Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 grudnia 2009 r.
18:50
Edytuj ten wpis

Poniatowa dostała drogę na Gwiazdkę

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 4 A A

Poniatowa Kolonia III ma już swoją schetynówkę. Do tej pory mieszkańcy musieli jeździć po drodze żużlowej. Teraz zastąpiła ją asfaltowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Droga powstała w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008–2011.

Przebudowano odcinek  długości 2,6 kilometra, łączący dwie drogi powiatowe Poniatowa–Szczuczki i Poniatowa–Chmielnik. Z jednej strony drogi, na całej długości, został ułożony chodnik szerokości 2 metrów. Wykonano też zjazdy na każdą działkę. Pojawiło się także pionowe i poziome oznakowanie drogi.

– Do tej pory mieliśmy gruntową drogę. Karetka nie mogła wjechać po chorego, którego trzeba wozić na dializy. Teraz wreszcie żyjemy jak ludzie – mówi jedna z mieszkanek.

Całkowity koszt przebudowy wyniósł 2,3 mln zł, z czego 1,2 mln zł pochodzi z budżetu państwa. Pozostałą kwotę dorzuciła gmina.

To pierwsza schetynówka w Poniatowej Kolonii III. Ale już niedługo z rządowego programu będą przebudowane ulice Modrzewiowa i 11 Listopada w samej Poniatowej. Koszt sięgnie 1,7 mln zł, z czego 840 tys. zł to środki zewnętrzne pozyskane przez Urząd Miejski w Poniatowej. Inwestycja rozpocznie się w przyszłym roku.






Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tubylec / 28 grudnia 2009 r. o 15:29
i skończyło

..czas na część artystyczną.
Avatar
tubylec / 28 grudnia 2009 r. o 15:27
patrze i widze. duzo ludzi. wszyscy biegną. sasiadki wyszly z domów i chcą oglądać,bo Minister Grzegorz S.czarnym Volvo ma przyjechac,bo Burmistrz będzie i aah,ta telewizja.pada snieg. narzekaja ze ktos sie spóźnia jednocześnie poprawiając sobie szaliki/chusty .. jest tez proposzcz . Same znakomitości. wszyscy podziwiaja kunszt pracowników,zachwyt i radosci pełno. a przecież jutro zacznie sie narzekanie od początku,że mogli ten chodnik niżej zrobic,ze niepotrzebnie taki szeroki,ze działki kawałek oddac trzeba..że teraz tu ruch bedzie i zero spokoju. aah. jak ja kocham to miejsce:D

... zaczęło się.
patrze i widze. duzo ludzi. wszyscy biegną. sasiadki wyszly z domów i chcą oglądać,bo Minister Grzegorz S.czarnym Volvo ma przyjechac,bo Burmistrz będzie i aah,ta telewizja.pada snieg. narzekaja ze ktos sie spóźnia jednocześnie poprawiając sobie szaliki/chusty .. jest tez proposzcz . Same znakomitości. wszyscy podziwiaja kunszt pracowników,zachwyt i radosci pełno. a przecież jutro zacznie sie narzekanie od początku,że mogli ten chodnik niżej zrobic,ze niepotrzebnie taki szeroki,ze działki kawałek oddac trzeba..że teraz tu ruch bedzie i zero ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 27 grudnia 2009 r. o 18:00
tomasz napisał:
BRAWO!!!!
Coś zaczyna się dziać w Pięknej PONIATOWEJ zaczynacie gonić CYWILIZACJĘ!!!!!!
Zróbcie sobie jeszcze parking przed cmentarzem bo WSTYD!!!!
co prawda Ci co tam spoczywają nie zagłosują w wyborach, ale o bezpieczeństwo ich bliskich należy zadbać!!!

Fajna jakość tej nowej drogi - pięknie wygląda na zdjęciu. GRATULACJE!
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 r. o 08:52
BRAWO!!!!
Coś zaczyna się dziać w Pięknej PONIATOWEJ zaczynacie gonić CYWILIZACJĘ!!!!!!
Zróbcie sobie jeszcze parking przed cmentarzem bo WSTYD!!!!
co prawda Ci co tam spoczywają nie zagłosują w wyborach, ale o bezpieczeństwo ich bliskich należy zadbać!!!
Avatar
tubylec / 28 grudnia 2009 r. o 15:29
i skończyło

..czas na część artystyczną.
Avatar
tubylec / 28 grudnia 2009 r. o 15:27
patrze i widze. duzo ludzi. wszyscy biegną. sasiadki wyszly z domów i chcą oglądać,bo Minister Grzegorz S.czarnym Volvo ma przyjechac,bo Burmistrz będzie i aah,ta telewizja.pada snieg. narzekaja ze ktos sie spóźnia jednocześnie poprawiając sobie szaliki/chusty .. jest tez proposzcz . Same znakomitości. wszyscy podziwiaja kunszt pracowników,zachwyt i radosci pełno. a przecież jutro zacznie sie narzekanie od początku,że mogli ten chodnik niżej zrobic,ze niepotrzebnie taki szeroki,ze działki kawałek oddac trzeba..że teraz tu ruch bedzie i zero spokoju. aah. jak ja kocham to miejsce:D

... zaczęło się.
patrze i widze. duzo ludzi. wszyscy biegną. sasiadki wyszly z domów i chcą oglądać,bo Minister Grzegorz S.czarnym Volvo ma przyjechac,bo Burmistrz będzie i aah,ta telewizja.pada snieg. narzekaja ze ktos sie spóźnia jednocześnie poprawiając sobie szaliki/chusty .. jest tez proposzcz . Same znakomitości. wszyscy podziwiaja kunszt pracowników,zachwyt i radosci pełno. a przecież jutro zacznie sie narzekanie od początku,że mogli ten chodnik niżej zrobic,ze niepotrzebnie taki szeroki,ze działki kawałek oddac trzeba..że teraz tu ruch bedzie i zero ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 27 grudnia 2009 r. o 18:00
tomasz napisał:
BRAWO!!!!
Coś zaczyna się dziać w Pięknej PONIATOWEJ zaczynacie gonić CYWILIZACJĘ!!!!!!
Zróbcie sobie jeszcze parking przed cmentarzem bo WSTYD!!!!
co prawda Ci co tam spoczywają nie zagłosują w wyborach, ale o bezpieczeństwo ich bliskich należy zadbać!!!

Fajna jakość tej nowej drogi - pięknie wygląda na zdjęciu. GRATULACJE!
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 r. o 08:52
BRAWO!!!!
Coś zaczyna się dziać w Pięknej PONIATOWEJ zaczynacie gonić CYWILIZACJĘ!!!!!!
Zróbcie sobie jeszcze parking przed cmentarzem bo WSTYD!!!!
co prawda Ci co tam spoczywają nie zagłosują w wyborach, ale o bezpieczeństwo ich bliskich należy zadbać!!!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie niedźwiedź depcze kulę ziemską. Nowy mural nieco się opóźni [zdjęcia]
galeria

W Lublinie niedźwiedź depcze kulę ziemską. Nowy mural nieco się opóźni [zdjęcia]

Przedłużą się prace nad nowym, antywojennym muralem tworzonym przez ukraińskiego artystę na ścianie kamienicy przy Jasnej. Miał być gotowy do dzisiaj, na jego ukończenie potrzeba jeszcze kilka dni.

Lublin: Zamiast koncertu z muzyką Dire Straits był wielki zawód. Pusta hala, muzyków brak
Alarm24

Lublin: Zamiast koncertu z muzyką Dire Straits był wielki zawód. Pusta hala, muzyków brak

Bilety na to wydarzenie nie były tanie, bo kosztowały od 184 do 499 zł. Jednak ci melomani, którzy mieli ochotę posłuchać w piątek muzyki rockowej spod znaku Dire Straits, solidnie się rozczarowali. Koncert został odwołany kilka dni temu, ale niektórzy i tak pojawili się w hali Globus w Lublinie, bo nie dotarła do nich informacja o jego odwołaniu. Organizator komunikował się z posiadaczami biletów za pośrednictwem Facebooka

Rozpad w Górniku Łęczna trwa. Kolejni dwaj piłkarze żegnają się z klubem

Rozpad w Górniku Łęczna trwa. Kolejni dwaj piłkarze żegnają się z klubem

Trwa rozpad drużyny Górnika Łęczna. W piątek okazało się, że z zielono-czarnymi pożegnało się dwóch kolejnych zawodników z linii pomocy – Jason Lokilo i Janusz Gol

Regions Cup: Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej lepsza od Podkarpacia
film

Regions Cup: Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej lepsza od Podkarpacia

W piątek rozpoczął się Finałowy Turniej Makroregionu w ramach UEFA Regions Cup. W Stalowej Woli o awans do krajowego finału walczy także reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarze Sebastiana Luterka na dzień dobry pokonali rywali z Podkarpacia 2:0.

Ogród dla zmysłów przy zamojskiej podstawówce. Nacieszy oko, nos i ucho [zdjęcia]
galeria

Ogród dla zmysłów przy zamojskiej podstawówce. Nacieszy oko, nos i ucho [zdjęcia]

Już jest ponad 100 sadzonek najróżniejszych roślin i kwiatów. Za jakiś czas powstaną też alejki, domki dla owadów i ptaków, a także ławki i altanka. Przy Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi rozpoczęła się budowa ogrodu sensorycznego.

Młodzież Motoru Lublin druga podczas DMPJ w Bydgoszczy. Ale jest nad czym myśleć

Młodzież Motoru Lublin druga podczas DMPJ w Bydgoszczy. Ale jest nad czym myśleć

W Lublinie młodzież Motoru zajęła drugą lokatę i powtórzyła ten wyczyn dzień później w Bydgoszczy. W czwartek na torze miejscowej Abramczyk Polonii rozegrano drugi ćwierćfinał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie B

Skazany za kradzież prądu. Teraz były radny nie chce oddać pieniędzy do urzędu

Skazany za kradzież prądu. Teraz były radny nie chce oddać pieniędzy do urzędu

Były radny powiatowy Zbigniew A., zgodnie z decyzją władz powiatu puławskiego, ma zwrócić diety, które zostały mu wypłacone po prawomocnym wyroku skazującym. Samorządowiec został o to poproszony już pod koniec lutego, ale pieniędzy do dzisiaj nie zwrócił.

3, 2, 1, 0 start! Zaczyna się 47. Zamojskie Lato Teatralne
25 czerwca 2022, 13:00

3, 2, 1, 0 start! Zaczyna się 47. Zamojskie Lato Teatralne

Na początek przedstawienie dla dzieci, a na wieczorem plenerowy, widowiskowy spektakl na Rynku Wielkim. W sobotę zaczyna się 47. Zamojskie Lato Teatralne. Potrwa do 10 lipca.

Zderzenie na wyjeździe z Lublina. Dwoje dzieci w szpitalu, długi korek samochodów

Zderzenie na wyjeździe z Lublina. Dwoje dzieci w szpitalu, długi korek samochodów

Dwoje małych dzieci pojechało do szpitala na badania po tym, jak samochód, którym jechały, zderzył się z drugim autem. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony

Kontrowersyjny napis na pomniku. Sprawca nadal poszukiwany

Kontrowersyjny napis na pomniku. Sprawca nadal poszukiwany

Ktoś w maju na pomniku Latającej Fortecy w Worońcu pod Białą Podlaską zamieścił kontrowersyjny napis. Policji nie udało się namierzyć sprawcy.

"Klęczałam, a kocie łby wbijały mi się w czaszkę". Performance białoruskich artystów
Zdjęcia
galeria

"Klęczałam, a kocie łby wbijały mi się w czaszkę". Performance białoruskich artystów

Igor przez godzinę odtwarzał pozycję człowieka w sytuacji opresji, z głową przy ziemi. Elektroniczny zegar odmierzał głośne sekundy.

Kolejka przed granicą na 35 kilometrów! Zamkną przejście dla samochodów osobowych

Kolejka przed granicą na 35 kilometrów! Zamkną przejście dla samochodów osobowych

Kolejka samochodów do przejścia granicznego w Dorohusku liczy już ponad 35 kilometrów. Korek zaczyna się od miejscowości Stołpie. Wiele wskazuje też na to, że będzie tak aż do końca czerwca. Dzisiaj Straż Graniczna poinformowała, że w poniedziałek zamknie przejście graniczne Dorohusk-Jagodzin dla samochodów osobowych

Nad zalewem w Zamościu. Palmy, parasole, parawany i piach [zdjęcia]
galeria

Nad zalewem w Zamościu. Palmy, parasole, parawany i piach [zdjęcia]

Formalnie pierwszy dzień wakacji jest w sobotę, więc dopiero od tego dnia plażowiczów nad zalewem w Zamościu strzec będą ratownicy WOPR. Ale amatorów wodnych i słonecznych kąpieli nie brakowało tutaj już w piątkowe popołudnie.

Suczka nie jadła od kilku tygodni. Jej właściciel czekał, aż zdechnie

Suczka nie jadła od kilku tygodni. Jej właściciel czekał, aż zdechnie

Widok skrajnie wychudzonej suczki zaniepokoił sąsiadów, którzy zaalarmowali puławską fundację prozwierzęcą "Przyjazna Łapa". Wolontariuszki w czwartek udały się pod wskazany adres i odebrały czworonoga właścicielowi. Mela trafiła do puławskiej lecznicy weterynaryjnej.

Zagrodzono część najpopularniejszej drogi rowerowej w Lublinie