Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 stycznia 2011 r.
7:21
Edytuj ten wpis

Pożar przedszkola w Olszowcu

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 17 A A
Pożar wybuchł w budynku użytkowanym ostatnio jako przedszkole (Jacek Świerczyński / archiwum)
Pożar wybuchł w budynku użytkowanym ostatnio jako przedszkole (Jacek Świerczyński / archiwum)

W miejscowości Olszowiec koło Bychawy strażacy gaszą pożar, który wybuchł w budynku przedszkola.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu - wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Strażacy na miejscu pojawili się ok. godz. 5.45. Ogień wybuchł w budynku dawnej szkoły, ostatnio użytkowanej jako przedszkole. Z żywiołem walczą cztery zastępy straży pożarnej. W środku najprawdopodobniej nikogo nie było.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OSP.Olszowiec ! > / 6 lutego 2011 o 13:53
0
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie.Tak się bawią władze Bychawskie.
[/quote]
Obywatelu ...
PO 1 to nie przenieśli się do Przedszkola tylko wszystko było w remizie a do przedszkola nikt nie wchodził...
Obywatelu , jak nie wiesz jak było naprawde , to nie pisz głupot i nie rozpowiadaj takich głupich informacji , bo obrażasz naszą OSP i zaproszonych gości . !
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a kol... rozwiń
Avatar
Prawa Strona Wisły / 4 lutego 2011 o 07:52
0
[quote name='lewa strona wisły' timestamp='1296763437' post='432859']
Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
[/quote]
Poproszę drugi zestaw pytań bo widzę ,że u tych"lewych"są kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu hehe po prostu "król dowcipu"tego forum.
Avatar
lewa strona wisły / 3 lutego 2011 o 21:03
0
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]


[quote name='Prawa Strona Wisły' timestamp='1296741181' post='432651']
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
[/quote]

Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]


[quote name='Prawa Strona Wisły' timestamp='1296741181' post='432651']
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
piłat / 3 lutego 2011 o 20:52
0
nawet jak się z nim spotkasz to co mu zrobisz? dziobniesz widłami!!!
Avatar
Prawa Strona Wisły / 3 lutego 2011 o 14:53
0
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
Avatar
ja / 2 lutego 2011 o 21:03
0
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
Avatar
rodzic / 2 lutego 2011 o 20:19
0
[quote name='mika' timestamp='1296638782' post='431949']
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
[/quote]
a czy ty skoro sama jesteś ze wsi pomyślałaś o naszych dzieciach? O tym jak im jest ciężko? może warunki nie były najlepsze ale dzieci miały dostęp do edukacji dla naszych wsiowych dzieci nie ma miejsca w przedszkolach miejskich czy nasze dzieci nie mają szans na równy start? Mają być gorsze bo dzieci farmerów? My farmerzy też jesteśmy ludźmi nie gorszymi od innych i nasze dzieci zasługują na równy start! Co do warunków to bez przesady niech wypowie się ten kto był po remoncie a nie wspomina czasy gdy wychodek był zamiast ubikacji w remont przedszkola włożyliśmy wiele serca i starań a pozostał nam smutek, łzy dla nas to przedszkole było jak dom
tak na marginesie powodem zamknięcia szkoły był niż demograficzny
[quote name='mika' timestamp='1296638782' post='431949']
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
[/quote]
a czy ty skoro sama jesteś ze wsi pomyślałaś o naszych dzieciach? O tym jak im jest ciężko? może warunki nie były najlepsze ale dzieci miały dostęp do edukacj... rozwiń
Avatar
marek / 2 lutego 2011 o 20:19
0
[quote name='obywatel' timestamp='1296577546' post='431642']
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.
Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo
imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.
w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie.
Tak się bawią władze Bychawskie.
[/quote]
[quote name='obywatel' timestamp='1296577546' post='431642']
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.
Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo
imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.
w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży po... rozwiń
Avatar
zainteresowana / 2 lutego 2011 o 19:58
0
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1296588918' post='431707']
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
[/quote]

to smutne, że tragedia jednych budzi sensacje u innych...nikt nie rozumie co czują ludzie którzy tracą coś na co pracowali i z czym byli związani, ten "wiejski bar" jak to uprzejmie nazywasz to było coś na co pracowali ludzie by ich dzieci\, mimo że "wiejskich AA" tez mieli start w cywilizację. łatwo wydawać jest osąd, z tym, że nie wszystkim po nim jest do śmiechu...a kluby AA to też użyteczność publiczna, więc śmiało-zapraszamy...
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1296588918' post='431707']
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
[/quote]

to smutne, że tragedia jednych budzi sensacje u innych...nikt nie rozumie co czują ludzie którzy tracą coś na co pracowali i z czym byli związani, ten "wiejski bar" jak to uprzejmie nazywasz to było co... rozwiń
Avatar
sprawiedliwy / 2 lutego 2011 o 17:53
0
obywatelu! to są ciekawe informacje pozdrawiam.
Avatar
OSP.Olszowiec ! > / 6 lutego 2011 o 13:53
0
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie.Tak się bawią władze Bychawskie.
[/quote]
Obywatelu ...
PO 1 to nie przenieśli się do Przedszkola tylko wszystko było w remizie a do przedszkola nikt nie wchodził...
Obywatelu , jak nie wiesz jak było naprawde , to nie pisz głupot i nie rozpowiadaj takich głupich informacji , bo obrażasz naszą OSP i zaproszonych gości . !
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a kol... rozwiń
Avatar
Prawa Strona Wisły / 4 lutego 2011 o 07:52
0
[quote name='lewa strona wisły' timestamp='1296763437' post='432859']
Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
[/quote]
Poproszę drugi zestaw pytań bo widzę ,że u tych"lewych"są kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu hehe po prostu "król dowcipu"tego forum.
Avatar
lewa strona wisły / 3 lutego 2011 o 21:03
0
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]


[quote name='Prawa Strona Wisły' timestamp='1296741181' post='432651']
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
[/quote]

Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]


[quote name='Prawa Strona Wisły' timestamp='1296741181' post='432651']
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
piłat / 3 lutego 2011 o 20:52
0
nawet jak się z nim spotkasz to co mu zrobisz? dziobniesz widłami!!!
Avatar
Prawa Strona Wisły / 3 lutego 2011 o 14:53
0
[quote name='ja' timestamp='1296676992' post='432360']
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
[/quote]
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!!
Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
Avatar
ja / 2 lutego 2011 o 21:03
0
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
Avatar
rodzic / 2 lutego 2011 o 20:19
0
[quote name='mika' timestamp='1296638782' post='431949']
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
[/quote]
a czy ty skoro sama jesteś ze wsi pomyślałaś o naszych dzieciach? O tym jak im jest ciężko? może warunki nie były najlepsze ale dzieci miały dostęp do edukacji dla naszych wsiowych dzieci nie ma miejsca w przedszkolach miejskich czy nasze dzieci nie mają szans na równy start? Mają być gorsze bo dzieci farmerów? My farmerzy też jesteśmy ludźmi nie gorszymi od innych i nasze dzieci zasługują na równy start! Co do warunków to bez przesady niech wypowie się ten kto był po remoncie a nie wspomina czasy gdy wychodek był zamiast ubikacji w remont przedszkola włożyliśmy wiele serca i starań a pozostał nam smutek, łzy dla nas to przedszkole było jak dom
tak na marginesie powodem zamknięcia szkoły był niż demograficzny
[quote name='mika' timestamp='1296638782' post='431949']
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
[/quote]
a czy ty skoro sama jesteś ze wsi pomyślałaś o naszych dzieciach? O tym jak im jest ciężko? może warunki nie były najlepsze ale dzieci miały dostęp do edukacj... rozwiń
Avatar
marek / 2 lutego 2011 o 20:19
0
[quote name='obywatel' timestamp='1296577546' post='431642']
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.
Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo
imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.
w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie.
Tak się bawią władze Bychawskie.
[/quote]
[quote name='obywatel' timestamp='1296577546' post='431642']
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.
Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo
imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.
w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży po... rozwiń
Avatar
zainteresowana / 2 lutego 2011 o 19:58
0
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1296588918' post='431707']
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
[/quote]

to smutne, że tragedia jednych budzi sensacje u innych...nikt nie rozumie co czują ludzie którzy tracą coś na co pracowali i z czym byli związani, ten "wiejski bar" jak to uprzejmie nazywasz to było coś na co pracowali ludzie by ich dzieci\, mimo że "wiejskich AA" tez mieli start w cywilizację. łatwo wydawać jest osąd, z tym, że nie wszystkim po nim jest do śmiechu...a kluby AA to też użyteczność publiczna, więc śmiało-zapraszamy...
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1296588918' post='431707']
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
[/quote]

to smutne, że tragedia jednych budzi sensacje u innych...nikt nie rozumie co czują ludzie którzy tracą coś na co pracowali i z czym byli związani, ten "wiejski bar" jak to uprzejmie nazywasz to było co... rozwiń
Avatar
sprawiedliwy / 2 lutego 2011 o 17:53
0
obywatelu! to są ciekawe informacje pozdrawiam.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 84 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 27 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!