Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2012 r.
19:39
Edytuj ten wpis

Będzie praca w Pol-Skone

Autor: Zdjęcie autora mag
0 41 A A
Pol-skone produkuje drzwi i okna
Pol-skone produkuje drzwi i okna

Lubelski producent drzwi i okien Pol-Skone będzie zatrudniać nowych pracowników. Miejsca pracy powstaną w trzech zakładach produkcyjnych spółki. Swoją ofertę spółka przedstawi podczas najbliższych Targów Pracy na Politechnice Lubelskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obecnie firma zatrudnia ponad 900 osób. W ostatnim roku, w związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu, drzwi Arco, firma zatrudniła 71 osób. Teraz planuje tę liczbę znacznie powiększyć. Zainteresowani znajdą pracę w dziale produkcji w fabrykach w Lublinie, Niemcach i Biłgoraju. Firma przygotowała nowe miejsca dla stolarzy budowlanych, malarzy powłok drzewnych oraz szlifierzów materiałów drzewnych.

Swoją ofertę Pol-Skone przedstawi podczas najbliższych Targów Pracy na Politechnice Lubelskiej, które odbędą się 20 listopada w godzinach 10 - 14 na Wydziale Mechanicznym. Podczas spotkania pracownicy Pol-Skone odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące przygotowanej oferty oraz przebiegu rekrutacji.

- Zdajemy sobie sprawę z potencjału naszych studentów i absolwentów uczelni wyższych. Podczas targów "Inżynier na rynku pracy” przedstawimy naszą ofertę obecnym i przyszłym inżynierom – mów Sławomir Szulżyk, dyrektor handlowy Pol-Skone.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 13:26
0
U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza. Deb0308 - Gorąco poleceam:
Avatar
Smigu / 17 kwietnia 2014 o 15:37
0

Przecież Politechnika Lubelska nie ma nic wspólnego z obróbką drewna. Wiem co mówię bo po 5 latach studiowania na WM na 2 kierunkach nie usłyszałem nic na temat materiału jakim jest drewno.

Mylisz się na ETI przez kilka semestrów działaliśmy na stolarni. Mieliśmy materiałoznawstwo robiliśmy projekty które później wykonaliśmy na stolarni. 

Avatar
gosc / 18 lutego 2014 o 22:37
0




DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB

Czasy są takie, że wszysko teraz się reklamuje. Włącz sobie telewizor i zobacz jaką ilością reklam zasypują ludzi. Reklama to podstawa. Proste.

Avatar
gosc / 9 lutego 2014 o 21:18
0

ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd

Skoro Pol-Skone jest firmą prywatną to chyba dyrektor może sobie zatrudnic kogo chce, prawda?brata, siostre, ciotke, kuzynke, kolege itd. nikt mu tego nie zabroni bo to jego firma, więc nie rozumiem o co wy sie czepiacie?to nie jest firma państwowa tylko prywatna!

Skoro Pol-Skone jest firmą prywatną to chyba dyrektor może sobie zatrudnic kogo chce, prawda?brata, siostre, ciotke, kuzynke, kolege itd. nikt mu tego nie zabroni bo to jego firma, więc nie rozumiem o co wy sie czepiacie?to nie jest firma państwowa tylko prywatna!

rozwiń
Avatar
Adrian / 20 grudnia 2013 o 23:39
0

Dyrektor firmy pol-skone jest porządnym człowiekiem. Chce by pracownicy zarabiali jak najlepiej. O niskie zarobki trzeba oskarżyć innego człowieka na trochę niższym szczeblu. To on przydziela premie wedle własnego uznania. Zechce wam po trochu wyjaśnić na czym rzecz polega. Zacznę od tego że ten człowiek powiedział cytuje „ firma należy do mnie i to ja tutaj żądze i będzie tak jak ja zechce, a dyrektor opiera się na mojej opinii”. To właśnie ten człowiek tworzy wizerunek dyrektora w waszych oczach. Do usłyszenia. Wesołych świąt dla normalnych pracowników Pol-skone lublin.

Dyrektor firmy pol-skone jest porządnym człowiekiem. Chce by pracownicy zarabiali jak najlepiej. O niskie zarobki trzeba oskarżyć innego człowieka na trochę niższym szczeblu. To on przydziela premie wedle własnego uznania. Zechce wam po trochu wyjaśnić na czym rzecz polega. Zacznę od tego że ten człowiek powiedział cytuje „ firma należy do mnie i to ja tutaj żądze i będzie tak jak ja zechce, a dyrektor opiera się na mojej opinii”. To właśnie ten człowiek tworzy wizerunek dyrektora w waszych oczach. Do usłyszenia. Wesołych świąt dla normal... rozwiń

Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 11:01
0

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
mr.myers / 21 listopada 2013 o 09:17
0

Jeśli nie możecie znaleźć odpowiednich rozmiarów ubrań, to zapraszam tutaj http://www.wielkipan.com.pl/  Na pewno coś znajdziecie. Zobaczycie.

Avatar
Piotr / 17 września 2013 o 09:18
0

Rozwija,tylko jakim kosztem-chyba pracowników i ich i tak marnych pensji.

Praca jest towarem na rynku. Tyle nam płacą za ile sprzedamy nasze usługi.

Avatar
NOWA HALA NR 3 / 4 maja 2013 o 10:50
0
[quote name='marta' timestamp='1353239583' post='695547']
Ludzie!w fimie pracuje 900 osob,ciagle przewijaja sie rekamy w telewizji czyli chyba firma niezle prosperuje. Jakby rzeczywiście było tak zle to juz dawno polskone by upadlo. Przeciez firma to ludzie! Widać, ze ktoś mocno się stara, zeby popsuc opinie. Pewnie jakiś zdesperowany zwoniony pracownikktory "bezpodstawnie" wylecialz roboty
[/quote]





DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB
Avatar
G.A. / 30 stycznia 2013 o 10:42
0
ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 13:26
0
U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza. Deb0308 - Gorąco poleceam:
Avatar
Smigu / 17 kwietnia 2014 o 15:37
0

Przecież Politechnika Lubelska nie ma nic wspólnego z obróbką drewna. Wiem co mówię bo po 5 latach studiowania na WM na 2 kierunkach nie usłyszałem nic na temat materiału jakim jest drewno.

Mylisz się na ETI przez kilka semestrów działaliśmy na stolarni. Mieliśmy materiałoznawstwo robiliśmy projekty które później wykonaliśmy na stolarni. 

Avatar
gosc / 18 lutego 2014 o 22:37
0




DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB

Czasy są takie, że wszysko teraz się reklamuje. Włącz sobie telewizor i zobacz jaką ilością reklam zasypują ludzi. Reklama to podstawa. Proste.

Avatar
gosc / 9 lutego 2014 o 21:18
0

ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd

Skoro Pol-Skone jest firmą prywatną to chyba dyrektor może sobie zatrudnic kogo chce, prawda?brata, siostre, ciotke, kuzynke, kolege itd. nikt mu tego nie zabroni bo to jego firma, więc nie rozumiem o co wy sie czepiacie?to nie jest firma państwowa tylko prywatna!

Skoro Pol-Skone jest firmą prywatną to chyba dyrektor może sobie zatrudnic kogo chce, prawda?brata, siostre, ciotke, kuzynke, kolege itd. nikt mu tego nie zabroni bo to jego firma, więc nie rozumiem o co wy sie czepiacie?to nie jest firma państwowa tylko prywatna!

rozwiń
Avatar
Adrian / 20 grudnia 2013 o 23:39
0

Dyrektor firmy pol-skone jest porządnym człowiekiem. Chce by pracownicy zarabiali jak najlepiej. O niskie zarobki trzeba oskarżyć innego człowieka na trochę niższym szczeblu. To on przydziela premie wedle własnego uznania. Zechce wam po trochu wyjaśnić na czym rzecz polega. Zacznę od tego że ten człowiek powiedział cytuje „ firma należy do mnie i to ja tutaj żądze i będzie tak jak ja zechce, a dyrektor opiera się na mojej opinii”. To właśnie ten człowiek tworzy wizerunek dyrektora w waszych oczach. Do usłyszenia. Wesołych świąt dla normalnych pracowników Pol-skone lublin.

Dyrektor firmy pol-skone jest porządnym człowiekiem. Chce by pracownicy zarabiali jak najlepiej. O niskie zarobki trzeba oskarżyć innego człowieka na trochę niższym szczeblu. To on przydziela premie wedle własnego uznania. Zechce wam po trochu wyjaśnić na czym rzecz polega. Zacznę od tego że ten człowiek powiedział cytuje „ firma należy do mnie i to ja tutaj żądze i będzie tak jak ja zechce, a dyrektor opiera się na mojej opinii”. To właśnie ten człowiek tworzy wizerunek dyrektora w waszych oczach. Do usłyszenia. Wesołych świąt dla normal... rozwiń

Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 11:01
0

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
mr.myers / 21 listopada 2013 o 09:17
0

Jeśli nie możecie znaleźć odpowiednich rozmiarów ubrań, to zapraszam tutaj http://www.wielkipan.com.pl/  Na pewno coś znajdziecie. Zobaczycie.

Avatar
Piotr / 17 września 2013 o 09:18
0

Rozwija,tylko jakim kosztem-chyba pracowników i ich i tak marnych pensji.

Praca jest towarem na rynku. Tyle nam płacą za ile sprzedamy nasze usługi.

Avatar
NOWA HALA NR 3 / 4 maja 2013 o 10:50
0
[quote name='marta' timestamp='1353239583' post='695547']
Ludzie!w fimie pracuje 900 osob,ciagle przewijaja sie rekamy w telewizji czyli chyba firma niezle prosperuje. Jakby rzeczywiście było tak zle to juz dawno polskone by upadlo. Przeciez firma to ludzie! Widać, ze ktoś mocno się stara, zeby popsuc opinie. Pewnie jakiś zdesperowany zwoniony pracownikktory "bezpodstawnie" wylecialz roboty
[/quote]





DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB
Avatar
G.A. / 30 stycznia 2013 o 10:42
0
ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!