Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 grudnia 2010 r.
16:36
Edytuj ten wpis

W Zamościu 5,23 zł za litr benzyny. Paliwa ostro w górę

0 16 A A

Na stacji Statoil przy ul. Peowiaków w Zamościu litr benzyny Pb 98 kosztował dziś aż 5,23 zł. Ceny na innych stacjach w regionie niebezpiecznie zbliżają się do granicy 5 zł.




AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wielu miejscach w kraju cena benzyny Pb 98 przekroczyła już 5 zł za litr. Na większości stacji benzynowych na Lubelszczyźnie brakuje do tej granicy zaledwie kilku groszy.

Są jednak miejsca, gdzie kierowcy musieli wczoraj słono zapłacić. Na stacji Statoil przy ul. Peowiaków w Zamościu litr benzyny Pb 98 kosztował aż 5,23 zł, a za Pb 95 – 4,93 zł.

W Lublinie było taniej. Na stacji PKN Orlen przy Drodze Męczenników Majdanka za litr benzyny 95 trzeba było zapłacić 4,83 zł, a za 98 – 4,93 zł. Taki sam był koszt benzyny 98 na stacji Nestea24 przy ul. Siennej. Benzyna 95 była tam tylko o 2 grosze tańsza.

Podobnie kształtowały się ceny w Chełmie i Białej Podlaskiej. Za litr benzyny Pb 95 na stacji Elmat przy ul. Włodawskiej w Chełmie kierowcy płacili dziś 4,79 zł, a za Pb 98 – 4,95 zł. Na stacji Shell przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej za litr Pb 95 trzeba było zapłacić 4,92 zł.

– Podwyżka objęła cały segment paliwowy, dotyczy bowiem nie tylko benzyn, ale również oleju napędowego i autogazu – mówi Szymon Araszkiewicz, główny analityk portalu e-petrol.

– Dla wszystkich gatunków była równie zauważalna. Obecnie za benzynę 95 płacimy w Polsce przeciętnie 4,84 zł/l, dla porównania latem było to nieco ponad 4,70 zł/l, a wczesną jesienią nieco ponad 4,50 zł/l. Dla oleju napędowego przeciętna cena to teraz w Polsce 4,66 zł/l, latem było ok. 4,40 zł/l, a jesienią tuż ponad 4,30 zł/l – wylicza analityk i dodaje: – Obecnie ceny ustabilizowały się i taki stan powinien utrzymać się w najbliższych tygodniach.

Pracownicy stacji benzynowych na to jednak nie liczą. – Sądząc po tym, co się ostatnio dzieje, nie sądzę, żeby nagle ceny stanęły w miejscu. Przed końcem roku na pewno będzie jeszcze skok w górę – uważa pracownik stacji PKN Orlen przy Drodze Męczenników Majdanka.

Zdaniem ekspertów ostatni wzrost cen w Polsce, to efekt niekorzystnego układu na światowych rynkach ropy i paliw oraz walutowym.

– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz.

– Na świecie handluje się w dolarach, trzeba zatem uwzględnić kurs złotego do amerykańskiego pieniądza. Złotówka nie umacnia się, dlatego ceny w Polsce, złotówkowe, też musiały pójść w górę – podsumowuje analityk.

Niewielkich podwyżek można spodziewać się na początku przyszłego roku. Na ceny paliw wpłynie zmiana stawki podatku VAT z 22 na 23 proc.

– Nie będzie to jednak tak dotkliwy wzrost, jak ostatnio. Kierowcy nie muszą się obawiać kolejnych 20 groszy w górę. Ceny będą się utrzymywać na stałym, wysokim poziomie – dodaje Szymon Araszkiewicz.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wyborca / 1 stycznia 2011 o 08:49
0
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. Dolary po 2 zł z groszami.
A benzyna kosztowała ZNACZNIE MNIEJ NIŻ OBECNIE w TUKKOLANDII.
Avatar
bolek / 29 grudnia 2010 o 10:25
0
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TAK PAJACE GLOSOWALI ZE C.B.A.ODESZLO RAZEM Z PISEM.TERAZ TO JEST PO-pierdulka a nie CBA.
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TA... rozwiń
Avatar
ET 95/98 / 29 grudnia 2010 o 01:16
0
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym razem zanim coś napiszesz - POMYŚL !
Bo pierniczysz jak po dopalaczach ...
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym raze... rozwiń
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:09
0
[quote name='jon' timestamp='1293564981' post='412743']
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
[/quote]

Gdyby tam - w stanach - tak cudowali z cenami paliwa to gwardia narodowa miałaby co robić i nie wiem czy dałaby sobie radę z protestującym narodem !
No ale oni trzymają łapę na arabskiej ropie a my robimy tam za ich posługaczy i nie mamy z tego nic ...
Avatar
obywatel / 29 grudnia 2010 o 01:03
0
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje.
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:00
0
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:16
0
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:08
0
Odczuwamy skutki katastrofy smoleńskiej.
I uścisku Tuska z Putinem z którego trudno będzie sie uwolnić.
Wiem nazwiecie mnie moherem i już.
Lecz aby zjawisko zrozumieć trzeba umieć pojmować złożone konstrukcje myślowe.
A u niektórych wyborców tylko reakcja na ból.
Ale gdzie jest źródło bólu a to już za dużo trzeba myśleć. A to nie myślcie tylko płaćcie.
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. A kto pamięta ile benzyna kosztowała.
Ale my nazwaliśmy ich oszołomami.
Avatar
robbert / 28 grudnia 2010 o 22:46
0
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 90 USD za baryłkę ropy w końcówce istopada powinno mieć wpływ na cenę paliw na stacjach w miesiącach późnowiosennych lub wczesnoletnich przyszłego roku! A to co się obecnie dzieje, czyli reakcja polskich firm paliwowych, to nic innego jak drenaż kieszeni kierowców i nabijanie sobie kasy! No ale z drugiej strony ktoś mądry wymyslił powiedzenie, że w biznesie nie ma sentymentów!
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 9... rozwiń
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2010 o 22:00
0
http://www.cenapaliw.pl/
http://www.stacjebenzynowe.pl/
i już!
Avatar
wyborca / 1 stycznia 2011 o 08:49
0
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. Dolary po 2 zł z groszami.
A benzyna kosztowała ZNACZNIE MNIEJ NIŻ OBECNIE w TUKKOLANDII.
Avatar
bolek / 29 grudnia 2010 o 10:25
0
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TAK PAJACE GLOSOWALI ZE C.B.A.ODESZLO RAZEM Z PISEM.TERAZ TO JEST PO-pierdulka a nie CBA.
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TA... rozwiń
Avatar
ET 95/98 / 29 grudnia 2010 o 01:16
0
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym razem zanim coś napiszesz - POMYŚL !
Bo pierniczysz jak po dopalaczach ...
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym raze... rozwiń
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:09
0
[quote name='jon' timestamp='1293564981' post='412743']
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
[/quote]

Gdyby tam - w stanach - tak cudowali z cenami paliwa to gwardia narodowa miałaby co robić i nie wiem czy dałaby sobie radę z protestującym narodem !
No ale oni trzymają łapę na arabskiej ropie a my robimy tam za ich posługaczy i nie mamy z tego nic ...
Avatar
obywatel / 29 grudnia 2010 o 01:03
0
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje.
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:00
0
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:16
0
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:08
0
Odczuwamy skutki katastrofy smoleńskiej.
I uścisku Tuska z Putinem z którego trudno będzie sie uwolnić.
Wiem nazwiecie mnie moherem i już.
Lecz aby zjawisko zrozumieć trzeba umieć pojmować złożone konstrukcje myślowe.
A u niektórych wyborców tylko reakcja na ból.
Ale gdzie jest źródło bólu a to już za dużo trzeba myśleć. A to nie myślcie tylko płaćcie.
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. A kto pamięta ile benzyna kosztowała.
Ale my nazwaliśmy ich oszołomami.
Avatar
robbert / 28 grudnia 2010 o 22:46
0
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 90 USD za baryłkę ropy w końcówce istopada powinno mieć wpływ na cenę paliw na stacjach w miesiącach późnowiosennych lub wczesnoletnich przyszłego roku! A to co się obecnie dzieje, czyli reakcja polskich firm paliwowych, to nic innego jak drenaż kieszeni kierowców i nabijanie sobie kasy! No ale z drugiej strony ktoś mądry wymyslił powiedzenie, że w biznesie nie ma sentymentów!
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 9... rozwiń
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2010 o 22:00
0
http://www.cenapaliw.pl/
http://www.stacjebenzynowe.pl/
i już!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechał al. Tysiąclecia w Lublinie pod prąd. Taksówkarz zajechał mu drogę i zabrał kluczyki

Jechał al. Tysiąclecia w Lublinie pod prąd. Taksówkarz zajechał mu drogę i zabrał kluczyki 6 5

Dzięki obywatelskiej postawie lubelskiego taksówkarza zatrzymany został pijany kierowca.

Gehenna z uciążliwą sąsiadką. Mieszkańcy wyprowadzają się [wideo]
film

Gehenna z uciążliwą sąsiadką. Mieszkańcy wyprowadzają się [wideo] 0 1

Jeden z bloków w podwarszawskim Karczewie wyludnia się. Lokatorzy wyprowadzają się, bo nie chcą żyć z uciążliwą sąsiadką. Dlaczego od lat nikt nie potrafi rozwiązać problemu?

Najlepsze gospodynie są z Woli Niemieckiej. Oto zwyciężczynie naszego plebiscytu
galeria

Najlepsze gospodynie są z Woli Niemieckiej. Oto zwyciężczynie naszego plebiscytu 0 0

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Niemieckiej czekały na ten tytuł 58 lat. Ale warto było – w piątek, za zwycięstwo w naszym plebiscycie na najlepsze koło w województwie lubelskim, otrzymały sprzęt AGD i kopertę z zadatkiem na buty do strojów ludowych.

"YE$" - lubelska grupa CHØCØLATE wydała nowy album

"YE$" - lubelska grupa CHØCØLATE wydała nowy album 0 0

Pod koniec listopada założona w Lublinie polsko-kanadyjska formacja CHOCOLATE wydała drugą EP-kę, która może trochę zamieszać w indie-elektroniczym muzycznym światku.

Fotograf z Łęcznej z medalem "Za Zasługi dla Fotografii Polskiej"
galeria

Fotograf z Łęcznej z medalem "Za Zasługi dla Fotografii Polskiej" 0 0

Andrzej Mikulski został nagrodzony medalem "Za Zasługi dla Fotografii Polskiej" przyznanym przez Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej.

Lublin: Koniec objazdu na Krochmalnej

Lublin: Koniec objazdu na Krochmalnej 8 0

Jeszcze dzisiaj zlikwidowane zostaną objazdy dla kierowców poruszających się ul. Krochmalną

Ambitne plany Granicy Dorohusk

Ambitne plany Granicy Dorohusk 2 1

Trener Marek Grzywna: nie pamiętam, abyśmy byli na tak dobrej pozycji, a jeśli już kiedyś tak było, to na pewno nie za mojego pobytu w Granicy

Rachanie: Wójt musi zrezygnować z działalności w związku hodowców koni

Rachanie: Wójt musi zrezygnować z działalności w związku hodowców koni 0 0

Wójt gminy Rachanie (powiat tomaszowski) prowadzi działalność, której nie wolno łączyć ze stanowiskiem samorządowca – informację tej treści przekazał nam Czytelnik.

Koncert Winter Acoustic w Akwareli
21 grudnia 2018, 20:00

Koncert Winter Acoustic w Akwareli 0 0

W piątek, 21 grudnia o godz. 20 w Akwareli Cafe (Rynek 6) odbędzie się koncert Winter Acoustic.

Koncert Zimowa Noc w Filharmonii
4 stycznia 2019, 19:00

Koncert Zimowa Noc w Filharmonii 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na koncert Zimowa Noc w wykonaniu Chóru Lutnia Lubelska. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 4 stycznia o godz. 19.

Prezydent Chełma zapowiada oszczędności. Rezygnuje z ciast i prenumeraty wielu gazet

Prezydent Chełma zapowiada oszczędności. Rezygnuje z ciast i prenumeraty wielu gazet 9 10

W ocenie prezydenta Jakuba Banaszka, sytuacja finansowa Chełma nie jest dobra. Wysokość długoterminowego zadłużenia na koniec listopada to 162,5 mln złotych.

Brexit a praca w Anglii. Częściej wybieramy Niemcy od UK

Brexit a praca w Anglii. Częściej wybieramy Niemcy od UK 0 3

"Kierunkiem, na który decyduje się teraz najwięcej emigrantów zarobkowych są Niemcy. Ma na to wpływ wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest stabilność". Rozmowa z Andrzejem Kubisiakiem, ekspertem ds. rynku pracy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego w Warszawie.

11 milionów na rewitalizację dla Puław. Jakie inwestycje uda się wykonać?

11 milionów na rewitalizację dla Puław. Jakie inwestycje uda się wykonać? 7 5

Dobra wiadomość dla mieszkańców Puław. Miasto pozyskało unijną dotację dla szeregu inwestycji ujętych w ramach nowego programu rewitalizacji. Chodzi m.in. o budowę skateparku i nowych boisk dla SP nr 6. Wpisanie nowych zadań do budżetu powiększy deficyt. Decyzja jest w rękach radnych.

Lublin: Bank liczy na dalszy wynajem miejskiej kamienicy

Lublin: Bank liczy na dalszy wynajem miejskiej kamienicy 0 1

O zgodę na dalsze korzystanie z miejskiego budynku przy Kapucyńskiej 4 wystąpił do władz miasta Millenium Bank, który od ponad 24 lat ma tutaj swój oddział.

Turnau Bedford TOUR w Lublinie
5 kwietnia 2019, 20:00

Turnau Bedford TOUR w Lublinie 0 1

Co Gdzie Kiedy. Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na koncert Grzegorza Turnaua, który będzie w Lublinie promował swój najnowszy album. Artysta wystąpi 5 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!