Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 marca 2009 r.
11:19
Edytuj ten wpis

Akcja wznowiona. Policja szuka Marka na polach

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 28 A A

Policja wznowiła terenowe poszukiwania Marka Wojciechowskiego, zaginionego studenta UMCS. Mundurowi przeczesują teren od nowego odcinka ul. Jana Pawła II w stronę Konopnicy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do przeszukania mamy kilka hektarów pól i łąk - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.

Policjanci wykorzystują do poszukiwań psy tropiące. Wcześniej przeszukiwali już rejony ulic, którymi mógł przechodzić student. Nie znależli żadnych śladów, które pomogłyby rozwiązać zagadkę zaginięcia Marka.

Przypomnijmy: Marek zaginął dwa tygodnie temu. Ostatni raz widziany był na skrzyżowaniu ul. Pagi, Głębokiej i Wileńskiej.

Za informacje, które pozwolą ustalić miejsce pobytu Marka UMCS oferuje 10 tys. zł nagrody.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 17:47
0
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie mówię, że to źle, że rodzina jest zdeterminowana w działaniu, o tym też już pisałAM, bo wręcz przeciwnie uważam - że to bardzo dobrze, sama będąc w ich sytuacji, szukałabym wszystkiego, co by mi dawało nadzieję na znalezienie własnego dziecka, mimo, że też nie wierzę w jasnowidzów.

Mnie też denerwuje, jak ludzie wymyślają głupie historie o organach, UFO (na forum KL), pobycie za granicą albo to, że chłopaka już znaleźli (bez komentarza, bo to już numer poniżej pasa)... etc. To właśnie boli rodzinę, a nie to, że ktoś chce pomóc w jakikolwiek sposób. Wiem, że i tak w niczym nie pomogę, bo o niczym nie wiem, ale swoje zdanie i tak chcę wyrazić, choć ryzykuję, że ktoś mnie właśnie źle zrozumie, itd. Ale od tego jest forum. Tak naprawdę mamy rację wszyscy, i jednocześnie wszyscy jej nie mamy.

I jedyne co nas naprawdę łączy, to nadzieja, na znalezienie Marka.
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie mówię, że to źle, że rodzina jest zdeterminowana w działaniu, o tym też już pisałAM, bo wręcz przeciwnie uważam - że to bardzo dobrze, sama będąc w ich sytuacji, szukałabym wszystkiego, co by mi dawało nadzieję na znalezienie własnego dziecka, mimo, że też nie wierzę w jasnowidzów.

Mnie też denerwuje, jak ludzie wymyślają głupie historie o organach, UFO (na forum KL), pobycie za granicą albo to, że chłopaka już znaleźli (bez komentarza, bo to już numer poniżej pasa)... etc. To właśnie boli ro... rozwiń
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 17:38
0
kinol zapedziłes sie i to za daleko ja nie napisałem ze ty piszesz jakies bzdury o organach, odniosłem sie ogólnie do tego wszystkiego co mozna na ten temat przeczytac od pewnego czasu na forach gazet, włos dęba staje jak sie to czyta. ty piszesz jeszcze sensownie co nie znaczy ze musze sie z toba zgadzać odnośnie portretów, a z wujka juz policjanty wyciągneli co trzeba jestem o to spokojny, i pisanie tu ze trza przycisnac tego i tamtego to.......... ..........ech moje zdanie juz znasz.
Avatar
eva / 31 marca 2009 o 17:16
0
Chyba trochę się zapędziłeś - rodzina szuka przede wszystkim odpowiedzi , co stało się z Markiem. Szanuj proszę bardziej uczucia innych . Wizyta u jasnowidza świadczy jedynie o determinacji jego najbliższych. Ja osobiście nie wierze w takie rzeczy , ale gdyby chodziło o moje dziecko to chwytałabym się wszystkiego .
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 16:57
0
bobo napisał:
ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby


Wiesz co? Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś o czyje portrety chodzi. Skoro szukają konkretnych osób, czyli tych spod klubu, z którymi Marek miał kontakt, jako ostatnimi osobami prawdopodobnie, to logicznym jest też, że ich twarze pamięta wujek i mógłby pomóc w ich odnalezieniu. Nikt nie twierdzi na siłę, że oni coś Markowi zrobili, ale że być może znają jego losy i mogą coś nowego wnieść do całej sprawy!
Nie twierdzę też, że policja nie wie czegoś, ale że nie robi wszystkiego, co równa się temu, że portrety stworzone przy pomocy zeznań wujka powinny być już dawno. Inaczej szukanie tych osób mija się z celem, równie dobrze mogliby wytypować każdego mieszkańca Lublina, którego chcą przesłuchać, a zobacz ile to potrwa... Bo na pewno nie 2-3 dni.
I nikt nie mówi też, że te osoby są przestępcami. Chodzi tylko o ich odnalezienie, bo sami jakoś nie są skorzy, żeby się pofatygować i dać znać, że coś wiedzą lub nie wiedzą wcale.
I kto, jak to, ale ja na pewno nie pisałam nic o żadnych organach, itp. Znajdź mi gdziekolwiek taką moją wypowiedź, w której zakładam taki scenariusz, to Ci zwrócę honor. A nie znajdziesz, bo nic takiego w moich wypowiedziach się nie pojawiło.

Forum jest dla ludzi i nie po to piszą tu wszyscy o swoim spojrzeniu na sprawie, żeby zostać skrytykowanym przez osoby, które mają to gdzieś, bo ich to nie dotyczy, ale po to, żeby być może w czymś pomóc.

P.S. I nikt nikogo tu nie rani. Ja współczuje rodzinie i dlatego zaglądam tu z nadzieją, że w końcu zobaczę, że znaleźli Marka całego i zdrowego. Choć nawet rodzina i policja szukają jedynie ciała, co potwierdza nawet zatrudnianie jasnowidza, który niby określił gdzie jest ciało Marka, a nie Marek.


Wiesz co? Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś o czyje portrety chodzi. Skoro szukają konkretnych osób, czyli tych spod klubu, z którymi Marek miał kontakt, jako ostatnimi osobami prawdopodobnie, to logicznym jest też, że ich twarze pamięta wujek i mógłby pomóc w ich odnalezieniu. Nikt nie twierdzi na siłę, że oni coś Markowi zrobili, ale że być może znają jego losy i mogą coś nowego wnieść do całej sprawy!
Nie twierdzę też, że policja nie wie czegoś, ale że nie robi wszystkiego, co równa się temu, że port... rozwiń
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 16:14
0
kinol napisał:
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku.
Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.


ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby


ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł ... rozwiń
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 15:55
0
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku.
Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 15:34
0
torque napisał:
jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!

sto procent racji , stop internetowym deb***om, najbardziej śmieszą mnie wpisy co powinna zrobić policja, to tak jakby ojca uczyć dzieci robić, w przypadku tego rodzaju postepowań sa procedury ktore po kolei sie realizuje, jezeli zadne z nich nie przynosza rezultatu dopiero policmajstry zwracaja sie o pomoc do szerszego grona czyli społeczeństwa zwróccie uwage kiedy Marek zaginoł a kiedy sprawe nagłośnily media, wiec pisanie ze powinni sprawdzac szpitale, srale i i nne duperele nie ma sensu bo to jest pierwszy krok który policja w tej sprawie zrobiła

sto procent racji , stop internetowym deb***om, najbardziej śmieszą mnie wpisy co powinna zrobić policja, to tak jakby ojca uczyć dzieci robić, w przypadku tego rodzaju postepowań sa procedury ktore po kolei sie realizuje, jezeli zadne z nich nie przynosza rezultatu dopiero policmajstry zwracaja sie o pomoc do szerszego grona czyli społeczeństwa zwróccie uwage kiedy Marek zaginoł a kiedy sprawe nagłośnily media, wiec pisanie ze powinni sprawdzac szpitale, srale i i nne duperele nie ma sensu bo to jest pierwszy krok który... rozwiń
Avatar
torque / 31 marca 2009 o 15:17
0
oooooo napisał:
A gdzie jest teraz Palikot? dlaczego nie robi w tej sprawie konferencji prasowej? w sprawie eutanazji tego chłopaka się wypowiedział a tutaj już nie żeruje na cudzej tragedii, chociaż to jego okręg wyborczy. a zamiast rozdawać lewą forsę Łątkom różnym i biegać z wibratorem mógłby wyznaczyć jakąś finansową nagrodę za informacje.

jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!

jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !! rozwiń
Avatar
oooooo / 31 marca 2009 o 15:07
0
A gdzie jest teraz Palikot? dlaczego nie robi w tej sprawie konferencji prasowej? w sprawie eutanazji tego chłopaka się wypowiedział a tutaj już nie żeruje na cudzej tragedii, chociaż to jego okręg wyborczy. a zamiast rozdawać lewą forsę Łątkom różnym i biegać z wibratorem mógłby wyznaczyć jakąś finansową nagrodę za informacje.
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 14:35
0
Właściwie to na pewno tak jest, że celowo policja nie podaje pewnych szczegółów. Ale jeśli mieliby wujka w garści, to by o tym napisali, zamiast pisać, że nie widzą w tym żadnej roli. Ale może być też tak i mam nadzieję, że tak jest, iż policja celowo tai motyw wujka i próbuje teraz podważać jego wiarygodność, bo moim zdaniem oczywiste jest to, że wie o tym najlepiej.
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 17:47
0
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie mówię, że to źle, że rodzina jest zdeterminowana w działaniu, o tym też już pisałAM, bo wręcz przeciwnie uważam - że to bardzo dobrze, sama będąc w ich sytuacji, szukałabym wszystkiego, co by mi dawało nadzieję na znalezienie własnego dziecka, mimo, że też nie wierzę w jasnowidzów.

Mnie też denerwuje, jak ludzie wymyślają głupie historie o organach, UFO (na forum KL), pobycie za granicą albo to, że chłopaka już znaleźli (bez komentarza, bo to już numer poniżej pasa)... etc. To właśnie boli rodzinę, a nie to, że ktoś chce pomóc w jakikolwiek sposób. Wiem, że i tak w niczym nie pomogę, bo o niczym nie wiem, ale swoje zdanie i tak chcę wyrazić, choć ryzykuję, że ktoś mnie właśnie źle zrozumie, itd. Ale od tego jest forum. Tak naprawdę mamy rację wszyscy, i jednocześnie wszyscy jej nie mamy.

I jedyne co nas naprawdę łączy, to nadzieja, na znalezienie Marka.
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie mówię, że to źle, że rodzina jest zdeterminowana w działaniu, o tym też już pisałAM, bo wręcz przeciwnie uważam - że to bardzo dobrze, sama będąc w ich sytuacji, szukałabym wszystkiego, co by mi dawało nadzieję na znalezienie własnego dziecka, mimo, że też nie wierzę w jasnowidzów.

Mnie też denerwuje, jak ludzie wymyślają głupie historie o organach, UFO (na forum KL), pobycie za granicą albo to, że chłopaka już znaleźli (bez komentarza, bo to już numer poniżej pasa)... etc. To właśnie boli ro... rozwiń
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 17:38
0
kinol zapedziłes sie i to za daleko ja nie napisałem ze ty piszesz jakies bzdury o organach, odniosłem sie ogólnie do tego wszystkiego co mozna na ten temat przeczytac od pewnego czasu na forach gazet, włos dęba staje jak sie to czyta. ty piszesz jeszcze sensownie co nie znaczy ze musze sie z toba zgadzać odnośnie portretów, a z wujka juz policjanty wyciągneli co trzeba jestem o to spokojny, i pisanie tu ze trza przycisnac tego i tamtego to.......... ..........ech moje zdanie juz znasz.
Avatar
eva / 31 marca 2009 o 17:16
0
Chyba trochę się zapędziłeś - rodzina szuka przede wszystkim odpowiedzi , co stało się z Markiem. Szanuj proszę bardziej uczucia innych . Wizyta u jasnowidza świadczy jedynie o determinacji jego najbliższych. Ja osobiście nie wierze w takie rzeczy , ale gdyby chodziło o moje dziecko to chwytałabym się wszystkiego .
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 16:57
0
bobo napisał:
ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby


Wiesz co? Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś o czyje portrety chodzi. Skoro szukają konkretnych osób, czyli tych spod klubu, z którymi Marek miał kontakt, jako ostatnimi osobami prawdopodobnie, to logicznym jest też, że ich twarze pamięta wujek i mógłby pomóc w ich odnalezieniu. Nikt nie twierdzi na siłę, że oni coś Markowi zrobili, ale że być może znają jego losy i mogą coś nowego wnieść do całej sprawy!
Nie twierdzę też, że policja nie wie czegoś, ale że nie robi wszystkiego, co równa się temu, że portrety stworzone przy pomocy zeznań wujka powinny być już dawno. Inaczej szukanie tych osób mija się z celem, równie dobrze mogliby wytypować każdego mieszkańca Lublina, którego chcą przesłuchać, a zobacz ile to potrwa... Bo na pewno nie 2-3 dni.
I nikt nie mówi też, że te osoby są przestępcami. Chodzi tylko o ich odnalezienie, bo sami jakoś nie są skorzy, żeby się pofatygować i dać znać, że coś wiedzą lub nie wiedzą wcale.
I kto, jak to, ale ja na pewno nie pisałam nic o żadnych organach, itp. Znajdź mi gdziekolwiek taką moją wypowiedź, w której zakładam taki scenariusz, to Ci zwrócę honor. A nie znajdziesz, bo nic takiego w moich wypowiedziach się nie pojawiło.

Forum jest dla ludzi i nie po to piszą tu wszyscy o swoim spojrzeniu na sprawie, żeby zostać skrytykowanym przez osoby, które mają to gdzieś, bo ich to nie dotyczy, ale po to, żeby być może w czymś pomóc.

P.S. I nikt nikogo tu nie rani. Ja współczuje rodzinie i dlatego zaglądam tu z nadzieją, że w końcu zobaczę, że znaleźli Marka całego i zdrowego. Choć nawet rodzina i policja szukają jedynie ciała, co potwierdza nawet zatrudnianie jasnowidza, który niby określił gdzie jest ciało Marka, a nie Marek.


Wiesz co? Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś o czyje portrety chodzi. Skoro szukają konkretnych osób, czyli tych spod klubu, z którymi Marek miał kontakt, jako ostatnimi osobami prawdopodobnie, to logicznym jest też, że ich twarze pamięta wujek i mógłby pomóc w ich odnalezieniu. Nikt nie twierdzi na siłę, że oni coś Markowi zrobili, ale że być może znają jego losy i mogą coś nowego wnieść do całej sprawy!
Nie twierdzę też, że policja nie wie czegoś, ale że nie robi wszystkiego, co równa się temu, że port... rozwiń
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 16:14
0
kinol napisał:
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku.
Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.


ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby


ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł ... rozwiń
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 15:55
0
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku.
Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.
Avatar
bobo / 31 marca 2009 o 15:34
0
torque napisał:
jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!

sto procent racji , stop internetowym deb***om, najbardziej śmieszą mnie wpisy co powinna zrobić policja, to tak jakby ojca uczyć dzieci robić, w przypadku tego rodzaju postepowań sa procedury ktore po kolei sie realizuje, jezeli zadne z nich nie przynosza rezultatu dopiero policmajstry zwracaja sie o pomoc do szerszego grona czyli społeczeństwa zwróccie uwage kiedy Marek zaginoł a kiedy sprawe nagłośnily media, wiec pisanie ze powinni sprawdzac szpitale, srale i i nne duperele nie ma sensu bo to jest pierwszy krok który policja w tej sprawie zrobiła

sto procent racji , stop internetowym deb***om, najbardziej śmieszą mnie wpisy co powinna zrobić policja, to tak jakby ojca uczyć dzieci robić, w przypadku tego rodzaju postepowań sa procedury ktore po kolei sie realizuje, jezeli zadne z nich nie przynosza rezultatu dopiero policmajstry zwracaja sie o pomoc do szerszego grona czyli społeczeństwa zwróccie uwage kiedy Marek zaginoł a kiedy sprawe nagłośnily media, wiec pisanie ze powinni sprawdzac szpitale, srale i i nne duperele nie ma sensu bo to jest pierwszy krok który... rozwiń
Avatar
torque / 31 marca 2009 o 15:17
0
oooooo napisał:
A gdzie jest teraz Palikot? dlaczego nie robi w tej sprawie konferencji prasowej? w sprawie eutanazji tego chłopaka się wypowiedział a tutaj już nie żeruje na cudzej tragedii, chociaż to jego okręg wyborczy. a zamiast rozdawać lewą forsę Łątkom różnym i biegać z wibratorem mógłby wyznaczyć jakąś finansową nagrodę za informacje.

jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!

jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !! rozwiń
Avatar
oooooo / 31 marca 2009 o 15:07
0
A gdzie jest teraz Palikot? dlaczego nie robi w tej sprawie konferencji prasowej? w sprawie eutanazji tego chłopaka się wypowiedział a tutaj już nie żeruje na cudzej tragedii, chociaż to jego okręg wyborczy. a zamiast rozdawać lewą forsę Łątkom różnym i biegać z wibratorem mógłby wyznaczyć jakąś finansową nagrodę za informacje.
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 14:35
0
Właściwie to na pewno tak jest, że celowo policja nie podaje pewnych szczegółów. Ale jeśli mieliby wujka w garści, to by o tym napisali, zamiast pisać, że nie widzą w tym żadnej roli. Ale może być też tak i mam nadzieję, że tak jest, iż policja celowo tai motyw wujka i próbuje teraz podważać jego wiarygodność, bo moim zdaniem oczywiste jest to, że wie o tym najlepiej.
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 3 8

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 2 1

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 46 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców