Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 grudnia 2009 r.
21:19
Edytuj ten wpis

Lubelskie i lotnisko w Świdniku bez dodatkowych pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 15 A A

Budżet państwa na 2010 rok przegłosował wczoraj Sejm. – Żadna poprawka dotycząca Lubelszczyzny, niestety, nie przeszła – mówi poseł Tomasz Dudziński (PiS).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jego partia chciała zapisania 7,5 mln zł na wykup gruntów pod lotnisko w Świdniku. Natomiast posłowie Lewicy proponowali pieniądze na drogi ekspresowe i linię kolejową Lublin–Warszawa.

– Inwestycje drogowe są realizowane, więc po konsultacji z drogowcami głosowaliśmy przeciw. Jeśli chodzi o linię kolejową to nie ma sensu zaklepywać pieniędzy w budżecie, skoro studium wykonalności jest dopiero w opracowaniu – stwierdza poseł Włodzimierz Karpiński (PO).

I dodaje: Mamy zapewnienie ministra finansów, że w przyszłym roku znajdą się pieniądze na wykup ziemi pod lotnisko.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 19:32
0
Lublin chce wydać na to cacko dla nielicznych 150mln złotych.
150 mln pln = 150 niskopodłogowych autobusów / 75 niskopodłogowych trolejbusów / linia tramwajowa z park&ride na końcach / obwodnica
I jak tu nie traktować Lublina jako gracza drugiej kategorii skoro tak marnotrawi pieniądze. Mogliby chociaż wydać 10 mln pln na najem firmy lobbistycznej, żeby im przyśpieszyli remont linii kolejowej i budowę eski.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 15:29
0
~gosc~ napisał:
zobacz [url="http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.php?id_kategorii=1&lang="]http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.ph...rii=1&lang=[/url]

To wiem inteligencie... czytaj ze zrozumieniem.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 09:28
0
Niemożliwe? I co zrobił wiecznie zadowolony z siebie pOseł POli-cośtam w tej sprawie? Co DOBREGO dla Lubelszczyzny wynika z rządów koalicji PO-PSL? Co uśmiechnięte kłamczuchy nam jeszcze wymyślą? Proponuję rozgonić to towarzycho. Natychmiast!
Avatar
~gosc~ / 19 grudnia 2009 o 22:02
0
Gość napisał:
Zapomniałem jeszcze dodać, że należałoby sprawdzić kim są akcjonariusze.

zobacz [url="http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.php?id_kategorii=1&lang="]http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.ph...rii=1&lang=[/url]
Avatar
qwerty / 19 grudnia 2009 o 20:46
0
– Inwestycje drogowe są realizowane, więc po konsultacji z drogowcami głosowaliśmy przeciw. Jeśli chodzi o linię kolejową to nie ma sensu zaklepywać pieniędzy w budżecie, skoro studium wykonalności jest dopiero w opracowaniu – stwierdza poseł Włodzimierz Karpiński (PO).

owszem są realizowane inwestycje drogowe, budowa obwodnicy Kocka i Kraśnika (ale w ciągu drogi krajowej 74 a nie ekspresowej S19), a w przyszłym roku dojdzie najprawdopodobniej w końcu budowa obwodnicy Lublina, ale na tym chyba koniec ważnych inwestycji drogowych. A co z resztą? Np budową drugiej części obwodnicy Puław do węzła Sielce gdzie ma połączyć się z S17. Tam już są gotowi do rozpoczęcia prac, ale nie ruszają, bo nie wiadomo czy będą pieniądze na tą budowę. Załatwili aby zapisali pieniądze na tą budowę czy nie? Nie mówiąc już o pozostałych odcinkach S12, S17 i S19.

A odnośnie kolei. Może i owszem nie ma teraz sensu rezerwować kasy na przebudowę linii, gdy nie ma szans, że ona ruszy w przyszłym roku. Ale co z kasą na pozostałe etapy przygotowawcze do budowy? Znając życie za kilka miesięcy dowiemy się, że wszelkie przygotowania stanęły w miejscu, bo nie mają kasy np na projekty itp, bo posłowie nie zadbali o to odpowiednio.

owszem są realizowane inwestycje drogowe, budowa obwodnicy Kocka i Kraśnika (ale w ciągu drogi krajowej 74 a nie ekspresowej S19), a w przyszłym roku dojdzie najprawdopodobniej w końcu budowa obwodnicy Lublina, ale na tym chyba koniec ważnych inwestycji drogowych. A co z resztą? Np budową drugiej części obwodnicy Puław do węzła Sielce gdzie ma połączyć się z S17. Tam już są gotowi do rozpoczęcia prac, ale nie ruszają, bo nie wiadomo czy będą pieniądze na tą budowę. Załatwili aby zapisali pieniądze na tą budowę czy nie? Ni... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 19:26
0
Gość napisał:
Poczytaj na co są te pieniądze a następnie przeczytaj Ustawę z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami rozdział 4 wywłaszczanie nieruchomości.

Zapomniałem jeszcze dodać, że należałoby sprawdzić kim są akcjonariusze.
Avatar
budmaan / 19 grudnia 2009 o 19:26
0
tylko, że spółka S.A może zostać powołana do życie przez Skarb Państwa, Samorząd
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 19:22
0
espostoa napisał:
Port Lotniczy Lublin to Spółka Akcyjna a więc przedsięwzięcie prywatne. Jakim więc prawem wyciągają rękę po pieniądze z budżetu czyli państwowe?

Poczytaj na co są te pieniądze a następnie przeczytaj Ustawę z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami rozdział 4 wywłaszczanie nieruchomości.
Avatar
espostoa / 19 grudnia 2009 o 18:59
0
Port Lotniczy Lublin to Spółka Akcyjna a więc przedsięwzięcie prywatne. Jakim więc prawem wyciągają rękę po pieniądze z budżetu czyli państwowe?
Avatar
Fi / 19 grudnia 2009 o 18:24
0
Christian napisał:
Mamy logo, mamy prawie kupione szynobusy na linię której nie ma na lotnisko którego nie ma. Mamy zarząd lotniska który cały czas przyznaje sobie premie. Co chcecie więcej?
Koło 2030 roku ustalą w końcu którędy ma iść obwodnica.
A może cały teren zrobią jako rezerwat przyrody, nie remontując nawet istniejącej infrastruktury...

Wobec powyższego ja jeszcze zaproponuję aby zarząd dla zabicia czasu pomiędzy przyjmowaniem kolejnych premii i do czasu zbudowania lotniska zainwestował jeszcze w stworzenie serii gier komputerowych. Pierwsza z nich nazywać się może "Lublin Airport Manager". Będziemy w niej musieli pozyskać fundusze na budowę lotniska i całej infrastruktury. Dla utrudnienia powinna być wprowadzona również blokada w postaci deficytu 7,5 mln. Finalnie terminal jest dobudowany do domów prywatnych (dla podniesienia atrakcyjności całość jest kryta strzechą), natomiast innowacją lotniska jest to iż nie posiada ono pasa startowego. Dlaczego? Aby zaspokoić ciekawość, gracz będzie musiał kupić drugą część gry. Druga część gry "Lublin Airport Simulator" (w skrócie LAS) będzie nietypowym symulatorem lotniska. Nietypowym, ponieważ samoloty a właściwie samoloty w kształcie boćków będą lądowały bezpośrednio na dachu krytego strzechą terminala. Gra powinna mieć celowo wbudowany błąd- podczas startu bociek rzuca cień na strzechę, podczas lądowania nie. Kontrola lotów nie będzie umiejscowiona na wieży, lecz (tutaj bezpośrednie odwołanie do skrótu tytułu drugiej części) w lesie na specjalnie zaaranżowanych ambonach myśliwskich. Trzecia część "Lublin Airport Infrastructure Manager" będzie polegała na zarządzaniu komunikacją dowożącą pasażerów i towary na lotnisko, lecz cała trudność polega na tym, że co jakiś czas będziemy się wcielać w postać furmana wiozącego zagranicznych turystów z Placu Zamkowego na lotnisko. Całość trasy musimy pokonać bezbłędnie w czasie rzeczywistym, zachowując wszystkie przepisy ruchu drogowego. A kiedy już panowie z zarządu stwierdzą, że seria ze względu na swoją jedyną w rodzaju tematykę stoi na pierwszych miejscach sprzedaży na świecie, wtedy stworzą ostatnią część serii- symulator zarządu "Lublin Airport Management".

Wobec powyższego ja jeszcze zaproponuję aby zarząd dla zabicia czasu pomiędzy przyjmowaniem kolejnych premii i do czasu zbudowania lotniska zainwestował jeszcze w stworzenie serii gier komputerowych. Pierwsza z nich nazywać się może "Lublin Airport Manager". Będziemy w niej musieli pozyskać fundusze na budowę lotniska i całej infrastruktury. Dla utrudnienia powinna być wprowadzona również blokada w postaci deficytu 7,5 mln. Finalnie terminal jest dobudowany do domów prywatnych (dla podniesienia atrakcyjności cał... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 19:32
0
Lublin chce wydać na to cacko dla nielicznych 150mln złotych.
150 mln pln = 150 niskopodłogowych autobusów / 75 niskopodłogowych trolejbusów / linia tramwajowa z park&ride na końcach / obwodnica
I jak tu nie traktować Lublina jako gracza drugiej kategorii skoro tak marnotrawi pieniądze. Mogliby chociaż wydać 10 mln pln na najem firmy lobbistycznej, żeby im przyśpieszyli remont linii kolejowej i budowę eski.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 15:29
0
~gosc~ napisał:
zobacz [url="http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.php?id_kategorii=1&lang="]http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.ph...rii=1&lang=[/url]

To wiem inteligencie... czytaj ze zrozumieniem.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2009 o 09:28
0
Niemożliwe? I co zrobił wiecznie zadowolony z siebie pOseł POli-cośtam w tej sprawie? Co DOBREGO dla Lubelszczyzny wynika z rządów koalicji PO-PSL? Co uśmiechnięte kłamczuchy nam jeszcze wymyślą? Proponuję rozgonić to towarzycho. Natychmiast!
Avatar
~gosc~ / 19 grudnia 2009 o 22:02
0
Gość napisał:
Zapomniałem jeszcze dodać, że należałoby sprawdzić kim są akcjonariusze.

zobacz [url="http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.php?id_kategorii=1&lang="]http://www.portlotniczy.lublin.pl/index.ph...rii=1&lang=[/url]
Avatar
qwerty / 19 grudnia 2009 o 20:46
0
– Inwestycje drogowe są realizowane, więc po konsultacji z drogowcami głosowaliśmy przeciw. Jeśli chodzi o linię kolejową to nie ma sensu zaklepywać pieniędzy w budżecie, skoro studium wykonalności jest dopiero w opracowaniu – stwierdza poseł Włodzimierz Karpiński (PO).

owszem są realizowane inwestycje drogowe, budowa obwodnicy Kocka i Kraśnika (ale w ciągu drogi krajowej 74 a nie ekspresowej S19), a w przyszłym roku dojdzie najprawdopodobniej w końcu budowa obwodnicy Lublina, ale na tym chyba koniec ważnych inwestycji drogowych. A co z resztą? Np budową drugiej części obwodnicy Puław do węzła Sielce gdzie ma połączyć się z S17. Tam już są gotowi do rozpoczęcia prac, ale nie ruszają, bo nie wiadomo czy będą pieniądze na tą budowę. Załatwili aby zapisali pieniądze na tą budowę czy nie? Nie mówiąc już o pozostałych odcinkach S12, S17 i S19.

A odnośnie kolei. Może i owszem nie ma teraz sensu rezerwować kasy na przebudowę linii, gdy nie ma szans, że ona ruszy w przyszłym roku. Ale co z kasą na pozostałe etapy przygotowawcze do budowy? Znając życie za kilka miesięcy dowiemy się, że wszelkie przygotowania stanęły w miejscu, bo nie mają kasy np na projekty itp, bo posłowie nie zadbali o to odpowiednio.

owszem są realizowane inwestycje drogowe, budowa obwodnicy Kocka i Kraśnika (ale w ciągu drogi krajowej 74 a nie ekspresowej S19), a w przyszłym roku dojdzie najprawdopodobniej w końcu budowa obwodnicy Lublina, ale na tym chyba koniec ważnych inwestycji drogowych. A co z resztą? Np budową drugiej części obwodnicy Puław do węzła Sielce gdzie ma połączyć się z S17. Tam już są gotowi do rozpoczęcia prac, ale nie ruszają, bo nie wiadomo czy będą pieniądze na tą budowę. Załatwili aby zapisali pieniądze na tą budowę czy nie? Ni... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 19:26
0
Gość napisał:
Poczytaj na co są te pieniądze a następnie przeczytaj Ustawę z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami rozdział 4 wywłaszczanie nieruchomości.

Zapomniałem jeszcze dodać, że należałoby sprawdzić kim są akcjonariusze.
Avatar
budmaan / 19 grudnia 2009 o 19:26
0
tylko, że spółka S.A może zostać powołana do życie przez Skarb Państwa, Samorząd
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 19:22
0
espostoa napisał:
Port Lotniczy Lublin to Spółka Akcyjna a więc przedsięwzięcie prywatne. Jakim więc prawem wyciągają rękę po pieniądze z budżetu czyli państwowe?

Poczytaj na co są te pieniądze a następnie przeczytaj Ustawę z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami rozdział 4 wywłaszczanie nieruchomości.
Avatar
espostoa / 19 grudnia 2009 o 18:59
0
Port Lotniczy Lublin to Spółka Akcyjna a więc przedsięwzięcie prywatne. Jakim więc prawem wyciągają rękę po pieniądze z budżetu czyli państwowe?
Avatar
Fi / 19 grudnia 2009 o 18:24
0
Christian napisał:
Mamy logo, mamy prawie kupione szynobusy na linię której nie ma na lotnisko którego nie ma. Mamy zarząd lotniska który cały czas przyznaje sobie premie. Co chcecie więcej?
Koło 2030 roku ustalą w końcu którędy ma iść obwodnica.
A może cały teren zrobią jako rezerwat przyrody, nie remontując nawet istniejącej infrastruktury...

Wobec powyższego ja jeszcze zaproponuję aby zarząd dla zabicia czasu pomiędzy przyjmowaniem kolejnych premii i do czasu zbudowania lotniska zainwestował jeszcze w stworzenie serii gier komputerowych. Pierwsza z nich nazywać się może "Lublin Airport Manager". Będziemy w niej musieli pozyskać fundusze na budowę lotniska i całej infrastruktury. Dla utrudnienia powinna być wprowadzona również blokada w postaci deficytu 7,5 mln. Finalnie terminal jest dobudowany do domów prywatnych (dla podniesienia atrakcyjności całość jest kryta strzechą), natomiast innowacją lotniska jest to iż nie posiada ono pasa startowego. Dlaczego? Aby zaspokoić ciekawość, gracz będzie musiał kupić drugą część gry. Druga część gry "Lublin Airport Simulator" (w skrócie LAS) będzie nietypowym symulatorem lotniska. Nietypowym, ponieważ samoloty a właściwie samoloty w kształcie boćków będą lądowały bezpośrednio na dachu krytego strzechą terminala. Gra powinna mieć celowo wbudowany błąd- podczas startu bociek rzuca cień na strzechę, podczas lądowania nie. Kontrola lotów nie będzie umiejscowiona na wieży, lecz (tutaj bezpośrednie odwołanie do skrótu tytułu drugiej części) w lesie na specjalnie zaaranżowanych ambonach myśliwskich. Trzecia część "Lublin Airport Infrastructure Manager" będzie polegała na zarządzaniu komunikacją dowożącą pasażerów i towary na lotnisko, lecz cała trudność polega na tym, że co jakiś czas będziemy się wcielać w postać furmana wiozącego zagranicznych turystów z Placu Zamkowego na lotnisko. Całość trasy musimy pokonać bezbłędnie w czasie rzeczywistym, zachowując wszystkie przepisy ruchu drogowego. A kiedy już panowie z zarządu stwierdzą, że seria ze względu na swoją jedyną w rodzaju tematykę stoi na pierwszych miejscach sprzedaży na świecie, wtedy stworzą ostatnią część serii- symulator zarządu "Lublin Airport Management".

Wobec powyższego ja jeszcze zaproponuję aby zarząd dla zabicia czasu pomiędzy przyjmowaniem kolejnych premii i do czasu zbudowania lotniska zainwestował jeszcze w stworzenie serii gier komputerowych. Pierwsza z nich nazywać się może "Lublin Airport Manager". Będziemy w niej musieli pozyskać fundusze na budowę lotniska i całej infrastruktury. Dla utrudnienia powinna być wprowadzona również blokada w postaci deficytu 7,5 mln. Finalnie terminal jest dobudowany do domów prywatnych (dla podniesienia atrakcyjności cał... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 2

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 10 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 5 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 6

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 5

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 129 7

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 27

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!