Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 grudnia 2012 r.
16:33
Edytuj ten wpis

Ryki: Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 26 A A
Ryki. Wypadek na drodze krajowej nr 17
Ryki. Wypadek na drodze krajowej nr 17

Przed Rykami jadąc od strony Warszawy stoi się w ogromnym korku. Był wypadek. Są ogromne utrudnienia - napisała do nas Internautka Kasia.

Policja i straż pożarna potwierdzają: zginęły dwie osoby. Mężczyzna w wieku 45 lat i 46-letnia kobieta. Oboje to mieszkańcy gminy Ryki.

Według ustaleń policjantów rover jadący w stronę Warszawy chciał zawrócić. Wtedy uderzyła w niego ciężarowa scania na ukraińskich numerach.

W miejscu wypadku droga krajowa nr 17 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca bombowca / 24 grudnia 2012 r. o 09:18
0
[quote name='Powisle112' timestamp='1356294963' post='713011']
Gdzie był fotoradar? Spłonął jakiś miesiąc temu. Został podpalony przez nieustalonego sprawcę.
[/quote]Jak jest czegoś za dużo,to i świnia nie chce !!!!!!
Avatar
Powisle112 / 23 grudnia 2012 r. o 21:36
0
Gdzie był fotoradar? Spłonął jakiś miesiąc temu. Został podpalony przez nieustalonego sprawcę.
Avatar
Hal / 20 grudnia 2012 r. o 23:13
0
[quote name='mar' timestamp='1355960942' post='711807']
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
[/quote]

[quote name='mar' timestamp='1355960942' post='711807']
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
[/quote]

Tylko dwa? No to rudy oszust od Irlandii Donald Tu154sk ustawi tam niedługo następne dwa. Zamiast wybudować normalną drogę. By żyło się lepiej. Naszym.
Avatar
olaboga / 20 grudnia 2012 r. o 17:24
0
[quote name='Jarek' timestamp='1355944919' post='711664']
Rodziny lub znajomych uczestników wypadku proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
[/quote]

[quote name='Jarek' timestamp='1355944919' post='711664']
Rodziny lub znajomych uczestników wypadku proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
[/quote] PILNA POTRZEBA PIENIĘDZY?
Avatar
ewelka / 20 grudnia 2012 r. o 13:35
0
jedna uwaga... oni jechali tym samym pasem ruchu;] czyli w tą samą stronę. ten z tylu nie wyhamował. wystarczy luknąć na zdjęcie.. widac ze od strony kierowcy jest wgniecenia. zdjecie jest prawdziwe bylam niestety tam;]
Avatar
ewel / 20 grudnia 2012 r. o 13:27
0
[quote name='czesio8' timestamp='1355936482' post='711593']
Jeżeli skręcali w lewo to zgodnie z przepisami ruchu drogowego powinni ustapić pierwszeństwa przejazdu pojazdowi jadącemu na wprost.
[/quote] tylko ze ciezarówka była za nim... nie na przeciwko
Avatar
mar / 20 grudnia 2012 r. o 00:49
0
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
Avatar
vvv / 19 grudnia 2012 r. o 23:27
0
Samochód osobowy został uderzony przez pojazd jadący za nim w tym samym kierunku. Został uderzony w lewy bok.
Avatar
ja / 19 grudnia 2012 r. o 22:37
0
mi też się wydaje że coś tu nie gra... ale tak czy inaczej uderzenie było mocne... współczuje .. może i ten rover wymusił albo coś
Avatar
x / 19 grudnia 2012 r. o 21:53
0
[quote name='ziom' timestamp='1355947504' post='711693']
trochę dziwne, jadąc w strone Warszawy i chcąc zawrócić uderzęnie powinno być po stronie pasażera a nie kierowcy
[/quote]

Raczej sie mylisz. Rover zawracał, skręcał w lewo wiec uderzony został od strony kierowcy.
Avatar
kierowca bombowca / 24 grudnia 2012 r. o 09:18
0
[quote name='Powisle112' timestamp='1356294963' post='713011']
Gdzie był fotoradar? Spłonął jakiś miesiąc temu. Został podpalony przez nieustalonego sprawcę.
[/quote]Jak jest czegoś za dużo,to i świnia nie chce !!!!!!
Avatar
Powisle112 / 23 grudnia 2012 r. o 21:36
0
Gdzie był fotoradar? Spłonął jakiś miesiąc temu. Został podpalony przez nieustalonego sprawcę.
Avatar
Hal / 20 grudnia 2012 r. o 23:13
0
[quote name='mar' timestamp='1355960942' post='711807']
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
[/quote]

[quote name='mar' timestamp='1355960942' post='711807']
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
[/quote]

Tylko dwa? No to rudy oszust od Irlandii Donald Tu154sk ustawi tam niedługo następne dwa. Zamiast wybudować normalną drogę. By żyło się lepiej. Naszym.
Avatar
olaboga / 20 grudnia 2012 r. o 17:24
0
[quote name='Jarek' timestamp='1355944919' post='711664']
Rodziny lub znajomych uczestników wypadku proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
[/quote]

[quote name='Jarek' timestamp='1355944919' post='711664']
Rodziny lub znajomych uczestników wypadku proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
[/quote] PILNA POTRZEBA PIENIĘDZY?
Avatar
ewelka / 20 grudnia 2012 r. o 13:35
0
jedna uwaga... oni jechali tym samym pasem ruchu;] czyli w tą samą stronę. ten z tylu nie wyhamował. wystarczy luknąć na zdjęcie.. widac ze od strony kierowcy jest wgniecenia. zdjecie jest prawdziwe bylam niestety tam;]
Avatar
ewel / 20 grudnia 2012 r. o 13:27
0
[quote name='czesio8' timestamp='1355936482' post='711593']
Jeżeli skręcali w lewo to zgodnie z przepisami ruchu drogowego powinni ustapić pierwszeństwa przejazdu pojazdowi jadącemu na wprost.
[/quote] tylko ze ciezarówka była za nim... nie na przeciwko
Avatar
mar / 20 grudnia 2012 r. o 00:49
0
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
Avatar
vvv / 19 grudnia 2012 r. o 23:27
0
Samochód osobowy został uderzony przez pojazd jadący za nim w tym samym kierunku. Został uderzony w lewy bok.
Avatar
ja / 19 grudnia 2012 r. o 22:37
0
mi też się wydaje że coś tu nie gra... ale tak czy inaczej uderzenie było mocne... współczuje .. może i ten rover wymusił albo coś
Avatar
x / 19 grudnia 2012 r. o 21:53
0
[quote name='ziom' timestamp='1355947504' post='711693']
trochę dziwne, jadąc w strone Warszawy i chcąc zawrócić uderzęnie powinno być po stronie pasażera a nie kierowcy
[/quote]

Raczej sie mylisz. Rover zawracał, skręcał w lewo wiec uderzony został od strony kierowcy.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

Motor Lublin – Legia Warszawa 1:2. Rekord frekwencji na Arenie i minimalna porażka
zdjęcia
galeria

Motor Lublin – Legia Warszawa 1:2. Rekord frekwencji na Arenie i minimalna porażka

Piłkarze Motoru napsuli mistrzom Polski sporo krwi, ale z awansu do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski w środę cieszyła się Legia Warszawa. Drużyna Marka Saganowskiego prowadziła 1:0 jednak rywale po przerwie odwrócili losy spotkania i wygrali 2:1. Zawody z wysokości trybun obserwowało 14914 kibiców, co jest nowym rekordem frekwencji.

Rekord frekwencji na Arenie Lublin. Motor zagrał z Legią przy niemal pełnych trybunach
galeria

Rekord frekwencji na Arenie Lublin. Motor zagrał z Legią przy niemal pełnych trybunach

W środowy wieczór odbyło się wielkie święto piłki nożnej. Na Arenie Lublin w ramach Fortuna Pucharu Polski na szczeblu 1/8 finału Motor Lublin podejmował Legię Warszawa

Chełm. Nie chcą oddać ziemi miastu, ale co na to miastowi?
galeria

Chełm. Nie chcą oddać ziemi miastu, ale co na to miastowi?

Do wtorku chełmianie mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych w sprawie zmiany granic administracyjnych miasta. Takie konsultacje zakończyły się już w gminie Chełm.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!