Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2010 r.
11:13
Edytuj ten wpis

Abp Życiński: Kto zamknął Kluskę, Wąsacza, Szczeklika?

0 27 A A

- Należałoby ujawnić tych, którzy podejmowali decyzje o tym, że tych ludzi potraktowano tak brutalnie – powiedział Gazecie Wyborczej Lublin metropolita lubelski nawiązując do znanych postaci zatrzymanych na podstawie nieprawdziwych oskarżeń.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Abp Józef Życiński przypomniał w piątek sprawę Władysława Szczeklika, byłego komendanta policji w Białej Podlaskiej, kandydata na komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. W 2001 r. został zatrzymany przez Urząd Ochrony Państwa, a prokuratura zarzuciła mu współpracę z właścicielem lombardu Pawłem P., podejrzewanym o kontakty z półświatkiem.

Dopiero siedem lat po aresztowaniu Szczeklik został uznany za niewinnego. Jak mówi, do dziś nikt go nie przeprosił za niesłuszne zatrzymanie i złamanie kariery w policji (w środę sąd przyznał mu 200 tys. zł zadośćuczynienia za pięciomiesięczne aresztowanie – red.).

Metropolita lubelski przypomniał, że w III RP zdarzały się przypadki zatrzymań znanych osób ze świata biznesu i polityki. Zarzuty wobec nich okazywały się bezpodstawne. – Przypomnę tylko w jaki sposób potraktowano Romana Kluskę, w jaki sposób pozbawiono funkcji szefa Orlenu pana Andrzeja Modrzejewskiego, w jak spektakularny sposób wieziono z jednego miejsca Polski w drugie Emila Wąsacza. To wszystko może rodzić głęboką frustrację – wyliczał arcybiskup.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
65876560665e3 / 27 września 2010 o 08:11
0
[quote name='badacz' date='25 wrzesień 2010 - 20:47 ' timestamp='1285440466' post='352498']
Niektórzy dla kariery zapominają o podstawach prawa i obhowiązujących przysięgach, postępowania częsci prokuratorów , adwokatów notariuszy i radców powinny powodować natychmiastowe pozbawienie prawa wykonywania zawodu , niestety interesy korporacyjne dały im takie zabezpieczenia że jest to bardzo trudne. Podobnie wygląda to w innych grupach np. lekarzy, czy duchownych. Osoby teoretycznie mające dbać o czystość środowisk zajmują sie ochroną kolegów z branży i ścigają ujawniających prawdę.
[/quote]

Tak ... prokurator, adwokat, notariusz, radca, lekarz i duchowny - oto krwiopijcy, ciemiężyciele ludu pracującego i ucieleśnienie wszelkiego zła ... z pewnością codziennie kilka godzin poświęcają na różne machinacje, a raz w tygodniu zbierają się "i ścigają ujawniających prawdę" ...

Nie obawiasz się, że zaczną cie ścigać ?

Tak przy okazji, może pochwalisz się, jaki to szacowny zawód ty wykonujesz ?
Badacz to chyba nike zawód ?
A może nie pracujesz tylko siedzisz przed komputerem i oskarżasz wszystkich dookoła ?
[quote name='badacz' date='25 wrzesień 2010 - 20:47 ' timestamp='1285440466' post='352498']
Niektórzy dla kariery zapominają o podstawach prawa i obhowiązujących przysięgach, postępowania częsci prokuratorów , adwokatów notariuszy i radców powinny powodować natychmiastowe pozbawienie prawa wykonywania zawodu , niestety interesy korporacyjne dały im takie zabezpieczenia że jest to bardzo trudne. Podobnie wygląda to w innych grupach np. lekarzy, czy duchownych. Osoby teoretycznie mające dbać o czystość śr... rozwiń
Avatar
ja / 26 września 2010 o 12:09
0
[quote name='filozofek' date='25 wrzesień 2010 - 15:38 ' timestamp='1285421902' post='352403']
Wielu było niewinnie aresztowanych a nawet bezprawnie osądzonych dzięki współpracy niektórych osób nazywanych TW lub OZI.<br />
Wielu takich fachowców nosiło (i jeszcze nosi) czarne kiecki a nawet czerwone rogatywki z pomponikiem,spod których wystaje czerwona (komunistyczny kolor?) mycka.<br />
Należy dodać że wielu sukienkowych,aby odwrócić od sieie uwagę pedofilii,alkoholizmu czy też posiadania kochanki ni nieślubnych dzieci,bardzo łatwo godziło się na współpracę ze specsłużbami,przez niektórych nazywanych SBecją.<br />
W Lublinie był taki ksiądz-kanclerz kurii biskupiej.Był rezydentem w kosciele garnizonowym A później kapelanem (z którego się śmali,że idzie kulawy wojskowy).<br />
Otóż ten ksiądz kapelan-kanclerz (i jeszcze tam jakieś tytuły kościelne)chciał zostać biskupem pomocniczym w Lublinie.Już mu uszyli purpurową kieckę,miał przygotowaną purpurową czapeczkę,już prawie miał w szufladzie kwity biskupie,ale wszystko w ostatniej chwili wzięło w łeb,bo okazało się,że ów kanclerz (opracował nawet fajny modlitewnik dla dzieci...) był wtyczką w KW PZPR i donosił co dzieje się w lubelskim kosciele!!!!<br />
Dzięki takim szujom (i wielu innym kieckowym) - wiele osob było represjonowanych,aresztowanych itp.Tylko dla kariery tacy donosiciele się szmacili.<br />
W środowisku lubelskim jest wielu bardziej i mniej znanych donosicieli.<br />
P.S.CZy ten niedoszły biskup ks Stanisław R.jeszcze żyje?Jeśli ta,to co on porabia (do niedawna brał wojskową emeryturę)<br />
Amen
[/quote]

[size="6"]Nie żaden Stanislaw R. tylko ks. Stanisław Rojek - był proboszcem na dziesiątej...[/size]
[quote name='filozofek' date='25 wrzesień 2010 - 15:38 ' timestamp='1285421902' post='352403']
Wielu było niewinnie aresztowanych a nawet bezprawnie osądzonych dzięki współpracy niektórych osób nazywanych TW lub OZI.<br />
Wielu takich fachowców nosiło (i jeszcze nosi) czarne kiecki a nawet czerwone rogatywki z pomponikiem,spod których wystaje czerwona (komunistyczny kolor?) mycka.<br />
Należy dodać że wielu sukienkowych,aby odwrócić od sieie uwagę pedofilii,alkoholizmu czy też p... rozwiń
Avatar
MEFISTO / 26 września 2010 o 11:40
0
[color="#0000FF"]FILOZOF(ia)KUL-ejnego FRUSTRATA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Martwiąc się o Kumpli po fachu, bo [color="#800080"]ArcyLubeski to przecież Tajny Współpracownik S.B. ?FILOZOF?, [/color]sam Zainteresowany powinien zanosić gorące Modły do Nieba np. za Szczeklikai wszystkich pozostałych [color="#800080"]?BORze miej Ich w swej Opiece?.[/color]Lubelski Frustrat nie doznał najmniejszej Frustracji od roku 1980, czyli od momentu rozbicia KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW! Frustracji nie doznali również wszyscy z Ekipy JP 2 od b-pa Bolesława Pylaka poczynając, nie zapominając o ówczesnym Kur...iewnym Kanclerzu ks. Stanisławie Rojku, Prymasie Józefie Glempie (aktualnie emeryt) i pozostałych Proboszczach, Wikarych i czynnych Duchownych płci obojga.
Martwiąc się o Frustrację -KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że od roku 1980-tego Duchowieństwo dostaje drgawek i ką[color="#800080"]KUL[/color]owych Purpuratowości Oblicza na wieść o KZ NSZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a na ten temat jak i na temat KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW panuje Święty Spokój od samego początku!
ką[color="#800080"]KUL[/color]owata Pupuratowość Oblicza nie występuje natomiast w czasie Głoszenia Słowa Bożego [color="#800080"]jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat, jak z tego Związku powstał Bękart Jezus, jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć CUDA istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE twierdząc, że to CUDA...).
Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków, aby ja najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm (?Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje...?) sami uprawiając Wampiryzm (?Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...?) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu Bezalkoholową Krew Pańską![/color]

Czyż to nie cudowne?

Wobec takiej paplaniny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje KULejny raz założyć hodowlę [color="#800080"]KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą, [/color]co w efekcie da bujny kwiat zaliczany do wyjątków o Świętej Nazwie ką[color="#800080"]KUL[/color]!
Takimi ką[color="#800080"]KUL[/color]ami należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI ? czyż to nie cudowne?
[color="#800080"]SKORO WYSZŁO CIAŁO PAŃSKIE I KREW PAŃSKA, TO KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW I ASC ZAPEWNIA, ŻE KĄKUL TEŻ WYJDZIE! Sam kąKUL KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zgłasza Festiwalowi Nauki jako Naukowe Odkrycie 2010.[/color] Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe ? trwałe niczym
?Róża Duchowna?.
Sam zaś Wielki Kanclerz KULawy i psychoPATyczny JAK STANIE Z KUMPLAMI NA PLANTACJI KĄKULU W STROJU GALOWYM, TO TRUDNO BĘDZIE ODRÓŻNIĆ GDZIE KOŃCZY SIĘ PLANTACJA, A ZACZYNA AXCELENCJA...

I pomyśleć, że "Dziwny jest ten świat", to dla Nich pojęcie bez pojęcia...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#800080"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#800080"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#0000FF"]FILOZOF(ia)KUL-ejnego FRUSTRATA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Martwiąc się o Kumpli po fachu, bo [color="#800080"]ArcyLubeski to przecież Tajny Współpracownik S.B. ?FILOZOF?, [/colo... rozwiń
Avatar
wtr / 26 września 2010 o 08:38
0
[quote name='Gość' date='25 wrzesień 2010 - 21:31 ' timestamp='1285443086' post='352514']
Panie Filozof kto w 2001 rt. na siłe chciał przeforsować na Rektora KUL - profesora socjalogii Pana Franciszka K. (wówczas jeszcze księdza) który lubiał zabawiac sie z Córami Koryntu???????
[/quote]
Z wyborami zawsze były kpiny.Kiedyś wybrano na dziekana teologii o.W,który był mu nie po myśli.Znalazł jakiś przepis,że jemu wszystko wolno jako kanclerzowi,unieważnił wybory,W do Rzymu niby wezwano,przy okazji coś mu wygrzebał w habilitacji i wybrał swojego.
Teraz to samo ludzie chcieli Ks.K na prorektora a tu nie musi być ktoś inny.Wybrany rektor musi zgłosić zastępców i mimo,że każdy wpisuje na kartce nazwisko to i tak należy wybrać tego który jest zgłoszony przez góre.Rektor zgłasza jednego i do skutku aż się wszystkim znudzi.Demokracja.
[quote name='Gość' date='25 wrzesień 2010 - 21:31 ' timestamp='1285443086' post='352514']
Panie Filozof kto w 2001 rt. na siłe chciał przeforsować na Rektora KUL - profesora socjalogii Pana Franciszka K. (wówczas jeszcze księdza) który lubiał zabawiac sie z Córami Koryntu???????
[/quote]
Z wyborami zawsze były kpiny.Kiedyś wybrano na dziekana teologii o.W,który był mu nie po myśli.Znalazł jakiś przepis,że jemu wszystko wolno jako kanclerzowi,unieważnił wybory,W do Rzymu niby wezwano,przy okaz... rozwiń
Avatar
MUMU / 26 września 2010 o 08:23
0
Słusznie,jestem za arcybiskupem.Może ujawnią się powiązania "ludzi konkurencji z biznesu" z organami ścigania-sprawiedliwości.
Avatar
też s-becki pies / 26 września 2010 o 07:42
0
Ot kuźwa autorytet moralny sie odezwał...
Avatar
Krys / 25 września 2010 o 22:45
0
Ks. BP zajmij się księżmi z twoich ministerstw. Młodzi, a już jeżdzą VV i rozbijają się z P....kami
Avatar
Martin / 25 września 2010 o 22:11
0
Józef zajmij się swoimi przydu...sami, a nie polityką. Broń kościoła a nie polityków i urzędników, będzie lepiej. Zamknął radio teraz musi coś mówić
Avatar
Antyblef / 25 września 2010 o 21:47
0
Wystorczy FILOZOFii wystorczy biskupie z wyborczyj.Zadrę w czyimś oku..........
Avatar
nic / 25 września 2010 o 21:34
0
Kiedy Kossciól przestanie się mieszać w polityce Kiedy Rzad wprowadzi kasy fiskalne w parafiach za płacone usługi Parafie nie płacą żadnych podatków od nieruchomosci bardzo się bogacą w Kościół też bywa często zamięszany przestęmstwo i korupcję.
Avatar
65876560665e3 / 27 września 2010 o 08:11
0
[quote name='badacz' date='25 wrzesień 2010 - 20:47 ' timestamp='1285440466' post='352498']
Niektórzy dla kariery zapominają o podstawach prawa i obhowiązujących przysięgach, postępowania częsci prokuratorów , adwokatów notariuszy i radców powinny powodować natychmiastowe pozbawienie prawa wykonywania zawodu , niestety interesy korporacyjne dały im takie zabezpieczenia że jest to bardzo trudne. Podobnie wygląda to w innych grupach np. lekarzy, czy duchownych. Osoby teoretycznie mające dbać o czystość środowisk zajmują sie ochroną kolegów z branży i ścigają ujawniających prawdę.
[/quote]

Tak ... prokurator, adwokat, notariusz, radca, lekarz i duchowny - oto krwiopijcy, ciemiężyciele ludu pracującego i ucieleśnienie wszelkiego zła ... z pewnością codziennie kilka godzin poświęcają na różne machinacje, a raz w tygodniu zbierają się "i ścigają ujawniających prawdę" ...

Nie obawiasz się, że zaczną cie ścigać ?

Tak przy okazji, może pochwalisz się, jaki to szacowny zawód ty wykonujesz ?
Badacz to chyba nike zawód ?
A może nie pracujesz tylko siedzisz przed komputerem i oskarżasz wszystkich dookoła ?
[quote name='badacz' date='25 wrzesień 2010 - 20:47 ' timestamp='1285440466' post='352498']
Niektórzy dla kariery zapominają o podstawach prawa i obhowiązujących przysięgach, postępowania częsci prokuratorów , adwokatów notariuszy i radców powinny powodować natychmiastowe pozbawienie prawa wykonywania zawodu , niestety interesy korporacyjne dały im takie zabezpieczenia że jest to bardzo trudne. Podobnie wygląda to w innych grupach np. lekarzy, czy duchownych. Osoby teoretycznie mające dbać o czystość śr... rozwiń
Avatar
ja / 26 września 2010 o 12:09
0
[quote name='filozofek' date='25 wrzesień 2010 - 15:38 ' timestamp='1285421902' post='352403']
Wielu było niewinnie aresztowanych a nawet bezprawnie osądzonych dzięki współpracy niektórych osób nazywanych TW lub OZI.<br />
Wielu takich fachowców nosiło (i jeszcze nosi) czarne kiecki a nawet czerwone rogatywki z pomponikiem,spod których wystaje czerwona (komunistyczny kolor?) mycka.<br />
Należy dodać że wielu sukienkowych,aby odwrócić od sieie uwagę pedofilii,alkoholizmu czy też posiadania kochanki ni nieślubnych dzieci,bardzo łatwo godziło się na współpracę ze specsłużbami,przez niektórych nazywanych SBecją.<br />
W Lublinie był taki ksiądz-kanclerz kurii biskupiej.Był rezydentem w kosciele garnizonowym A później kapelanem (z którego się śmali,że idzie kulawy wojskowy).<br />
Otóż ten ksiądz kapelan-kanclerz (i jeszcze tam jakieś tytuły kościelne)chciał zostać biskupem pomocniczym w Lublinie.Już mu uszyli purpurową kieckę,miał przygotowaną purpurową czapeczkę,już prawie miał w szufladzie kwity biskupie,ale wszystko w ostatniej chwili wzięło w łeb,bo okazało się,że ów kanclerz (opracował nawet fajny modlitewnik dla dzieci...) był wtyczką w KW PZPR i donosił co dzieje się w lubelskim kosciele!!!!<br />
Dzięki takim szujom (i wielu innym kieckowym) - wiele osob było represjonowanych,aresztowanych itp.Tylko dla kariery tacy donosiciele się szmacili.<br />
W środowisku lubelskim jest wielu bardziej i mniej znanych donosicieli.<br />
P.S.CZy ten niedoszły biskup ks Stanisław R.jeszcze żyje?Jeśli ta,to co on porabia (do niedawna brał wojskową emeryturę)<br />
Amen
[/quote]

[size="6"]Nie żaden Stanislaw R. tylko ks. Stanisław Rojek - był proboszcem na dziesiątej...[/size]
[quote name='filozofek' date='25 wrzesień 2010 - 15:38 ' timestamp='1285421902' post='352403']
Wielu było niewinnie aresztowanych a nawet bezprawnie osądzonych dzięki współpracy niektórych osób nazywanych TW lub OZI.<br />
Wielu takich fachowców nosiło (i jeszcze nosi) czarne kiecki a nawet czerwone rogatywki z pomponikiem,spod których wystaje czerwona (komunistyczny kolor?) mycka.<br />
Należy dodać że wielu sukienkowych,aby odwrócić od sieie uwagę pedofilii,alkoholizmu czy też p... rozwiń
Avatar
MEFISTO / 26 września 2010 o 11:40
0
[color="#0000FF"]FILOZOF(ia)KUL-ejnego FRUSTRATA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Martwiąc się o Kumpli po fachu, bo [color="#800080"]ArcyLubeski to przecież Tajny Współpracownik S.B. ?FILOZOF?, [/color]sam Zainteresowany powinien zanosić gorące Modły do Nieba np. za Szczeklikai wszystkich pozostałych [color="#800080"]?BORze miej Ich w swej Opiece?.[/color]Lubelski Frustrat nie doznał najmniejszej Frustracji od roku 1980, czyli od momentu rozbicia KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW! Frustracji nie doznali również wszyscy z Ekipy JP 2 od b-pa Bolesława Pylaka poczynając, nie zapominając o ówczesnym Kur...iewnym Kanclerzu ks. Stanisławie Rojku, Prymasie Józefie Glempie (aktualnie emeryt) i pozostałych Proboszczach, Wikarych i czynnych Duchownych płci obojga.
Martwiąc się o Frustrację -KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że od roku 1980-tego Duchowieństwo dostaje drgawek i ką[color="#800080"]KUL[/color]owych Purpuratowości Oblicza na wieść o KZ NSZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a na ten temat jak i na temat KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW panuje Święty Spokój od samego początku!
ką[color="#800080"]KUL[/color]owata Pupuratowość Oblicza nie występuje natomiast w czasie Głoszenia Słowa Bożego [color="#800080"]jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat, jak z tego Związku powstał Bękart Jezus, jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć CUDA istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE twierdząc, że to CUDA...).
Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków, aby ja najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm (?Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje...?) sami uprawiając Wampiryzm (?Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...?) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu Bezalkoholową Krew Pańską![/color]

Czyż to nie cudowne?

Wobec takiej paplaniny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje KULejny raz założyć hodowlę [color="#800080"]KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą, [/color]co w efekcie da bujny kwiat zaliczany do wyjątków o Świętej Nazwie ką[color="#800080"]KUL[/color]!
Takimi ką[color="#800080"]KUL[/color]ami należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI ? czyż to nie cudowne?
[color="#800080"]SKORO WYSZŁO CIAŁO PAŃSKIE I KREW PAŃSKA, TO KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW I ASC ZAPEWNIA, ŻE KĄKUL TEŻ WYJDZIE! Sam kąKUL KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zgłasza Festiwalowi Nauki jako Naukowe Odkrycie 2010.[/color] Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe ? trwałe niczym
?Róża Duchowna?.
Sam zaś Wielki Kanclerz KULawy i psychoPATyczny JAK STANIE Z KUMPLAMI NA PLANTACJI KĄKULU W STROJU GALOWYM, TO TRUDNO BĘDZIE ODRÓŻNIĆ GDZIE KOŃCZY SIĘ PLANTACJA, A ZACZYNA AXCELENCJA...

I pomyśleć, że "Dziwny jest ten świat", to dla Nich pojęcie bez pojęcia...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#800080"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#800080"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#0000FF"]FILOZOF(ia)KUL-ejnego FRUSTRATA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Martwiąc się o Kumpli po fachu, bo [color="#800080"]ArcyLubeski to przecież Tajny Współpracownik S.B. ?FILOZOF?, [/colo... rozwiń
Avatar
wtr / 26 września 2010 o 08:38
0
[quote name='Gość' date='25 wrzesień 2010 - 21:31 ' timestamp='1285443086' post='352514']
Panie Filozof kto w 2001 rt. na siłe chciał przeforsować na Rektora KUL - profesora socjalogii Pana Franciszka K. (wówczas jeszcze księdza) który lubiał zabawiac sie z Córami Koryntu???????
[/quote]
Z wyborami zawsze były kpiny.Kiedyś wybrano na dziekana teologii o.W,który był mu nie po myśli.Znalazł jakiś przepis,że jemu wszystko wolno jako kanclerzowi,unieważnił wybory,W do Rzymu niby wezwano,przy okazji coś mu wygrzebał w habilitacji i wybrał swojego.
Teraz to samo ludzie chcieli Ks.K na prorektora a tu nie musi być ktoś inny.Wybrany rektor musi zgłosić zastępców i mimo,że każdy wpisuje na kartce nazwisko to i tak należy wybrać tego który jest zgłoszony przez góre.Rektor zgłasza jednego i do skutku aż się wszystkim znudzi.Demokracja.
[quote name='Gość' date='25 wrzesień 2010 - 21:31 ' timestamp='1285443086' post='352514']
Panie Filozof kto w 2001 rt. na siłe chciał przeforsować na Rektora KUL - profesora socjalogii Pana Franciszka K. (wówczas jeszcze księdza) który lubiał zabawiac sie z Córami Koryntu???????
[/quote]
Z wyborami zawsze były kpiny.Kiedyś wybrano na dziekana teologii o.W,który był mu nie po myśli.Znalazł jakiś przepis,że jemu wszystko wolno jako kanclerzowi,unieważnił wybory,W do Rzymu niby wezwano,przy okaz... rozwiń
Avatar
MUMU / 26 września 2010 o 08:23
0
Słusznie,jestem za arcybiskupem.Może ujawnią się powiązania "ludzi konkurencji z biznesu" z organami ścigania-sprawiedliwości.
Avatar
też s-becki pies / 26 września 2010 o 07:42
0
Ot kuźwa autorytet moralny sie odezwał...
Avatar
Krys / 25 września 2010 o 22:45
0
Ks. BP zajmij się księżmi z twoich ministerstw. Młodzi, a już jeżdzą VV i rozbijają się z P....kami
Avatar
Martin / 25 września 2010 o 22:11
0
Józef zajmij się swoimi przydu...sami, a nie polityką. Broń kościoła a nie polityków i urzędników, będzie lepiej. Zamknął radio teraz musi coś mówić
Avatar
Antyblef / 25 września 2010 o 21:47
0
Wystorczy FILOZOFii wystorczy biskupie z wyborczyj.Zadrę w czyimś oku..........
Avatar
nic / 25 września 2010 o 21:34
0
Kiedy Kossciól przestanie się mieszać w polityce Kiedy Rzad wprowadzi kasy fiskalne w parafiach za płacone usługi Parafie nie płacą żadnych podatków od nieruchomosci bardzo się bogacą w Kościół też bywa często zamięszany przestęmstwo i korupcję.