jest zrobione przez ostatnie lata we wszystkich miejscowościach. Dziesięć lat temu to człowiek tonął w błocie jak chciał wyjść z domu, a teraz cała gmina ma drogi. Przez dziesięć lat nasz wójt zrobił więcej niż wszyscy przed nim. Mam wrażenie, że jesteś związany z tym podejrzanym środowiskiem od Niedbały, co faktycznie o gminę nie dbał.
[quote name='Makarena126' timestamp='1343242936' post='656533']
a co chcesz od Garbowa??? jeśli chodzi o wójta to chyba wasz jest lepszy bo nasz to ciapa ale za to z PSL i trzyma wszystkich w ryzach. teraz ma odrobinę ciężej bo w końcu ma mądrzejszych radnych którzy nie dają sobie wcisnąć ciemnoty. Ludzie go wybierają bo podobno zapewnia stabilizację należy czytać zapewnia upadek gminy i jesteśmy coraz niżej w rankingu gmin, no ale to wina mieszkańców że tak wybrali. Nie znam sprawy z dyrektorką ale wiem że Jas... rozwiń
Avatar
jaro z jastkow.info / 2 lutego 2013 o 16:06
0
Ah wy proste ludzie. Pan Wójt przecież ma tytuł doktora, więc co tu plebs się odzywa. Nawet jak macie wyższe to i tak jesteście niżej, więc proszę nie krytykować jaśnie oświeconego, miłościwie nam panującego i wszechwiedzącego Pana Wójta. Oczywiście jakby się zdażyło, że Pan Wójt czegoś nie wie - co normalnie jest nie do pomyślenia, to pomaga mu radca prawny. Ten duet jest nieomylny. Proponuję aby nasz Wójt startował wyżej, to zaprowadzi porządek w regionie a może nawet i kraju.
Tak więc szanowny plepsie gminny jesteś ciemny i prosty i nie krytykuj proszę jaśnie nam panującej władzy - to mówię ja jarząbek.
Ah wy proste ludzie. Pan Wójt przecież ma tytuł doktora, więc co tu plebs się odzywa. Nawet jak macie wyższe to i tak jesteście niżej, więc proszę nie krytykować jaśnie oświeconego, miłościwie nam panującego i wszechwiedzącego Pana Wójta. Oczywiście jakby się zdażyło, że Pan Wójt czegoś nie wie - co normalnie jest nie do pomyślenia, to pomaga mu radca prawny. Ten duet jest nieomylny. Proponuję aby nasz Wójt startował wyżej, to zaprowadzi porządek w regionie a może nawet i kraju.
Tak więc szanowny plepsie gminny jesteś ciemny i prosty i... rozwiń
Avatar
Czekista / 1 lutego 2013 o 23:45
0
Stare porzekadło mowi "pocałujta w dupę wójta"
Avatar
Ania / 1 lutego 2013 o 16:43
0
Jaki wójt taki poziom dyskusji
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 o 15:15
0
[quote name='z gm Jastków' timestamp='1359727516' post='728731']
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
[/quote]

Ruszyła kampania wyborcza?
[quote name='z gm Jastków' timestamp='1359727516' post='728731']
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i... rozwiń
Avatar
z gm Jastków / 1 lutego 2013 o 15:05
0
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatuj... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 o 14:41
0
[quote name='rodzic' timestamp='1343230714' post='656424']
Internauci wasze wypowiedzi świadczą, że skupiliście się na wydawaniu negatywnych opinii na temat Wójta nie znając problemu. Język którym się posługujecie świadczy , iż niektórzy są w bliskich relacjach z byłą dyrektor. Teraz trochę z innej beczki; przez klika lat miałam okazje obserwować pracę szkoły jako rodzic z racji uczęszczania moich dzieci. Niejednokrotnie córka informowala mnie, że od p. dyrektor wyczuwała zapach alkoholu czemu oczywiście zaprzeczałam. Na jednym z zebrań dla rodziców informacja powyższa została potwierdzona przez innych rodziców, postanowiliśmy pisemnie poinformować Kuratorium Oświaty w Lublinie z prośbą o anonimowe potraktowanie sprawy. Nie ukrywam, że obawiam się tej pani jak i jej znajomych z p. radnym Chu iem na czele, którzy mogą uprzykrzyć życie. Niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi na powyższe pismo. Tak naprawdę to dopiero od momentu kiedy pani dyrektor nie pełni powyższej funkcji atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna.
PS; JESLI CHODZI O WÓJTA TO JEST TO JEDYNA OSOBA, KTÓRA DĄŻY DO PRAWDY POMIMO PRZESZKÓD JAKIE STWARZAJĄ ZNAJOMI I ZNAJOMOŚCI PANI DYREKTOR.
[/quote]Oj,rodzicu, rodzicu.... dlaczego opowiadasz takie głupoty ? pewnie masz w tym jakiś interes. Trzeba było wezwać policję i okazało by się czy ta Pani dyrektor jest pod wpływem alkocholu, a nie pleść takie głupoty bądz wypisywać anonimy. Przecież to takie proste. Nie rozumiem co stało na przeszkodzie jeżeli wyczuwała Pani alkochol. Jedno jest pewne że, to co jest opisywane to jest zmyślone i dlatego nie można było nic udowodnić Pani dyrektor a co niektórym, gratuluję pomysłów
[quote name='rodzic' timestamp='1343230714' post='656424']
Internauci wasze wypowiedzi świadczą, że skupiliście się na wydawaniu negatywnych opinii na temat Wójta nie znając problemu. Język którym się posługujecie świadczy , iż niektórzy są w bliskich relacjach z byłą dyrektor. Teraz trochę z innej beczki; przez klika lat miałam okazje obserwować pracę szkoły jako rodzic z racji uczęszczania moich dzieci. Niejednokrotnie córka informowala mnie, że od p. dyrektor wyczuwała zapach alkoholu czemu oczywiście zaprz... rozwiń
Avatar
mieszkankasnopkowa / 1 lutego 2013 o 14:26
0
[quote name='sylwek' timestamp='1343210829' post='656246']
Jesli nie odpowiada władza to odłączcie sie od gminy jastkow i po problemie. Jest tyle gmin dookoła. Niemce maja nawet lądowisko dla śmigłowców. Lublin ma takie niskie podatki. Nie narzekac, bo mogliście gorzej trafic. Na przyklad do Garbowa.
[/quote]Tak właśnie myślimy odłączyć się od tego wójta bo lepiej jest należeć do lublina, sa mniejsze podatki i inne opłaty. Gmina Jastków jest najdroższą gminą na całe województwo i najbardziej zacofana. Narzekać będziemy, bo to są nasze pieniądze !!!
[quote name='sylwek' timestamp='1343210829' post='656246']
Jesli nie odpowiada władza to odłączcie sie od gminy jastkow i po problemie. Jest tyle gmin dookoła. Niemce maja nawet lądowisko dla śmigłowców. Lublin ma takie niskie podatki. Nie narzekac, bo mogliście gorzej trafic. Na przyklad do Garbowa.
[/quote]Tak właśnie myślimy odłączyć się od tego wójta bo lepiej jest należeć do lublina, sa mniejsze podatki i inne opłaty. Gmina Jastków jest najdroższą gminą na całe województwo i najbardziej zacofana. Narz... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2012 o 13:11
0
[quote name='zly' timestamp='1343471533' post='658056']
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
[/quote]

WAZELIA cieknie
Avatar
zly / 28 lipca 2012 o 12:32
0
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
Avatar
Bogucin / 28 lipca 2012 o 09:25
0
[quote name='Makarena126' timestamp='1343242936' post='656533']
a co chcesz od Garbowa??? jeśli chodzi o wójta to chyba wasz jest lepszy bo nasz to ciapa ale za to z PSL i trzyma wszystkich w ryzach. teraz ma odrobinę ciężej bo w końcu ma mądrzejszych radnych którzy nie dają sobie wcisnąć ciemnoty. Ludzie go wybierają bo podobno zapewnia stabilizację należy czytać zapewnia upadek gminy i jesteśmy coraz niżej w rankingu gmin, no ale to wina mieszkańców że tak wybrali. Nie znam sprawy z dyrektorką ale wiem że Jastków miał lepszego kandydata (może nerwus ale wykwalifikowany) ale wybrał tego więc teraz nie krzyczeć ale siedzieć sicho i rozliczyć się z tymi co go poparli w wyborach
[/quote]

Chyba w innym Garbowie mieszkasz, bo pan Firlej to na pewno nie ciapa i nie jest z PSL bo oni wystawili tego orginała Wójcika.I nie widze żeby gmina Garbów upadała bo są dobre drogi i naprawdę dużo jest zrobione przez ostatnie lata we wszystkich miejscowościach. Dziesięć lat temu to człowiek tonął w błocie jak chciał wyjść z domu, a teraz cała gmina ma drogi. Przez dziesięć lat nasz wójt zrobił więcej niż wszyscy przed nim. Mam wrażenie, że jesteś związany z tym podejrzanym środowiskiem od Niedbały, co faktycznie o gminę nie dbał.
[quote name='Makarena126' timestamp='1343242936' post='656533']
a co chcesz od Garbowa??? jeśli chodzi o wójta to chyba wasz jest lepszy bo nasz to ciapa ale za to z PSL i trzyma wszystkich w ryzach. teraz ma odrobinę ciężej bo w końcu ma mądrzejszych radnych którzy nie dają sobie wcisnąć ciemnoty. Ludzie go wybierają bo podobno zapewnia stabilizację należy czytać zapewnia upadek gminy i jesteśmy coraz niżej w rankingu gmin, no ale to wina mieszkańców że tak wybrali. Nie znam sprawy z dyrektorką ale wiem że Jas... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 64 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!