Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 sierpnia 2009 r.
12:25
Edytuj ten wpis

Pirat chciał przekupić policjantów. Wcześniej omal ich nie przejechał (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A

Wyprzedzał na zakręcie. Omal nie zderzył się z radiowozem. Myślał, że ujdzie mu to na sucho. Policjantom zaproponował 200 zł łapówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2009 o 16:39
0
A czego on nie uciekł w bok. Tylko czekal na sprawiedliwosc co go wkrotce dopada.
Avatar
maro / 9 sierpnia 2009 o 12:39
0
~Max~ napisał:
Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.


Zrób synek najpierw prawo jazdy, a potem pogadamy. A teraz paciorek i spać
Avatar
~Max~ / 8 sierpnia 2009 o 11:25
0
maro napisał:
To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE. rozwiń
Avatar
maro / 8 sierpnia 2009 o 11:00
0
VIP napisał:
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie. rozwiń
Avatar
VIP / 8 sierpnia 2009 o 10:34
0
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy ... rozwiń
Avatar
am / 8 sierpnia 2009 o 07:57
0
Szkoda że nie mam takiego rejestratora w samochodzie. Też miałbym fajny filmik do pokazania, w którym polcyjny radiowóz (bez włączonych sygnałów) rozgania ludzi na przejściu.
Avatar
Kibic / 8 sierpnia 2009 o 07:37
0
TEPIć KOLEGO TO SIE POWINNO TAKICH INTERNETOWYCH NAPINACZY BO TEGO JEST NAJWIęKSZA PLAGA Z TOBą WIDZę NA CZELE POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPRóCZ TAKICH DZIECI NEOSTRADY
Avatar
lol / 8 sierpnia 2009 o 07:35
0
QSY napisał:
Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam.





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
A3 / 7 sierpnia 2009 o 23:43
0
Brawo policja!
Tępić to dresiarstwo - bez względu na to, czy jeździ starym truchłem czy DWUSTUKONNYM.
Dres to dres.
Avatar
QSY / 7 sierpnia 2009 o 22:09
0
Gość napisał:
Ooooo ... jak to uaktywnili się dresiarscy miszczowie polskich szos. Tylu was (celowo z małej litery) przy komputerach, czyżby wasze (jw.) super bryki - Golf I i trzy razy wyciąganye BMW, miały kłopoty z odpaleniem???


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2009 o 16:39
0
A czego on nie uciekł w bok. Tylko czekal na sprawiedliwosc co go wkrotce dopada.
Avatar
maro / 9 sierpnia 2009 o 12:39
0
~Max~ napisał:
Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.


Zrób synek najpierw prawo jazdy, a potem pogadamy. A teraz paciorek i spać
Avatar
~Max~ / 8 sierpnia 2009 o 11:25
0
maro napisał:
To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE. rozwiń
Avatar
maro / 8 sierpnia 2009 o 11:00
0
VIP napisał:
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie. rozwiń
Avatar
VIP / 8 sierpnia 2009 o 10:34
0
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy ... rozwiń
Avatar
am / 8 sierpnia 2009 o 07:57
0
Szkoda że nie mam takiego rejestratora w samochodzie. Też miałbym fajny filmik do pokazania, w którym polcyjny radiowóz (bez włączonych sygnałów) rozgania ludzi na przejściu.
Avatar
Kibic / 8 sierpnia 2009 o 07:37
0
TEPIć KOLEGO TO SIE POWINNO TAKICH INTERNETOWYCH NAPINACZY BO TEGO JEST NAJWIęKSZA PLAGA Z TOBą WIDZę NA CZELE POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPRóCZ TAKICH DZIECI NEOSTRADY
Avatar
lol / 8 sierpnia 2009 o 07:35
0
QSY napisał:
Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam.





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
A3 / 7 sierpnia 2009 o 23:43
0
Brawo policja!
Tępić to dresiarstwo - bez względu na to, czy jeździ starym truchłem czy DWUSTUKONNYM.
Dres to dres.
Avatar
QSY / 7 sierpnia 2009 o 22:09
0
Gość napisał:
Ooooo ... jak to uaktywnili się dresiarscy miszczowie polskich szos. Tylu was (celowo z małej litery) przy komputerach, czyżby wasze (jw.) super bryki - Golf I i trzy razy wyciąganye BMW, miały kłopoty z odpaleniem???


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 21 3

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 20 6

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 23 46

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 6

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 39 52

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 5 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 14

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 5 18

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!