Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 stycznia 2009 r.
11:46
Edytuj ten wpis

Wybiorą Poniatowiankę Roku

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 31 A A

Każdy może zgłosić swoją faworytkę do tytułu Poniatowianki Roku. Mogą to być kobiety, które swoją działalnością społeczną, kulturalną czy biznesową przyczyniły się do rozwoju gminy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej właśnie ogłosiło plebiscyt "Poniatowianka roku 2008”.

- Rozesłaliśmy ankietę do wypełnienia do firm, organizacji i stowarzyszeń z terenu gminy. Już teraz widać, że zainteresowanie jest ogromne, bo dzwonią sołtysi i pytają, czy można dwie panie zgłosić do plebiscytu - uśmiecha się Sławomir Stefanek, zastępca dyrektora Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej.

Celem konkursu jest wyłonienie tych pań, które w zeszłym roku w sposób wyjątkowy przyczyniły się do rozwoju lokalnej społeczności poprzez prowadzoną działalność społeczną, kulturalną, oświatową czy biznesową. Honorowy patronat nad plebiscytem objęły panie: przewodnicząca Rady Miejskiej w Poniatowej Krystyna Zielińska i burmistrz Poniatowej Lilla Stefanek.

- Pomysł Centrum Kultury wydał nam się ciekawy. Tym bardziej, że warto stawiać na kobiety i je promować - uważa Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej. - Panie potrafią lepiej sobie wszystko zorganizować niż mężczyźni. Kobieta prowadzi dom, a mimo to znajduje czas na prowadzenie innej działalności. I to chcemy docenić. Poza tym jest to też świetna promocja naszej gminy.

Każdy może zgłosić swoją faworytkę. Wystarczy, wypełnić komputerowo dostępny na stronie www.ckpit.poniatowa.pl formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Centrum Kultury do 25 lutego. Nominować można panie, które są liderkami w swoich środowiskach, działają na rzecz gminy, inspirują i angażują do działania innych.

Tytuł i statuetka "Poniatowianki” zostanie przyznany przez Kapitułę Konkursową w czterech kategoriach: działalność kulturalna, oświatowa, społeczna i biznesowa. Laureatki poznamy 8 marca podczas uroczystej gali zorganizowanej w Kawiarni "Klubowa” w Centrum Kultury.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 26 stycznia 2009 o 19:51
0
A ja proponuję kandydaturę p. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Poniatowej Martę Bigos. Jest niezwykle kompetentną osobą , mającą wspaniały charakter , haryzmę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Swoją radą i pomocą wspiera każdego dnia wielu ludzi. Jest wspaniałym człowiekiem , bardzo ciężko pracującym na rzecz drugiego człowieka. Zasługuje na uznanie.
Avatar
nick / 26 stycznia 2009 o 09:47
0
amen napisał:
Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało.


zakładając nawet że to prawda, to nie była Poniatowianka ale zwykła dziwka. jeśli takie propozycje padają to wybacz ogierze, nie należy się spodziewać niczego konstruktywnego. sperma zamiast mózgu do domena samoobrony jak wiadomo powszechnie, jak dla mnie powinieneś podpisywać się Łyżwiński.


zakładając nawet że to prawda, to nie była Poniatowianka ale zwykła dziwka. jeśli takie propozycje padają to wybacz ogierze, nie należy się spodziewać niczego konstruktywnego. sperma zamiast mózgu do domena samoobrony jak wiadomo powszechnie, jak dla mnie powinieneś podpisywać się Łyżwiński. rozwiń
Avatar
amen / 25 stycznia 2009 o 11:12
0
z Poniatowej napisał:
Ale jak już chcemy pisać prawdę, to dlaczego nikt nie napisze, ze Sławek Stefanek pracuje w domu kulturu od conajmniej kilku lat???
Przecież on tam pracował już wtedy, jak jego żona nie była w Poniatowej ani burmistrzem, ani nawet zastępcą burmistrza!
Troszkę obiektywizmu nie zaszkodzi nikomu!
Co nie zmienia faktu, ze jeżeli Sławek zostanie dyrektorem, to to nie bedzie fair. Powinien nowym dyrektorem zostać ktoś z zewnątrz. Akurat takiego wyboru jak Sławek nikt pani burmistrz nie wybaczy...
A jezeli chodzi o Poniatowiankę roku, to jestem za panią Kołacz, faktycznie super babka, uczyła mnie w podstawówce była świetna.
Ew. pani Kazimiera Sawicka - też kobieta na poziomie.
I jeszcze ta pani od harcerstwa i świetlicy środowiskowej - pani Jadwiga Kustra



Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało.



Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało. rozwiń
Avatar
z poniatowej / 24 stycznia 2009 o 23:31
0
Widzę, że lubujesz się w cytowaniu siebie ha ha ha , powtarzasz się, nie sądzisz? Ale to zrozumiałe, jeśli nie masz za wiele do powiedzenia, tylko bazujesz na sianiu zamętu, to cóż można oczekiwać
Avatar
Gabryś / 24 stycznia 2009 o 20:35
0
gabriel napisał:
dobrze, że u nas żona ma jednego męża (..), bo w innym przypadku w kazdej jednostce podległej gminie pełniłby funkcje zastepcy dyrektora kolejny Stefanek i pchałby sie do dyrektorowania (kazdy facet miałby duże kompleksy i przerost własnej ambicji gdy zona jest burmistrzynią) - ale do tego trzeba miec jakąs wiedze i predyspozycje a nie tylko wysokie mniemanie o sobie i burmisrza za żone (a ta jak to kobieta ulega wdziękom swego męża).... Dobrze, poligamia u nas nie w modzie - bo prawdziwe Stefankowo byśmy z Poniatowej mieli.
Uściślając informacje z wczesniejszych komentarzy - Sławek Stefanek stał się zastepcą dyrektora Domu Kultury gdy Stefankowa była zastępcą burmistrza (pod koniec). Od kiedy jest burmistrzynią (dwa lata), wywaliła juz dwóch dyrektorów tej jednostki (Bień i Król), którzy nie spełniali oczekiwań męża - nie dawali mu PORZĄDZIĆ - więc cieszcie sie dyrektorzy innych jednostek, że taki pracownik nie jest pod wami a jego żona nad wami...

Na Stefankową głosowac nie będę - nie podoba mi sie jej funkcjonowanie i uleganie otoczeniu (Społeczeństwo wybrało ją a nie na Stefanka, Szwajgiera czy Brzezińskiego i widocznie zrobiło błąd - może ona nie za głupia ale głupio robi, kierując się prywatą) Jeszcze dwa lata do końca kadencji a ona juz pracuje na kolejne wybory - NIE DLA SPOŁECZEŃSTWA, TYLKO NA WŁASNY PRZYSZŁY STOŁEK -i to za nasze pieniądze, promuje się a nie Poniatową.
rozwiń
Avatar
Lokalny patriota,LP,itd. / 24 stycznia 2009 o 20:09
0
Gość napisał:
Sławuś - przestań pisać hymny pochwalne na cześć swojej żony. Jesteś żałosny, wypisujesz w dodatku z tego samego komputera pod różnymi "nickami" te same bzdury. Weż się za robotę i zapomnij na zawsze o stołku dyrektorskim w Ośrodku Kultury!

Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie!! Nie mam na imię Sławek, nie jestem spokrewniony z jego rodziną ani się z nimi nie koleguję!!!.
Jestem mieszkańcem Poniatowej, który widząc jakie bzdury wypisuje się na tych forach po prostu wyraża swoje poglądy starając się przy tym nikogo nie urazić.
Tak, przyznaję, piszę pod różnymi nickami, zależnie jaki mi się w danym momencie nasunie. Nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem ponieważ nie chcę wyjawiać swoich danych na forum, na którym nie ma zwyczaju podpisywania się nazwiskiem. Co prawda nick i tak nic nie mówi, szczególnie, że różni ludzie posługują się zwyczajowym "gość", "mieszkaniec', "wyborca", ale mogę podać, jakich ja używam, oto one: "lokalny patriota", "też wyborca", "LP", "mieszkaniec", i ostatnio "poniatowianie". Ale tutaj jest to mój 2 wpis. Poprzednie były na forum "burzliwa sesja". Czy twoim zdaniem popełniam przestępstwo, że używam różnych nicków??? Czy twoim zdaniem coś to zmienia??? Czy twoim zdaniem piszę bzdury?? Przeczytaj dokładnie wszystkie moje wypowiedzi to dopiero będziemy mogli podyskutować, bo jak na razie to ty piszesz bzdury posądzając mnie, że jestem mężem Pani Burmistrz. Myślisz, że tylko jej mąż ją popiera??? Jeśli tak myślisz to zapewniam Cię, że grubo się mylisz. Nie jest idealna, ale kto jest? Nie jest nieomylna, ale kto taki jest? Za to jest uczciwą kobietą, która stara się coś dla tego miasta zrobić a kilku pieniaczy, którym w życiu nie wyszło, próbuje zszargać jej imię.
Ludzie! Zapomnieliście chyba o dobrym wychowaniu! Można wyrażać swoje opinie bez chamstwa, wyzwisk i kłamstw. To, że coś się nam nie podoba nie musi od razu oznaczać rzucania "łajnem".
Tyle mam na dziś do powiedzenia.

Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie!! Nie mam na imię Sławek, nie jestem spokrewniony z jego rodziną ani się z nimi nie koleguję!!!.
Jestem mieszkańcem Poniatowej, który widząc jakie bzdury wypisuje się na tych forach po prostu wyraża swoje poglądy starając się przy tym nikogo nie urazić.
Tak, przyznaję, piszę pod różnymi nickami, zależnie jaki mi się w danym momencie nasunie. Nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem ponieważ nie chcę wyjawiać swoich danych na forum, na którym nie ma zwyczaj... rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 14:54
0
gabriel napisał:
dobrze, że u nas żona ma jednego męża (..), bo w innym przypadku w kazdej jednostce podległej gminie pełniłby funkcje zastepcy dyrektora kolejny Stefanek i pchałby sie do dyrektorowania (kazdy facet miałby duże kompleksy i przerost własnej ambicji gdy zona jest burmistrzynią) - ale do tego trzeba miec jakąs wiedze i predyspozycje a nie tylko wysokie mniemanie o sobie i burmisrza za żone (a ta jak to kobieta ulega wdziękom swego męża).... Dobrze, poligamia u nas nie w modzie - bo prawdziwe Stefankowo byśmy z Poniatowej mieli.
Uściślając informacje z wczesniejszych komentarzy - Sławek Stefanek stał się zastepcą dyrektora Domu Kultury gdy Stefankowa była zastępcą burmistrza (pod koniec). Od kiedy jest burmistrzynią (dwa lata), wywaliła juz dwóch dyrektorów tej jednostki (Bień i Król), którzy nie spełniali oczekiwań męża - nie dawali mu PORZĄDZIĆ - więc cieszcie sie dyrektorzy innych jednostek, że taki pracownik nie jest pod wami a jego żona nad wami...

Na Stefankową głosowac nie będę - nie podoba mi sie jej funkcjonowanie i uleganie otoczeniu (Społeczeństwo wybrało ją a nie na Stefanka, Szwajgiera czy Brzezińskiego i widocznie zrobiło błąd - może ona nie za głupia ale głupio robi, kierując się prywatą) Jeszcze dwa lata do końca kadencji a ona juz pracuje na kolejne wybory - NIE DLA SPOŁECZEŃSTWA, TYLKO NA WŁASNY PRZYSZŁY STOŁEK -i to za nasze pieniądze, promuje się a nie Poniatową.
rozwiń
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 12:04
0
marność i wszystko marność.
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 11:54
0
No one napisał:
Gościu! Sławuś, (zapewne jesteś jago przyjacielem skoro tak się spoufalasz)nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo wedle mojego uznania jest człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą, czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub dalej jego żonę, a może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? Wiem i nie tylko ja, że jest w tym mieście osoba która bardzo sprawnie działa na płaszczyznach socjotechniki, manipulacji i ustawiania życia kulturalno społecznego i nie jest nią bynajmniej Stefanek. I równie dobrze może nią być "Gość". Zabezpieczała (osoba) technicznie Króla lecz go nie uchroniła przed ścięciem, dlaczego? bo nie chciał pobrudzić rąk?... czy wiatr zaczął wiać z innej strony? szara eminencjo gratuluję i z podziwem i obrzydzeniem jednocześnie. Wierzę że "myślący" wiedzą o kim rzecz. pozdrawiam wylewnie gościu i polecam otwórz oczy. a jeden komputer nie oznacza jednej osoby chyba że tak nie wolno w Poniatowej, wedle tego pokornie przepraszam, już nie będziemy. (w lublinie pozwalają) swoją drogą skąd wiedza że to ten sam komputer?
rozwiń
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 09:38
0
Gość napisał:
Sławuś - przestań pisać hymny pochwalne na cześć swojej żony. Jesteś żałosny, wypisujesz w dodatku z tego samego komputera pod różnymi "nickami" te same bzdury. Weż się za robotę i zapomnij na zawsze o stołku dyrektorskim w Ośrodku Kultury!

Gościu! Sylwuś zapewne jesteś jago przyjacielem nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo jest wedle mojego uznania człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub co gorsze jego żonę, więc może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? wiem i nie tylko ja, że jest w tym miejscu osoba która bardzo sprawnie działa na płaszczyźnie psycho manipulacji i urządzania życia kulturalno społecznego i nie jest nią bynajmniej Stefanek. I równie dobrze może nią być "Gość" urządził Króla lecz go nie uchronił przed ścięciem, dlaczego? bo nie chciał pobrudzić rąk...szara eminencjo gratuluję i z podziwem i obrzydzeniem jednocześnie obserwuję. myślę że "myślący" wiedzą o kim rzecz. pozdrawiam wylewnie gościu i polecam otwórz oczy. a jeden komputer nie oznacza jednej osoby chyba że tak nie wolno w Poniatowej, wedle tego pokornie przepraszam, już nie będziemy. (w lublinie pozwalają)

Gościu! Sylwuś zapewne jesteś jago przyjacielem nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo jest wedle mojego uznania człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub co gorsze jego żonę, więc może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? wiem i nie tylko ja, że jest w tym miejscu osoba która bardzo spraw... rozwiń
Avatar
obserwator / 26 stycznia 2009 o 19:51
0
A ja proponuję kandydaturę p. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Poniatowej Martę Bigos. Jest niezwykle kompetentną osobą , mającą wspaniały charakter , haryzmę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Swoją radą i pomocą wspiera każdego dnia wielu ludzi. Jest wspaniałym człowiekiem , bardzo ciężko pracującym na rzecz drugiego człowieka. Zasługuje na uznanie.
Avatar
nick / 26 stycznia 2009 o 09:47
0
amen napisał:
Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało.


zakładając nawet że to prawda, to nie była Poniatowianka ale zwykła dziwka. jeśli takie propozycje padają to wybacz ogierze, nie należy się spodziewać niczego konstruktywnego. sperma zamiast mózgu do domena samoobrony jak wiadomo powszechnie, jak dla mnie powinieneś podpisywać się Łyżwiński.


zakładając nawet że to prawda, to nie była Poniatowianka ale zwykła dziwka. jeśli takie propozycje padają to wybacz ogierze, nie należy się spodziewać niczego konstruktywnego. sperma zamiast mózgu do domena samoobrony jak wiadomo powszechnie, jak dla mnie powinieneś podpisywać się Łyżwiński. rozwiń
Avatar
amen / 25 stycznia 2009 o 11:12
0
z Poniatowej napisał:
Ale jak już chcemy pisać prawdę, to dlaczego nikt nie napisze, ze Sławek Stefanek pracuje w domu kulturu od conajmniej kilku lat???
Przecież on tam pracował już wtedy, jak jego żona nie była w Poniatowej ani burmistrzem, ani nawet zastępcą burmistrza!
Troszkę obiektywizmu nie zaszkodzi nikomu!
Co nie zmienia faktu, ze jeżeli Sławek zostanie dyrektorem, to to nie bedzie fair. Powinien nowym dyrektorem zostać ktoś z zewnątrz. Akurat takiego wyboru jak Sławek nikt pani burmistrz nie wybaczy...
A jezeli chodzi o Poniatowiankę roku, to jestem za panią Kołacz, faktycznie super babka, uczyła mnie w podstawówce była świetna.
Ew. pani Kazimiera Sawicka - też kobieta na poziomie.
I jeszcze ta pani od harcerstwa i świetlicy środowiskowej - pani Jadwiga Kustra



Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało.



Ale dlaczego nie zrobiono eliminacji w postaci wyborów poniatowianki dnia,tygodnia, miesiąca,sam bym kilka zglosił,ostatnią tą którą podwoziłem kilka dni temu wieczorem.Byla super.I jakie piękne poroże mężowi przyprawila.Wielu by na nią zagłosowało. rozwiń
Avatar
z poniatowej / 24 stycznia 2009 o 23:31
0
Widzę, że lubujesz się w cytowaniu siebie ha ha ha , powtarzasz się, nie sądzisz? Ale to zrozumiałe, jeśli nie masz za wiele do powiedzenia, tylko bazujesz na sianiu zamętu, to cóż można oczekiwać
Avatar
Gabryś / 24 stycznia 2009 o 20:35
0
gabriel napisał:
dobrze, że u nas żona ma jednego męża (..), bo w innym przypadku w kazdej jednostce podległej gminie pełniłby funkcje zastepcy dyrektora kolejny Stefanek i pchałby sie do dyrektorowania (kazdy facet miałby duże kompleksy i przerost własnej ambicji gdy zona jest burmistrzynią) - ale do tego trzeba miec jakąs wiedze i predyspozycje a nie tylko wysokie mniemanie o sobie i burmisrza za żone (a ta jak to kobieta ulega wdziękom swego męża).... Dobrze, poligamia u nas nie w modzie - bo prawdziwe Stefankowo byśmy z Poniatowej mieli.
Uściślając informacje z wczesniejszych komentarzy - Sławek Stefanek stał się zastepcą dyrektora Domu Kultury gdy Stefankowa była zastępcą burmistrza (pod koniec). Od kiedy jest burmistrzynią (dwa lata), wywaliła juz dwóch dyrektorów tej jednostki (Bień i Król), którzy nie spełniali oczekiwań męża - nie dawali mu PORZĄDZIĆ - więc cieszcie sie dyrektorzy innych jednostek, że taki pracownik nie jest pod wami a jego żona nad wami...

Na Stefankową głosowac nie będę - nie podoba mi sie jej funkcjonowanie i uleganie otoczeniu (Społeczeństwo wybrało ją a nie na Stefanka, Szwajgiera czy Brzezińskiego i widocznie zrobiło błąd - może ona nie za głupia ale głupio robi, kierując się prywatą) Jeszcze dwa lata do końca kadencji a ona juz pracuje na kolejne wybory - NIE DLA SPOŁECZEŃSTWA, TYLKO NA WŁASNY PRZYSZŁY STOŁEK -i to za nasze pieniądze, promuje się a nie Poniatową.
rozwiń
Avatar
Lokalny patriota,LP,itd. / 24 stycznia 2009 o 20:09
0
Gość napisał:
Sławuś - przestań pisać hymny pochwalne na cześć swojej żony. Jesteś żałosny, wypisujesz w dodatku z tego samego komputera pod różnymi "nickami" te same bzdury. Weż się za robotę i zapomnij na zawsze o stołku dyrektorskim w Ośrodku Kultury!

Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie!! Nie mam na imię Sławek, nie jestem spokrewniony z jego rodziną ani się z nimi nie koleguję!!!.
Jestem mieszkańcem Poniatowej, który widząc jakie bzdury wypisuje się na tych forach po prostu wyraża swoje poglądy starając się przy tym nikogo nie urazić.
Tak, przyznaję, piszę pod różnymi nickami, zależnie jaki mi się w danym momencie nasunie. Nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem ponieważ nie chcę wyjawiać swoich danych na forum, na którym nie ma zwyczaju podpisywania się nazwiskiem. Co prawda nick i tak nic nie mówi, szczególnie, że różni ludzie posługują się zwyczajowym "gość", "mieszkaniec', "wyborca", ale mogę podać, jakich ja używam, oto one: "lokalny patriota", "też wyborca", "LP", "mieszkaniec", i ostatnio "poniatowianie". Ale tutaj jest to mój 2 wpis. Poprzednie były na forum "burzliwa sesja". Czy twoim zdaniem popełniam przestępstwo, że używam różnych nicków??? Czy twoim zdaniem coś to zmienia??? Czy twoim zdaniem piszę bzdury?? Przeczytaj dokładnie wszystkie moje wypowiedzi to dopiero będziemy mogli podyskutować, bo jak na razie to ty piszesz bzdury posądzając mnie, że jestem mężem Pani Burmistrz. Myślisz, że tylko jej mąż ją popiera??? Jeśli tak myślisz to zapewniam Cię, że grubo się mylisz. Nie jest idealna, ale kto jest? Nie jest nieomylna, ale kto taki jest? Za to jest uczciwą kobietą, która stara się coś dla tego miasta zrobić a kilku pieniaczy, którym w życiu nie wyszło, próbuje zszargać jej imię.
Ludzie! Zapomnieliście chyba o dobrym wychowaniu! Można wyrażać swoje opinie bez chamstwa, wyzwisk i kłamstw. To, że coś się nam nie podoba nie musi od razu oznaczać rzucania "łajnem".
Tyle mam na dziś do powiedzenia.

Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie!! Nie mam na imię Sławek, nie jestem spokrewniony z jego rodziną ani się z nimi nie koleguję!!!.
Jestem mieszkańcem Poniatowej, który widząc jakie bzdury wypisuje się na tych forach po prostu wyraża swoje poglądy starając się przy tym nikogo nie urazić.
Tak, przyznaję, piszę pod różnymi nickami, zależnie jaki mi się w danym momencie nasunie. Nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem ponieważ nie chcę wyjawiać swoich danych na forum, na którym nie ma zwyczaj... rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 14:54
0
gabriel napisał:
dobrze, że u nas żona ma jednego męża (..), bo w innym przypadku w kazdej jednostce podległej gminie pełniłby funkcje zastepcy dyrektora kolejny Stefanek i pchałby sie do dyrektorowania (kazdy facet miałby duże kompleksy i przerost własnej ambicji gdy zona jest burmistrzynią) - ale do tego trzeba miec jakąs wiedze i predyspozycje a nie tylko wysokie mniemanie o sobie i burmisrza za żone (a ta jak to kobieta ulega wdziękom swego męża).... Dobrze, poligamia u nas nie w modzie - bo prawdziwe Stefankowo byśmy z Poniatowej mieli.
Uściślając informacje z wczesniejszych komentarzy - Sławek Stefanek stał się zastepcą dyrektora Domu Kultury gdy Stefankowa była zastępcą burmistrza (pod koniec). Od kiedy jest burmistrzynią (dwa lata), wywaliła juz dwóch dyrektorów tej jednostki (Bień i Król), którzy nie spełniali oczekiwań męża - nie dawali mu PORZĄDZIĆ - więc cieszcie sie dyrektorzy innych jednostek, że taki pracownik nie jest pod wami a jego żona nad wami...

Na Stefankową głosowac nie będę - nie podoba mi sie jej funkcjonowanie i uleganie otoczeniu (Społeczeństwo wybrało ją a nie na Stefanka, Szwajgiera czy Brzezińskiego i widocznie zrobiło błąd - może ona nie za głupia ale głupio robi, kierując się prywatą) Jeszcze dwa lata do końca kadencji a ona juz pracuje na kolejne wybory - NIE DLA SPOŁECZEŃSTWA, TYLKO NA WŁASNY PRZYSZŁY STOŁEK -i to za nasze pieniądze, promuje się a nie Poniatową.
rozwiń
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 12:04
0
marność i wszystko marność.
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 11:54
0
No one napisał:
Gościu! Sławuś, (zapewne jesteś jago przyjacielem skoro tak się spoufalasz)nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo wedle mojego uznania jest człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą, czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub dalej jego żonę, a może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? Wiem i nie tylko ja, że jest w tym mieście osoba która bardzo sprawnie działa na płaszczyznach socjotechniki, manipulacji i ustawiania życia kulturalno społecznego i nie jest nią bynajmniej Stefanek. I równie dobrze może nią być "Gość". Zabezpieczała (osoba) technicznie Króla lecz go nie uchroniła przed ścięciem, dlaczego? bo nie chciał pobrudzić rąk?... czy wiatr zaczął wiać z innej strony? szara eminencjo gratuluję i z podziwem i obrzydzeniem jednocześnie. Wierzę że "myślący" wiedzą o kim rzecz. pozdrawiam wylewnie gościu i polecam otwórz oczy. a jeden komputer nie oznacza jednej osoby chyba że tak nie wolno w Poniatowej, wedle tego pokornie przepraszam, już nie będziemy. (w lublinie pozwalają) swoją drogą skąd wiedza że to ten sam komputer?
rozwiń
Avatar
No one / 23 stycznia 2009 o 09:38
0
Gość napisał:
Sławuś - przestań pisać hymny pochwalne na cześć swojej żony. Jesteś żałosny, wypisujesz w dodatku z tego samego komputera pod różnymi "nickami" te same bzdury. Weż się za robotę i zapomnij na zawsze o stołku dyrektorskim w Ośrodku Kultury!

Gościu! Sylwuś zapewne jesteś jago przyjacielem nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo jest wedle mojego uznania człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub co gorsze jego żonę, więc może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? wiem i nie tylko ja, że jest w tym miejscu osoba która bardzo sprawnie działa na płaszczyźnie psycho manipulacji i urządzania życia kulturalno społecznego i nie jest nią bynajmniej Stefanek. I równie dobrze może nią być "Gość" urządził Króla lecz go nie uchronił przed ścięciem, dlaczego? bo nie chciał pobrudzić rąk...szara eminencjo gratuluję i z podziwem i obrzydzeniem jednocześnie obserwuję. myślę że "myślący" wiedzą o kim rzecz. pozdrawiam wylewnie gościu i polecam otwórz oczy. a jeden komputer nie oznacza jednej osoby chyba że tak nie wolno w Poniatowej, wedle tego pokornie przepraszam, już nie będziemy. (w lublinie pozwalają)

Gościu! Sylwuś zapewne jesteś jago przyjacielem nie wspiął by się na wyżyny Twojego poziomu i nie posłuchał Twoich podpowiedzi bo jest wedle mojego uznania człowiekiem skromnym i szanującym innych, gdybyś gościu postarał się pomyśleć może przeszło by Ci przez tą jedną istotę szarą czy to na pewno skromność Stefanka kazała mu urządzić konkurs w którym posądzi się go o nepotyzm lub co gorsze jego żonę, więc może to Ty Gościu jesteś za to odpowiedzialny? wiem i nie tylko ja, że jest w tym miejscu osoba która bardzo spraw... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 12

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!