Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 marca 2009 r.
19:26
Edytuj ten wpis

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Autor: Zdjęcie autora PAWEŁ PUZIO
0 586 A A

"Egzekucja nastąpi w piątek o godzinie 16.30 w kościele w Milejowie”. Taki szokujący SMS dostali wierni. O wskazanej porze ludzie stawili się tłumnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Autorem SMS-a jest wikary Wojciech Komosa. W milejowskiej parafii pracuje od dwóch lat. Na pomysł rozesłania tej wiadomości wpadł wraz z grupą młodych ludzi z miejscowego koła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

- Chcieliśmy w niekonwencjonalny sposób trafić do sumienia ludzi i zwrócić uwagę na problem zabijania nienarodzonych dzieci. To było preludium przed 25 marca, kiedy ruszy coroczne Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego - mówi ksiądz Wojciech Komosa z Milejowa.

Efekt? Na piątkowej drodze krzyżowej trudno było wcisnąć przysłowiową szpilkę. - SMS wysyłałem osobiście, robili to także członkowie naszego koła z prośbą o przesłanie dalej. I z zastrzeżeniem, że wiadomość może trafić tylko do dojrzałych osób, tak by nie wywołać szoku czy niepotrzebnego stresu.

Przed rozpoczęciem drogi krzyżowej wyjaśniłem, o co nam chodziło. A tych, którzy poczuli się dotknięci, przeprosiłem. Nikogo nie chcieliśmy urazić, a jedynie w mocny sposób, zwrócić uwagę na ważny problem - opowiada ksiądz Komosa.

Tymczasem w Milejowie zdania na temat akcji wikarego są podzielone. - To bardzo fajna inicjatywa. W końcu ksiądz prostym językiem i popularną drogą trafił do wiernych. Kto teraz czyta ogłoszenia parafialne? - mówi mieszkaniec Milejowa. - Moim zdaniem to lekka przesada. Treść była zbyt szokująca. Mam wątpliwości, czy ten SMS będzie dobrze zrozumiany przez milejowską młodzież. Ksiądz przekroczył granice - mówi inny wierny.

Pomysł duchownego z Milejowa przypadł do gustu księdzu Mieczysławowi Puzewiczowi, rzecznikowi prasowemu arcybiskupa Józefa Życińskiego.

- Wikary nie przekroczył dobrego smaku, ani też nie mógł spowodować szoku o odbiorców. W mediach czy w Internecie codziennie są dostępne o wiele bardziej drastyczne treści. Wikaremu można tylko pogratulować pomysłu i kreatywności - mówi ks. Puzewicz,.





Komentarze 586

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rafa / 29 września 2010 o 12:05
0
[quote name='Kasia' date='01 kwiecień 2009 - 23:02 ' timestamp='1238619741' post='112262']
To straszne że ten Ks musi do tych ciemnych ludzi wychodzić bo ja bym takim nawet słowa nie powiedziała szkoda moich strun głosowych bo ciemna masa zostanie ciemną masa Dla mnie jestescie zerem jednym wielkim zerem i nie musze tego pisac moge wam to powiedzieć w oczy (napisałam wam z małej litery poniewaz na duża nie zasługujecie).Nie jestem KSM-owiczką ,jestem z daleka tak przypadkiem trafiłam na ten tekst i sie usmiałam ale nie z Ks ale z tych ludzi anty haha pracuje ze zwiezrętami i czasme mysle ze są bardziej ludzkie od ludzi wieć świniami was nie nazwe bo to uwłacza świnkom >KS Wojciechu mam tylko nadzie ze Ks tych durnot cie czyta bo szkoda nerwów co do Ojca który sie tak martwi o swoją córcie "Panie kochany zamknij dziecko w klatce w domu ,boe nie takie rzeczy jej oczyny widziały" Pozdrawiam Księdza życze dalszej owocnej pracy Gotów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Dobra, dobra, wielka pani sie znalazla, a moze ty po prostu lubisz wchodzic takim pod sutanne?
Zdecydowanie tak!
Pozdrawiam cie dojarko...
[quote name='Kasia' date='01 kwiecień 2009 - 23:02 ' timestamp='1238619741' post='112262']
To straszne że ten Ks musi do tych ciemnych ludzi wychodzić bo ja bym takim nawet słowa nie powiedziała szkoda moich strun głosowych bo ciemna masa zostanie ciemną masa Dla mnie jestescie zerem jednym wielkim zerem i nie musze tego pisac moge wam to powiedzieć w oczy (napisałam wam z małej litery poniewaz na duża nie zasługujecie).Nie jestem KSM-owiczką ,jestem z daleka tak przypadkiem trafiłam na ten tekst ... rozwiń
Avatar
Rafa / 29 września 2010 o 11:56
0
Jeb*c kler i instytucje jaka jest sam w sobie kosciol.
Bog nie ma nic wspolnego z kosciolem, poza tym, ze wykorzystuje sie jego madrosci, do "zarabiana" pieniedzy na wiernych.
Avatar
Egon / 19 sierpnia 2010 o 12:41
0
Sam to sobie napisał ks. Wojtas;p
Avatar
Armagedon / 14 sierpnia 2010 o 15:57
0
Chwała Bogu, że Komosa od nas odszedl:) znowu można spokojnie chodzić do kościoła:)
Avatar
niewierny tomasz / 1 lipca 2010 o 01:18
0
Nie znałem ks.Wojtka zbyt dobrze nie interesowałm się jakoś szczegółnie tą osobą,owszem słyszałem o nim co nieco, głównie sama krytyka kilka razy usłyszałem w kościele coś w rodzaju " kobiety stukające obcasami ,przeszkadzają we mszy", czy" do kościoła nie przychodzi się w tym co do pracy" myślałem dziwak który nie rozumie ,że nie każdego stać... ,materialista ,przecież liczy się wiara .Zmieniłem jednak zdanie gdy moje dziecko przygotowywało się do komuni , a właściwie rzygotowywał je ks. Wojciech.I tu pełny szacunek dla tego księdza,zawsze przygotowany ,cierpliwy zawsze potrafił jasno wytłumaczyć dzieciom problemy wiary, nawet gdy dzieci dokuczały umiejętnie umiał je doprowadzić do porządku.Zajęci przygotowaniami do przyjęcia komunijnego i innymi sprawami jak to zwykle bywa ciężko byłoby nam duchowo przygotować się tej uroczystości, dzięki księdzu, który i nam rodzicim poświęcał wiele czasu (mieliśmy przychodzić z dziećmi na spotkania przedkomunijne choć oczywiście nie było takiego przymusu) ta uroczystość była dla mnie tak bardzo ważna szczególna i piękna ,cała reszta zeszła na plan drugi.Nie znaczy to że wcześniej byłem nieświadomy wagi chwili .ale tacy już jesteśmy chcemy żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Za to jestem mu wdzięczny.a pozatym widząc jak moje dziecko ze łzami w oczach przyjęło wiadomość o przeniesieniu księdza zrozumiałem ,że nie miałem racji ja i wielu innych.To prawda że ks. Wojtek to nie Flaki z olejem ,potrafi odważnie pwiedzieć to co myśli a od nas już zależy czy przyznamy mu rację .Chętnie słucham jego kazań ,nie są nudne ,mówi kąkretnie.
Nie znałem ks.Wojtka zbyt dobrze nie interesowałm się jakoś szczegółnie tą osobą,owszem słyszałem o nim co nieco, głównie sama krytyka kilka razy usłyszałem w kościele coś w rodzaju " kobiety stukające obcasami ,przeszkadzają we mszy", czy" do kościoła nie przychodzi się w tym co do pracy" myślałem dziwak który nie rozumie ,że nie każdego stać... ,materialista ,przecież liczy się wiara .Zmieniłem jednak zdanie gdy moje dziecko przygotowywało się do komuni , a właściwie rzygotowywał je ks. Wojciech.I tu pełny szacunek dla ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 czerwca 2010 o 21:50
0
Powrotów nie ma.
Avatar
~ania~ / 23 czerwca 2010 o 19:22
0
Nieprawda!!!Chcemy go z powrotem!!!
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2009 o 20:45
0
hihiha napisał:
Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola.

KAROLKU SKĄD W TOBIE TYLE MIŁOŚCI .
Avatar
hihiha / 11 sierpnia 2009 o 12:16
0
alergik napisał:
Z gminy Milejów wyjeżdża grupa osób z problemami ,z rodzin patologicznych itp. do Mecziugorie (czy tak się pisze?) ,wśród pielgrzymów jest ks.Komosa .Wyjazd finansuje gmina (wszyscy podatnicy) .Składka mieszkańców na ''uzdrowienie'' chorego wikarego i wybrańców , a co z resztą potrzebujących - otrzymają sms z pozdrowieniami od cwanego ks. i ksm.a

Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola.

Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola. rozwiń
Avatar
pesel / 9 sierpnia 2009 o 17:06
0
katarynka mała napisał:
W niedzielę kampania wyborcza odbyła się w milejowskim kościele o 12 na sumie ,proboszcz nawet przełożył chrzest dziecka na '' potem'',co tam dziecie małe , wójt i ''piast'' króluje . Wiadomo teraz kogo ks.proboszcz popiera i z kim trzyma ( postkomuna Podkańskiego ) ,w każdym okresie byli ks. '' patrioci '' mili , uprzejmi , układni , sprzyjający władzy.Parafianie dostali wskazówkę na kogo głosować . Wpisuje się to wydarzenie w dalszy zamęt i podziały parafian . cdn.

U nas na parafii Łańcuchowskiej ks. chodzi też na ''łańcuchu '' wójta kity podkańskiego , cwaniaków we dworze! Łańcuchów siedzibą piasta jest.

U nas na parafii Łańcuchowskiej ks. chodzi też na ''łańcuchu '' wójta kity podkańskiego , cwaniaków we dworze! Łańcuchów siedzibą piasta jest. rozwiń
Avatar
Rafa / 29 września 2010 o 12:05
0
[quote name='Kasia' date='01 kwiecień 2009 - 23:02 ' timestamp='1238619741' post='112262']
To straszne że ten Ks musi do tych ciemnych ludzi wychodzić bo ja bym takim nawet słowa nie powiedziała szkoda moich strun głosowych bo ciemna masa zostanie ciemną masa Dla mnie jestescie zerem jednym wielkim zerem i nie musze tego pisac moge wam to powiedzieć w oczy (napisałam wam z małej litery poniewaz na duża nie zasługujecie).Nie jestem KSM-owiczką ,jestem z daleka tak przypadkiem trafiłam na ten tekst i sie usmiałam ale nie z Ks ale z tych ludzi anty haha pracuje ze zwiezrętami i czasme mysle ze są bardziej ludzkie od ludzi wieć świniami was nie nazwe bo to uwłacza świnkom >KS Wojciechu mam tylko nadzie ze Ks tych durnot cie czyta bo szkoda nerwów co do Ojca który sie tak martwi o swoją córcie "Panie kochany zamknij dziecko w klatce w domu ,boe nie takie rzeczy jej oczyny widziały" Pozdrawiam Księdza życze dalszej owocnej pracy Gotów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Dobra, dobra, wielka pani sie znalazla, a moze ty po prostu lubisz wchodzic takim pod sutanne?
Zdecydowanie tak!
Pozdrawiam cie dojarko...
[quote name='Kasia' date='01 kwiecień 2009 - 23:02 ' timestamp='1238619741' post='112262']
To straszne że ten Ks musi do tych ciemnych ludzi wychodzić bo ja bym takim nawet słowa nie powiedziała szkoda moich strun głosowych bo ciemna masa zostanie ciemną masa Dla mnie jestescie zerem jednym wielkim zerem i nie musze tego pisac moge wam to powiedzieć w oczy (napisałam wam z małej litery poniewaz na duża nie zasługujecie).Nie jestem KSM-owiczką ,jestem z daleka tak przypadkiem trafiłam na ten tekst ... rozwiń
Avatar
Rafa / 29 września 2010 o 11:56
0
Jeb*c kler i instytucje jaka jest sam w sobie kosciol.
Bog nie ma nic wspolnego z kosciolem, poza tym, ze wykorzystuje sie jego madrosci, do "zarabiana" pieniedzy na wiernych.
Avatar
Egon / 19 sierpnia 2010 o 12:41
0
Sam to sobie napisał ks. Wojtas;p
Avatar
Armagedon / 14 sierpnia 2010 o 15:57
0
Chwała Bogu, że Komosa od nas odszedl:) znowu można spokojnie chodzić do kościoła:)
Avatar
niewierny tomasz / 1 lipca 2010 o 01:18
0
Nie znałem ks.Wojtka zbyt dobrze nie interesowałm się jakoś szczegółnie tą osobą,owszem słyszałem o nim co nieco, głównie sama krytyka kilka razy usłyszałem w kościele coś w rodzaju " kobiety stukające obcasami ,przeszkadzają we mszy", czy" do kościoła nie przychodzi się w tym co do pracy" myślałem dziwak który nie rozumie ,że nie każdego stać... ,materialista ,przecież liczy się wiara .Zmieniłem jednak zdanie gdy moje dziecko przygotowywało się do komuni , a właściwie rzygotowywał je ks. Wojciech.I tu pełny szacunek dla tego księdza,zawsze przygotowany ,cierpliwy zawsze potrafił jasno wytłumaczyć dzieciom problemy wiary, nawet gdy dzieci dokuczały umiejętnie umiał je doprowadzić do porządku.Zajęci przygotowaniami do przyjęcia komunijnego i innymi sprawami jak to zwykle bywa ciężko byłoby nam duchowo przygotować się tej uroczystości, dzięki księdzu, który i nam rodzicim poświęcał wiele czasu (mieliśmy przychodzić z dziećmi na spotkania przedkomunijne choć oczywiście nie było takiego przymusu) ta uroczystość była dla mnie tak bardzo ważna szczególna i piękna ,cała reszta zeszła na plan drugi.Nie znaczy to że wcześniej byłem nieświadomy wagi chwili .ale tacy już jesteśmy chcemy żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Za to jestem mu wdzięczny.a pozatym widząc jak moje dziecko ze łzami w oczach przyjęło wiadomość o przeniesieniu księdza zrozumiałem ,że nie miałem racji ja i wielu innych.To prawda że ks. Wojtek to nie Flaki z olejem ,potrafi odważnie pwiedzieć to co myśli a od nas już zależy czy przyznamy mu rację .Chętnie słucham jego kazań ,nie są nudne ,mówi kąkretnie.
Nie znałem ks.Wojtka zbyt dobrze nie interesowałm się jakoś szczegółnie tą osobą,owszem słyszałem o nim co nieco, głównie sama krytyka kilka razy usłyszałem w kościele coś w rodzaju " kobiety stukające obcasami ,przeszkadzają we mszy", czy" do kościoła nie przychodzi się w tym co do pracy" myślałem dziwak który nie rozumie ,że nie każdego stać... ,materialista ,przecież liczy się wiara .Zmieniłem jednak zdanie gdy moje dziecko przygotowywało się do komuni , a właściwie rzygotowywał je ks. Wojciech.I tu pełny szacunek dla ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 czerwca 2010 o 21:50
0
Powrotów nie ma.
Avatar
~ania~ / 23 czerwca 2010 o 19:22
0
Nieprawda!!!Chcemy go z powrotem!!!
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2009 o 20:45
0
hihiha napisał:
Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola.

KAROLKU SKĄD W TOBIE TYLE MIŁOŚCI .
Avatar
hihiha / 11 sierpnia 2009 o 12:16
0
alergik napisał:
Z gminy Milejów wyjeżdża grupa osób z problemami ,z rodzin patologicznych itp. do Mecziugorie (czy tak się pisze?) ,wśród pielgrzymów jest ks.Komosa .Wyjazd finansuje gmina (wszyscy podatnicy) .Składka mieszkańców na ''uzdrowienie'' chorego wikarego i wybrańców , a co z resztą potrzebujących - otrzymają sms z pozdrowieniami od cwanego ks. i ksm.a

Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola.

Komosa zrobił sobie za gminną kasę pielgrzymkę ,kto z tych co pojechali ma problemy i jest biedny, potrzebuje pomocy .może Gański ,Pietrzak KSM bidule które tak uwielbiają tego zakłamanego dzianego swojego idola. rozwiń
Avatar
pesel / 9 sierpnia 2009 o 17:06
0
katarynka mała napisał:
W niedzielę kampania wyborcza odbyła się w milejowskim kościele o 12 na sumie ,proboszcz nawet przełożył chrzest dziecka na '' potem'',co tam dziecie małe , wójt i ''piast'' króluje . Wiadomo teraz kogo ks.proboszcz popiera i z kim trzyma ( postkomuna Podkańskiego ) ,w każdym okresie byli ks. '' patrioci '' mili , uprzejmi , układni , sprzyjający władzy.Parafianie dostali wskazówkę na kogo głosować . Wpisuje się to wydarzenie w dalszy zamęt i podziały parafian . cdn.

U nas na parafii Łańcuchowskiej ks. chodzi też na ''łańcuchu '' wójta kity podkańskiego , cwaniaków we dworze! Łańcuchów siedzibą piasta jest.

U nas na parafii Łańcuchowskiej ks. chodzi też na ''łańcuchu '' wójta kity podkańskiego , cwaniaków we dworze! Łańcuchów siedzibą piasta jest. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 586

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zespoły z lubelskiej klasy okręgowej szlifują formę przed kolejnym sezonem

Zespoły z lubelskiej klasy okręgowej szlifują formę przed kolejnym sezonem 0 0

Większość ekip prowadzi wytężone przygotowania do nadchodzącego sezonu. Miłą odmianą dla zawodników są mecze sparingowe

Tragedia na kolonii w Zakopanem. Nie żyje 12-latka z Lublina, ciało znalazły rano jej koleżanki

Tragedia na kolonii w Zakopanem. Nie żyje 12-latka z Lublina, ciało znalazły rano jej koleżanki 42 2

Nie żyje 12-latka z Lublina, która wypoczywała na kolonii w Zakopanem. Ciało dziewczynki odnalazły dziś rano jej koleżanki. Szczegółowe okoliczności śmierci nastolatki wyjaśniają policjanci i prokurator.

Lublin: Parafia usuwa drzewa na cmentarzu. Chce zbudować mur
Alarm 24
galeria

Lublin: Parafia usuwa drzewa na cmentarzu. Chce zbudować mur 4 10

O wycince na cmentarzu Parafii Starokatolickiej Mariawitów zaalarmowali nas czytelnicy. Parafia usuwa drzewa, by postawić ogrodzenie. – Gniazd ptaków tam nie było – zapewnia.

Wypadek koło Nielisza. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo
galeria

Wypadek koło Nielisza. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo 0 0

47-letni kierowca citroena z poważnymi obrażeniami został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala, po tym jak jego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Orzeł Czemierniki wraca do bialskiej okręgówki

Orzeł Czemierniki wraca do bialskiej okręgówki 0 0

Po dwóch latach gry w klasie A podopieczni trenera Konrada Łabęckiego ponownie cieszyli się z powrotu do klasy okręgowej

Wypadek pod Białą Podlaską. Wymusił pierwszeństwo, zderzył się z motocyklistą
galeria

Wypadek pod Białą Podlaską. Wymusił pierwszeństwo, zderzył się z motocyklistą 0 2

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Styrzyniec na drodze krajowej nr 2.

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer w szpitalu

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer w szpitalu 0 0

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym w miejscowości Ujście (gm. Janów Lubelski).

MKS Perła Lublin rozpoczyna dziś przygotowania do kolejnego sezonu

MKS Perła Lublin rozpoczyna dziś przygotowania do kolejnego sezonu 0 0

Kibice zobaczą lekko zmieniony zespół

Opona wystrzeliła w ciężarówce. Z naczepy wysypały się butelki z wodą mineralną

Opona wystrzeliła w ciężarówce. Z naczepy wysypały się butelki z wodą mineralną 0 3

Wystrzał przedniej opony w ciągniku siodłowym był przyczyną bardzo poważnego zdarzenia na drodze wojewódzkiej 747 w miejscowości Elżbieta.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2019. Co trzeba zobaczyć? [program]
27 lipca 2019, 11:00

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2019. Co trzeba zobaczyć? [program] 0 0

Bez dużych koncertów, ale z bogatym programem filmowym. W sobotę w Kazimierzu Dolnym zaczyna się 13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Bilety można już kupować przez internet.

Lubelskie: Paradoks. Inni nie mogą się tu budować, a on jeden dostał pozwolenie

Lubelskie: Paradoks. Inni nie mogą się tu budować, a on jeden dostał pozwolenie 9 21

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na tym terenie budować nie można. Wstrzymania prac budowlanych chce też Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska. – To obszar Natura 2000 – argumentuje. Tymczasem budowa domu na prywatnej działce jest legalna. Uchylić pozwolenie puławskiego starostwa może jedynie wojewoda.

Zamość na okrągło 2019. Wyścigi kosiarek i Popek Monster [zdjęcia]
galeria

Zamość na okrągło 2019. Wyścigi kosiarek i Popek Monster [zdjęcia] 1 4

Zamość na okrągło to impreza, która w weekend odbyła się w Zamościu.

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zderzyły się dwa samochody

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zderzyły się dwa samochody 0 1

Do wypadku doszło na obwodnicy Lubartowa, w rejonie skrzyżowania z ulicą Nowodworską.

Kilka godzin policyjnych kontroli w Lublinie i aż 120 mandatów

Kilka godzin policyjnych kontroli w Lublinie i aż 120 mandatów 10 11

Policjanci ujawnili ponad 170 wykroczeń w ruchu drogowym, z czego ponad 100 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Wyprzedaż garażowa w Lublinie. Co można było kupić? [zdjęcia]
galeria

Wyprzedaż garażowa w Lublinie. Co można było kupić? [zdjęcia] 1 3

Każdy chętny mógł wymienić zbędne rzeczy na inne przedmioty lub je po prostu sprzedać. Wyprzedaż garażowa w niedzielę po raz kolejny odbyła się na parkingu Targu Pod Zamkiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!