Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 kwietnia 2013 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Na jakim etapie jest budowa obwodnicy Lublina? Sprawdziliśmy (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 26 A A
Budowa estakady nad doliną Bystrzycy. Ma być gotowa w grudniu tego roku (Maciej Kaczanowski)
Budowa estakady nad doliną Bystrzycy. Ma być gotowa w grudniu tego roku (Maciej Kaczanowski)

Patrząc od Warszawy budowę S17 podzielono na pięć odcinków. Piątym, czyli dwupasmówką z Lublina do Piask kierowcy już jeżdżą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 30 kwietnia 2013 r. o 13:29
0
Koalicja obecnie rządząca nie potrafi się rozliczyć ze środków równoznacznych z wybudowaniem 200 km autostrady,czy to nie jest korupcja powiązana z polityką? Jak długo chcecie jeszcze na to przymykać oczy i dawać się okradać !! Wszystko poszło na zegarki ??
Avatar
Stella / 30 kwietnia 2013 r. o 12:38
0
[quote name='PhenomII' timestamp='1367311709' post='764438']
Chciałbym zwrócić uwagę że to jest artukuł o budowie drogi. Czy kazdy artykuł jest powodem do tego żeby spierać się o nic nie wartą politykę? Jest weekend majowy!!! Ludzie wyluzujcię na ten czas.
[/quote]Drogi i korupcja z tym związana to również POlityka !!!!! Tak żle ojcowie to jeszcze nie było z tą korupcją !!!!
Avatar
PhenomII / 30 kwietnia 2013 r. o 10:48
0
Chciałbym zwrócić uwagę że to jest artukuł o budowie drogi. Czy kazdy artykuł jest powodem do tego żeby spierać się o nic nie wartą politykę? Jest weekend majowy!!! Ludzie wyluzujcię na ten czas.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2013 r. o 10:07
0
[quote name='Olo' timestamp='1367308448' post='764426']
JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[/quote]

Jesli my sami nie szanujemy "demokratycznie wybranej" władzy to inni też nie będa - i nie wykluczam tu krytki ale proszę o szacunek dla podsądnego

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='Olo' timestamp='1367308448' post='764426']
JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[/quote]

Jesli my sami nie szanujemy "demokratycznie wybranej" władzy to inni też nie będa - i nie wykluczam tu krytki ale ... rozwiń
Avatar
Olo / 30 kwietnia 2013 r. o 09:54
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367306607' post='764416']
Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji. Jeśli boisz się władzy (władza to wiedza!) to zamknij japę. Tyle! A i nie jestem żadnym Jasiem.
[/quote]JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[quote name='generation_next' timestamp='1367306607' post='764416']
Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji.... rozwiń
Avatar
Michał / 30 kwietnia 2013 r. o 09:51
0
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Sznowny Panie - Zło bierze się z bezczynności ludzi dobrych; to przeciwstawienie wymaga poświęceń - jeśli obwawiamy się tych poświeceń / konsekwencji w przeciwstawieniu się złu to zastanówmy się po której stronie faktycznie barykady jesteśmy. 45 lat komuny 6 lat okupacji i 123 lata zaborów spowodowały że tzw. zgłoszenia traktujemy jako kolaborację ale zyczyłbym sobie żeby to się zmieniało i w momencie gdy ktoś będzei "krzywdził" mnie lub Ciebie to ktoś zareguje na to zło nie obowiajac się łatki konfidenta,

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Sznowny Panie - Zło bierze si... rozwiń
Avatar
michał / 30 kwietnia 2013 r. o 09:44
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367254624' post='764232']
Wszystko fajnie liczysz. Ale...budowa drogi na stabilnym podłożu skalnym, a budowa na miejscowo bagnistych (takich jak okolice Lublina) terenach to nie to samo. Trzeba wymieniać grunty, a to jest ogromna robota pod względem przerzucenia mas ziemi, piasku, kruszyw. Budowa estakady (Natura 2000). Niektórym wydaje się, że budowa ekspresówki czy autostrady to poprostu wytyczenie szlaku i lanie asfaltu. Powodzenia w takim myśleniu.
[/quote]

Dokładnie tak - budowa w na pisakach wymaga skrupulatnej wymiany gruntów i zmudnej pracy w zakresei odwodnienia skarp - może można taniej ale na chilę obecną się nie dało. Trzymałbym kciuki żeby tylko nie zapomniec o łożeniu na utrzymaniu tych dróg bo bez tego się rozpłynął. Jadąc ostatnio obwodnica Serocka widiząłem całe jeziora w miejscu rowów odwadniajacych a to nie wróży dobrze. Zbudowąc jedni a drugie to utrzymać.

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='generation_next' timestamp='1367254624' post='764232']
Wszystko fajnie liczysz. Ale...budowa drogi na stabilnym podłożu skalnym, a budowa na miejscowo bagnistych (takich jak okolice Lublina) terenach to nie to samo. Trzeba wymieniać grunty, a to jest ogromna robota pod względem przerzucenia mas ziemi, piasku, kruszyw. Budowa estakady (Natura 2000). Niektórym wydaje się, że budowa ekspresówki czy autostrady to poprostu wytyczenie szlaku i lanie asfaltu. Powodzenia w takim myśleniu.
[/quote]
rozwiń
Avatar
generation_next / 30 kwietnia 2013 r. o 09:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji. Jeśli boisz się władzy (władza to wiedza!) to zamknij japę. Tyle! A i nie jestem żadnym Jasiem.
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Teraz to już naprawdę nie wie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2013 r. o 08:39
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367268108' post='764338']
Jak to ludzie mówią zgodnie z polskim przysłowiem:Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Podano drogę prawną to nazywają to: "żydokomuną"...bo nic więcej nie potrafią jak pisać bzdury jak na forum....
[/quote]Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[quote name='generation_next' timestamp='1367268108' post='764338']
Jak to ludzie mówią zgodnie z polskim przysłowiem:Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Podano drogę prawną to nazywają to: "żydokomuną"...bo nic więcej nie potrafią jak pisać bzdury jak na forum....
[/quote]Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już nie... rozwiń
Avatar
dzemski / 30 kwietnia 2013 r. o 08:14
0
@generation_next:
chłopie nie dziw się. Polak to maruda i nieudacznik. Na wszystkim (dosłownie wszystkim) zna się lepiej niż profesor Oxfordu i Harwardu. Na drogach, na wypadkach lotniczych. Wszystko też sam zrobiłby lepiej od kazdego najlepszego w branży fachowca.
Prawda jednak jest taka, że ten Polak "fachowiec" od wszystkiego, to przygruby koleś siedzący od rana do wieczora na dupsku przed kompem albo telewizorem, mocny jedynie w gębie, bo nawet posprzątać wokół siebie dobrze nie potrafi.
Avatar
mecenas / 30 kwietnia 2013 r. o 13:29
0
Koalicja obecnie rządząca nie potrafi się rozliczyć ze środków równoznacznych z wybudowaniem 200 km autostrady,czy to nie jest korupcja powiązana z polityką? Jak długo chcecie jeszcze na to przymykać oczy i dawać się okradać !! Wszystko poszło na zegarki ??
Avatar
Stella / 30 kwietnia 2013 r. o 12:38
0
[quote name='PhenomII' timestamp='1367311709' post='764438']
Chciałbym zwrócić uwagę że to jest artukuł o budowie drogi. Czy kazdy artykuł jest powodem do tego żeby spierać się o nic nie wartą politykę? Jest weekend majowy!!! Ludzie wyluzujcię na ten czas.
[/quote]Drogi i korupcja z tym związana to również POlityka !!!!! Tak żle ojcowie to jeszcze nie było z tą korupcją !!!!
Avatar
PhenomII / 30 kwietnia 2013 r. o 10:48
0
Chciałbym zwrócić uwagę że to jest artukuł o budowie drogi. Czy kazdy artykuł jest powodem do tego żeby spierać się o nic nie wartą politykę? Jest weekend majowy!!! Ludzie wyluzujcię na ten czas.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2013 r. o 10:07
0
[quote name='Olo' timestamp='1367308448' post='764426']
JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[/quote]

Jesli my sami nie szanujemy "demokratycznie wybranej" władzy to inni też nie będa - i nie wykluczam tu krytki ale proszę o szacunek dla podsądnego

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='Olo' timestamp='1367308448' post='764426']
JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[/quote]

Jesli my sami nie szanujemy "demokratycznie wybranej" władzy to inni też nie będa - i nie wykluczam tu krytki ale ... rozwiń
Avatar
Olo / 30 kwietnia 2013 r. o 09:54
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367306607' post='764416']
Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji. Jeśli boisz się władzy (władza to wiedza!) to zamknij japę. Tyle! A i nie jestem żadnym Jasiem.
[/quote]JASIU obecna władza to żadna władza, zwykła POpierdułka. Jesteś ślepy,nie widzisz co się dzieje w sądach,z wyrokami,w prokuraturze, w ogólnie przyjętym wymiarze sprawiedliwości ??? To jest wszystko jak widzisz chore,a co z tobą ?? nie brnij dalej w to bagno !!! A leczyć póżniej się tego nie da.
[quote name='generation_next' timestamp='1367306607' post='764416']
Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji.... rozwiń
Avatar
Michał / 30 kwietnia 2013 r. o 09:51
0
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Sznowny Panie - Zło bierze się z bezczynności ludzi dobrych; to przeciwstawienie wymaga poświęceń - jeśli obwawiamy się tych poświeceń / konsekwencji w przeciwstawieniu się złu to zastanówmy się po której stronie faktycznie barykady jesteśmy. 45 lat komuny 6 lat okupacji i 123 lata zaborów spowodowały że tzw. zgłoszenia traktujemy jako kolaborację ale zyczyłbym sobie żeby to się zmieniało i w momencie gdy ktoś będzei "krzywdził" mnie lub Ciebie to ktoś zareguje na to zło nie obowiajac się łatki konfidenta,

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Sznowny Panie - Zło bierze si... rozwiń
Avatar
michał / 30 kwietnia 2013 r. o 09:44
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367254624' post='764232']
Wszystko fajnie liczysz. Ale...budowa drogi na stabilnym podłożu skalnym, a budowa na miejscowo bagnistych (takich jak okolice Lublina) terenach to nie to samo. Trzeba wymieniać grunty, a to jest ogromna robota pod względem przerzucenia mas ziemi, piasku, kruszyw. Budowa estakady (Natura 2000). Niektórym wydaje się, że budowa ekspresówki czy autostrady to poprostu wytyczenie szlaku i lanie asfaltu. Powodzenia w takim myśleniu.
[/quote]

Dokładnie tak - budowa w na pisakach wymaga skrupulatnej wymiany gruntów i zmudnej pracy w zakresei odwodnienia skarp - może można taniej ale na chilę obecną się nie dało. Trzymałbym kciuki żeby tylko nie zapomniec o łożeniu na utrzymaniu tych dróg bo bez tego się rozpłynął. Jadąc ostatnio obwodnica Serocka widiząłem całe jeziora w miejscu rowów odwadniajacych a to nie wróży dobrze. Zbudowąc jedni a drugie to utrzymać.

Pozdrawiam Wszystkich
[quote name='generation_next' timestamp='1367254624' post='764232']
Wszystko fajnie liczysz. Ale...budowa drogi na stabilnym podłożu skalnym, a budowa na miejscowo bagnistych (takich jak okolice Lublina) terenach to nie to samo. Trzeba wymieniać grunty, a to jest ogromna robota pod względem przerzucenia mas ziemi, piasku, kruszyw. Budowa estakady (Natura 2000). Niektórym wydaje się, że budowa ekspresówki czy autostrady to poprostu wytyczenie szlaku i lanie asfaltu. Powodzenia w takim myśleniu.
[/quote]
rozwiń
Avatar
generation_next / 30 kwietnia 2013 r. o 09:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Teraz to już naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? KAPOWANIE lub złośliwe i często nieprawdziwe anonimowe donosy to jedno, a obywatelskie i uzasadnione faktami-oficjalne doniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa to dwie różne rzeczy. Zatem: jeśli wiesz o czymś-czym powinna zainteresować się prokuratura i masz na to dowody to zwyczajnie zgłoś sprawę a nie pisz jak pryszczaty gówniarz na forach. Do tego trzeba mieć jaja i pewność swoich racji. Jeśli boisz się władzy (władza to wiedza!) to zamknij japę. Tyle! A i nie jestem żadnym Jasiem.
[quote name='Gość' timestamp='1367303941' post='764389']
Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[/quote]

Teraz to już naprawdę nie wie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2013 r. o 08:39
0
[quote name='generation_next' timestamp='1367268108' post='764338']
Jak to ludzie mówią zgodnie z polskim przysłowiem:Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Podano drogę prawną to nazywają to: "żydokomuną"...bo nic więcej nie potrafią jak pisać bzdury jak na forum....
[/quote]Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już niejednokrotnie udowodniła, że korzystając z takiej drogi prawnej bardzo czesto i z rykoszetem odbija się na tym,który z takiej drogi korzysta.!! Czytaj więc ze zrozumieniem.
[quote name='generation_next' timestamp='1367268108' post='764338']
Jak to ludzie mówią zgodnie z polskim przysłowiem:Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Podano drogę prawną to nazywają to: "żydokomuną"...bo nic więcej nie potrafią jak pisać bzdury jak na forum....
[/quote]Czytaj JAŚIU ze zrozumieniem, wcześniej użyłem słowa KAPUSTA,do tej twojej drogi prawnej. Namawiasz do kapowania i do konfidencji,dopiero następstwem tego jest żydokomuna. Z domu to wyniosłeś ?? Dziisiejsza władza już nie... rozwiń
Avatar
dzemski / 30 kwietnia 2013 r. o 08:14
0
@generation_next:
chłopie nie dziw się. Polak to maruda i nieudacznik. Na wszystkim (dosłownie wszystkim) zna się lepiej niż profesor Oxfordu i Harwardu. Na drogach, na wypadkach lotniczych. Wszystko też sam zrobiłby lepiej od kazdego najlepszego w branży fachowca.
Prawda jednak jest taka, że ten Polak "fachowiec" od wszystkiego, to przygruby koleś siedzący od rana do wieczora na dupsku przed kompem albo telewizorem, mocny jedynie w gębie, bo nawet posprzątać wokół siebie dobrze nie potrafi.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Licencja dla Lewartu Lubartów? Spodziewamy się pozytywnej decyzji

Licencja dla Lewartu Lubartów? Spodziewamy się pozytywnej decyzji

Piłkarze beniaminka III ligi zakończyli już treningi. A działacze czekają na wieści Komisji ds. Licencji Klubowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W piątek mijał termin dostarczenia dokumentów, a decyzja spodziewana jest w poniedziałek lub wtorek.

Lubelskie. Renault dachowało. Gdzie jest kierowca? Zniknęły też tablice rejestracyjne

Lubelskie. Renault dachowało. Gdzie jest kierowca? Zniknęły też tablice rejestracyjne

Policjanci z chełmskiej komendy poszukują kierowcy scenica, który środowego wieczora dachował w miejscowości Przysiółek (gmina Sawin). Leżącego w rowie na dachu renaulta znaleziono bez tablic rejestracyjnych.

Nowy przypadek koronawirusa w Lubelskiem. W mieście w północnej części województwa

Nowy przypadek koronawirusa w Lubelskiem. W mieście w północnej części województwa

Mieszkaniec Białej Podlaskiej jest zakażony koronawirusem. Mężczyzna wrócił z zagranicy.

Epidemia koronawirusa w Polsce. Zmarło 10 osób, wśród ofiar 45-letnia kobieta

Epidemia koronawirusa w Polsce. Zmarło 10 osób, wśród ofiar 45-letnia kobieta

Są nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce - 233. W piątek po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o śmierci 10 osób.

Naukowcy UMCS: Zdrowa planeta to zdrowi, dłużej żyjący ludzie [wideo]
film

Naukowcy UMCS: Zdrowa planeta to zdrowi, dłużej żyjący ludzie [wideo]

5 czerwca to Światowy Dzień Ochrony Środowiska. – W tym roku obchodzimy go w atmosferze troski i zadumania, bo absolutnie nie zmierzamy w dobrym kierunku – komentuje dr Jolanta Rodzoś, dziekan Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS

Chełmianka będzie mocniejsza. Powrót Sebastiana Ciołka

Chełmianka będzie mocniejsza. Powrót Sebastiana Ciołka

Działacze klubu z Chełma potwierdzili pierwszy transfer. Po dziewięciu latach do ekipy biało-zielonych wraca bramkarz Sebastian Ciołek, który ostatnio był zawodnikiem Sokoła Sieniawa. To jednak nie koniec, bo poszukiwania kolejnych, doświadczonych zawodników trwają.

Kolejne utrudnienia w Al. Racławickich w Lublinie

Kolejne utrudnienia w Al. Racławickich w Lublinie

Od wtorku zwężone o połowę mają być Al. Racławickie między hotelem Mercure a ul. Lipową.

Zbigniew Jakuszko po 29 latach przestanie kierować V LO w Lublinie
Rozmowa

Zbigniew Jakuszko po 29 latach przestanie kierować V LO w Lublinie

Rozmowa ze Zbigniewem Jakuszko, dyrektorem V Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, który w sierpniu żegna się ze szkołą. Kierował nią 29 lat.

Dyrektor V LO w Lublinie odchodzi. Dobrowolna dymisja

Dyrektor V LO w Lublinie odchodzi. Dobrowolna dymisja

Po wielu latach ze stanowiskiem żegna się Zbigniew Jakuszko, dyrektor V LO. Zarządzenie w tej sprawie podpisał prezydent miasta. W szkole dwukrotnie wykryte zostały poważne nieprawidłowości finansowe.

Dwaj kandydaci na prezydenta Polski w obronie porodówki w Kraśniku. I stał się "cud" [zdjęcia]
galeria

Dwaj kandydaci na prezydenta Polski w obronie porodówki w Kraśniku. I stał się "cud" [zdjęcia]

Jedno miasto, jeden szpital powiatowy i likwidowana porodówka. Dzisiaj do Kraśnika przyjechali dwaj kandydaci na urząd prezydenta RP – Robert Biedroń i Władysław Kosiniak-Kamysz aby bronić tutejszego Oddziału Ginekologiczno-Położniczo-Noworodkowego. I stał się "cud".

Kino Stylowy w Zamościu wraca z nowoczesnym sprzętem. Otwarcie w sobotę
6 czerwca 2020, 14:00

Kino Stylowy w Zamościu wraca z nowoczesnym sprzętem. Otwarcie w sobotę

Są już kinomani, którzy zarezerwowali bilety. W sobotę pierwszy raz po epidemii otwiera się Stylowy w Zamościu. Nowy szyld informuje o zmianach jakie tu zaszły

Spotkanie z cyklu "Dookoła Świata" online - Portugalia
18 czerwca 2020, 18:00

Spotkanie z cyklu "Dookoła Świata" online - Portugalia

Organizatorzy Festiwalu Globtroterskiego "Dookoła Świata" zapraszają na wirtualne spotkanie podróżnicze poświęcone Portugalii. Gościem wydarzenia będzie Tomasz Zawadzki. Transmisja na żywo 18 czerwca o godz. 18 na Facebooku Festiwalu.

Kolejka na deptaku w Lublinie. Platforma Obywatelska zbiera podpisy dla Trzaskowskiego

Kolejka na deptaku w Lublinie. Platforma Obywatelska zbiera podpisy dla Trzaskowskiego

Zebraniem w Lublinie 4100 podpisów poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP pochwalili się dzisiaj parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. Zbiórka ma być prowadzona do wtorku.

Dzik zjadł dzieciom pierogi, a potem zaczął na nie warczeć
film

Dzik zjadł dzieciom pierogi, a potem zaczął na nie warczeć

Oficjalne zgłoszenie dotyczyło "dzika, który zjadł dzieciom pierogi". Policjanci nakłonili zwierzę by udało się w odludne miejsce.

Motor rozbił Siarkę w sparingu 4:0. Nowi gracze na testach

Motor rozbił Siarkę w sparingu 4:0. Nowi gracze na testach

W piątek podopieczni Mirosława Hajdy mięli wreszcie okazję zagrać mecz kontrolny. W Tarnobrzegu zmierzyli się z tamtejszą Siarką i bez najmniejszych problemów pokonali rywali aż 4:0. Wynik w pełni odzwierciedla to, co działo się na boisku, bo przyjezdni mieli zdecydowaną przewagę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!