Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 sierpnia 2009 r.
12:25
Edytuj ten wpis

Pirat chciał przekupić policjantów. Wcześniej omal ich nie przejechał (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A

Wyprzedzał na zakręcie. Omal nie zderzył się z radiowozem. Myślał, że ujdzie mu to na sucho. Policjantom zaproponował 200 zł łapówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2009 o 16:39
0
A czego on nie uciekł w bok. Tylko czekal na sprawiedliwosc co go wkrotce dopada.
Avatar
maro / 9 sierpnia 2009 o 12:39
0
~Max~ napisał:
Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.


Zrób synek najpierw prawo jazdy, a potem pogadamy. A teraz paciorek i spać
Avatar
~Max~ / 8 sierpnia 2009 o 11:25
0
maro napisał:
To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE. rozwiń
Avatar
maro / 8 sierpnia 2009 o 11:00
0
VIP napisał:
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie. rozwiń
Avatar
VIP / 8 sierpnia 2009 o 10:34
0
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy ... rozwiń
Avatar
am / 8 sierpnia 2009 o 07:57
0
Szkoda że nie mam takiego rejestratora w samochodzie. Też miałbym fajny filmik do pokazania, w którym polcyjny radiowóz (bez włączonych sygnałów) rozgania ludzi na przejściu.
Avatar
Kibic / 8 sierpnia 2009 o 07:37
0
TEPIć KOLEGO TO SIE POWINNO TAKICH INTERNETOWYCH NAPINACZY BO TEGO JEST NAJWIęKSZA PLAGA Z TOBą WIDZę NA CZELE POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPRóCZ TAKICH DZIECI NEOSTRADY
Avatar
lol / 8 sierpnia 2009 o 07:35
0
QSY napisał:
Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam.





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
A3 / 7 sierpnia 2009 o 23:43
0
Brawo policja!
Tępić to dresiarstwo - bez względu na to, czy jeździ starym truchłem czy DWUSTUKONNYM.
Dres to dres.
Avatar
QSY / 7 sierpnia 2009 o 22:09
0
Gość napisał:
Ooooo ... jak to uaktywnili się dresiarscy miszczowie polskich szos. Tylu was (celowo z małej litery) przy komputerach, czyżby wasze (jw.) super bryki - Golf I i trzy razy wyciąganye BMW, miały kłopoty z odpaleniem???


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2009 o 16:39
0
A czego on nie uciekł w bok. Tylko czekal na sprawiedliwosc co go wkrotce dopada.
Avatar
maro / 9 sierpnia 2009 o 12:39
0
~Max~ napisał:
Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.


Zrób synek najpierw prawo jazdy, a potem pogadamy. A teraz paciorek i spać
Avatar
~Max~ / 8 sierpnia 2009 o 11:25
0
maro napisał:
To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE.

Widzę że nie oglądałeś filmu uważnie albo jesteś tego typu szoferem że lepiej niech się zabije lub pozabija a ja mu i tak nie zjadę nie ustąpię drogi.Na drodze bywają różne sytuacje,prawda że trzeba myśleć ale nie tylko o sobie SNOBIE. rozwiń
Avatar
maro / 8 sierpnia 2009 o 11:00
0
VIP napisał:
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie.


To durny naród, zamiast sie cieszyć, że dopadli deb***a za kierownicą, to szukają dziury w całym. Radiowóz jechał z kogutem i sygnałami, bo widać jak inni zjeżdżają na pobocze.
Cwaniaczek w transicie wiedział co się święci, bo już stanął w zatoczce,
A wy, krytykanci nauczcie sie najpierw przepisów i oceny sytacji na drodze, bo wasza interpretacja tej sytuacji przyprawia mnie o skurcze. Takich pacanów za kółkiem -- jak ten w fordzie -- widują codziennie. rozwiń
Avatar
VIP / 8 sierpnia 2009 o 10:34
0
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy zamontowano już w tym samochodzie z ksenonami obowiązkowe spryskiwacze. Za to też dowód rejestracyjny kwalifikuje się do zabrania !!!!!!!!!
Obywatele, kupujmy i my wideorejestratory, i spełnijmy nasz obywatelski obowiązek i pilnujmy tych morderców i potenncjalnych sprawców wypadków w nieoznakowanych sreberkach. Ostatnia widziałem koło komendy na zana, jak jedą taką vectrą omało co nie rozjechali pieszych na przejściu, bo tak im się gdzieś spieszyło. Oczywiście o kogutach zapomnieli... Skończmy z tym bezprawiem i łamaniem prawa przez policje. A panu z transita, polecam aby sprawdził czy mondeo (cegiełka), bo jak domniemam był to fdlagowy samochód z KMP Kraśnik, aby sprawdził czy ... rozwiń
Avatar
am / 8 sierpnia 2009 o 07:57
0
Szkoda że nie mam takiego rejestratora w samochodzie. Też miałbym fajny filmik do pokazania, w którym polcyjny radiowóz (bez włączonych sygnałów) rozgania ludzi na przejściu.
Avatar
Kibic / 8 sierpnia 2009 o 07:37
0
TEPIć KOLEGO TO SIE POWINNO TAKICH INTERNETOWYCH NAPINACZY BO TEGO JEST NAJWIęKSZA PLAGA Z TOBą WIDZę NA CZELE POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPRóCZ TAKICH DZIECI NEOSTRADY
Avatar
lol / 8 sierpnia 2009 o 07:35
0
QSY napisał:
Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam.





nie chce mi się tego oglądać jeszcze raz, aby zobaczyć, czy była tam linia przerywana, ale jeżeli tak, to na pewno nie upewnił się możliwości wyprzedzania...więc siadaj w tego swojego 200 czy ileś tam konnego i walnij w drzewko, żeby wszyscy mieli święty spokój, jeżeli nie znasz przepisów r.d a się wymądrzasz. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
A3 / 7 sierpnia 2009 o 23:43
0
Brawo policja!
Tępić to dresiarstwo - bez względu na to, czy jeździ starym truchłem czy DWUSTUKONNYM.
Dres to dres.
Avatar
QSY / 7 sierpnia 2009 o 22:09
0
Gość napisał:
Ooooo ... jak to uaktywnili się dresiarscy miszczowie polskich szos. Tylu was (celowo z małej litery) przy komputerach, czyżby wasze (jw.) super bryki - Golf I i trzy razy wyciąganye BMW, miały kłopoty z odpaleniem???


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego...


Na codzień dysponuje samochodem ponad dwustu konnym i nie widze sensu Twojej wypowiedzi, ja nie widze tutaj zadnej winy kierowcy transita, na filmie widać ze wyprzedzał na lini przerywanej i manewr skonczył w miejsu dozwolonym. Gdyby vectra jechała przepisowo wszysycy by sie zmieścili i nie było by takiej sytuacji ze sreberko uciekało na pobocze zeby nie doszlo do zdezenia. Ale co tam...zyjemy w kraju gdzie nieoznakowane radiowozy widać są poza prawem i nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Urzędnicy weszli na teren gospodarstwa. Zobaczyli wstrząsający widok
galeria

Lubelskie: Urzędnicy weszli na teren gospodarstwa. Zobaczyli wstrząsający widok 15 1

Niektóre zwierzęta były rozszarpane, a kawałki ich ciał leżały na podwórku. Pozostałe z blisko 40 kóz utrzymywanych w gospodarstwie na terenie Wólki Profeckiej w Puławach były wyraźnie wychudzone i zaniedbane. Część z nich była trwale skrępowana. Właścicielce stada grozi odpowiedzialność karna.

Warsztaty w polskim języku migowym w Galerii Labirynt
26 stycznia 2019, 12:00

Warsztaty w polskim języku migowym w Galerii Labirynt 0 0

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza zarówno dzieci z niepełnosprawnościami słuchu/mowy, jak i słyszące, na warsztaty w języku migowym, tłumaczone na język polski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 stycznia o godz. 12.

Świdnik: „Kopciuszek” baletowo z okazji dnia babci i dziadka

Świdnik: „Kopciuszek” baletowo z okazji dnia babci i dziadka 0 0

To był specjalny pokaz, z okazji dnia babci i dziadka. Świdnicki Zespół Baletowy zaprezentował swoje umiejętności w spektaklu „Kopciuszek”.

Chiński Nowy Rok. Spektakl w Centrum Spotkania Kultur
24 stycznia 2019, 20:00

Chiński Nowy Rok. Spektakl w Centrum Spotkania Kultur 0 0

Już 24 stycznia o godz. 20 na Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprezentowany zostanie barwny spektakl muzyczny w wykonaniu Pekińskiej Akademii Tańca - "Chiński Nowy Rok - Guo Feng".

Dwa brutalne morderstwa w Lublinie. Bezdomni zabijali „po prostu z wściekłości”

Dwa brutalne morderstwa w Lublinie. Bezdomni zabijali „po prostu z wściekłości” 19 9

Zakończył się proces bezdomnych, oskarżonych o podwójne zabójstwo. Obaj zostali skazani na dożywocie. Według śledczych, napastnicy bili swoje ofiary, zostawiając je później na pewną śmierć.

UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin 27:26. Zabrakło tak niewiele

UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin 27:26. Zabrakło tak niewiele 0 0

MKS AZS UMCS Lublin stoczył wyrównany bój w Warszawie, ale musiał uznać wyższość miejscowej Varsovii. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego nie pomogło nawet dziewięć trafień Katarzyny Suszek i Patrycji Szyszkowskiej

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami!
PILNE
film

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami! 129 6

Film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego został nominowany do Oskara. Sam reżyser również otrzymał nominację do prestiżowej nagrody.

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej 0 9

Aleksander Kompa nie jest już prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. To kolejne zmiany w miejskich spółkach w Białej Podlaskiej.

Sobota literacka w Kazimierzu Dolnym: Marcin Wicha
26 stycznia 2019, 16:00

Sobota literacka w Kazimierzu Dolnym: Marcin Wicha 0 0

Tematem pierwszej w nowym roku Soboty literackiej w Kazimierzu Dolnym będzie książka Marcina Wichy "Rzeczy, których nie wyrzuciłem". Wydarzenie zostanie zorganizowane 26 stycznia o godz. 16 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami
film

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami 1 0

Warszawa. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przedstawił wyniki kontroli w pokojach zagadek w całym kraju. Skontrolowano 418 tego typu miejsc. Tylko w 83 nie stwierdzono nieprawidłowości. Kontrole rozpoczęły się po tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie, w którym na początku stycznia zginęło 5 nastolatek.

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia]
galeria

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia] 10 57

Nawet o sto osób dziennie więcej udaje się obsługiwać miejskiemu Wydziałowi Komunikacji dzięki przeprowadzce do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19a.

Wygrane siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

Wygrane siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii 0 0

Dobry weekend dla naszych drużyn. Po trzy punkty do swoich kont dopisały siatkarki LUK AZS UMCS Lublin i Tomasovii Tomaszów Lubelski

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby 0 0

TBV Start II Lublin wzmocniony posiłkami z Energa Basket Ligi pokonał na wyjeździe Hutnik Warszawa. W środę o godz. 20 „czerwono-czarni” zmierzą się z U!NB AZS UMCS Lublin

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM
29 stycznia 2019, 17:00

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM 2 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na reportaż filmowy i wernisaż wystawy poświęconych Sardynii. Wydarzenie zaplanowano na wtorek, 29 stycznia o godz. 17.

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie
film

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie 40 0

Zwłoki Agnieszki Rams zostały znalezione w płonącym, rozbitym na drzewie samochodzie. Okazało się, że 33-latka nie zginęła w wypadku - wcześniej została brutalnie zamordowana.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!