Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 marca 2012 r.
8:19
Edytuj ten wpis

Pociecha: Przewrócony tir. Utrudnienia na drodze

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 12 A A
 (Fotonews / MM Lublin)
(Fotonews / MM Lublin)

Na drodze Lublin - Warszawa, w miejscowości Pociecha tir wpadł do rowu. Na drodze są utrudnienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia? Wyślij je na alarm24. Dołączymy je do artykułu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 17.

- Samochód ciężarowy wpadł do rowu po tym jak mercedes sprinter zajechał mu drogę - informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Kierowca tira nie chciał zderzyć się z pojazdem, przejechał przez barierki i wywrócił się do rowu.

Na miejscu są utrudnienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dgwqewller / 28 marca 2012 o 05:35
0
Just like clothing, Oakleys Sunglasses also have different trends in every year. We can call these Oakleys Sunglasses as trendy Oakleys Sunglasses. Nowadays, people don't merely regard Oakleys Sunglasses as a tool to protect their eyes from sunlight, but also take them as a very useful decoration.

For instance, the hollow-out [url="http://www.knockoffoakley.org/oakley-jawbone-sunglasses-c-22.html"]Oakley Jawbone Replaceme[/url] frames make the oversized Oakleys Sunglasses look not only classic but also modern.In many big fashion shows, models with fashionable costumes wear cat eye Oakleys Sunglasses which can make them sexy and charming. Readers should pay attention to that cat eye Oakleys Sunglasses are mainly sunglassses for women.

Certainly, cat eye Oakleys Sunglasses and oversized Oakleys Sunglasses are just two styles of the trendy Oakleys Sunglasses of this year. There are more Oakleys Sunglasses which are [url="http://www.louissunglasses.com/"]Lv Sunglasses 2012 On Sale[/url] designed both for men and women. You will be dazzled by the various trendy Oakleys Sunglasses when you want to choose a pair of Oakleys Sunglasses for yourself. However, it is not necessary to be worried about that.

Before you buy trendy Oakleys Sunglasses, you can narrow your choices by narrowing the style you want. For example, if you want a pair of cute trendy Oakleys Sunglasses, then you can just search this style of Oakleys Sunglasses on Internet or in optical shops. All in all, if you know much about trendy Oakleys Sunglasses, I believe you can find your own stylish Oakleys Sunglasses.

I believe most stylish people have found that retro Oakleys Sunglasses have made a successful comeback. This style has gradually become the mainstream of glasses industry. For example, cat eye Oakleys Sunglasses have become the favorite of stylish people again.

In addition, oversized Oakleys Sunglasses are also a pet of Oakleys Sunglasses lovers. Oversized Oakleys Sunglasses can cover nearly a third part of wearer's face. They are a very good device for [url="http://oakleystorelocator.com/"]Oakley store locator[/url] wearers to protect their eyes against the sun in the hot summer. Designers add some popular elements to the oversized Oakleys Sunglasses which make them look modern and fashionable.

Therefore, the trends of Oakleys Sunglasses must change with the changing styles of clothing. Only in this way can achieve the effect of making perfection for wearers. In every year, many new trendy Oakleys Sunglasses will appear to meet with the requirement of stylish men and women. Do you know what the trendy Oakleys Sunglasses of this year are?
Just like clothing, Oakleys Sunglasses also have different trends in every year. We can call these Oakleys Sunglasses as trendy Oakleys Sunglasses. Nowadays, people don't merely regard Oakleys Sunglasses as a tool to protect their eyes from sunlight, but also take them as a very useful decoration.

For instance, the hollow-out [url="http://www.knockoffoakley.org/oakley-jawbone-sunglasses-c-22.html"]Oakley Jawbone Replaceme[/url] frames make the oversized Oakleys Sunglasses look not only classic but also modern.In ... rozwiń
Avatar
takijeden / 27 marca 2012 o 18:04
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA!
[/quote]
Czyli większość samochodów z konstrukcji osobowych, użytkowanych przez polskich "byznesmenów" wyjeżdżając za granicę powinna mieć tabliczkę TiR
A tak na serio.Spora część ludzi zwyczajowo każdą dużą ciężarówkę (zwłaszcza z naczepą) nazywa TIRem. Podobnie jak koparko-ładowarke nazywa sie Białoruśką,ładowarkę Fadromą a spychacz gąsiennicowy (widziałeś kiedyś cos takiego?) zwłaszcza troszkę starsi ludzie nazywają DETem...
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA!
[/quote]<... rozwiń
Avatar
anka / 27 marca 2012 o 13:18
0
ja tam przewróconego tira nie widziałam. jednyne co widziałam to uszkodzoną barierkę i pełno "Stock'a" w rowie. Tir stał sobie spokojnie na poboczu. Jechałam na Warszawę ok godzi 8.40
Avatar
Michał / 27 marca 2012 o 13:08
0
A tir był pełen wódeczki z polmosu:D
Avatar
? / 27 marca 2012 o 12:18
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
[/quote]
Jełopie co ci się "sysypalo"
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia by... rozwiń
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 11:39
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
[/quote]

Oj już nie fifarafuj. Nie widziałem tabliczki TIR na osobówkach więc wiadomo że chodzi o ciężarówkę. Naczytałeś się i tu cwaniakujesz.
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia by... rozwiń
Avatar
edek / 27 marca 2012 o 11:18
0
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
Avatar
sas / 27 marca 2012 o 11:17
0
[quote name='czesiu 1' timestamp='1332834842' post='614965']
TIR nadal w rowie powazne utrudnienia!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Jak nadal w rowie jak przy mnie go holownik zabierał i była godz. 6:55
Avatar
czesiu 1 / 27 marca 2012 o 09:54
0
TIR nadal w rowie powazne utrudnienia!!!!!!!!!!!!
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 09:02
0
jaka ta wasza strona jest dziwna. Raz się pojawiają kom. a raz znikają
Avatar
dgwqewller / 28 marca 2012 o 05:35
0
Just like clothing, Oakleys Sunglasses also have different trends in every year. We can call these Oakleys Sunglasses as trendy Oakleys Sunglasses. Nowadays, people don't merely regard Oakleys Sunglasses as a tool to protect their eyes from sunlight, but also take them as a very useful decoration.

For instance, the hollow-out [url="http://www.knockoffoakley.org/oakley-jawbone-sunglasses-c-22.html"]Oakley Jawbone Replaceme[/url] frames make the oversized Oakleys Sunglasses look not only classic but also modern.In many big fashion shows, models with fashionable costumes wear cat eye Oakleys Sunglasses which can make them sexy and charming. Readers should pay attention to that cat eye Oakleys Sunglasses are mainly sunglassses for women.

Certainly, cat eye Oakleys Sunglasses and oversized Oakleys Sunglasses are just two styles of the trendy Oakleys Sunglasses of this year. There are more Oakleys Sunglasses which are [url="http://www.louissunglasses.com/"]Lv Sunglasses 2012 On Sale[/url] designed both for men and women. You will be dazzled by the various trendy Oakleys Sunglasses when you want to choose a pair of Oakleys Sunglasses for yourself. However, it is not necessary to be worried about that.

Before you buy trendy Oakleys Sunglasses, you can narrow your choices by narrowing the style you want. For example, if you want a pair of cute trendy Oakleys Sunglasses, then you can just search this style of Oakleys Sunglasses on Internet or in optical shops. All in all, if you know much about trendy Oakleys Sunglasses, I believe you can find your own stylish Oakleys Sunglasses.

I believe most stylish people have found that retro Oakleys Sunglasses have made a successful comeback. This style has gradually become the mainstream of glasses industry. For example, cat eye Oakleys Sunglasses have become the favorite of stylish people again.

In addition, oversized Oakleys Sunglasses are also a pet of Oakleys Sunglasses lovers. Oversized Oakleys Sunglasses can cover nearly a third part of wearer's face. They are a very good device for [url="http://oakleystorelocator.com/"]Oakley store locator[/url] wearers to protect their eyes against the sun in the hot summer. Designers add some popular elements to the oversized Oakleys Sunglasses which make them look modern and fashionable.

Therefore, the trends of Oakleys Sunglasses must change with the changing styles of clothing. Only in this way can achieve the effect of making perfection for wearers. In every year, many new trendy Oakleys Sunglasses will appear to meet with the requirement of stylish men and women. Do you know what the trendy Oakleys Sunglasses of this year are?
Just like clothing, Oakleys Sunglasses also have different trends in every year. We can call these Oakleys Sunglasses as trendy Oakleys Sunglasses. Nowadays, people don't merely regard Oakleys Sunglasses as a tool to protect their eyes from sunlight, but also take them as a very useful decoration.

For instance, the hollow-out [url="http://www.knockoffoakley.org/oakley-jawbone-sunglasses-c-22.html"]Oakley Jawbone Replaceme[/url] frames make the oversized Oakleys Sunglasses look not only classic but also modern.In ... rozwiń
Avatar
takijeden / 27 marca 2012 o 18:04
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA!
[/quote]
Czyli większość samochodów z konstrukcji osobowych, użytkowanych przez polskich "byznesmenów" wyjeżdżając za granicę powinna mieć tabliczkę TiR
A tak na serio.Spora część ludzi zwyczajowo każdą dużą ciężarówkę (zwłaszcza z naczepą) nazywa TIRem. Podobnie jak koparko-ładowarke nazywa sie Białoruśką,ładowarkę Fadromą a spychacz gąsiennicowy (widziałeś kiedyś cos takiego?) zwłaszcza troszkę starsi ludzie nazywają DETem...
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA!
[/quote]<... rozwiń
Avatar
anka / 27 marca 2012 o 13:18
0
ja tam przewróconego tira nie widziałam. jednyne co widziałam to uszkodzoną barierkę i pełno "Stock'a" w rowie. Tir stał sobie spokojnie na poboczu. Jechałam na Warszawę ok godzi 8.40
Avatar
Michał / 27 marca 2012 o 13:08
0
A tir był pełen wódeczki z polmosu:D
Avatar
? / 27 marca 2012 o 12:18
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
[/quote]
Jełopie co ci się "sysypalo"
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia by... rozwiń
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 11:39
0
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
[/quote]

Oj już nie fifarafuj. Nie widziałem tabliczki TIR na osobówkach więc wiadomo że chodzi o ciężarówkę. Naczytałeś się i tu cwaniakujesz.
[quote name='edek' timestamp='1332839880' post='614997']
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia by... rozwiń
Avatar
edek / 27 marca 2012 o 11:18
0
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych! TYLKO BARANY PISZĄ TIR ZAMIAST CIĘŻARÓWKA! a utrudnienia były do 11.30 bo przeładowywali towar który się sysypał jołopy!
Avatar
sas / 27 marca 2012 o 11:17
0
[quote name='czesiu 1' timestamp='1332834842' post='614965']
TIR nadal w rowie powazne utrudnienia!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Jak nadal w rowie jak przy mnie go holownik zabierał i była godz. 6:55
Avatar
czesiu 1 / 27 marca 2012 o 09:54
0
TIR nadal w rowie powazne utrudnienia!!!!!!!!!!!!
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 09:02
0
jaka ta wasza strona jest dziwna. Raz się pojawiają kom. a raz znikają
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!