Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 marca 2011 r.
16:35
Edytuj ten wpis

9 tysięcy podpisów poparcia dla Lublin ESK 2016

0 9 A A
W chwili gdy uroczyście odsłaniano baner, zebrani na Pl. Litewskim mieszkańcy Lublina wypuścili w ni
W chwili gdy uroczyście odsłaniano baner, zebrani na Pl. Litewskim mieszkańcy Lublina wypuścili w ni

9 tysięcy Lublinian podpisało się pod kandydaturą naszego miasta w konkursie na Europejską Stolicę Kultury 2016. Z ich podpisów powstał baner, który w ramach akcji "Za!-loguj się" zawisł dziś na Placu Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Karr / 21 marca 2011 r. o 09:20
[quote name='waw' timestamp='1300656914' post='452754']
Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
[/quote]
no chyba sobie mośku kpisz!!! Po co wg piszesz jak nie masz nawet żadnego pojęcia o tym mieście !!! Lepiej sobie poczytaj http://kultura.lublin.eu/ i sprawdź jak duże mamy szanse na wygranie ESK2016 http://www.candidatecities.com/ ,oczywiście te głosy o niczym nie świadczą ponieważ o tym decyduje komisja europejska
[quote name='waw' timestamp='1300656914' post='452754']
Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
[/quote]
no chyba sobie mośku kpisz!!! Po co wg piszesz jak nie masz nawet żadnego pojęcia o tym mieście !!! Lepiej sobie poczytaj http://kultura.lublin.eu/ i sprawdź jak duże mamy szanse na wygranie ESK2016 http://www.candidatecities.com/ ,oczywiście te głosy o niczym nie świadczą ponieważ o tym decyduje komisja europejska rozwiń
Avatar
waw / 20 marca 2011 r. o 22:35
[quote name='jon' timestamp='1300654568' post='452744']
tak sądzisz ?
wyróżnione miasto dostaje z Unii 1,5 mln euro ( 2010 r. )
budżet Lublina na 2011 rok to coś ok. 1,5 mld złotych
[/quote]


Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
Avatar
jon / 20 marca 2011 r. o 21:56
[quote name='Karr' timestamp='1300641162' post='452674']
No ale właśnie o to chodzi że jeżeli wygramy to ten cały koszmar sie skonczy !! bo wszystko moze sie zmienic nie do poznania
[/quote]
tak sądzisz ?
wyróżnione miasto dostaje z Unii 1,5 mln euro ( 2010 r. )
budżet Lublina na 2011 rok to coś ok. 1,5 mld złotych
Avatar
kierowca / 20 marca 2011 r. o 21:26
Jezeli Lublin wygra ESK 2016 wowczas wieze w przemiane Lublina .Tylko praca i nadzieja została Lublinianom
Avatar
Karr / 20 marca 2011 r. o 18:12
[quote name='jon' timestamp='1300640581' post='452671']
NIE, NIE jeszcze raz NIE !
to będzie kompromitacja.
wystarczy pokazać cudzoziemcowi z cywilizowanego rejonu świata wejście do dworca PKS na Podzamczu.
szok kulturalny gwarantowany
[/quote]
No ale właśnie o to chodzi że jeżeli wygramy to ten cały koszmar sie skonczy !! bo wszystko moze sie zmienic nie do poznania
Avatar
jon / 20 marca 2011 r. o 18:03
NIE, NIE jeszcze raz NIE !
to będzie kompromitacja.
wystarczy pokazać cudzoziemcowi z cywilizowanego rejonu świata wejście do dworca PKS na Podzamczu.
szok kulturalny gwarantowany
Avatar
obywatel / 20 marca 2011 r. o 17:44
Ma znaczenie co inni o nas powiedza , a nie my o sobie. Miasto ma być czyste, ze sprawną niedrogą komunikacja, czystymi i pieknymi dworcami kolejowymi i autobusowymi, bezpiecznymi ulicami i parkami-np Ludowym i wtedy mozna próbowac mówić o jakiejs stolicy kultury. Na razie pozostaje nam tylko praca i Władzom rozsadne zarządzanie.
Avatar
Karr / 20 marca 2011 r. o 17:19
Bzem tam xD!! Jestem nawet na fotce xD !!! LUBLIN CITY OF INSPIRATION !!!
Avatar
BEZDOMNY / 20 marca 2011 r. o 17:12
NAJWIĘKSZY WKŁAD W ESSK MAJĄ BEZDOMNI Z PLACU LITEWSKIEGO, SĄ TAM CAŁY CZAS:)
Avatar
Karr / 21 marca 2011 r. o 09:20
[quote name='waw' timestamp='1300656914' post='452754']
Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
[/quote]
no chyba sobie mośku kpisz!!! Po co wg piszesz jak nie masz nawet żadnego pojęcia o tym mieście !!! Lepiej sobie poczytaj http://kultura.lublin.eu/ i sprawdź jak duże mamy szanse na wygranie ESK2016 http://www.candidatecities.com/ ,oczywiście te głosy o niczym nie świadczą ponieważ o tym decyduje komisja europejska
[quote name='waw' timestamp='1300656914' post='452754']
Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
[/quote]
no chyba sobie mośku kpisz!!! Po co wg piszesz jak nie masz nawet żadnego pojęcia o tym mieście !!! Lepiej sobie poczytaj http://kultura.lublin.eu/ i sprawdź jak duże mamy szanse na wygranie ESK2016 http://www.candidatecities.com/ ,oczywiście te głosy o niczym nie świadczą ponieważ o tym decyduje komisja europejska rozwiń
Avatar
waw / 20 marca 2011 r. o 22:35
[quote name='jon' timestamp='1300654568' post='452744']
tak sądzisz ?
wyróżnione miasto dostaje z Unii 1,5 mln euro ( 2010 r. )
budżet Lublina na 2011 rok to coś ok. 1,5 mld złotych
[/quote]


Ta wioska nigdy nie wygra, z czym do ludzi
Avatar
jon / 20 marca 2011 r. o 21:56
[quote name='Karr' timestamp='1300641162' post='452674']
No ale właśnie o to chodzi że jeżeli wygramy to ten cały koszmar sie skonczy !! bo wszystko moze sie zmienic nie do poznania
[/quote]
tak sądzisz ?
wyróżnione miasto dostaje z Unii 1,5 mln euro ( 2010 r. )
budżet Lublina na 2011 rok to coś ok. 1,5 mld złotych
Avatar
kierowca / 20 marca 2011 r. o 21:26
Jezeli Lublin wygra ESK 2016 wowczas wieze w przemiane Lublina .Tylko praca i nadzieja została Lublinianom
Avatar
Karr / 20 marca 2011 r. o 18:12
[quote name='jon' timestamp='1300640581' post='452671']
NIE, NIE jeszcze raz NIE !
to będzie kompromitacja.
wystarczy pokazać cudzoziemcowi z cywilizowanego rejonu świata wejście do dworca PKS na Podzamczu.
szok kulturalny gwarantowany
[/quote]
No ale właśnie o to chodzi że jeżeli wygramy to ten cały koszmar sie skonczy !! bo wszystko moze sie zmienic nie do poznania
Avatar
jon / 20 marca 2011 r. o 18:03
NIE, NIE jeszcze raz NIE !
to będzie kompromitacja.
wystarczy pokazać cudzoziemcowi z cywilizowanego rejonu świata wejście do dworca PKS na Podzamczu.
szok kulturalny gwarantowany
Avatar
obywatel / 20 marca 2011 r. o 17:44
Ma znaczenie co inni o nas powiedza , a nie my o sobie. Miasto ma być czyste, ze sprawną niedrogą komunikacja, czystymi i pieknymi dworcami kolejowymi i autobusowymi, bezpiecznymi ulicami i parkami-np Ludowym i wtedy mozna próbowac mówić o jakiejs stolicy kultury. Na razie pozostaje nam tylko praca i Władzom rozsadne zarządzanie.
Avatar
Karr / 20 marca 2011 r. o 17:19
Bzem tam xD!! Jestem nawet na fotce xD !!! LUBLIN CITY OF INSPIRATION !!!
Avatar
BEZDOMNY / 20 marca 2011 r. o 17:12
NAJWIĘKSZY WKŁAD W ESSK MAJĄ BEZDOMNI Z PLACU LITEWSKIEGO, SĄ TAM CAŁY CZAS:)
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!