Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 grudnia 2009 r.
18:44
Edytuj ten wpis

Oceniamy lokalną władzę, walka na SMS-y trwa

0 27 A A

Tylko do końca miesiąca możecie oceniać pracę swoich wójtów, burmistrzów lub prezydenta. Na półmetku naszej zabawy mamy już zdecydowanych liderów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tej pory najwięcej głosów w naszej zabawie oddano na burmistrza Piask z powiatu świdnickiego. Otrzymał 129 SMS-ów na "TAK”.

– Cieszę się z tego powodu – mówi burmistrz Ryszard Siczek. – Ale to nie jest tak, że ktoś na mnie głosuje za nic. Rządzę już drugą kadencję, staram się działać na rzecz gminy, mamy wielkie sukcesy w pozyskiwaniu pieniędzy unijnych.

– Burmistrz robi dużo dobrego. Dzięki niemu mamy pięknie odnowione centrum miasta z fontanną, ławeczkami. Są nowe chodniki – zachwala Anita Adamczyk.

Dobrym wynikiem może się także pochwalić Stanisław Wójcicki, wójt gminy Kurów (powiat puławski). Aż 109 osób wysłało na niego SMS-a na "TAK”. Z kolei liderem w powiecie opolskim jest pani burmistrz Poniatowej z 90 głosami pozytywnymi na koncie.

– To jest dla mnie motywacja do dalszej pracy. Chociaż nie wiem, czy poparcie w tej zabawie przełoży się za rok na wynik wyborczy – uśmiecha się Lilla Stefanek. Mieszkańcy chwalą ją m.in. za budowę drogi w Poniatowej Kolonii III.

– Do tej pory mieliśmy tu drogę gruntową. Karetka nie mogła dojechać do chorego, którego trzeba wozić na dializy. Teraz wreszcie żyjemy jak ludzie – mówi jedna z mieszkanek.

Są i tacy, którzy mają więcej negatywnych ocen niż pozytywnych. Wśród nich m.in. wójt gminy Rybczewice, burmistrz Łęcznej, burmistrz Lubartowa, wójt gminy Niemce czy burmistrz Nałęczowa. Ale zabawa jeszcze trwa i liczymy także na głosy ich zwolenników.

LIDERZY POWIATÓW:

lubelski: Włodzimierz Hofa, wójt gminy Wólka – 68
janowski: Andrzej Olech, gmina Godziszów – 30
kraśnicki: Andrzej Łysakowski, gmina Wilkołaz – 23
lubartowski: Artur Chomiuk, wójt gminy Abramów – 20
łęczyński: Tomasz Suryś, wójt gminy Milejów – 8
opolski: Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej – 90
puławski: Stanisław Wójcicki, wójt gminy Kurów – 109
rycki: Krzysztof Olszak, wójt gminy Ułęż – 37
świdnicki: Ryszard Siczek, burmistrz gminy Piaski – 129.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
spadajnadrzewo / 13 stycznia 2010 r. o 11:54
0
wójtwójcicki ma wdzięcznych fanów rodzinkę i kolesiów siedzą i cpykają żeby guru siedział 100 lat przy korycie
Avatar
telewidz / 10 grudnia 2009 r. o 17:38
0
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r.

TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo"

relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych

z Panem Rafałem Grupińskim /PO/

"Ministrem bez rozgłosu".

tematy spotkania:

-zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków

-28 lat od wprowadzenia stanu wojennego.

Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Avatar
kowalski / 10 grudnia 2009 r. o 15:08
0
Źle to robicie. Jeśli chcecie coś zmierzyć w miarę obiektywnie, to powinno być tak: jedna komórka (numer) - jeden głos. Wtedy można by to nazwać nawet sondażami. Zbliżają się wybory samorządowe i wielu wójtów urzędujących oraz nowych kandydatów chętnie poddało by się takim sondażom. Zresztą każde głosowanie wtedy miałoby sens, wiadomo by było, że nie jest to manipulacja, no może poza nielicznymi gospodarzami kilku kart SIM do jednego aparatu albo właścicieli kilku komórek. Jeśli zrobilibyście to z głową, odpowiednio rozreklamowali, przyzwyczaili i oswoili z tym wszystkich czytelników moglibyście uchodzić nawet za taki lokalny OBOP. I jak by potem w wyborach na wójtów sondaże potwierdziły się powiedzmy na 80%, to by było coś. Koszt esemesa w takiej sondzie powinien wynosić tyle co u operatora, aby jak najwięcej osób głosowało, a na obsługę tego systemu sponsor by się chyba znalazł, tyle numerów w banku do wykorzystania
Źle to robicie. Jeśli chcecie coś zmierzyć w miarę obiektywnie, to powinno być tak: jedna komórka (numer) - jeden głos. Wtedy można by to nazwać nawet sondażami. Zbliżają się wybory samorządowe i wielu wójtów urzędujących oraz nowych kandydatów chętnie poddało by się takim sondażom. Zresztą każde głosowanie wtedy miałoby sens, wiadomo by było, że nie jest to manipulacja, no może poza nielicznymi gospodarzami kilku kart SIM do jednego aparatu albo właścicieli kilku komórek. Jeśli zrobilibyście to z głową, odpowiednio rozreklamowali, przyzwycz... rozwiń
Avatar
operator / 10 grudnia 2009 r. o 12:11
0
TERG napisał:
Dla idiotów i frajerów takie zabawy
Ot co

No i nie zapominajcie o nas. Przecież za darmo tych sms nie przekazujemy.
Avatar
TERG / 9 grudnia 2009 r. o 12:22
0
Dla idiotów i frajerów takie zabawy
Ot co
Avatar
zdzisiek / 9 grudnia 2009 r. o 11:49
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w Rybczewicach aaaaaaaaaaaaa pewnie glosuja Panie G. i K. ze swoimi aaaaaaaaaaaaaaaaaa kolezankami aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa krzykacze do dziela macie okazje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a moze na najgorszego lekarza i pielegniarke powiatu świdnickiego zrobmy konkurs smsowy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar
ja / 8 grudnia 2009 r. o 22:26
0
mp napisał:
A dlaczego tylko sms-y ??!!! Czy na wszystkim chcecie zarabiac do cholery ??!!! A czemu nie mozna glosowac przez internet ??!! Za niego tez placimy i to niemale pieniadze !!! Czy chodzi o to zeby najbardziej wkurzeni ale nienajbogatsi nie zaglosowali przeciw panu Wasilewskiemu ??!! Wyglada wlasnie ze o to chodzi. Wasilewski jest najgorszym prezydentem w historii Lublina. Myslalem ze nigdy takie slowa nie przejda mi przez gardlo po Pruszkowskim ale niestety - tak wlasnie jest !!!!! Wstydzilibyscie sie stosowac takie ograniczenia i zarazem zapewniac sobioe informacje kto jak glosowal - bo przeciez uzyskanie pozniej od operatora danych "glosowicza" to dla obecnych wladz pikus, nawet nie Pan Pikus.

Mieszkańcy gminy karczmiska już przerabiali plebiscyt sms-owy na najlepszego wójta kraju. Nasz jaśnie panujący wójt był w 10-tce najlepszych A chwalił się min, że zwodociągował gminę, stelefonizował i zagazyfikował(cytat oryginalny) Myślę, że glosował sam na siebie i jego świta bo nikt rozsądny z gminy mający oczy nawet nie szeroko otwarte . Nie wiem czemu albo komu mają służyć te płatne plebiscyty?!

Mieszkańcy gminy karczmiska już przerabiali plebiscyt sms-owy na najlepszego wójta kraju. Nasz jaśnie panujący wójt był w 10-tce najlepszych A chwalił się min, że zwodociągował gminę, stelefonizował i zagazyfikował(cytat oryginalny) Myślę, że glosował sam na siebie i jego świta bo nikt rozsądny z gminy mający oczy nawet nie szeroko otwarte . Nie wiem czemu albo komu mają służyć te płatne plebiscyty?! rozwiń
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 r. o 21:33
0
aaaaaaaaaaa i zróbcie taki numer jak na ten najpopularniejszy klub Lubelszczyzny... podpuścić, podpuścić a potem łup, zadrwić z napaleńca co gniecie komóre 1500 razy!!! Tylko tym razem podać jescze ze trzy środkowe cyfry z numeru
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 r. o 21:25
0
To jest zabawa dla wiejskich ćwoków, co to nie mają łba na karku. Jakby tu chodziło nie o nabicie kasy, a o rzeczywiste zmierzenie nastrojów, popularności, to by można było głosować z jednej komóry tylko raz! A tak zbierają idiotów do wianuszka i heja, płynie kasa, powstaje potężna baza danych i później bombardują takich frajerów esemesami typu - zagłosuj na to, zagłosuj na tamto i siamto, kup to , idź tu i tam normalnie jak raz wdepniesz w taki syf to masz przechlapane... komóra sie grzeje od tych propozycji.
Avatar
~gosc~ / 8 grudnia 2009 r. o 13:26
0
~poeta~ napisał:
...tylko patyna. Wiwat, wiwat niech żyje nam burmistrzyna????
Burmistrzynka??? Kobita jak malinka

A jajca to ona ma?
Avatar
spadajnadrzewo / 13 stycznia 2010 r. o 11:54
0
wójtwójcicki ma wdzięcznych fanów rodzinkę i kolesiów siedzą i cpykają żeby guru siedział 100 lat przy korycie
Avatar
telewidz / 10 grudnia 2009 r. o 17:38
0
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r.

TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo"

relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych

z Panem Rafałem Grupińskim /PO/

"Ministrem bez rozgłosu".

tematy spotkania:

-zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków

-28 lat od wprowadzenia stanu wojennego.

Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Avatar
kowalski / 10 grudnia 2009 r. o 15:08
0
Źle to robicie. Jeśli chcecie coś zmierzyć w miarę obiektywnie, to powinno być tak: jedna komórka (numer) - jeden głos. Wtedy można by to nazwać nawet sondażami. Zbliżają się wybory samorządowe i wielu wójtów urzędujących oraz nowych kandydatów chętnie poddało by się takim sondażom. Zresztą każde głosowanie wtedy miałoby sens, wiadomo by było, że nie jest to manipulacja, no może poza nielicznymi gospodarzami kilku kart SIM do jednego aparatu albo właścicieli kilku komórek. Jeśli zrobilibyście to z głową, odpowiednio rozreklamowali, przyzwyczaili i oswoili z tym wszystkich czytelników moglibyście uchodzić nawet za taki lokalny OBOP. I jak by potem w wyborach na wójtów sondaże potwierdziły się powiedzmy na 80%, to by było coś. Koszt esemesa w takiej sondzie powinien wynosić tyle co u operatora, aby jak najwięcej osób głosowało, a na obsługę tego systemu sponsor by się chyba znalazł, tyle numerów w banku do wykorzystania
Źle to robicie. Jeśli chcecie coś zmierzyć w miarę obiektywnie, to powinno być tak: jedna komórka (numer) - jeden głos. Wtedy można by to nazwać nawet sondażami. Zbliżają się wybory samorządowe i wielu wójtów urzędujących oraz nowych kandydatów chętnie poddało by się takim sondażom. Zresztą każde głosowanie wtedy miałoby sens, wiadomo by było, że nie jest to manipulacja, no może poza nielicznymi gospodarzami kilku kart SIM do jednego aparatu albo właścicieli kilku komórek. Jeśli zrobilibyście to z głową, odpowiednio rozreklamowali, przyzwycz... rozwiń
Avatar
operator / 10 grudnia 2009 r. o 12:11
0
TERG napisał:
Dla idiotów i frajerów takie zabawy
Ot co

No i nie zapominajcie o nas. Przecież za darmo tych sms nie przekazujemy.
Avatar
TERG / 9 grudnia 2009 r. o 12:22
0
Dla idiotów i frajerów takie zabawy
Ot co
Avatar
zdzisiek / 9 grudnia 2009 r. o 11:49
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w Rybczewicach aaaaaaaaaaaaa pewnie glosuja Panie G. i K. ze swoimi aaaaaaaaaaaaaaaaaa kolezankami aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa krzykacze do dziela macie okazje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a moze na najgorszego lekarza i pielegniarke powiatu świdnickiego zrobmy konkurs smsowy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar
ja / 8 grudnia 2009 r. o 22:26
0
mp napisał:
A dlaczego tylko sms-y ??!!! Czy na wszystkim chcecie zarabiac do cholery ??!!! A czemu nie mozna glosowac przez internet ??!! Za niego tez placimy i to niemale pieniadze !!! Czy chodzi o to zeby najbardziej wkurzeni ale nienajbogatsi nie zaglosowali przeciw panu Wasilewskiemu ??!! Wyglada wlasnie ze o to chodzi. Wasilewski jest najgorszym prezydentem w historii Lublina. Myslalem ze nigdy takie slowa nie przejda mi przez gardlo po Pruszkowskim ale niestety - tak wlasnie jest !!!!! Wstydzilibyscie sie stosowac takie ograniczenia i zarazem zapewniac sobioe informacje kto jak glosowal - bo przeciez uzyskanie pozniej od operatora danych "glosowicza" to dla obecnych wladz pikus, nawet nie Pan Pikus.

Mieszkańcy gminy karczmiska już przerabiali plebiscyt sms-owy na najlepszego wójta kraju. Nasz jaśnie panujący wójt był w 10-tce najlepszych A chwalił się min, że zwodociągował gminę, stelefonizował i zagazyfikował(cytat oryginalny) Myślę, że glosował sam na siebie i jego świta bo nikt rozsądny z gminy mający oczy nawet nie szeroko otwarte . Nie wiem czemu albo komu mają służyć te płatne plebiscyty?!

Mieszkańcy gminy karczmiska już przerabiali plebiscyt sms-owy na najlepszego wójta kraju. Nasz jaśnie panujący wójt był w 10-tce najlepszych A chwalił się min, że zwodociągował gminę, stelefonizował i zagazyfikował(cytat oryginalny) Myślę, że glosował sam na siebie i jego świta bo nikt rozsądny z gminy mający oczy nawet nie szeroko otwarte . Nie wiem czemu albo komu mają służyć te płatne plebiscyty?! rozwiń
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 r. o 21:33
0
aaaaaaaaaaa i zróbcie taki numer jak na ten najpopularniejszy klub Lubelszczyzny... podpuścić, podpuścić a potem łup, zadrwić z napaleńca co gniecie komóre 1500 razy!!! Tylko tym razem podać jescze ze trzy środkowe cyfry z numeru
Avatar
filc / 8 grudnia 2009 r. o 21:25
0
To jest zabawa dla wiejskich ćwoków, co to nie mają łba na karku. Jakby tu chodziło nie o nabicie kasy, a o rzeczywiste zmierzenie nastrojów, popularności, to by można było głosować z jednej komóry tylko raz! A tak zbierają idiotów do wianuszka i heja, płynie kasa, powstaje potężna baza danych i później bombardują takich frajerów esemesami typu - zagłosuj na to, zagłosuj na tamto i siamto, kup to , idź tu i tam normalnie jak raz wdepniesz w taki syf to masz przechlapane... komóra sie grzeje od tych propozycji.
Avatar
~gosc~ / 8 grudnia 2009 r. o 13:26
0
~poeta~ napisał:
...tylko patyna. Wiwat, wiwat niech żyje nam burmistrzyna????
Burmistrzynka??? Kobita jak malinka

A jajca to ona ma?
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3-letniej Zuzi nie udało się uratować. Rodzice z zarzutem usiłowania zabójstwa
film

3-letniej Zuzi nie udało się uratować. Rodzice z zarzutem usiłowania zabójstwa

Lekarze przez ponad dwa tygodnie walczyli o życie bestialsko skatowanej 3-letniej Zuzi. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Śledczy nie mają wątpliwości, że dziewczynka była krzywdzona od dawna.

Polska pokona Hiszpanię. Suczka Dziama wytypowała wynik drugiego meczu Biało-Czerwonych na Euro 2020
film

Polska pokona Hiszpanię. Suczka Dziama wytypowała wynik drugiego meczu Biało-Czerwonych na Euro 2020

Drugie spotkanie piłkarskiej reprezentacji Polski na Euro 2020 już dziś o godz. 21.00. Biało-Czerwoni zagrają w Sewilli z Hiszpanią.

Pogrzeb płk Mariana Pawełczaka ps. Morwa "Pomimo bólu rozstania nie należy rozpaczać”
galeria

Pogrzeb płk Mariana Pawełczaka ps. Morwa "Pomimo bólu rozstania nie należy rozpaczać”

Należał do wspaniałego pokolenia odrodzonej Niepodległej, uformowanego w duchu służby ojczyźnie – tak o płk Marianie Pawełczaku ps. Morwa napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości pogrzebowych żołnierza.

Biała Podlaska: Ponad 400 chętnych na 11 wakatów w GITD. Ile zarobią nowi pracownicy?

Biała Podlaska: Ponad 400 chętnych na 11 wakatów w GITD. Ile zarobią nowi pracownicy?

Ponad 400 chętnych zgłosiło się w rekrutacji na 11 wolnych stanowisk w bialskim oddziale Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Do końca roku w placówce ma już pracować 150 osób.

Barwny korowód zainaugurował IV Międzynarodowy Festiwal Renesansu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Barwny korowód zainaugurował IV Międzynarodowy Festiwal Renesansu w Lublinie [zdjęcia]

Bogato zdobione maski, a do tego kolorowe, wytworne suknie. Obok idą żonglerzy z flagami i tancerze. IV Międzynarodowy Festiwal Renesansu rozpoczął się w piątek w Lublinie. Na początek - barwny korowód, dzięki któremu można było poczuć się jak w epoce odrodzenia

Nowe mieszkanie za najniższą krajową. Czy pomoże kredyt hipoteczny?

Nowe mieszkanie za najniższą krajową. Czy pomoże kredyt hipoteczny?

Kredyty hipoteczne są dostępne nawet dla osób o bardzo niskich dochodach. Dwie osoby z minimalnym wynagrodzeniem mogą pożyczyć nawet 380 tys. zł. Niestety, przy takiej kwocie rata pochłonie blisko połowę dochodu takiej pary.

Szansa na remont ul. Namysłowskiego w Lublinie

Szansa na remont ul. Namysłowskiego w Lublinie

Trzy firmy chcą się podjąć remontu ul. Namysłowskiego od skrzyżowania z ul. Krasińskiego do posesji nr 32

Górnik Łęczna o krok od awansu do PKO BP Ekstraklasy. Finał w niedzielę
Magazyn

Górnik Łęczna o krok od awansu do PKO BP Ekstraklasy. Finał w niedzielę

Piłkarze Górnika Łęczna mają ogromną szansę na wywalczenie drugiego z rzędu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednim sezonie zespół trenera Kamila Kieresia wywalczył promocję do Fortuna I Ligi, a w bieżące rozgrywki może zakończyć awansem do PKO BP Ekstraklasy.

Jedyna taka noc w mieście. Program Świdnickiej Nocy Kultury

Jedyna taka noc w mieście. Program Świdnickiej Nocy Kultury

Spektakle, nocne seanse kinowe, koncerty, pokazy, sesja jogi na trawie, potańcówka w plenerze, pokaz laserów i nocne loty symulatorem. Świdnik przygotowuje się do Nocy Kultury 26 czerwca.

Światowa Organizacja Zdrowia: Delta staje się dominującym wariantem koronawirusa

Światowa Organizacja Zdrowia: Delta staje się dominującym wariantem koronawirusa

Wykryty po raz pierwszy w Indiach wariant Delta koronawirusa staje się dominujący na świecie z powodu swojej wysokiej zakaźności - poinformowała w piątek na konferencji prasowej w Genewie główna specjalistka naukowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Soumya Swaminathan.

Lublin: Takiej rocznicy Polska może nam zazdrościć. Minęło już 100 lat [zdjęcia]
galeria

Lublin: Takiej rocznicy Polska może nam zazdrościć. Minęło już 100 lat [zdjęcia]

Lublin świętuje rocznicę, jaką nie może się pochwalić żadne miasto w Polsce. Sto lat temu wystartował pierwszy samolot produkcji krajowej. Było to na pasie startowym lubelskiej fabryki samolotów. Teraz powstaje tu izba pamięci

"Romantyzm i nostalgia" - wystawa poświęcona kresom w Kazimierzu
20 czerwca 2021, 14:00

"Romantyzm i nostalgia" - wystawa poświęcona kresom w Kazimierzu

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy "Romantyzm i nostalgia. Obraz kresów w malarstwie polskim". Otwarcie ekspozycji nastąpi 20 czerwca o godz. 14.

Jak Zamość okrąża polityczny kłopot z rondem. Otrzyma ono nazwę "im. Marii i Lecha Kaczyńskich"?

Jak Zamość okrąża polityczny kłopot z rondem. Otrzyma ono nazwę "im. Marii i Lecha Kaczyńskich"?

Jest projekt uchwały o zamiarze nadania nazwy planowanemu rondu w Zamościu im. Marii i Lecha Kaczyńskich. To próba rozwiązania kłopotliwej sytuacji, jaka powstała podczas poprzedniej sesji. Wówczas pojawił się kontrowersyjny pomysł na uhonorowanie państwa Kaczyńskich na innym rondzie. Niewiele brakowało, a radni PiS by musieli głosować, że nie chcą upamiętniać w Zamościu pary prezydenckiej

Prezydent i szef MON na zakończeniu największych tegorocznych ćwiczeń wojskowych [zdjęcia]
galeria

Prezydent i szef MON na zakończeniu największych tegorocznych ćwiczeń wojskowych [zdjęcia]

Prezydent Andrzej Duda i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak byli dzisiaj w Wólce Konopnej (pow. łukowski), gdzie uczestniczyli w zakończeniu największych tegorocznych ćwiczeń wojskowych Dragon 21. Wydarzenie to było połączone z certyfikacją 18. Dywizji Zmechanizowanej

Biała Podlaska: Tabliczka z nazwą ulicy. Ustawiona tak, by nikt jej nie zobaczył

Biała Podlaska: Tabliczka z nazwą ulicy. Ustawiona tak, by nikt jej nie zobaczył

Mieszkańca ulicy Zawilcowej bardzo zdziwił sposób ustawienia nowej tablicy z nazwą jego ulicy. – Tablica dla nikogo nie jest widoczna – zaalarmował nas kilka dni temu Czytelnik. Gdy zapytaliśmy o to w Urzędzie Miasta, tablica została przeniesiona na drugą stronę ulicy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!