Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 kwietnia 2009 r.
20:09
Edytuj ten wpis

Zabójców Adriana z Kocka znaleźli po pasku

0 21 A A

Po trzech miesiącach śledztwa policja zatrzymała mężczyzn podejrzanych o zabicie w Karpaczu mieszkańca Kocka. Śledczy dotarli do nich m.in. dzięki temu, że jeden z nich miał bardzo charakterystyczny pasek od spodni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Adrian Czerski, 23-letni mieszkaniec Kocka, pojechał do Karpacza 2 stycznia. Zawiózł tam znajomych. Rozstał się z nimi wieczorem. Potem był widziany w barze "Magiel”

i w "Kotłowni”. Doszło tam do szarpaniny, w którą prawdopodobnie wdał się też Adrian. Potem wyszedł z lokalu. Po chwili wrócił zakrwawiony. Przewrócił się na podłogę. Zmarł w szpitalu. Okazało się, że kilkakrotnie został pchnięty nożem.

Świadkowie zapamiętali, że jeden z napastników miał charakterystyczny pasek od spodni, ze srebrną klamrą, na której wyświetlał się niebieski napis "Nowy Rok 2009”. Policja podała tę informację w programie 997. Odezwały się osoby, które widziały taki pasek.

- Dzięki temu policjanci ustalili nabywcę charakterystycznego paska - mówi Edyta Bagrowska, rzecznik policji w Jeleniej Górze.

To 21-letni student Michał Z. z Obornik Śląskich. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się. Został aresztowany. Jego kolega Mateusz K. usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Będzie odpowiadał z wolnej stopy. Jest pod dozorem policji.

Mężczyźni przyjechali do Karpacza na sylwestra. Wyjechali zaraz po zajściu przed "Kotłownią”. er

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wariat kock / 11 października 2010 o 22:31
0
[quote name='Gość' date='05 maj 2009 - 22:52 ' timestamp='1241556748' post='124513']
Chłopaki będzie dobrze. Wierzymy w Waszą niewinność.
[/quote]
Avatar
Gość / 5 maja 2009 o 22:52
0
Chłopaki będzie dobrze. Wierzymy w Waszą niewinność.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2009 o 15:44
0
napisał:
a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......




Widzisz każdy broni swego!!! ale z tego co pamietam to oni pierwsi sie na niego rzucili wiec mogli inaczej zaareagowac. a poza tym wracał sobie spokojnie i natrafil na nich. nie musieli od razu z nożem tylko pogadać zreszta byli pijani a niektorym włacza sie agresor po alkoholu wiec oni tez nie sa bez winy i powinni poniesc kare. A może chcieli by byc na miejscu Adriana co?????? Myśle ze adrian chętnie by sie zamienił!!!!!!!! odsiedza i wyjdą a Adrianowi juz nic nie wróci życia!!!!!!!!!!!




Widzisz każdy broni swego!!! ale z tego co pamietam to oni pierwsi sie na niego rzucili wiec mogli inaczej zaareagowac. a poza tym wracał sobie spokojnie i natrafil na nich. nie musieli od razu z nożem tylko pogadać zreszta byli pijani a niektorym włacza sie agresor po alkoholu wiec oni tez nie sa bez winy i powinni poniesc kare. A może chcieli by byc na miejscu Adriana co?????? Myśle ze adrian chętnie by sie zamienił!!!!!!!! odsiedza i wyjdą a Adrianowi juz... rozwiń
Avatar
/ 27 kwietnia 2009 o 08:57
0
woman napisał:
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców .
Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!


a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......


a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zgi... rozwiń
Avatar
woman / 24 kwietnia 2009 o 06:39
0
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców .
Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widzi... rozwiń
Avatar
~zszokowana22~ / 22 kwietnia 2009 o 15:48
0
Ludzie mówicie o tolerancji i o dobrym wychowaniu, a jak sie sami zachowujecie, z wazych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jezeli byscie staneli oko w oko sami poszli byscie na noze. Do czego to dochodzi. poza tym poczekajmy do rozwiazania sprawy a nie osadzajmy, od tego nie jestesmy. Nikt nic nie widzial nikt nic nie wie. Adrian juz zabrał tajemnice do groby, wyjasni sie wszystko dopiero rozmawiajmy. Moze faktycznie nie bylo tak jak donosza gazety, a wczesniej mozna wyjechac nikt nam nie zabrania, moze akurat byl to tylko przypadek. Pomyslcie czy sami jestescie idealni i bez winy rzucajac tutaj na formum takimi epitetami.....
Ludzie mówicie o tolerancji i o dobrym wychowaniu, a jak sie sami zachowujecie, z wazych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jezeli byscie staneli oko w oko sami poszli byscie na noze. Do czego to dochodzi. poza tym poczekajmy do rozwiazania sprawy a nie osadzajmy, od tego nie jestesmy. Nikt nic nie widzial nikt nic nie wie. Adrian juz zabrał tajemnice do groby, wyjasni sie wszystko dopiero rozmawiajmy. Moze faktycznie nie bylo tak jak donosza gazety, a wczesniej mozna wyjechac nikt nam nie zabrania, moze akurat byl to tylko przypadek. Pomyslc... rozwiń
Avatar
oborniczanka / 22 kwietnia 2009 o 14:55
0
wszędzie trąbią że znależli jednego z nich po tym charakterystycznym pasku jaki zakupił w internecie więc co tu jest do gadania! dobra... oni też byli troche poturbowani bo jakby nie patrzec wdali się z Adrianem w bójkę więc chłopak próbował się bronić! to chyba normalne! ja nie wierzę w ich niewinnośc! są dowody które ich obciążają, oni sami doprowadzili do tego że są podejrzanymi... przecież gdyby byli niewinni nie wyjechaliby z Karpacza bezpośrednio po tym zdarzeniu, nie byliby nieuchwytni przez te 3 miesiące... sami tak sobie narobili więc teraz niech opowiedzą za swoją głupotę! nawet jeśli nie zrobili tego umyślnie to teraz nie moga już nic zrobić... stało się, a Adrianowi życia nie wrócą...
wszędzie trąbią że znależli jednego z nich po tym charakterystycznym pasku jaki zakupił w internecie więc co tu jest do gadania! dobra... oni też byli troche poturbowani bo jakby nie patrzec wdali się z Adrianem w bójkę więc chłopak próbował się bronić! to chyba normalne! ja nie wierzę w ich niewinnośc! są dowody które ich obciążają, oni sami doprowadzili do tego że są podejrzanymi... przecież gdyby byli niewinni nie wyjechaliby z Karpacza bezpośrednio po tym zdarzeniu, nie byliby nieuchwytni przez te 3 miesiące... sami tak s... rozwiń
Avatar
ada / 21 kwietnia 2009 o 23:11
0
oborniczanka napisał:
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!



czy ty umiesz czytac?? przeciez napisalam ze ich nie usprawiedliwiam, tylko nie wierze ze ktorys z nich, ot tak bez powodu rzucil sie za tego biednego chlopaka i go zabili. przeciez jeden z nich mial rozwalona glowe i o maly wlos nie zajalby miejsca Adriana. a tak poza tym to ogladalas 997?? czemu jego kumple zglosili zaginiecie dopiero wieczorem?? i zaden z nich nie chce zeznawac. nie wydaje ci sie dziwne to??



czy ty umiesz czytac?? przeciez napisalam ze ich nie usprawiedliwiam, tylko nie wierze ze ktorys z nich, ot tak bez powodu rzucil sie za tego biednego chlopaka i go zabili. przeciez jeden z nich mial rozwalona glowe i o maly wlos nie zajalby miejsca Adriana. a tak poza tym to ogladalas 997?? czemu jego kumple zglosili zaginiecie dopiero wieczorem?? i zaden z nich nie chce zeznawac. nie wydaje ci sie dziwne to?? rozwiń
Avatar
oborniczanka / 21 kwietnia 2009 o 22:20
0
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że ponios... rozwiń
Avatar
ada / 21 kwietnia 2009 o 21:31
0
Gość napisał:
Smieciem to może jestes Ty i nie wypowiadaj sie na ten temat bo nie wiesz jak było!!! O zmarłych sie zle nie mowi!!! to Adek stanal w obronie kolesia a CI naje***i strzelilo cos do łba i dlatego sie tak stało. Kto normalny nosi przy sobie nóż???!!!! Cwaniaczki kur***wa!!! Mam nadzieje że odsiedza zasłuzony wyrok a nie wypuszcza ich za dobre sprawowanie! i beda sie utrzymywac za nasze pieniadze darmozjady! Powinni wprowadzic kare :SMIERC ZA SMIERC!!! Dlaczego jeden nie zyje a drugi sobie siedzi i nic nie robi z tego poprostu brak serca!!!


taak??? taki mądry jesteś?? a kto "normalny" według ciebie nosi przy sobie kastet, co?? zastanów się, zanim coś napiszesz. a co najważniejsze, nie zna nikt z wypowiadających się, co tak na prawdę się tam zdarzyło. bo, jak mi wiadomo, nie było tam żadnych kamer, ani ponoć świadków. a poza tym to ponoć wszyscy byli pod wpływem alkoholu... nie zamierzam bronić tych dwóch, ani nie podnosić do rangi świętego ś.p. Adriana. wina zawsze leży po obu stronach...


taak??? taki mądry jesteś?? a kto "normalny" według ciebie nosi przy sobie kastet, co?? zastanów się, zanim coś napiszesz. a co najważniejsze, nie zna nikt z wypowiadających się, co tak na prawdę się tam zdarzyło. bo, jak mi wiadomo, nie było tam żadnych kamer, ani ponoć świadków. a poza tym to ponoć wszyscy byli pod wpływem alkoholu... nie zamierzam bronić tych dwóch, ani nie podnosić do rangi świętego ś.p. Adriana. wina zawsze leży po obu stronach... rozwiń
Avatar
wariat kock / 11 października 2010 o 22:31
0
[quote name='Gość' date='05 maj 2009 - 22:52 ' timestamp='1241556748' post='124513']
Chłopaki będzie dobrze. Wierzymy w Waszą niewinność.
[/quote]
Avatar
Gość / 5 maja 2009 o 22:52
0
Chłopaki będzie dobrze. Wierzymy w Waszą niewinność.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2009 o 15:44
0
napisał:
a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......




Widzisz każdy broni swego!!! ale z tego co pamietam to oni pierwsi sie na niego rzucili wiec mogli inaczej zaareagowac. a poza tym wracał sobie spokojnie i natrafil na nich. nie musieli od razu z nożem tylko pogadać zreszta byli pijani a niektorym włacza sie agresor po alkoholu wiec oni tez nie sa bez winy i powinni poniesc kare. A może chcieli by byc na miejscu Adriana co?????? Myśle ze adrian chętnie by sie zamienił!!!!!!!! odsiedza i wyjdą a Adrianowi juz nic nie wróci życia!!!!!!!!!!!




Widzisz każdy broni swego!!! ale z tego co pamietam to oni pierwsi sie na niego rzucili wiec mogli inaczej zaareagowac. a poza tym wracał sobie spokojnie i natrafil na nich. nie musieli od razu z nożem tylko pogadać zreszta byli pijani a niektorym włacza sie agresor po alkoholu wiec oni tez nie sa bez winy i powinni poniesc kare. A może chcieli by byc na miejscu Adriana co?????? Myśle ze adrian chętnie by sie zamienił!!!!!!!! odsiedza i wyjdą a Adrianowi juz... rozwiń
Avatar
/ 27 kwietnia 2009 o 08:57
0
woman napisał:
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców .
Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!


a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......


a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zgi... rozwiń
Avatar
woman / 24 kwietnia 2009 o 06:39
0
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców .
Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź?
Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą .
Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widzi... rozwiń
Avatar
~zszokowana22~ / 22 kwietnia 2009 o 15:48
0
Ludzie mówicie o tolerancji i o dobrym wychowaniu, a jak sie sami zachowujecie, z wazych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jezeli byscie staneli oko w oko sami poszli byscie na noze. Do czego to dochodzi. poza tym poczekajmy do rozwiazania sprawy a nie osadzajmy, od tego nie jestesmy. Nikt nic nie widzial nikt nic nie wie. Adrian juz zabrał tajemnice do groby, wyjasni sie wszystko dopiero rozmawiajmy. Moze faktycznie nie bylo tak jak donosza gazety, a wczesniej mozna wyjechac nikt nam nie zabrania, moze akurat byl to tylko przypadek. Pomyslcie czy sami jestescie idealni i bez winy rzucajac tutaj na formum takimi epitetami.....
Ludzie mówicie o tolerancji i o dobrym wychowaniu, a jak sie sami zachowujecie, z wazych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jezeli byscie staneli oko w oko sami poszli byscie na noze. Do czego to dochodzi. poza tym poczekajmy do rozwiazania sprawy a nie osadzajmy, od tego nie jestesmy. Nikt nic nie widzial nikt nic nie wie. Adrian juz zabrał tajemnice do groby, wyjasni sie wszystko dopiero rozmawiajmy. Moze faktycznie nie bylo tak jak donosza gazety, a wczesniej mozna wyjechac nikt nam nie zabrania, moze akurat byl to tylko przypadek. Pomyslc... rozwiń
Avatar
oborniczanka / 22 kwietnia 2009 o 14:55
0
wszędzie trąbią że znależli jednego z nich po tym charakterystycznym pasku jaki zakupił w internecie więc co tu jest do gadania! dobra... oni też byli troche poturbowani bo jakby nie patrzec wdali się z Adrianem w bójkę więc chłopak próbował się bronić! to chyba normalne! ja nie wierzę w ich niewinnośc! są dowody które ich obciążają, oni sami doprowadzili do tego że są podejrzanymi... przecież gdyby byli niewinni nie wyjechaliby z Karpacza bezpośrednio po tym zdarzeniu, nie byliby nieuchwytni przez te 3 miesiące... sami tak sobie narobili więc teraz niech opowiedzą za swoją głupotę! nawet jeśli nie zrobili tego umyślnie to teraz nie moga już nic zrobić... stało się, a Adrianowi życia nie wrócą...
wszędzie trąbią że znależli jednego z nich po tym charakterystycznym pasku jaki zakupił w internecie więc co tu jest do gadania! dobra... oni też byli troche poturbowani bo jakby nie patrzec wdali się z Adrianem w bójkę więc chłopak próbował się bronić! to chyba normalne! ja nie wierzę w ich niewinnośc! są dowody które ich obciążają, oni sami doprowadzili do tego że są podejrzanymi... przecież gdyby byli niewinni nie wyjechaliby z Karpacza bezpośrednio po tym zdarzeniu, nie byliby nieuchwytni przez te 3 miesiące... sami tak s... rozwiń
Avatar
ada / 21 kwietnia 2009 o 23:11
0
oborniczanka napisał:
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!



czy ty umiesz czytac?? przeciez napisalam ze ich nie usprawiedliwiam, tylko nie wierze ze ktorys z nich, ot tak bez powodu rzucil sie za tego biednego chlopaka i go zabili. przeciez jeden z nich mial rozwalona glowe i o maly wlos nie zajalby miejsca Adriana. a tak poza tym to ogladalas 997?? czemu jego kumple zglosili zaginiecie dopiero wieczorem?? i zaden z nich nie chce zeznawac. nie wydaje ci sie dziwne to??



czy ty umiesz czytac?? przeciez napisalam ze ich nie usprawiedliwiam, tylko nie wierze ze ktorys z nich, ot tak bez powodu rzucil sie za tego biednego chlopaka i go zabili. przeciez jeden z nich mial rozwalona glowe i o maly wlos nie zajalby miejsca Adriana. a tak poza tym to ogladalas 997?? czemu jego kumple zglosili zaginiecie dopiero wieczorem?? i zaden z nich nie chce zeznawac. nie wydaje ci sie dziwne to?? rozwiń
Avatar
oborniczanka / 21 kwietnia 2009 o 22:20
0
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że ponios... rozwiń
Avatar
ada / 21 kwietnia 2009 o 21:31
0
Gość napisał:
Smieciem to może jestes Ty i nie wypowiadaj sie na ten temat bo nie wiesz jak było!!! O zmarłych sie zle nie mowi!!! to Adek stanal w obronie kolesia a CI naje***i strzelilo cos do łba i dlatego sie tak stało. Kto normalny nosi przy sobie nóż???!!!! Cwaniaczki kur***wa!!! Mam nadzieje że odsiedza zasłuzony wyrok a nie wypuszcza ich za dobre sprawowanie! i beda sie utrzymywac za nasze pieniadze darmozjady! Powinni wprowadzic kare :SMIERC ZA SMIERC!!! Dlaczego jeden nie zyje a drugi sobie siedzi i nic nie robi z tego poprostu brak serca!!!


taak??? taki mądry jesteś?? a kto "normalny" według ciebie nosi przy sobie kastet, co?? zastanów się, zanim coś napiszesz. a co najważniejsze, nie zna nikt z wypowiadających się, co tak na prawdę się tam zdarzyło. bo, jak mi wiadomo, nie było tam żadnych kamer, ani ponoć świadków. a poza tym to ponoć wszyscy byli pod wpływem alkoholu... nie zamierzam bronić tych dwóch, ani nie podnosić do rangi świętego ś.p. Adriana. wina zawsze leży po obu stronach...


taak??? taki mądry jesteś?? a kto "normalny" według ciebie nosi przy sobie kastet, co?? zastanów się, zanim coś napiszesz. a co najważniejsze, nie zna nikt z wypowiadających się, co tak na prawdę się tam zdarzyło. bo, jak mi wiadomo, nie było tam żadnych kamer, ani ponoć świadków. a poza tym to ponoć wszyscy byli pod wpływem alkoholu... nie zamierzam bronić tych dwóch, ani nie podnosić do rangi świętego ś.p. Adriana. wina zawsze leży po obu stronach... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 0

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 1

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 511 49

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.