Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 października 2011 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Bajm gwiazdą sylwestra 2011/2012 na pl. Litewskim w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs am)
0 12 A A
Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm (bajm.pl)
Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm (bajm.pl)

Zespół Bajm ma być gwiazdą tegorocznej zabawy sylwestrowej organizowanej przez władze Lublina na pl. Litewskim. Miałyby tu też zagrać dwa inne zespoły z Lublina: rockowy Londyn oraz Backbeat grający hity klasycznego rock and rolla

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zamówienie na wykonanie koncertu zostanie udzielone z wolnej ręki, właśnie zasiadamy do rozmów z zespołem – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, dyrektor Kancelarii Prezydenta.

– Stawiamy na lokalne zespoły, a poza tym Bajm chce zagrać w swoim rodzinnym mieście – dodaje.

Jak było w latach ubiegłych?

Na ostatnim miejskim sylwestrze zagrali tylko DJ-e Na scenie na PL. Litewskim wystąpili Endru Vega, DJ Ya-Neck i Senior Efebo. Na organizację imprezy urzędnicy wysupłali tylko 124 tys. zł.

Rok wcześniej miejska zabawa sylwestrowa kosztowała 270 tys. złotych. Wystąpiły takie zespoły jak: Zakopower, Kashmir i Czabanband.

31 grudnia 2008 na placu Litewskim zagrał Big Day i Backbeat. Koszty imprezy to 160 tys. zł.

Hucznie obchodzony był sylwester 2007, gdy na scenie pojawił się zespół Brathanki i teatr ognia. Sylwestrowa zabawa kosztowała 180 tys. zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Guben / 26 stycznia 2012 o 09:56
0
Zasadniczo nigdy za Bajmem nie przepadałem, taki lekki "roczek" z lat 80-tych. Ostatnio byłem jednak na ich koncercie i muszę przyznać, że zrobili na mnie niezłe wrażenie. O ile na płytach brzmią średnio, to koncertowo [url="http://ulub.pl/41/bajm.php"]Bajm[/url] brzmi całkiem mocno Nasuwa mi się analogia z zespołem U.F.O - koncertowo - rewelacja, na płytach trochę rzadka ta muza
Zasadniczo nigdy za Bajmem nie przepadałem, taki lekki "roczek" z lat 80-tych. Ostatnio byłem jednak na ich koncercie i muszę przyznać, że zrobili na mnie niezłe wrażenie. O ile na płytach brzmią średnio, to koncertowo [url="http://ulub.pl/41/bajm.php"]Bajm[/url] brzmi całkiem mocno Nasuwa mi się analogia z zespołem U.F.O - koncertowo - rewelacja, na płytach trochę rzadka ta muza rozwiń
Avatar
palikir / 30 grudnia 2011 o 09:59
0
no proszę Cię, o bajmie nie słyszeć! to gdzie Ty mieszkasz? jesteś chyba wyobcowany jakiś.
ja ich nie lubie ale to nie znaczy że o nich nie wiem. gorzej z tym big time rush - aż musiałem wpisać w wyszukiwarkę - coś Ty wymyslił. to nie ma być dyskoteka dla dzieci tylko impreza dla miasta. zaproś może jeszcze hannah montanę i majkę jeżowską.
Avatar
karol / 29 grudnia 2011 o 01:55
0
mogli by zamiast tego dać Big Time Rush , lub innych o naprzykład grubsona itd itp a nie bajm ja mam 14 lat a nie słyszałem o tym zespole nigdy -,-
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 18:15
0
[quote name='Kaśka' timestamp='1325092322' post='575588']
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
[/quote]
Mi się zdaje że nie Kaśka to pisała ale Beata
[quote name='Kaśka' timestamp='1325092322' post='575588']
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
[/quote]
Mi się zdaje że nie Kaśka to pisała ale Beata rozwiń
Avatar
Kaśka / 28 grudnia 2011 o 18:12
0
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
Avatar
marek / 4 grudnia 2011 o 14:13
0
Wlasnie przeczytalem,ze Bajm zgarnie 250 tys.za wystep.To jest 12-letnia pensja urzednika!!!moze pani Mieczkowska-Czerniak placi za to ze swojej kieszeni?Ale jesli z kasy miejskiej,to jest KRYMINAL!!!
Avatar
Piotr / 5 października 2011 o 19:46
0
Proszę tylko nie Bajm.Teraz jak ich nikt nie chce to zagrają dla swego miasta.Żałosne.Myslałem że pójdę na nasz plac ale widzę że wybiorę jakąś impre.
Avatar
BojKot / 5 października 2011 o 15:24
0
Z informacji publicznie dostępnych wynika, że II kwartał br. zamknął się deficytem finansów miasta na poziomie ponad 115 mln złotych. Jak znam życie deficyt dochodów nad wydatkami po trzecim kwartale wynosi jakieś 170 mln złotych czyli o ponad 60 mln niż pozytywnie zaopiniowny przez RIO.

Przy takim deficycie takie zapowiedzi? Czyżby prezydenci i szef rady miasta planowali solidarną zrzutkę na sfiansowanie mega gwiazy muzyki pop czy może szukają pretekstu do ogłoszenia naszego miasta, miasta Lublin bankrutem?

Kiełbasa wyborcza nie jedno imię ma - rachunki płacą i tak zawsze konsumenci czyli tzw. elektorat.

Mnie tą zapowiedzią przekonaliście do wyborczego... bojkotu!
Z informacji publicznie dostępnych wynika, że II kwartał br. zamknął się deficytem finansów miasta na poziomie ponad 115 mln złotych. Jak znam życie deficyt dochodów nad wydatkami po trzecim kwartale wynosi jakieś 170 mln złotych czyli o ponad 60 mln niż pozytywnie zaopiniowny przez RIO.

Przy takim deficycie takie zapowiedzi? Czyżby prezydenci i szef rady miasta planowali solidarną zrzutkę na sfiansowanie mega gwiazy muzyki pop czy może szukają pretekstu do ogłoszenia naszego miasta, miasta Lublin bankrutem?

Kiełb... rozwiń
Avatar
hmm / 5 października 2011 o 14:43
0
Nie ma to jak marnować pieniądze podatników na zespoły, które straciłyby rację bytu gdyby nie imprezy dotowane z kasy podatników.
Avatar
mille / 5 października 2011 o 12:49
0
łooooooo matko :/
Avatar
Guben / 26 stycznia 2012 o 09:56
0
Zasadniczo nigdy za Bajmem nie przepadałem, taki lekki "roczek" z lat 80-tych. Ostatnio byłem jednak na ich koncercie i muszę przyznać, że zrobili na mnie niezłe wrażenie. O ile na płytach brzmią średnio, to koncertowo [url="http://ulub.pl/41/bajm.php"]Bajm[/url] brzmi całkiem mocno Nasuwa mi się analogia z zespołem U.F.O - koncertowo - rewelacja, na płytach trochę rzadka ta muza
Zasadniczo nigdy za Bajmem nie przepadałem, taki lekki "roczek" z lat 80-tych. Ostatnio byłem jednak na ich koncercie i muszę przyznać, że zrobili na mnie niezłe wrażenie. O ile na płytach brzmią średnio, to koncertowo [url="http://ulub.pl/41/bajm.php"]Bajm[/url] brzmi całkiem mocno Nasuwa mi się analogia z zespołem U.F.O - koncertowo - rewelacja, na płytach trochę rzadka ta muza rozwiń
Avatar
palikir / 30 grudnia 2011 o 09:59
0
no proszę Cię, o bajmie nie słyszeć! to gdzie Ty mieszkasz? jesteś chyba wyobcowany jakiś.
ja ich nie lubie ale to nie znaczy że o nich nie wiem. gorzej z tym big time rush - aż musiałem wpisać w wyszukiwarkę - coś Ty wymyslił. to nie ma być dyskoteka dla dzieci tylko impreza dla miasta. zaproś może jeszcze hannah montanę i majkę jeżowską.
Avatar
karol / 29 grudnia 2011 o 01:55
0
mogli by zamiast tego dać Big Time Rush , lub innych o naprzykład grubsona itd itp a nie bajm ja mam 14 lat a nie słyszałem o tym zespole nigdy -,-
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 18:15
0
[quote name='Kaśka' timestamp='1325092322' post='575588']
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
[/quote]
Mi się zdaje że nie Kaśka to pisała ale Beata
[quote name='Kaśka' timestamp='1325092322' post='575588']
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
[/quote]
Mi się zdaje że nie Kaśka to pisała ale Beata rozwiń
Avatar
Kaśka / 28 grudnia 2011 o 18:12
0
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
Avatar
marek / 4 grudnia 2011 o 14:13
0
Wlasnie przeczytalem,ze Bajm zgarnie 250 tys.za wystep.To jest 12-letnia pensja urzednika!!!moze pani Mieczkowska-Czerniak placi za to ze swojej kieszeni?Ale jesli z kasy miejskiej,to jest KRYMINAL!!!
Avatar
Piotr / 5 października 2011 o 19:46
0
Proszę tylko nie Bajm.Teraz jak ich nikt nie chce to zagrają dla swego miasta.Żałosne.Myslałem że pójdę na nasz plac ale widzę że wybiorę jakąś impre.
Avatar
BojKot / 5 października 2011 o 15:24
0
Z informacji publicznie dostępnych wynika, że II kwartał br. zamknął się deficytem finansów miasta na poziomie ponad 115 mln złotych. Jak znam życie deficyt dochodów nad wydatkami po trzecim kwartale wynosi jakieś 170 mln złotych czyli o ponad 60 mln niż pozytywnie zaopiniowny przez RIO.

Przy takim deficycie takie zapowiedzi? Czyżby prezydenci i szef rady miasta planowali solidarną zrzutkę na sfiansowanie mega gwiazy muzyki pop czy może szukają pretekstu do ogłoszenia naszego miasta, miasta Lublin bankrutem?

Kiełbasa wyborcza nie jedno imię ma - rachunki płacą i tak zawsze konsumenci czyli tzw. elektorat.

Mnie tą zapowiedzią przekonaliście do wyborczego... bojkotu!
Z informacji publicznie dostępnych wynika, że II kwartał br. zamknął się deficytem finansów miasta na poziomie ponad 115 mln złotych. Jak znam życie deficyt dochodów nad wydatkami po trzecim kwartale wynosi jakieś 170 mln złotych czyli o ponad 60 mln niż pozytywnie zaopiniowny przez RIO.

Przy takim deficycie takie zapowiedzi? Czyżby prezydenci i szef rady miasta planowali solidarną zrzutkę na sfiansowanie mega gwiazy muzyki pop czy może szukają pretekstu do ogłoszenia naszego miasta, miasta Lublin bankrutem?

Kiełb... rozwiń
Avatar
hmm / 5 października 2011 o 14:43
0
Nie ma to jak marnować pieniądze podatników na zespoły, które straciłyby rację bytu gdyby nie imprezy dotowane z kasy podatników.
Avatar
mille / 5 października 2011 o 12:49
0
łooooooo matko :/
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa świata w Seefeld. Polacy w komplecie awansowali do konkursu indywidualnego
film

Mistrzostwa świata w Seefeld. Polacy w komplecie awansowali do konkursu indywidualnego 0 0

Markus Eisenbichler okazał się najlepszy w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego na skoczni Bergisel w Innsbrucku w ramach mistrzostw świata. Niemiec skoczył 128, 5 metra. Najlepszy z Polaków – Kamil Stoch – był 11.

Jastków: W dolinie Ciemięgi wysypali gruz z rozbiórki budynku
alarm24

Jastków: W dolinie Ciemięgi wysypali gruz z rozbiórki budynku 12 1

Zwały gruzu, resztki płyt kartonowo-gipsowych zostały wyrzucone w dolinie Ciemięgi, w Jastkowie – zaalarmował nas czytelnik.

Azoty Puławy grają z Fraikin BM. Granollers. Czas na pierwsze punkty

Azoty Puławy grają z Fraikin BM. Granollers. Czas na pierwsze punkty 1 0

W trzeciej kolejce fazy grupowej Pucharu EHF Azoty Puławy zmierzą się z hiszpańskim Fraikin BM. Granollers. Początek sobotniego spotkania w lubelskiej hali Globus o godzinie 15

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach?

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach? 0 0

Uczniowie klas maturalnych coraz częściej biorą udział w spotkaniach prowadzonych przez doradców zawodowych i przedstawicieli różnych branż. Na warsztatach dowiadują się, jakie studia warto wybrać, by w przyszłości nie martwić się o pracę. Niestety - jest jeden problem. Przyszli studenci za każdym razem słyszą coś innego, a ze spotkań wychodzą z coraz większym mętlikiem w głowie. Co warto studiować? Czy istnieje jedyna słuszna recepta? A może czym warto się kierować, by potem nie żałować?

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach
23 lutego 2019, 18:00

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach 0 0

POK Dom Chemika zaprasza na wyjątkową muzyczną wędrówkę po świecie Krzysztofa Komedy. Koncert w hołdzie wybitnemu artyście będzie miał miejsce 23 lutego o godz. 18 w Pałacu Czartoryskich w Puławach.

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej
23 lutego 2019, 12:00

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej 0 0

W sobotę, 23 lutego o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) będzie miał miejsce wernisaż wystawy plakatów Wiesława Wałkuskiego. Prace artysty będzie można podziwiać na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego do 6 maja.

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe 0 11

Domy, mieszkania, oszczędności i… długi. Co mają starzy wyjadacze, a co debiutanci w radzie miasta? Radni opublikowali swoje oświadczenia majątkowe.

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina?

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina? 0 4

Rozgrzebana, porzucona przebudowa i zarastające chwastami torowiska - tak od wielu miesięcy wygląda linia kolejowa nr 7 na odcinku z Lublina, przez Nałęczów i Puławy do Dęblina. Prace, jak zapowiada PKP-PLK mają zostać wznowione w kwietniu tego roku.

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych 0 7

W Puławach pijana kobieta potrąciła dwójkę 18-latków na przejściu dla pieszych. Nastolatkowie trafili do szpitala.

W Kodniu można zobaczyć ikony z czasów Sapiehów

W Kodniu można zobaczyć ikony z czasów Sapiehów 0 0

Przy sanktuarium maryjnym w Kodniu można oglądać zabytkowe ikony pochodzące z czasów Sapiehów.

MKS Perła jedzie na mecz w rywalem z górnej półki

MKS Perła jedzie na mecz w rywalem z górnej półki 1 1

MKS Perła Lublin w sobotę zmierzy się na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce, aktualnie czwartym zespołem rozgrywek

36-latek z Lublina, który oskarża księdza o molestowanie: "Draniom nie wolno stawiać pomników!"
galeria

36-latek z Lublina, który oskarża księdza o molestowanie: "Draniom nie wolno stawiać pomników!" 37 18

Rozmowa z Piotrem, 36-latkiem z Lublina, który oskarża księdza Waleriana S. o to, że w dzieciństwie przez wiele lat był przez niego molestowany i gwałcony

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy w Lublinie [zdjęcia] 2 21

Prezydenci Polski Andrzej Duda, Litwy Dalia Grybauskaite i Ukrainy Petro Poroszenko przyjechali dzisiaj do Lublina.

Trudne zadanie Pszczółek. W niedzielę mecz z mistrzem Polski

Trudne zadanie Pszczółek. W niedzielę mecz z mistrzem Polski 1 4

Drużyna z najlepszej „ósemki” Euroligi oraz najlepszy obecnie zespół na polskich parkietach przyjedzie w niedzielę (godz. 19) do Lublina. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski – CCC Polkowice