Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 listopada 2011 r.
10:55
Edytuj ten wpis

136 funkcjonariuszy przybyło lubelskiej policji

Autor: Zdjęcie autora (s)
0 8 A A
Wśród przyjętych wczoraj do policji funkcjonariuszy jest 110 mężczyzn i 26 kobiet (Policja)
Wśród przyjętych wczoraj do policji funkcjonariuszy jest 110 mężczyzn i 26 kobiet (Policja)

Wśród przyjętych dzisiaj do służby jest 110 mężczyzn i 26 kobiet. Podczas apelu nowi funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
97 świeżo upieczonych policjantów legitymuje się wyższym wykształceniem. Są wśród nich absolwenci m.in. prawa, ekonomii, pedagogiki, administracji, zarządzania oraz innych kierunków.

Kandydaci, którzy ubiegali się o pracę w policji przeszli przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego. Obejmowało ono m. in. test wiedzy, test sprawnościowy, test psychologiczny, wywiad oraz komisję lekarską.

Największą liczbę punktów, a tym samym pierwsze miejsce na liście kandydatów uzyskał Piotr Szul, który na 218 punktów zdobył ich 189. Będzie służyć w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku.

Za kilka dni nowi funkcjonariusze wyjadą do Szkoły Policji. Po 6 miesięcznym kursie wrócą do swoich macierzystych jednostek.

Gdzie będą pracować policjanci

27 funkcjonariuszy zasili Oddziały Prewencji KWP w Lublinie, 26 trafi do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, 16 do KMP w Zamościu, 10 do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, a 8 do KMP w Białej Podlaskiej.

Po 6 policjantów zasili komendy w Łęcznej i Lubartowie, po 5 trafi z kolei do Puław, Ryk, Świdnika i Tomaszowa Lubelskiego. 3 policjantów służyć będzie w Łukowie, a po 2 nowych funkcjonariuszy trafi do jednostek w Opolu Lubelskim, Parczewie, Radzyniu Podlaskim i Kraśniku.

Do komend w Krasnymstawie i Włodawie trafi po jednym młodym policjancie. Dodatkowo szeregi Wydziału Konwojowego KWP zasili 4 policjantów.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aw / 21 listopada 2011 r. o 18:21
[quote name='sonia' timestamp='1320839763' post='556302']
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
[/quote]


chyba komuś w lecie słońce głowe zdrowo dogrzało...
[quote name='sonia' timestamp='1320839763' post='556302']
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cię... rozwiń
Avatar
psina / 9 listopada 2011 r. o 18:12
A nie chce mi się nawet pisać jak widzę Pana .... Nie napiszę kogo bo mi postępowanie zrobi za nic.
Avatar
ppp / 9 listopada 2011 r. o 15:12
Ja pierd....
Avatar
ogłoszenie / 9 listopada 2011 r. o 14:34
Uwaga!!!

Pacjenci, którzy przebywali w oddziałach neurochirurgicznych w województwie lubelskim i którym kilkukrotnie przesuwano terminy operacji - nie podając przyczyny lub żądano w zamian za zabieg gratyfikacji finansowej - proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 800 808 808 lub o wypełnienie stosownego formularza dostępnego na stronie: https://www.cba.gov.pl/portal/pl/zgloszenie/
Avatar
Piękny / 9 listopada 2011 r. o 13:28
Dlaczego oni są źle umundurowani??? umundurowanie ćwiczebne plus niebieska koszula??? Śmiechu warte! Tak mogą chodzić kadeci w Szczytnie lub oficerowie. Żałosne
Avatar
Sightsh Bellon / 9 listopada 2011 r. o 13:09
siomik - na 136 przyjętych nie widziałem ani jednego nasterydowanego;) a do Ciebie sonia- widzę wylewasz swą gorycz.. czyżby multiselect nie poszedł i strasznie przykro z tego powodu ? wcale się nie wdziwię.. osoby ztaką osobowością i nastawieniem że jak do policji to tylko z plecami nie mają prawa wstąpić w szeregi ... znajdz sobie najlepiej inną pracę - fizyczną
Avatar
sonia / 9 listopada 2011 r. o 12:56
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 t... rozwiń
Avatar
siomik / 9 listopada 2011 r. o 12:20
Nie 136
Avatar
aw / 21 listopada 2011 r. o 18:21
[quote name='sonia' timestamp='1320839763' post='556302']
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
[/quote]


chyba komuś w lecie słońce głowe zdrowo dogrzało...
[quote name='sonia' timestamp='1320839763' post='556302']
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cię... rozwiń
Avatar
psina / 9 listopada 2011 r. o 18:12
A nie chce mi się nawet pisać jak widzę Pana .... Nie napiszę kogo bo mi postępowanie zrobi za nic.
Avatar
ppp / 9 listopada 2011 r. o 15:12
Ja pierd....
Avatar
ogłoszenie / 9 listopada 2011 r. o 14:34
Uwaga!!!

Pacjenci, którzy przebywali w oddziałach neurochirurgicznych w województwie lubelskim i którym kilkukrotnie przesuwano terminy operacji - nie podając przyczyny lub żądano w zamian za zabieg gratyfikacji finansowej - proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 800 808 808 lub o wypełnienie stosownego formularza dostępnego na stronie: https://www.cba.gov.pl/portal/pl/zgloszenie/
Avatar
Piękny / 9 listopada 2011 r. o 13:28
Dlaczego oni są źle umundurowani??? umundurowanie ćwiczebne plus niebieska koszula??? Śmiechu warte! Tak mogą chodzić kadeci w Szczytnie lub oficerowie. Żałosne
Avatar
Sightsh Bellon / 9 listopada 2011 r. o 13:09
siomik - na 136 przyjętych nie widziałem ani jednego nasterydowanego;) a do Ciebie sonia- widzę wylewasz swą gorycz.. czyżby multiselect nie poszedł i strasznie przykro z tego powodu ? wcale się nie wdziwię.. osoby ztaką osobowością i nastawieniem że jak do policji to tylko z plecami nie mają prawa wstąpić w szeregi ... znajdz sobie najlepiej inną pracę - fizyczną
Avatar
sonia / 9 listopada 2011 r. o 12:56
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 t... rozwiń
Avatar
siomik / 9 listopada 2011 r. o 12:20
Nie 136
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli treningi w 2022 roku. W ostatnim meczu kontrolnym zielono-czarni musieli uznać wyższość grającej w PKO BP Ekstraklasie Korony Kielce, której ulegli 0:4

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa
Barbórka 2022
galeria

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa

Lada dzień zakończą się prace przy budowie chodnika pomocniczego do zaciśniętej ściany w polu Stefanów – zapowiada p.o. prezes kopalni Bogdanka. To m.in. z powodu problemów w tym miejscu wydobycie w lubelskiej kopalni znacznie spadło, a stanowisko stracił poprzedni prezes. Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Górnika dużo mówiło się także o tym, że z powodu obecnej wojny w Ukrainie i trudnej sytuacji w energetyce, węgiel wciąż jest dla Polski ważny.

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko ma 12 lat a za sobą m.in. koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Oprócz tego tysiące planów na przyszłość i 300 tys. zł, które zdobył za wirtuozerskie umiejętności.

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?
galeria

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?