Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 czerwca 2015 r.
6:45

Pogotowie dla Zwierząt odebrało psy warte 40 tys. zł. Rolnik zgłosił sprawę do prokuratury

Autor: Zdjęcie autora Daniel Drob
0 33 A A
Fot. Pogotowie dla Zwierząt
Fot. Pogotowie dla Zwierząt

Rolnik, któremu „Pogotowie dla Zwierząt” odebrało 21 buldogów zgłosił sprawę do prokuratury. Uważa, że bezprawnie zabrano mu psy warte na rynku około 40 tys. zł

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O całej sprawie pisaliśmy w poniedziałek. Psy z hodowli w gminie Chodel wg prezesa „Pogotowia dla Zwierząt” miały przebywać w okropnych warunkach.

- W kojcach zalegały odchody z wielu tygodni. Na zewnątrz przebywało 14 buldożków. Psy przetrzymywane były także w stodole i kurniku, gdzie głównie znajdowały się szczeniaki – mówi Grzegorz Bielawski, prezes stowarzyszenia. Jego słowa potwierdza lekarka weterynarii, która 3 czerwca była na miejscu. – To był dramat, psy siedziały w naprędce skleconych drucianych klatkach w blaszanym garażu. Większość miała zmiany skórne, na ciałach niektórych widoczne były blizny, prawdopodobnie po jakimś zabiegu – mówi lekarka współpracująca ze stowarzyszeniem.

Ponadto zwierzętom brakowało ważnych dokumentów. Właściciel miał pokazywać interweniującym obrońcom praw zwierząt jedynie niewypełnione książeczki szczepień.

Jak zapewnia prezes interwencja w hodowli była zgodna z Ustawą o ochronie zwierząt. Nie zgadza się z nim hodowca. – To było bezprawne. Oczywiście, mogły być jakieś uchybienia, zawsze można się o coś przyczepić. Powinienem dostać zalecenia, co powinienem poprawić. To wyglądało jak kradzież – mówi rolnik, którego psy trafiły pod fachowa opiekę. Hodowca twierdzi również, że w dniu interwencji miał wszystkie konieczne zaświadczenia, ale nikt nie chciał ich oglądać. Postanowił, by zajęciu psów przyjrzała się prokuratura. 

– Psy hoduję legalnie, posiadam certyfikat Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Psa Rasowego Kennel Club – czytamy w piśmie do prokuratury rejonowej w Opolu Lubelskim.

- Bardzo dobrze. Ten człowiek ma prawo, by wynająć adwokata i ubiegać się o swoje prawa – mówi Bielawski i dodaje, że pozwy osób, którym odebrano zwierzęta trafiają się często. – Gdy likwidujemy hodowle psów, które dają komuś nielegalny dochód, to właściciel zawsze ma pretensje. Jak odbieramy wygłodzonego kundelka to nikt się o niego nie upomina.

Hodowlę wizytowała również komisja z gminy i powiatowy lekarz weterynarii. – Nie było tam większych nieprawidłowości, jedynie takie, które występują niemal w każdej hodowli. Zbyt małe, by zabrać zwierzęta – twierdzi Jan Wincenty Majewski, wójt gminy Chodel.

Problem w tym, że komisja sprawdziła hodowlę 8 czerwca, kiedy większości psów nie było już na miejscu.

Buldogi nadal należą do właściciela. O tym, czy mu je zwrócić zadecyduje sąd. W przypadku werdyktu skazującego grozi hodowcy do 3 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia hodowli na okres 10 lat.

Czytaj więcej o:

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 czerwca 2015 o 08:44
0
Czy te pieski są jeszcze.?.
Avatar
A / 15 czerwca 2015 o 19:28
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!

A ja , choć zwykle nie komentuję hejtu powiem tylko tyle - dałabym chętnie 100 tyś zł za zobaczenie jak Ciebie topią .

Jeszcze bym klaskała . Sam gnoju nie pójdziesz do schronu i nie pomożesz a ludziom dobrej woli wyżygiwać będziesz . To chyba sam pan rolnik się w swojej obronie odezwał . Ja zrobię wszystko żeby te psy do tego dziada nie wróciły . A na chleb się zarabia a nie zwierzęta w takim syfie rozmnaża . Rozmnóż swoje dzieci i sprzedaj , też zarobisz . Chociaż w sumie lepiej tego nie rób , to straszne że takie elementy jak Ty mają możliwość przekazania dalej genów . Ale cóż co się daje to się odbiera - mam nadzieję że kiedyś będziesz potrzebował pomocy i nikt Ci jej nie okaże ;)

A ja , choć zwykle nie komentuję hejtu powiem tylko tyle - dałabym chętnie 100 tyś zł za zobaczenie jak Ciebie topią .

Jeszcze bym klaskała . Sam gnoju nie pójdziesz do schronu i nie pomożesz a ludziom dobrej woli wyżygiwać będziesz . To chyba sam pan rolnik się w swojej obronie odezwał . Ja zrobię wszystko żeby te psy do tego dziada nie wróciły . A na chleb się zarabia a nie zwierzęta w takim syfie rozmnaża . Rozmnóż swoje dzieci i sprzedaj , też zarobisz . Chociaż w sumie lepiej tego nie rób , to straszne że takie e... rozwiń

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:23
0
Zabrać mu te psy !!!!! Jeśli chce mieć hodowle , to tylko pluszowych miśków !!!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 07:07
0
Każdy, kto kupuje psa jest odpowiedzialny za to, że tacy ludzie zarabiają bardzo duże pieniądze okupione cierpieniem zwierząt. Popyt rodzi podaż, a dla takich ludzi pies jest tylko towarem.
Avatar
Polly / 14 czerwca 2015 o 23:28
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!

A ja mam nadzieję, że tobie k*rwo ktoś kiedyś tak utopi albo zakopie twoje zasrane bachory albo kogoś bliskiego...Ktoś kto nie ma szacunku do słabszych istot jest bydlakiem i śmieciem najgorszym który powinien zdychać w męczarniach... Takich "ludzi" trzeba eliminować ze zdrowego społeczeństwa. Obyś zdechł w samotności, zagłodzony....

A ja mam nadzieję, że tobie k*rwo ktoś kiedyś tak utopi albo zakopie twoje zasrane bachory albo kogoś bliskiego...Ktoś kto nie ma szacunku do słabszych istot jest bydlakiem i śmieciem najgorszym który powinien zdychać w męczarniach... Takich "ludzi" trzeba eliminować ze zdrowego społeczeństwa. Obyś zdechł w samotności, zagłodzony....

rozwiń
Avatar
Ktoś / 14 czerwca 2015 o 22:56
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł

Jeśli według Pana warunki, w jakich były trzymane te psy były obiektywnie dobre to myślę, że nie trzeba niczego komentować. Sam Pan sobie ubliżył. Ponadto tak się składa, że nikt nie ma prawa robić ze swoim psem "co chce" , ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro byłby w stanie wydać 50 tysięcy, po to, żeby skrzywdzić psy i "zrobić z nich pokrowce na wędki" . To strasznie przykre, że jest Pan tak nieszczęśliwym człowiekiem, aby wypisywać takie okrutne rzeczy no ale cóż... każdy radzi sobie z frustracją na własny sposób, widać Pana ona przerasta :) 

Jeśli według Pana warunki, w jakich były trzymane te psy były obiektywnie dobre to myślę, że nie trzeba niczego komentować. Sam Pan sobie ubliżył. Ponadto tak się składa, że nikt nie ma prawa robić ze swoim psem "co chce" , ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro byłby w stanie wydać 50 tysięcy, po to, żeby skrzywdzić psy i "zrobić z nich pokrowce na wędki" . To strasznie przykre, że jest Pan tak nieszczęśliwym człowiekiem, aby wypisywać takie okrutne rzeczy no ale cóż... każdy radzi sobie z frustracją na własny sposób, widać ... rozwiń

Avatar
Gość / 14 czerwca 2015 o 19:17
0
Do więzienia z nim. I to w takich samych wspaniałych warunkach. A co tam, niech ma, skoro tak wspaniale miały te psiaki.
Avatar
Gość / 14 czerwca 2015 o 11:01
0
A hodowla w łódzkim w zkwp zlikwidowana parę miesięcy temu? To co to było barany broniące tego super związku??? Haha tam nie było rozmnazali ? Śmiać mi się z Was wszystkich chcę.
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 17:11
0
Tu już nie chodzi o to w jakim stowarzyszeniu jest hodowca - interwencja nie odbyła się dlatego że nie jest zrzeszony tylko dlatego że panował tam brud i smród a psy były kompletnie zaniedbane . Co z tego że gościu może im dać rodowody którymi można sobie d*pe podetrzeć? To za darmo można spokojnie znaleźć szczeniaka kundelka odchowanego w miłości , zadbanego i wziąć go do domu niż napędzać kieszeń takim "hodofcom" .
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 12:43
0
do wiezienia z takim czlowiekiem!
Avatar
Gość / 16 czerwca 2015 o 08:44
0
Czy te pieski są jeszcze.?.
Avatar
A / 15 czerwca 2015 o 19:28
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!

A ja , choć zwykle nie komentuję hejtu powiem tylko tyle - dałabym chętnie 100 tyś zł za zobaczenie jak Ciebie topią .

Jeszcze bym klaskała . Sam gnoju nie pójdziesz do schronu i nie pomożesz a ludziom dobrej woli wyżygiwać będziesz . To chyba sam pan rolnik się w swojej obronie odezwał . Ja zrobię wszystko żeby te psy do tego dziada nie wróciły . A na chleb się zarabia a nie zwierzęta w takim syfie rozmnaża . Rozmnóż swoje dzieci i sprzedaj , też zarobisz . Chociaż w sumie lepiej tego nie rób , to straszne że takie elementy jak Ty mają możliwość przekazania dalej genów . Ale cóż co się daje to się odbiera - mam nadzieję że kiedyś będziesz potrzebował pomocy i nikt Ci jej nie okaże ;)

A ja , choć zwykle nie komentuję hejtu powiem tylko tyle - dałabym chętnie 100 tyś zł za zobaczenie jak Ciebie topią .

Jeszcze bym klaskała . Sam gnoju nie pójdziesz do schronu i nie pomożesz a ludziom dobrej woli wyżygiwać będziesz . To chyba sam pan rolnik się w swojej obronie odezwał . Ja zrobię wszystko żeby te psy do tego dziada nie wróciły . A na chleb się zarabia a nie zwierzęta w takim syfie rozmnaża . Rozmnóż swoje dzieci i sprzedaj , też zarobisz . Chociaż w sumie lepiej tego nie rób , to straszne że takie e... rozwiń

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:23
0
Zabrać mu te psy !!!!! Jeśli chce mieć hodowle , to tylko pluszowych miśków !!!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 07:07
0
Każdy, kto kupuje psa jest odpowiedzialny za to, że tacy ludzie zarabiają bardzo duże pieniądze okupione cierpieniem zwierząt. Popyt rodzi podaż, a dla takich ludzi pies jest tylko towarem.
Avatar
Polly / 14 czerwca 2015 o 23:28
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!

A ja mam nadzieję, że tobie k*rwo ktoś kiedyś tak utopi albo zakopie twoje zasrane bachory albo kogoś bliskiego...Ktoś kto nie ma szacunku do słabszych istot jest bydlakiem i śmieciem najgorszym który powinien zdychać w męczarniach... Takich "ludzi" trzeba eliminować ze zdrowego społeczeństwa. Obyś zdechł w samotności, zagłodzony....

A ja mam nadzieję, że tobie k*rwo ktoś kiedyś tak utopi albo zakopie twoje zasrane bachory albo kogoś bliskiego...Ktoś kto nie ma szacunku do słabszych istot jest bydlakiem i śmieciem najgorszym który powinien zdychać w męczarniach... Takich "ludzi" trzeba eliminować ze zdrowego społeczeństwa. Obyś zdechł w samotności, zagłodzony....

rozwiń
Avatar
Ktoś / 14 czerwca 2015 o 22:56
0

Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł

Jeśli według Pana warunki, w jakich były trzymane te psy były obiektywnie dobre to myślę, że nie trzeba niczego komentować. Sam Pan sobie ubliżył. Ponadto tak się składa, że nikt nie ma prawa robić ze swoim psem "co chce" , ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro byłby w stanie wydać 50 tysięcy, po to, żeby skrzywdzić psy i "zrobić z nich pokrowce na wędki" . To strasznie przykre, że jest Pan tak nieszczęśliwym człowiekiem, aby wypisywać takie okrutne rzeczy no ale cóż... każdy radzi sobie z frustracją na własny sposób, widać Pana ona przerasta :) 

Jeśli według Pana warunki, w jakich były trzymane te psy były obiektywnie dobre to myślę, że nie trzeba niczego komentować. Sam Pan sobie ubliżył. Ponadto tak się składa, że nikt nie ma prawa robić ze swoim psem "co chce" , ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro byłby w stanie wydać 50 tysięcy, po to, żeby skrzywdzić psy i "zrobić z nich pokrowce na wędki" . To strasznie przykre, że jest Pan tak nieszczęśliwym człowiekiem, aby wypisywać takie okrutne rzeczy no ale cóż... każdy radzi sobie z frustracją na własny sposób, widać ... rozwiń

Avatar
Gość / 14 czerwca 2015 o 19:17
0
Do więzienia z nim. I to w takich samych wspaniałych warunkach. A co tam, niech ma, skoro tak wspaniale miały te psiaki.
Avatar
Gość / 14 czerwca 2015 o 11:01
0
A hodowla w łódzkim w zkwp zlikwidowana parę miesięcy temu? To co to było barany broniące tego super związku??? Haha tam nie było rozmnazali ? Śmiać mi się z Was wszystkich chcę.
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 17:11
0
Tu już nie chodzi o to w jakim stowarzyszeniu jest hodowca - interwencja nie odbyła się dlatego że nie jest zrzeszony tylko dlatego że panował tam brud i smród a psy były kompletnie zaniedbane . Co z tego że gościu może im dać rodowody którymi można sobie d*pe podetrzeć? To za darmo można spokojnie znaleźć szczeniaka kundelka odchowanego w miłości , zadbanego i wziąć go do domu niż napędzać kieszeń takim "hodofcom" .
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 12:43
0
do wiezienia z takim czlowiekiem!
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 6

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 114 49

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 51 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!