Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 grudnia 2013 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wólce. Szukają zabójcy Kasi, są pierwsze typy

0 30 A A
Miejsce tragicznego wypadku w Wólce (Wojciech Nieśpiałowski)
Miejsce tragicznego wypadku w Wólce (Wojciech Nieśpiałowski)

Policjanci z kilku województw szukają kierowcy, który zabił 19-latkę na przejściu dla pieszych. Śledczy wytypowali już kilkadziesiąt podejrzanych samochodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kluczem do rozwiązania sprawy mogą być relacje świadków i nagrania z kamer monitoringu. Na policję zgłosiły się do tej pory dwie osoby. To małżeństwo z Puław. Widzieli samochód, który potrącił nastolatkę. Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze. Policjanci zabezpieczyli zapisy z kilku kamer, zamontowanych w pobliżu miejsca wypadku. Wytypowali kilkadziesiąt podejrzanych samochodów.

– To około 50 aut, ale ta liczba cały czas się zmienia – wyjaśnia Kamil Gołębiowski, z zespołu prasowego KWP w Lublinie. – Właściciele samochód pochodzą z kilku województw. Policjanci cały czas sprawdzają, czy któraś z tych osób ma związek z wypadkiem.

Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 16.45 w Wólce, k. Lublina. Kierowca wjechał na przejście dla pieszych, z którego schodziła 19-letnia Kasia. Potrącił dziewczynę i uciekł. Nastolatka zmarła pomimo reanimacji.

Wiadomo, że sprawca wypadku jechał od strony Lublina. Powinien więc minąć co najmniej kilka kamer, zamontowanych przed miejscem, gdzie doszło do potrącenia. Niestety, żadna z kamer nie obejmuje samego przejścia.
Mieszkańcy Wólki przekonują, że to wyjątkowo niebezpieczne miejsce.

– Latarnia stoi daleko i po zmroku pasy nie są oświetlone – wyjaśnia Agnieszka Skiba. – Boję się tędy przechodzić, bo kierowcy się nie zatrzymują. Bardzo rzadko się zdarza, by ktoś przepuścił pieszego. Powinni tu zamontować światła. Choćby takie, uruchamiane przyciskiem.

Kiedy doszło do wypadku, na drodze panował spory ruch. Policjanci liczą więc, że zdarzenie widziało więcej osób niż tylko małżeństwo z Puław. Mundurowi proszą więc o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o sprawcy.

http://get.x-link.pl/9bf02454-8de4-e9cc-5967-2e51c8c9c40d,f0fc66f0-d769-e1db-31cc-1fae589d790e,embed.html
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ia / 17 grudnia 2013 r. o 14:46
0

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

podstawa informowania o śledztwie to NIE informowanie. Sprawca czyta 99,9% wiadomości i komentarzy

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 r. o 08:33
0

Wszystko wszystkim - jest tragedia, szkoda dziewczyny i bliskich. To nie ulega wątpliwości. Ale zgroza mnie obejmuje, jak widzę, jak większość ludzi pisze - byki wszędzie - gramatyczne, składniowe, ortograficzne. Ludzie! Opamiętajcie się - język i historia to podstawy narodu.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 r. o 06:48
0

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

Avatar
ja / 16 grudnia 2013 r. o 23:02
0

moim zdaniem policja działa  zbyt powolnie.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 22:34
0

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo jakieś gówniarze mi pod koła się pchały. Jeśli wiedział że potrącił tą dziewczynę to te słowa a raczej obelgi mu się należą ale z tym hamulcem przed przejściem, przekraczaniem prędkości i myśleniem za pieszego to nie przesadzajcie.

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo... rozwiń

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 22:18
0

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na policję.

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na pol... rozwiń

Avatar
Leon / 16 grudnia 2013 r. o 21:56
0

Blacharze i mechanicy łączcie się i pomóżcie odszukać mordercę! Nieudzielenie pomocy to coś o wiele bardziej obrzydliwego niż spowodowanie wypadku, nawet z takim jak ten skutkiem.

Avatar
patryk / 16 grudnia 2013 r. o 21:00
0

 No właśnie..... o tym samym sobie pomyślałem to musiało widzieć przynajmniej z 10 osób jak nie wiecej....


ale mamy zajebisty naród, 16:45 jeden ze szczytów ruchu na tej ulicy i tylko kilku świadków, kpina i znieczulica, ktoś odrazu powinien za nim pojechać, chociaż żeby zapamiętać numery, a nie pozwolić mu uciec.

Avatar
Mieszkaniec / 16 grudnia 2013 r. o 20:04
0

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 19:54
0

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przejście musiałem zeskakiwać bo kierowca nie miał zamiaru hamować i jechał dużo więcej niż znak ograniczający prędkość w danym miejscu. Sam powiadam prawo jazdy i wiem jak przy danych warunkach na drodze wygląda hamowanie auta i staram się nie stwarzać przechodząc  prze zebrę zagrożenie nie tyle dla samochodów co dla swojego zdrowia. Ale to i tak nie usprawiedliwia kierowców którzy przekraczają prędkość w miejscach przejść dla pieszych czy też wyprzedzają innych. To kierowca auta musi myśleć i obserwować i przewidywać jaka sytuacja się wydarzy. Pieszy też powinien obserwować co się dzieje i jak ale nie zdejmuje to odpowiedzialności z kierujących bo jakie szanse ma pieszy w zderzeniu z autem praktycznie żadne.

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przej... rozwiń

Avatar
ia / 17 grudnia 2013 r. o 14:46
0

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

podstawa informowania o śledztwie to NIE informowanie. Sprawca czyta 99,9% wiadomości i komentarzy

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 r. o 08:33
0

Wszystko wszystkim - jest tragedia, szkoda dziewczyny i bliskich. To nie ulega wątpliwości. Ale zgroza mnie obejmuje, jak widzę, jak większość ludzi pisze - byki wszędzie - gramatyczne, składniowe, ortograficzne. Ludzie! Opamiętajcie się - język i historia to podstawy narodu.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 r. o 06:48
0

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

Avatar
ja / 16 grudnia 2013 r. o 23:02
0

moim zdaniem policja działa  zbyt powolnie.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 22:34
0

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo jakieś gówniarze mi pod koła się pchały. Jeśli wiedział że potrącił tą dziewczynę to te słowa a raczej obelgi mu się należą ale z tym hamulcem przed przejściem, przekraczaniem prędkości i myśleniem za pieszego to nie przesadzajcie.

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo... rozwiń

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 22:18
0

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na policję.

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na pol... rozwiń

Avatar
Leon / 16 grudnia 2013 r. o 21:56
0

Blacharze i mechanicy łączcie się i pomóżcie odszukać mordercę! Nieudzielenie pomocy to coś o wiele bardziej obrzydliwego niż spowodowanie wypadku, nawet z takim jak ten skutkiem.

Avatar
patryk / 16 grudnia 2013 r. o 21:00
0

 No właśnie..... o tym samym sobie pomyślałem to musiało widzieć przynajmniej z 10 osób jak nie wiecej....


ale mamy zajebisty naród, 16:45 jeden ze szczytów ruchu na tej ulicy i tylko kilku świadków, kpina i znieczulica, ktoś odrazu powinien za nim pojechać, chociaż żeby zapamiętać numery, a nie pozwolić mu uciec.

Avatar
Mieszkaniec / 16 grudnia 2013 r. o 20:04
0

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 r. o 19:54
0

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przejście musiałem zeskakiwać bo kierowca nie miał zamiaru hamować i jechał dużo więcej niż znak ograniczający prędkość w danym miejscu. Sam powiadam prawo jazdy i wiem jak przy danych warunkach na drodze wygląda hamowanie auta i staram się nie stwarzać przechodząc  prze zebrę zagrożenie nie tyle dla samochodów co dla swojego zdrowia. Ale to i tak nie usprawiedliwia kierowców którzy przekraczają prędkość w miejscach przejść dla pieszych czy też wyprzedzają innych. To kierowca auta musi myśleć i obserwować i przewidywać jaka sytuacja się wydarzy. Pieszy też powinien obserwować co się dzieje i jak ale nie zdejmuje to odpowiedzialności z kierujących bo jakie szanse ma pieszy w zderzeniu z autem praktycznie żadne.

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przej... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pani i Pan Nikt w akcji, czyli komedia po francusku na Carnavalu Sztukmistrzów 2021 [zdjęcia]
galeria

Pani i Pan Nikt w akcji, czyli komedia po francusku na Carnavalu Sztukmistrzów 2021 [zdjęcia]

- Przedstawiamy Panią i Pana Nikt. On jest wysoki, chudy jak tyczka i ma dobre serce. Ona jest drobna, energiczna i rozgoryczona jednocześnie - tak na stronie trwającego Carnavalu Sztukmistrzów zapowiadany był komediowy spektakl duetu z Francji. Dla tych, którzy jeszcze nie dotarli na lubelski festiwal mamy dobrą wiadomość: w sobotę oraz w niedzielę czekają na was linoskoczkowie, buskerzy czy spektakle

Powódź tysiąclecia w chińskiej prowincji Henan. Ponad 50 ofiar śmiertelnych
film

Powódź tysiąclecia w chińskiej prowincji Henan. Ponad 50 ofiar śmiertelnych

Zhengzhou, Chiny. Sytuacja w prowincji Henan dotkniętej przez potężną powódź jest fatalna. Takie informacje są oficjalnie przekazywane przez służby ratunkowe. Kataklizm, który dotknął Henan określany jest mianem powodzi tysiąclecia.

Co wybierali kandydaci na studia na lubelskich uczelniach? Wiemy, gdzie jest jeszcze szansa na indeks
Magazyn

Co wybierali kandydaci na studia na lubelskich uczelniach? Wiemy, gdzie jest jeszcze szansa na indeks

Kryminologia, weterynaria, marketing i komunikacja rynkowa, medycyna – to najpopularniejsze kierunki w tegorocznej rekrutacji na lubelskich uczelniach. Część z nich ogłosiła już dodatkowe nabory na pierwszy rok studiów.

Chernobylite: Druga faza promieniowania we wrześniu (wideo)
film

Chernobylite: Druga faza promieniowania we wrześniu (wideo)

Za kilka dni gra Chernobylite będzie miała premierę na PC. Twórcy nie zapominają jednak o PlayStation 4 i Xbox One.

Wakacyjne warsztaty wokalne w Puławach
29 sierpnia 2021, 10:00

Wakacyjne warsztaty wokalne w Puławach

W ostatnich dniach sierpnia w Puławach odbędą się warsztaty wokalne prowadzone przez Roberta Sosika. Ale zapisywać warto się już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W Świdniku będzie pierwsza miejska pasieka

W Świdniku będzie pierwsza miejska pasieka

W Świdniku będą ule. Pierwsza miejska pasieka stanie na terenie sąsiadującym ze stacją paliw Orlen przy al. Lotników Polskich, prawdopodobnie już pod koniec lipca. – Kończymy sprawy formalne – mówi Katarzyna Lis z Urzędu Miasta Świdnik.

Zbiórka na leczenie 2-letniej Niny Słupskiej z Lublina. Do końca pozostało już tak niewiele

Zbiórka na leczenie 2-letniej Niny Słupskiej z Lublina. Do końca pozostało już tak niewiele

O 600 tysięcy złotych zmniejszyła się kwota na koncie fundacji Siepomaga przeznaczona na leczenie Niny Słupskiej z Lublina – 2-latki chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Okazuje się jednak, że to nie jedna osoba wpłaciła takie duże pieniądze. Dlatego też milioner o wielki sercu wciąż jest poszukiwany.

Dwa mecze Motoru Lublin w PGE Ekstralidze w dwa dni. Ostatnia prosta przed play-offami

Dwa mecze Motoru Lublin w PGE Ekstralidze w dwa dni. Ostatnia prosta przed play-offami

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały zaledwie trzy spotkania, a Motor Lublin jest na dobrej drodze, żeby wjechać do play-offów. W niedzielę (godz. 19.15) "Koziołki" w Toruniu zmierzą się z miejscowym eWinner Apatorem. Z kolei dzień później (godz. 20.30) pojadą u siebie z ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

Koronawirus 24 lipca. 122 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Co z woj. lubelskim?

Koronawirus 24 lipca. 122 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Co z woj. lubelskim?

122 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 6 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 13 zakażeń, zmarły 2 osoby

Jerzy Małek Quintet - koncert w Centrum Spotkania Kultur
5 sierpnia 2021, 19:00

Jerzy Małek Quintet - koncert w Centrum Spotkania Kultur

Kolejny miesiąc wakacji w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zainauguruje koncert formacji Jerzy Małek Quintet. Wydarzenie zostanie zorganizowane 5 sierpnia o godz. 19.

Operacja na żywych szpitalach. Łączenie placówek to coś więcej niż "dzielenie długu na pół"?

Operacja na żywych szpitalach. Łączenie placówek to coś więcej niż "dzielenie długu na pół"?

Leczenie pacjentów ma być tańsze i sprawniejsze – taki skutek ma przynieść połączenie szpitali planowane przez władze województwa. – Czy tym razem wyniknie z tego coś konkretnego, czy to tylko dzielenie długu na pół? – pytają związkowcy.

Biała Podlaska: Drugi przetarg na parking przy Janowskiej. Spółka zeszła z ceny

Biała Podlaska: Drugi przetarg na parking przy Janowskiej. Spółka zeszła z ceny

Nikt nie stanął do przetargu na dzierżawę terenu przy ulicy Janowskiej 74 A. Mieszkańcy do tej pory w ramach użyczenia mieli tu parking. Ale miejska spółka chce na tym zarobić. Ogłoszono już drugi przetarg.

20-latek ugodzony nożem wykrwawił się na oczach przyjaciół. "Dało się wyczuć bijącą od niego nienawiść"
Reportaż Uwagi! TVN
film

20-latek ugodzony nożem wykrwawił się na oczach przyjaciół. "Dało się wyczuć bijącą od niego nienawiść"

Grupa dwudziestolatków spędzała razem czas. Niespodziewanie, podszedł do nich starszy mężczyzna. - Przywitał się, kulturalnie spytał, czy może się przysiąść. Zgodziliśmy się - opowiada Żaneta. Niedługo później doszło do tragedii.

Wakacje na plaży? Lepiej iść do pracy, na staż czy praktyki. "Nic nie zastąpi nauki codziennego kontaktu z realnie wykonywaną pracą"
Magazyn

Wakacje na plaży? Lepiej iść do pracy, na staż czy praktyki. "Nic nie zastąpi nauki codziennego kontaktu z realnie wykonywaną pracą"

Podczas gdy większość licealistów spędza wakacje na słodkim i zasłużonym nicnierobieniu, ich koledzy z techników pracują. Dla nich wakacje to czas praktyk i staży.

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina
1 sierpnia 2021, 19:00

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 19, będzie można w formie online wysłuchać koncertu "Muzyka z pogranicza" z całorocznego cyklu Fonie Lublina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!