Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 maja 2013 r.
18:01
Edytuj ten wpis

Jaszczów: Nie zawsze można pograć w piłkę

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 41 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Część mieszkańców skarży się na trudności z dostępem do obiektów sportowych położonych przy szkole. Dyrektor jest zdziwiona zarzutami

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawę poruszyła w liście do redakcji matka jednego z uczniów Gimnazjum w Jaszczowie (gm. Milejów). – Przy szkole powstał kompleks boisk. Wrażenie niesamowite, szkoda że tylko dla oczu, a nie ku zadowoleniu młodych sportowców. Dlaczego mali uczniowie nie mają wstępu na boisko podczas zajęć wf? – napisała do nas.

Rzeczywiście kompleks sportowy przy Zespole Szkół nr 2 w Jaszczowie wygląda imponująco. Malowniczo położony przy Wieprzu składa się z kortu tenisowego, boiska do piłki nożnej, przystani kajakowej oraz boiska do siatkówki plażowej. – Słyszałem, że są trudności z dostępem do boiska piłkarskiego – powierdza kilkunastoletni Arkadiusz z Jaszczowa. – Ale osobiście gram w siatkówkę plażową i do tej pory nie było żadnych kłopotów.

– Cały czas od dzieci słyszę, że nie mogą pograć na boisku, bo jest mokre, albo że trawa rośnie – dodaje kobieta, która napisała do naszej redakcji.

Zarzutami obrusza się konserwator szkolny. – Obiekty są położone tuż przy Wieprzu, który w tym roku solidnie wylał. Rzeczywiście było mokro. Boisko do siatkówki plażowej jest już czynne, a kort ruszył w weekend majowy. Niestety boisko do piłki nożnej wciąż musi być zamknięte, bo trawa jest za młoda. Jeśli teraz wpuściłbym piłkarzy, to korkami zdewastują murawę. Gracze muszą poczekać kilka dni, aż trawa się wzmocni – tłumaczył nam kilka dni temu Tomasz Mankiewicz, szkolny konserwator.

Z zarzutami nie zgadza się także dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Jaszczowie, przy którym są boiska. – Zarzuty nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Boiska są wykorzystywane nie tylko podczas zajęć wf, ale także po lekcjach, podczas przerw wakacyjnych czy ferii. Z boisk korzystają także mieszkańcy naszej miejscowości – odpiera Marzanna Sych, dyrektor szkoły. – Oczywiście wcześniej trzeba się zapisać na konkretny termin, bo obiekty muszą być pod nadzorem. Musimy mieć kontrolę nad ich wykorzystaniem, aby zapobiec wandalizmowi.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lipca 2017 o 22:40
0
Chodziłam do tej szkoły 10 lat i nigdy sie nie zdarzyło żeby Pani Dyrektor odmówiła nam gry na boisku zawsze kiedy była o to proszona dostawalismy klucze i pod nadzorem nauczycieli graliśmy . W wakacje klucze można dostac w szkoke lub u pana który sie tym zajmuje trzeba tylko chcieć poszukać. Pani Dyrektor niczego nie utrudnia i chwilami gra z nami
Avatar
Gość / 20 czerwca 2016 o 03:31
0
To nie jest prawda w zupełności zgadzam sie z Panią Dyrektor
Avatar
Adam / 27 maja 2013 o 19:31
0
Ci pracusie zapierniczają żeby w tej dziurze coś było - a tacy ludzie jak ty to tylko wstyd tej miejscowości przynoszą oskarżając bezpodstawnie uczciwych ludzi i zrażając tych co chcieli by się angażować - lepiej pochwal się co ty zrobiłeś dla tej wsi - choć jeden przykład ?
Avatar
Adam / 27 maja 2013 o 19:21
0
Ludzie z Jaszczowa mają tupet ... jak nie mieli nic to nie narzekali i nie biegali do prasy się pożalić - powstał piękny obiekt, harytatywnie radni biegali za sponsorami, pilnowali budowy teraz pilnują porządku, koszą swoim sprzętem trawę nad wieprzem, sprzątają i upiększają cały czas teren społecznie - założyli stoważyszenie kajakowe, wystarczy spojrzeć jak tam jest czysto i schludnie i nie ma dewastacji, jest zorganizowana przez radnego drużyna w siatkówkę, można popływać kajakami - boiska są dostępne tylko wtedy kiedy jest opieka osoby starszej inaczej kto odpowiadał by za bezpieczeństwo jak by się coś stało.... mogą ci rodzice co narzekają zgłosić się na opiekunów i pilnować podczas otwarcia boiska - nie ma przeszkody, dziwne tylko że jak potrzeba z Jaszczowa ochotników do pracy czy pilnowania w ośrodku nikogo nie można zorganizować, wciąż te same osoby i chwała im za to że znoszą takich buców co narzekają a sami tyłka nie ruszą....
Ludzie z Jaszczowa mają tupet ... jak nie mieli nic to nie narzekali i nie biegali do prasy się pożalić - powstał piękny obiekt, harytatywnie radni biegali za sponsorami, pilnowali budowy teraz pilnują porządku, koszą swoim sprzętem trawę nad wieprzem, sprzątają i upiększają cały czas teren społecznie - założyli stoważyszenie kajakowe, wystarczy spojrzeć jak tam jest czysto i schludnie i nie ma dewastacji, jest zorganizowana przez radnego drużyna w siatkówkę, można popływać kajakami - boiska są dostępne tylko wtedy kiedy jest opieka osoby s... rozwiń
Avatar
jaszczowianka / 19 maja 2013 o 21:22
0
To jedna wielka sciema .Kreca oszukuja ale kogo nasze dzieci ktore nadal graja na ulicach .To jedna wielka szajka !!!
Avatar
anka / 19 maja 2013 o 20:35
0
boisko
Avatar
emila z trzeciej gimnazjum / 13 maja 2013 o 15:40
0
jebać ciecia, łazi i tylko wku***a dookoła
Avatar
Gość / 13 maja 2013 o 14:56
0
Bez powodu artykuł na poratlu się nie okazał.
Coś napewno jest na rzeczy.!
Avatar
gracz / 12 maja 2013 o 21:30
0
Jak ja byłem młody to waliliśmy w piłke na łące bramki z 2 pustaków zrobione albo z patyków i się ganiało w trawie po kolana za szmacianą piłką cały dzień albo na ulicy w kwadraty chcieliśmy plażówki to zrobiliśmy boisko pozamykali nam bramy do "naszego " boiska to rozpier***iliśmy płot i gramy dalej nikt nie myślał o sztucznej trawie czy piasku z Miami Beach każdy bijał w to i się grało ale skoro teraz to jest to nie pojmuje czemu stoi to puste nie czaje tłumaczenia ze trawa się zniszczy :/ to po co ona jest ? żeby się na nią patrzeć ? dajcie ludziom troche zaufania to poszanują to trawe ze złota i ten krystalicznie czysty piasek a gadanie o butelkach i pijakach jest równie poebane jak reszta skoro boiska zamknięte bo trawa rośnie to ludzie idą na piwko bo suszy taka kolej rzeczy jakby boisko było otwarte to pograliby troche wypili po graniu po piwku i z bananem na ryjach poszli do domu a tak siedza i piją jednym słowem patologia wbijajcie w ten niechciany Milejów na orlik codziennie do 21 jest granie i nikt nie gada ze sie zniszczy bo kazdy to boisko szanuje a tych co mysla ze im mozna wiecej i sa tzw ludzmi na poziomie to się gasi w kilka sekund wypnijcie się na nich jak oni na was i olejcie całkowicie szybko zapomną że coś znaczą
Jak ja byłem młody to waliliśmy w piłke na łące bramki z 2 pustaków zrobione albo z patyków i się ganiało w trawie po kolana za szmacianą piłką cały dzień albo na ulicy w kwadraty chcieliśmy plażówki to zrobiliśmy boisko pozamykali nam bramy do "naszego " boiska to rozpier***iliśmy płot i gramy dalej nikt nie myślał o sztucznej trawie czy piasku z Miami Beach każdy bijał w to i się grało ale skoro teraz to jest to nie pojmuje czemu stoi to puste nie czaje tłumaczenia ze trawa się zniszczy :/ to po co ona jest ? żeby się na nią patr... rozwiń
Avatar
jaszczowiak / 10 maja 2013 o 23:32
0
do mieszkanki Jaszczowa ! Mieszkanko jesteś nakręcona przez sitwę ,która zalicza się do tych pracusiów Jaszczowskich dla dobra społeczności.To gniazdo już dawno jest jak guano, ci społecznicy nie pracują za darmo tylko za odpowiednie wynagrodzenie ,a niektórzy za dwa.Jaszczów nie jest Jaszczowski tylko naszły .Obiekt jest owszem piękny tylko nieużyteczny z braku odpowiedniego gospodarza. [quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ! W KOŃCU NIE JEST TAK JAK WIELU TU PISZE! PO CO DYREKTORCE CZY INNYM BYŁOBY TO BOISKO- NA WŁASNY UŻYTEK. JAK TRZEBA DBAĆ TO TRZRBA I JUZ . NIE WIERZĘ ŻE W DOMU MACIE TAK NA WSZYSTKO POZWOLONE I KAŻDY TAK DBA - PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ NAJBLIŻSZY LAS- MOŻE TO TEŻ NASZ KONSERWATOR WYRZUCA TAM ŚMIECI SZKOLNE? JESTEŚCIE ZDOLNI W TEJ CHWILI TAK STWIERDZIĆ. cZU KAŻDY Z RĘKĄ NA SERCU MOŻE POWIEDZIEĆ ŻE JEST W PORZĄDKU? PAMIĘTAJCIE ŻE PTAK NIE SRA W SWOJE GNIAZDO A WIELU WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TO WŁAŚNIE ROBI.
[/quote]

[quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ! W KOŃCU NIE JEST TAK JAK WIELU TU PISZE! PO CO DYREKTORCE CZY INNYM BYŁOBY TO BOISKO- NA WŁASNY UŻYTEK. JAK TRZEBA DBAĆ TO TRZRBA I JUZ . NIE WIERZĘ ŻE W DOMU MACIE TAK NA WSZYSTKO POZWOLONE I KAŻDY TAK DBA - PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ NAJBLIŻSZY LAS- MOŻE TO TEŻ NASZ KONSERWATOR WYRZUCA TAM ŚMIECI SZKOLNE? JESTEŚCIE ZDOLNI W TEJ CHWILI TAK STWIERDZIĆ. cZU KAŻDY Z RĘKĄ NA SERCU MOŻE POWIEDZIEĆ ŻE JEST W PORZĄDKU? PAMIĘTAJCIE ŻE PTAK NIE SRA W SWOJE GNIAZDO A WIELU WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TO WŁAŚNIE ROBI.
[/quote]
do mieszkanki Jaszczowa ! Mieszkanko jesteś nakręcona przez sitwę ,która zalicza się do tych pracusiów Jaszczowskich dla dobra społeczności.To gniazdo już dawno jest jak guano, ci społecznicy nie pracują za darmo tylko za odpowiednie wynagrodzenie ,a niektórzy za dwa.Jaszczów nie jest Jaszczowski tylko naszły .Obiekt jest owszem piękny tylko nieużyteczny z braku odpowiedniego gospodarza. [quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lipca 2017 o 22:40
0
Chodziłam do tej szkoły 10 lat i nigdy sie nie zdarzyło żeby Pani Dyrektor odmówiła nam gry na boisku zawsze kiedy była o to proszona dostawalismy klucze i pod nadzorem nauczycieli graliśmy . W wakacje klucze można dostac w szkoke lub u pana który sie tym zajmuje trzeba tylko chcieć poszukać. Pani Dyrektor niczego nie utrudnia i chwilami gra z nami
Avatar
Gość / 20 czerwca 2016 o 03:31
0
To nie jest prawda w zupełności zgadzam sie z Panią Dyrektor
Avatar
Adam / 27 maja 2013 o 19:31
0
Ci pracusie zapierniczają żeby w tej dziurze coś było - a tacy ludzie jak ty to tylko wstyd tej miejscowości przynoszą oskarżając bezpodstawnie uczciwych ludzi i zrażając tych co chcieli by się angażować - lepiej pochwal się co ty zrobiłeś dla tej wsi - choć jeden przykład ?
Avatar
Adam / 27 maja 2013 o 19:21
0
Ludzie z Jaszczowa mają tupet ... jak nie mieli nic to nie narzekali i nie biegali do prasy się pożalić - powstał piękny obiekt, harytatywnie radni biegali za sponsorami, pilnowali budowy teraz pilnują porządku, koszą swoim sprzętem trawę nad wieprzem, sprzątają i upiększają cały czas teren społecznie - założyli stoważyszenie kajakowe, wystarczy spojrzeć jak tam jest czysto i schludnie i nie ma dewastacji, jest zorganizowana przez radnego drużyna w siatkówkę, można popływać kajakami - boiska są dostępne tylko wtedy kiedy jest opieka osoby starszej inaczej kto odpowiadał by za bezpieczeństwo jak by się coś stało.... mogą ci rodzice co narzekają zgłosić się na opiekunów i pilnować podczas otwarcia boiska - nie ma przeszkody, dziwne tylko że jak potrzeba z Jaszczowa ochotników do pracy czy pilnowania w ośrodku nikogo nie można zorganizować, wciąż te same osoby i chwała im za to że znoszą takich buców co narzekają a sami tyłka nie ruszą....
Ludzie z Jaszczowa mają tupet ... jak nie mieli nic to nie narzekali i nie biegali do prasy się pożalić - powstał piękny obiekt, harytatywnie radni biegali za sponsorami, pilnowali budowy teraz pilnują porządku, koszą swoim sprzętem trawę nad wieprzem, sprzątają i upiększają cały czas teren społecznie - założyli stoważyszenie kajakowe, wystarczy spojrzeć jak tam jest czysto i schludnie i nie ma dewastacji, jest zorganizowana przez radnego drużyna w siatkówkę, można popływać kajakami - boiska są dostępne tylko wtedy kiedy jest opieka osoby s... rozwiń
Avatar
jaszczowianka / 19 maja 2013 o 21:22
0
To jedna wielka sciema .Kreca oszukuja ale kogo nasze dzieci ktore nadal graja na ulicach .To jedna wielka szajka !!!
Avatar
anka / 19 maja 2013 o 20:35
0
boisko
Avatar
emila z trzeciej gimnazjum / 13 maja 2013 o 15:40
0
jebać ciecia, łazi i tylko wku***a dookoła
Avatar
Gość / 13 maja 2013 o 14:56
0
Bez powodu artykuł na poratlu się nie okazał.
Coś napewno jest na rzeczy.!
Avatar
gracz / 12 maja 2013 o 21:30
0
Jak ja byłem młody to waliliśmy w piłke na łące bramki z 2 pustaków zrobione albo z patyków i się ganiało w trawie po kolana za szmacianą piłką cały dzień albo na ulicy w kwadraty chcieliśmy plażówki to zrobiliśmy boisko pozamykali nam bramy do "naszego " boiska to rozpier***iliśmy płot i gramy dalej nikt nie myślał o sztucznej trawie czy piasku z Miami Beach każdy bijał w to i się grało ale skoro teraz to jest to nie pojmuje czemu stoi to puste nie czaje tłumaczenia ze trawa się zniszczy :/ to po co ona jest ? żeby się na nią patrzeć ? dajcie ludziom troche zaufania to poszanują to trawe ze złota i ten krystalicznie czysty piasek a gadanie o butelkach i pijakach jest równie poebane jak reszta skoro boiska zamknięte bo trawa rośnie to ludzie idą na piwko bo suszy taka kolej rzeczy jakby boisko było otwarte to pograliby troche wypili po graniu po piwku i z bananem na ryjach poszli do domu a tak siedza i piją jednym słowem patologia wbijajcie w ten niechciany Milejów na orlik codziennie do 21 jest granie i nikt nie gada ze sie zniszczy bo kazdy to boisko szanuje a tych co mysla ze im mozna wiecej i sa tzw ludzmi na poziomie to się gasi w kilka sekund wypnijcie się na nich jak oni na was i olejcie całkowicie szybko zapomną że coś znaczą
Jak ja byłem młody to waliliśmy w piłke na łące bramki z 2 pustaków zrobione albo z patyków i się ganiało w trawie po kolana za szmacianą piłką cały dzień albo na ulicy w kwadraty chcieliśmy plażówki to zrobiliśmy boisko pozamykali nam bramy do "naszego " boiska to rozpier***iliśmy płot i gramy dalej nikt nie myślał o sztucznej trawie czy piasku z Miami Beach każdy bijał w to i się grało ale skoro teraz to jest to nie pojmuje czemu stoi to puste nie czaje tłumaczenia ze trawa się zniszczy :/ to po co ona jest ? żeby się na nią patr... rozwiń
Avatar
jaszczowiak / 10 maja 2013 o 23:32
0
do mieszkanki Jaszczowa ! Mieszkanko jesteś nakręcona przez sitwę ,która zalicza się do tych pracusiów Jaszczowskich dla dobra społeczności.To gniazdo już dawno jest jak guano, ci społecznicy nie pracują za darmo tylko za odpowiednie wynagrodzenie ,a niektórzy za dwa.Jaszczów nie jest Jaszczowski tylko naszły .Obiekt jest owszem piękny tylko nieużyteczny z braku odpowiedniego gospodarza. [quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ! W KOŃCU NIE JEST TAK JAK WIELU TU PISZE! PO CO DYREKTORCE CZY INNYM BYŁOBY TO BOISKO- NA WŁASNY UŻYTEK. JAK TRZEBA DBAĆ TO TRZRBA I JUZ . NIE WIERZĘ ŻE W DOMU MACIE TAK NA WSZYSTKO POZWOLONE I KAŻDY TAK DBA - PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ NAJBLIŻSZY LAS- MOŻE TO TEŻ NASZ KONSERWATOR WYRZUCA TAM ŚMIECI SZKOLNE? JESTEŚCIE ZDOLNI W TEJ CHWILI TAK STWIERDZIĆ. cZU KAŻDY Z RĘKĄ NA SERCU MOŻE POWIEDZIEĆ ŻE JEST W PORZĄDKU? PAMIĘTAJCIE ŻE PTAK NIE SRA W SWOJE GNIAZDO A WIELU WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TO WŁAŚNIE ROBI.
[/quote]

[quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ! W KOŃCU NIE JEST TAK JAK WIELU TU PISZE! PO CO DYREKTORCE CZY INNYM BYŁOBY TO BOISKO- NA WŁASNY UŻYTEK. JAK TRZEBA DBAĆ TO TRZRBA I JUZ . NIE WIERZĘ ŻE W DOMU MACIE TAK NA WSZYSTKO POZWOLONE I KAŻDY TAK DBA - PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ NAJBLIŻSZY LAS- MOŻE TO TEŻ NASZ KONSERWATOR WYRZUCA TAM ŚMIECI SZKOLNE? JESTEŚCIE ZDOLNI W TEJ CHWILI TAK STWIERDZIĆ. cZU KAŻDY Z RĘKĄ NA SERCU MOŻE POWIEDZIEĆ ŻE JEST W PORZĄDKU? PAMIĘTAJCIE ŻE PTAK NIE SRA W SWOJE GNIAZDO A WIELU WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TO WŁAŚNIE ROBI.
[/quote]
do mieszkanki Jaszczowa ! Mieszkanko jesteś nakręcona przez sitwę ,która zalicza się do tych pracusiów Jaszczowskich dla dobra społeczności.To gniazdo już dawno jest jak guano, ci społecznicy nie pracują za darmo tylko za odpowiednie wynagrodzenie ,a niektórzy za dwa.Jaszczów nie jest Jaszczowski tylko naszły .Obiekt jest owszem piękny tylko nieużyteczny z braku odpowiedniego gospodarza. [quote name='MIESZKANKA JASZCZOWA' timestamp='1368215230' post='768507']
SKOŃCZCIE W KOŃCU TEN TEMAT. NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 3 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 27 1

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 8 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!