Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2008 r.
7:21
Edytuj ten wpis

Awantura domowa u zastępcy szefa lubelskiej policji

0 25 A A

Funkcjonariusze policji zostali wezwani na interwencję domową do podinspektora Artur E. to zastępcy komendanta miejskiego policji w Lublinie - informuje "Kurier Lubelski”. O pomoc prosiła żona podinspektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artur E. miał wszcząć awanturę domową, podczas której miał być wulgarny i agresywny.

Artur E, wcześniej naczelnikiem sekcji ruchu drogowego KMP w Lublinie. Mężczyzna mieszka w jednej z podlubelskich miejscowości.

Po przyjęciu zgłoszenia na miejsce przyjechali policjanci z miejscowego posterunku. Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”. Jest to źródło informacji dla policji o rodzinach, w których dochodzi do awantur domowych i przemocy.

Informacje "Kuriera" potwierdza rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP i dodaje, że z ustaleń policji wynika, że do niczego poważnego nie doszło, a strony się porozumiały.

Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora Artura E. Komendant nie straci stanowiska. Janusz Wójtowicz twierdzi, że nikt nie przeprowadzi też z Arturem E. rozmowy dyscyplinarnej.

Sam komendant nie chciał rozmawiać na ten temat.
Źródło: "Kurier Lubelski”

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 21 listopada 2008 o 20:21
0
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie policji ijej wizerunek zalezy od odwagi cywilnej ,anie podkladania sie pseudo politykom idziennikarzom falszulacym rzeczywistosc ,mylacymi niepelnosprawnosci bezdomnosc z ostatnim stadium choroby alkocholowej.
Sprawa Skrzeklika.Ten oficer pomowiony przez przestepcow ponad 6 miesiecy siedzial w areszcie.Sprawa trwala ponad 5 lat. W tym czasie byl zawieszony i otrzymywal co o otrzymywal. Psychiczne trudnosci Tego Pana i Jego rodziny nikt nie naprawi nikt nie cofnie czasu.
Prokurator wroci z Krajowki do Apelacyjnej.Wg teoretykow z Helsinskiej Fundacji najlepszej w kraju.Czy nie powinien zaczac od poczatku.
Sprawa rzekomego pobicia bezdomnego i niepelnosprawnego przez policjantow ze Swidnika.
Niektorzy dziennikarze uwazajac,ze prawda szkodzi dla dobra artykulu falszowali rzeczywistosc.
Atak wyborczy artysty ,poety Polikota na uwczesnego Komendanta Guzika spowodowal nerwowa reakcje trzesidupkow w KW ,ktorzy wydali bezprawne polecenie o wydaleniu ze sluzbu.
Bez rzetelnego postepowania wyjasniajacego utracono mozliwosc ustalenia rzeczywistego stwierdenia faktow i okolicznosci.
Sedzia ktory uniewinnil Pana S.mial zly dzien i wydal wyrok skazujacy.
A wracajac do artykulu,policjant pracuje w zagrozeniu z uwagi na charakter pracy i w wstalym napieciu poniewaz musi sie liczyc z oskarzeniami i pomowieniami ,ktore dla sensacji wykorzystujaniektore media.
W domu musi miec spokojny dom.
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie po... rozwiń
Avatar
jj / 21 listopada 2008 o 18:38
0
Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”
- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP
Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora
Ciekawe - Standardowe procedury w takich sytuacjach i co dalej ? NIC !!!!!!!!!
Avatar
sześć / 20 listopada 2008 o 22:28
0
no własnie sierż. miałby przej..., dobrze byłoby żeby jeszcze ktoś sie zajął awansami w lubelskiej policji. Wszyscy wiedza jak to sie odbywa i nikt się tym nie zajmie.
Avatar
lola / 20 listopada 2008 o 21:58
0
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowieka, w szczególności wyrażający się w:

1) respektowania prawa każdego człowieka do życia;

2) zakazie inicjowania, stosowania i tolerowania tortur bądź nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania
Dla wtajemniczonych powiem, że niebieską kartę policjant wypełnia w momencie ujawnienia przemocy w rodzinie.... A żona pewnie zadzwoniła po policję gdyz jej mąż był niegrzeczny, nie słuchał się..
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowie... rozwiń
Avatar
awet / 20 listopada 2008 o 21:29
0
ciekawy napisał:
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa.........

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa......... rozwiń
Avatar
cdf / 20 listopada 2008 o 21:25
0
najlepiej zatuszować sprawę i niech daje przykład jak postępowac z kobietami
Avatar
ciekawy / 20 listopada 2008 o 21:05
0
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który uj... rozwiń
Avatar
pałeczkowy / 20 listopada 2008 o 20:48
0
A po co zabierał robotę do domu, wchodzi policjant do domu wyjmuje pałkę i zaczyna żonę okładać, a ta krzyczy a mówiłam ci Franek nie bież roboty do domu. Tak było dawniej.
Avatar
~lolek~ / 20 listopada 2008 o 18:48
0
Najwyższa pora zmienić nazwę z "Dziennik wschodni" na "Brukowiec wschodni". Wsadzając nos w prywatne sprawy doprowadziliście do takiego poziomu kiedyś dobrą gazetę. Żenada!!!
Avatar
~bolek~ / 20 listopada 2008 o 18:05
0
I każdemu wolno żonę napierd....ć!!
Avatar
polak / 21 listopada 2008 o 20:21
0
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie policji ijej wizerunek zalezy od odwagi cywilnej ,anie podkladania sie pseudo politykom idziennikarzom falszulacym rzeczywistosc ,mylacymi niepelnosprawnosci bezdomnosc z ostatnim stadium choroby alkocholowej.
Sprawa Skrzeklika.Ten oficer pomowiony przez przestepcow ponad 6 miesiecy siedzial w areszcie.Sprawa trwala ponad 5 lat. W tym czasie byl zawieszony i otrzymywal co o otrzymywal. Psychiczne trudnosci Tego Pana i Jego rodziny nikt nie naprawi nikt nie cofnie czasu.
Prokurator wroci z Krajowki do Apelacyjnej.Wg teoretykow z Helsinskiej Fundacji najlepszej w kraju.Czy nie powinien zaczac od poczatku.
Sprawa rzekomego pobicia bezdomnego i niepelnosprawnego przez policjantow ze Swidnika.
Niektorzy dziennikarze uwazajac,ze prawda szkodzi dla dobra artykulu falszowali rzeczywistosc.
Atak wyborczy artysty ,poety Polikota na uwczesnego Komendanta Guzika spowodowal nerwowa reakcje trzesidupkow w KW ,ktorzy wydali bezprawne polecenie o wydaleniu ze sluzbu.
Bez rzetelnego postepowania wyjasniajacego utracono mozliwosc ustalenia rzeczywistego stwierdenia faktow i okolicznosci.
Sedzia ktory uniewinnil Pana S.mial zly dzien i wydal wyrok skazujacy.
A wracajac do artykulu,policjant pracuje w zagrozeniu z uwagi na charakter pracy i w wstalym napieciu poniewaz musi sie liczyc z oskarzeniami i pomowieniami ,ktore dla sensacji wykorzystujaniektore media.
W domu musi miec spokojny dom.
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie po... rozwiń
Avatar
jj / 21 listopada 2008 o 18:38
0
Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”
- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP
Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora
Ciekawe - Standardowe procedury w takich sytuacjach i co dalej ? NIC !!!!!!!!!
Avatar
sześć / 20 listopada 2008 o 22:28
0
no własnie sierż. miałby przej..., dobrze byłoby żeby jeszcze ktoś sie zajął awansami w lubelskiej policji. Wszyscy wiedza jak to sie odbywa i nikt się tym nie zajmie.
Avatar
lola / 20 listopada 2008 o 21:58
0
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowieka, w szczególności wyrażający się w:

1) respektowania prawa każdego człowieka do życia;

2) zakazie inicjowania, stosowania i tolerowania tortur bądź nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania
Dla wtajemniczonych powiem, że niebieską kartę policjant wypełnia w momencie ujawnienia przemocy w rodzinie.... A żona pewnie zadzwoniła po policję gdyz jej mąż był niegrzeczny, nie słuchał się..
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowie... rozwiń
Avatar
awet / 20 listopada 2008 o 21:29
0
ciekawy napisał:
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa.........

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa......... rozwiń
Avatar
cdf / 20 listopada 2008 o 21:25
0
najlepiej zatuszować sprawę i niech daje przykład jak postępowac z kobietami
Avatar
ciekawy / 20 listopada 2008 o 21:05
0
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który uj... rozwiń
Avatar
pałeczkowy / 20 listopada 2008 o 20:48
0
A po co zabierał robotę do domu, wchodzi policjant do domu wyjmuje pałkę i zaczyna żonę okładać, a ta krzyczy a mówiłam ci Franek nie bież roboty do domu. Tak było dawniej.
Avatar
~lolek~ / 20 listopada 2008 o 18:48
0
Najwyższa pora zmienić nazwę z "Dziennik wschodni" na "Brukowiec wschodni". Wsadzając nos w prywatne sprawy doprowadziliście do takiego poziomu kiedyś dobrą gazetę. Żenada!!!
Avatar
~bolek~ / 20 listopada 2008 o 18:05
0
I każdemu wolno żonę napierd....ć!!
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 22 1

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 0 15

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 75 1

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 45

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 16

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek 3 1

Runda jesienna w zamojskiej klasie okręgowej dobiegła końca. Po 15 kolejkach najwięcej powodów do zadowolenia mają w Hrubieszowie, Różańcu i Zawadzie, a ekipy z Bełżca i Sitna wiosną czeka niezwykle ciężka batalia o utrzymanie

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek"
film

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek" 0 1

W wieku 92 lat zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek". Dowodził plutonem w trakcie Powstania Warszawskiego, był jeńcem niemieckich obozów

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 14 4

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 1 19

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.