Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2014 r.
16:25
Edytuj ten wpis

"Bardzo nie podobały mi się reklamy PiS". Mieszkańcy Lublina o wyniku wyborów

Autor: Zdjęcie autora łm dudi
144 17 A A

Krzysztof Żuk (PO) zdecydowanie wygrał wybory na prezydenta Lublina (60,13 proc. poparcia), nie dając szans nawet na drugą turę swojemu głównemu rywalowi Grzegorzowi Muszyńskiemu (PiS) - 30,56 proc. Spytaliśmy mieszkańców Lublina, co sądzą o takim wyniku głosowania

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej Tym / 19 listopada 2014 o 17:40
0

Nic lepszego nie można sie spodziewać w następstwie osłupienia elektoratow żyjących w zageożeniu egzystencjalnym i w kulcie europasożytnictwa

Avatar
Ania / 18 listopada 2014 o 23:54
0
A mi się nie podobały reklamy pisu, szczególnie muszyński który na plakatach wygląda jak aktor a na żywo jak kartofel, nie potrafi się wyslawiac, poziom zerowy. Tak samo jak kandydaci psl do sejmiku... Ludzie, którzy nas reprezentują a zachowują się i reprezentują poziom knurow że wsi
Avatar
Aldona R. / 18 listopada 2014 o 14:06
0

Bardzo nie podobaly mi się reklamy wyborcze PO. Nachalne, prymitywne, glupie - takie jak cała PO.

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 11:17
0

I W KOŃCU PO WYBORACH . nIECH TERAZ ŁADNIE PO SPRZATAJJA PO SOBIE RADNI I PREZYDENT A NIE JAK ZWYKLE SYF ZOSTAJE...

Avatar
obywatel / 18 listopada 2014 o 08:35
0

Odnośnie długu o jakim piszą co niektórzy;

Skończcie w końcu o tym mówić. Pomyślcie, że większość ludzi jest zadłużonych. Sami nie macie kredytu? Nigdy nie wzięliście nic na raty? Teraz nie spłacacie czegoś? To  normalne. Mało ludzi stać by coś od razu sobie zapewnić. Więc biorą kredyty, z których mają profity (samochód, mieszkanie, sprzęt), a  że spłacać trzeba to oczywiste. Podobnie funkcjonuje to w samorządzie. Żeby w coś zainwestować trzeba skądś wziąć kasę - czyli kredyt, tak? Stojąc przed wyborem - 1. nie robię nic, bo nie mam kasy 2. zrobię coś, ale muzę wziąć kredyt- Prezydent wybrał drugą opcję. Chyba to normalne, jeśli chce się coś zrobić, zmienić. Kwestia żeby umiejętnie zarządzać długiem. Rzeszów czy Wrocław są jednymi z bardziej zadłużonych miast, jednocześnie jednymi z najdynamiczniej rozwijającymi się. Niewielu więc ludzi tam narzeka na dług, ponieważ dzięki inwestycjom poziom życia rośnie. Podobnie jest w Lublinie. Więc malkontenci, nie narzekajcie. Tak macie. Jakby nic się nie robiło, to źle. Jak się coś robi, też źle bo miasto się zadłuża!!

Odnośnie długu o jakim piszą co niektórzy;

Skończcie w końcu o tym mówić. Pomyślcie, że większość ludzi jest zadłużonych. Sami nie macie kredytu? Nigdy nie wzięliście nic na raty? Teraz nie spłacacie czegoś? To  normalne. Mało ludzi stać by coś od razu sobie zapewnić. Więc biorą kredyty, z których mają profity (samochód, mieszkanie, sprzęt), a  że spłacać trzeba to oczywiste. Podobnie funkcjonuje to w samorządzie. Żeby w coś zainwestować trzeba skądś wziąć kasę - czyli kredyt, tak? Stojąc przed wyborem - 1. nie robię nic,... rozwiń

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 07:27
0

przynajmniej sie nie cofniemy do zascianka jakby to bylo za pisiorow

Lublin już od dawna jest koło Jastkowa. :)

Avatar
ronaldo / 17 listopada 2014 o 21:09
0
Typowe dla wyborców ruchu narodowego chamstwo. Wasz kandydat z wykształceniem podstawowym dostał tyle głosów ile dostał, proponuje pogodzić się z tym, że tak wygląda demokracja.
Avatar
Krystian / 17 listopada 2014 o 19:32
0

Co wy pierdolicie niedoinformowani ludzie?? Wszystkie te naczelne partie powinno się złapać za mordy i wywalić raz na zawsze! PO PIS i tak dalej to tylko niszczenie maszego pięknego kraju. Ludzie nie ogladajcie tej telewizji bo to już nie jest dawno śmieszne! Kogoś z poza byście wybrali a nie ten żuk. Choćby pana z ruchu narodowego lub kogokolwiek z poza układu. Ciemnoty

Avatar
Barbara Ubryk / 17 listopada 2014 o 18:34
0

A ja się pytam czy wreszcie zostanie zlikwidowana straż miejska i zostanie zrewitalizowany zalew zemborzycki wraz z otoczeniem sportowo wypoczynkowym?A jeżeli nie to dlaczego?

Avatar
Gość / 17 listopada 2014 o 18:27
0

z pewnością pis wyłoży z własnej kieszeni kasę na muzeum chwały rp, które planuje. Bez jakichkolwiek kredytów. Tak Żuk wziął kredyty, ale żeby wszystkim żylo się lepiej w tych trudnych czasach. I fajnie, bo widać ich efekty, nie przepuścił tej kasy. Przynajmniej nasze pokolenie i kolejne skorzystają na inwestycjach. 

Przykre to jest, jak ludzie z mniejszych miejscowości dają się populistom, ale i oni kiedyś przejrzą na oczy

Avatar
Andrzej Tym / 19 listopada 2014 o 17:40
0

Nic lepszego nie można sie spodziewać w następstwie osłupienia elektoratow żyjących w zageożeniu egzystencjalnym i w kulcie europasożytnictwa

Avatar
Ania / 18 listopada 2014 o 23:54
0
A mi się nie podobały reklamy pisu, szczególnie muszyński który na plakatach wygląda jak aktor a na żywo jak kartofel, nie potrafi się wyslawiac, poziom zerowy. Tak samo jak kandydaci psl do sejmiku... Ludzie, którzy nas reprezentują a zachowują się i reprezentują poziom knurow że wsi
Avatar
Aldona R. / 18 listopada 2014 o 14:06
0

Bardzo nie podobaly mi się reklamy wyborcze PO. Nachalne, prymitywne, glupie - takie jak cała PO.

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 11:17
0

I W KOŃCU PO WYBORACH . nIECH TERAZ ŁADNIE PO SPRZATAJJA PO SOBIE RADNI I PREZYDENT A NIE JAK ZWYKLE SYF ZOSTAJE...

Avatar
obywatel / 18 listopada 2014 o 08:35
0

Odnośnie długu o jakim piszą co niektórzy;

Skończcie w końcu o tym mówić. Pomyślcie, że większość ludzi jest zadłużonych. Sami nie macie kredytu? Nigdy nie wzięliście nic na raty? Teraz nie spłacacie czegoś? To  normalne. Mało ludzi stać by coś od razu sobie zapewnić. Więc biorą kredyty, z których mają profity (samochód, mieszkanie, sprzęt), a  że spłacać trzeba to oczywiste. Podobnie funkcjonuje to w samorządzie. Żeby w coś zainwestować trzeba skądś wziąć kasę - czyli kredyt, tak? Stojąc przed wyborem - 1. nie robię nic, bo nie mam kasy 2. zrobię coś, ale muzę wziąć kredyt- Prezydent wybrał drugą opcję. Chyba to normalne, jeśli chce się coś zrobić, zmienić. Kwestia żeby umiejętnie zarządzać długiem. Rzeszów czy Wrocław są jednymi z bardziej zadłużonych miast, jednocześnie jednymi z najdynamiczniej rozwijającymi się. Niewielu więc ludzi tam narzeka na dług, ponieważ dzięki inwestycjom poziom życia rośnie. Podobnie jest w Lublinie. Więc malkontenci, nie narzekajcie. Tak macie. Jakby nic się nie robiło, to źle. Jak się coś robi, też źle bo miasto się zadłuża!!

Odnośnie długu o jakim piszą co niektórzy;

Skończcie w końcu o tym mówić. Pomyślcie, że większość ludzi jest zadłużonych. Sami nie macie kredytu? Nigdy nie wzięliście nic na raty? Teraz nie spłacacie czegoś? To  normalne. Mało ludzi stać by coś od razu sobie zapewnić. Więc biorą kredyty, z których mają profity (samochód, mieszkanie, sprzęt), a  że spłacać trzeba to oczywiste. Podobnie funkcjonuje to w samorządzie. Żeby w coś zainwestować trzeba skądś wziąć kasę - czyli kredyt, tak? Stojąc przed wyborem - 1. nie robię nic,... rozwiń

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 07:27
0

przynajmniej sie nie cofniemy do zascianka jakby to bylo za pisiorow

Lublin już od dawna jest koło Jastkowa. :)

Avatar
ronaldo / 17 listopada 2014 o 21:09
0
Typowe dla wyborców ruchu narodowego chamstwo. Wasz kandydat z wykształceniem podstawowym dostał tyle głosów ile dostał, proponuje pogodzić się z tym, że tak wygląda demokracja.
Avatar
Krystian / 17 listopada 2014 o 19:32
0

Co wy pierdolicie niedoinformowani ludzie?? Wszystkie te naczelne partie powinno się złapać za mordy i wywalić raz na zawsze! PO PIS i tak dalej to tylko niszczenie maszego pięknego kraju. Ludzie nie ogladajcie tej telewizji bo to już nie jest dawno śmieszne! Kogoś z poza byście wybrali a nie ten żuk. Choćby pana z ruchu narodowego lub kogokolwiek z poza układu. Ciemnoty

Avatar
Barbara Ubryk / 17 listopada 2014 o 18:34
0

A ja się pytam czy wreszcie zostanie zlikwidowana straż miejska i zostanie zrewitalizowany zalew zemborzycki wraz z otoczeniem sportowo wypoczynkowym?A jeżeli nie to dlaczego?

Avatar
Gość / 17 listopada 2014 o 18:27
0

z pewnością pis wyłoży z własnej kieszeni kasę na muzeum chwały rp, które planuje. Bez jakichkolwiek kredytów. Tak Żuk wziął kredyty, ale żeby wszystkim żylo się lepiej w tych trudnych czasach. I fajnie, bo widać ich efekty, nie przepuścił tej kasy. Przynajmniej nasze pokolenie i kolejne skorzystają na inwestycjach. 

Przykre to jest, jak ludzie z mniejszych miejscowości dają się populistom, ale i oni kiedyś przejrzą na oczy

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Oglądali drzewa, które deweloper chce wyciąć na górkach czechowskich. Apel do prezydenta Lublina
galeria

Oglądali drzewa, które deweloper chce wyciąć na górkach czechowskich. Apel do prezydenta Lublina 0 0

Na górkach czechowskich odbyła się dzisiaj ostatnia wizja lokalna poprzedzająca decyzję w sprawie wycinki drzew planowanej przez spółkę TBV Investment. O to, by nie zezwalać na wycinkę, apelują do Ratusza działacze Towarzystwa dla Natury i Człowieka. Urząd Miasta odpowiada, że nie może teraz przesądzić sprawy

Tyle mieszkań nie budowano od czasów Gierka. Mimo tego ceny rosną

Tyle mieszkań nie budowano od czasów Gierka. Mimo tego ceny rosną 0 6

Mieszkań w Polsce buduje się najwięcej od kilkudziesięciu lat – wynika z najnowszych danych GUS. Mimo to ceny mieszkań rosną, co sugeruje m.in., że potrzeby mieszkaniowe wciąż są niezaspokojone.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach
27 stycznia 2020, 9:00

Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach 0 0

W dniach 27-29 stycznia w Puławach odbędą się przesłuchania konkursowe jubileuszowego 25. Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd. Prezentacje będą miały miejsce każdego dnia o godz. 9 i 15 w sali teatralnej Kościoła MB w Puławach (ul. Kowalskiego 1).

U!NB AZS UMCS Start II Lublin wygrał piąty mecz z rzędu

U!NB AZS UMCS Start II Lublin wygrał piąty mecz z rzędu 0 1

Tym razem pokonał najsłabszą w stawce Stal Stalowa Wola 111:65. Dzięki temu lublinianie awansował na drugie miejsce w tabeli

Królowa Elżbieta II wyraziła zgodę na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Brexit niemal pewny
film

Królowa Elżbieta II wyraziła zgodę na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Brexit niemal pewny 0 5

Jak poinformował na Twitterze minister ds. brexitu Steve Barclay - Brytyjska królowa Elżbieta II w czwartek wyraziła zgodę na wejście w życie ustawy regulującej warunki wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Abp Budzik doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
galeria

Abp Budzik doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 8 7

Arcybiskup Stanisław Budzik został uhonorowany tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uroczystość odbyła się 23 stycznia o godz. 11.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego.

Puławy: Ciągnął za nogę przez las i próbował udusić, bo „poświęcała mu za mało czasu”

Puławy: Ciągnął za nogę przez las i próbował udusić, bo „poświęcała mu za mało czasu” 0 7

30-latek z Puław dotkliwie pobił swoją dziewczynę, ciągnął za nogę przez las i próbował udusić. Wszystko dlatego, że „poświęcała mu za mało czasu” – jak ustalili śledczy. Kamil K. odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Spłonęły trzy ambony w Lasach Kozłowskich. Policjanci poszukują sprawców

Spłonęły trzy ambony w Lasach Kozłowskich. Policjanci poszukują sprawców 0 3

Policjanci z Lubartowa poszukują sprawcy podpalenia trzech ambon w Lasach Kozłowieckich z początku stycznia. Podobne zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na terenie Nadleśnictwa Rudnik.

"Babski rynek" w Białej Podlaskiej: Powstaje projekt przebudowy. Kupcy chcą parkingów

"Babski rynek" w Białej Podlaskiej: Powstaje projekt przebudowy. Kupcy chcą parkingów 4 7

Powstała już koncepcja architektoniczna przebudowy targowiska przy ulicy Przechodniej w Białej Podlaskiej. Jednak handlujący zwracają uwagę na potrzebę nowych miejsc parkingowych.

Karolina Puss wróci niebawem do treningów

Karolina Puss wróci niebawem do treningów 0 0