Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2012 r.
18:09
Edytuj ten wpis

Behemoth w Lublinie. Ryszard Nowak protestuje. A co na to Palikot?

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 20 A A
Nergal, lider zespołu. (Olga Wiącek / Wikipedia)
Nergal, lider zespołu. (Olga Wiącek / Wikipedia)

Death-metalowy zespół Behemoth wystąpi w poniedziałek w lubelskim klubie Graffiti. Dzisiaj apel o odwołanie koncertu rozesłał Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Uważamy, że lider zespołu Nergal (Adam Darski) podczas koncertu podrze Biblię, będzie szydził z Boga i gloryfikował mordy na katolickich świętych – przewiduje Nowak.

Protestem komitetu nie przejmują się jednak przedstawiciele klubu Graffiti. – To będzie wydarzenie artystyczne, a nie msza satanistyczna. Poza tym podczas imprezy zagra kilka zespołów, a nie tylko Behemoth – mówi Michał Mikiciuk, współwłaściciel klubu.

Ryszard Nowak jest znany z protestów przeciwko muzykom, których oskarża o szerzenie satanizmu. Ostatnio na jego celowniku była także Doda.

W sprawie swój głos zabrali również członkowie Klubu Akademickiego Ruchu Palikota z Lublina.

- (...) zdecydowanie potępiamy inicjatywę pana Ryszarda Nowaka, przewodniczącego Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, zmierzającą do odwołania koncertu grupy Behemoth w lubelskim Klubie Graffiti - pisze Przemysław Bobrowicz. - Chcemy podkreślić, iż koncerty grup grających muzykę o charakterze chrześcijańskim, odbywające się w Lublinie, nie natrafiają na żadne przeszkody, choć ich treść również nie jest jednoznacznie akceptowana przez społeczeństwo. Pragnęlibyśmy, aby z taką sama tolerancją spotkał się poniedziałkowy koncert w Klubie Graffiti - dodaje.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Killed / 23 stycznia 2012 o 21:11
0
Jan Trzeźwomyślący oraz Jan
Jakże krytycznie się odnosicie do osób tutaj się wypowiadających i tych które są zaangażowane w ten koncert. Jakże oczerniacie, wyzywacie i przy tym wszystkim piszecie o patriotyzmie, o szacunku dla wiary etc.
Przy czym pragnę zauważyć, że tak owego szacunku dla innych nie okazujecie właśnie poprzez wyzywające komentarze. Prosiłbym o większy szacunek dla ludzi niewierzących oraz innych religii. Skoro sami oczekujecie szacunku dla waszej wiary okażcie kszty szacunku dla innego wyznania lub osób które tak owego wyznania nie mają.
Avatar
VAREA / 23 stycznia 2012 o 18:15
0
[quote name='Ana' timestamp='1327309156' post='587007']
Słuchać można wszystkiego, co innego z mową. Albowiem grzechem nie jest to co wchodzi twoim uchem, ale to co wychodzi z ust twoich.
[/quote]


nasze zycie - siedlisko grzechu, wymyslone przez chrzescijanstwo aby czlowiek nie mogl sie od tego uwolnic i zyc w poczuciu winy wobec doskonalego stworcy i ciagle odczuwac wyrzuty sumienia z powodu niegodziwych swych czynow wobec nadzmyslowego idealu. cokolwiek czlowiek poczyni...
Avatar
VAREA / 23 stycznia 2012 o 18:08
0
[quote name='pepe' timestamp='1327272722' post='586945']
Ej słabiutko!Spróbujcie podrzeć Koran lub Talmud!!!
[/quote]
nie wiem czy by zdarzyli podrzec choc jedna kartke wsrod wyznawcow
Avatar
dobry katolik / 23 stycznia 2012 o 18:04
0
"Do 2002 r kiedy nad klubem sprawował opiekę Mirek Olszówka to takie dno jak Darski mógł się zliżyć co najwyżej do Hotelu u zbiegu Narutowicza i Piłsudskiego. Co innego po śmierci Olszówki i po roku 2002, kiedy o jego repertuar zadbali "judy""

To ciekawe, a w roku 1999 kto sprawował opiekę? Bo m.in. wtedy był tam koncert Behemotha
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 14:40
0
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]
Ktoś nam Polakom te klapki ciągle chce zamontować na oczach ale niedoczekanie jego. Już zlikwidowali lekcje historii w gimnazjach ,już ją przerobili po swojemu aby ci zza grubej krechy Mazowieckiego czuli się tu dobrze. Naprodukowali nam już swoich ikon ,zdeptali krzyż
symbol wiary naszych ojców , dorżnęli watahę, a i tak na nic się to zda bo nie maja władzy nad ludzkimi myślami a te są poza pewnymi wyjątkami jak twoje.... poprawne.
Niech ci ryczy pod fryzurą niech cię straszy w nocy tylko jak będziesz schodziła z tego świata to nie dopominaj się o krzyż na swoim grobie .....o ile już ,to niech na twój grób zaprojektuje go Nieznalska. Ona dla takich jak ty robi to właściwie.
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]
Ktoś nam Polakom te klapki ciągle chce zamontować na oczach ale niedoczekanie jego. Już zlikwidowali lekcje historii w gimnazjach ,już ją przerobili po swojemu aby ci zza grubej krechy Mazowieckiego czuli się tu dobrze. Naprodukowali nam już swoich ikon ,zdeptali krzyż
symbol wiary naszych ojców , dorżnęli watahę, a i tak na nic się to zda bo nie maja władzy nad lu... rozwiń
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 14:23
0
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]

"Luna" ????? to by się zgadzało -kiedyś była taka LUNA o nazwisku Brestygier. Żydowska
sędzia która miała w zwyczaju podczas przesłuchań podsądnym ściskać szufladą biurka jadra.
Potem nazywała się już Julia Prajs ....-A widzisz jaki mam sprawny mózg i że nie mam klapek ? Pamiętam tak istotne fakty dla historii Polski a tobie jedynie jazgot Darskiego
w móżdżku się utrwalił i innych wartości nie dopuszcza
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]

"Luna" ????? to by się zgadzało -kiedyś była taka LUNA o nazwisku Brestygier. Żydowska
sędzia która miała w zwyczaju podczas przesłuchań podsądnym ściskać szufladą biurka jadra.
Potem nazywała się już Julia Prajs ....-A widzisz jaki mam sprawny mózg i że nie mam klapek ? Pamiętam tak istotne fakty dla historii Polski a tobie jedynie jazgot D... rozwiń
Avatar
Jan / 23 stycznia 2012 o 14:10
0
[quote name='Anet' timestamp='1327316353' post='587061']
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
[/quote]
Śmojdo gdybyś uczęszczała na lekcje biologii zamiast puszczać się w Galerii Plazy to byś wiedziała ,że jaja to znosi kura a facet ma jądra . Ależ to ograniczone .
Co do telenoweli to ci zdradzę: tak, kiedyś lubiłem sobie dla odpoczynku coś tam obejrzeć ale dzisiaj kiedy najbardziej pozytywnymi ich bohaterami są pedały i wszelaka szumowina a normalny człowiek przedstawiany jest jako relikt przeszłości to telewizor włączam tylko wtedy jak Lis i Żakowski śpią czyli gdzieś po 23:30.
[quote name='Anet' timestamp='1327316353' post='587061']
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
[/quote]
Śmojdo gdybyś uczęszczała na lekcje biologii zamiast puszczać się w Galerii Plazy to byś wiedziała ,że jaja to znosi kura a facet ma jądra . Ależ to ograniczone .
Co do telenoweli to ci zdradz... rozwiń
Avatar
Luna / 23 stycznia 2012 o 13:34
0
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 12:13
0
Zastanawiam się dlczego duża część moich rodaków nie używa do logicznego myślenia swojegu mózgu ? Otóż chcąc czy nie chcąc Radny Nowak pospołu z prasowym kundlem ,Kurierem Lubelskim
i Dziennikiem Wschodnim zapewnili Darskiemu doskonałą,darmową reklamę . Ręklamę której efektem będzie nie zainteresowanie w sumie beznadziejną wartością wypocin Darskiego, a to czy Darski podrze Biblię Pisma Świętego czy nie podrze ?. TAK prostaczkowie żądni taniej sensacji- podrze.....bo on nic więcej nie potrafi robić od tego co robi byk w rzeźni - ryczeć. Z tym,że z byka chociaż po uboju jest jakiś pożytek.
Swojego czasu, co opublikował FAKT z dnia 14 lipca 2008r francuzka banda im. "Cie Cacahuete" o tym samym "poziomie" artystycznym co Darski, pod kościołem Miłosierdzia Bożego
w Krakowie ,skakała po trumnach opatrzonych wizerunkiem Jezusa ukrzyżowanego.Następnie na oczach przechodzących ludzi,z gołymi tyłkami "posuwali" się na przyległym trawniku.
To jest ta SZTUKA ?.....a kto ją inspiruje ????? no to pokojarzcie.
Do 2002 r kiedy nad klubem sprawował opiekę Mirek Olszówka to takie dno jak Darski mógł się zliżyć co najwyżej do Hotelu u zbiegu Narutowicza i Piłsudskiego. Co innego po śmierci Olszówki i po roku 2002, kiedy o jego repertuar zadbali "judy". Od tego czasu repertuar Szwedzkiego Sabatonu raczej właścicielom nie odpowiadał - bardziej pożądana byłaby Madonna
ze swoim Brazylijskim Jesusem ( z tym,że są zbyt biedni aby zapłacić za ten "poziom" prostactwa) więc nadrabiają rodzimą Rabaczewską i jej rozporkowym inspiratorem Darskim.
Wy ignoranci moralni idźcie i wspierajcie to intelektualne dno które ryczy wam do ucha nieziemskimi głosami ,wzmacnianymi tubą szofaru .
Popatrzcie na obrazeczek przy tytule tego artykułu - tam widnieje stylizowana gwiazdka Dawida .... o nią Darski nie zaczepi aby chociaż zachybotała a wy prostaczkowie pójdziecie popatrzeć jak depczą po wierze waszych ojców. Zadajcie sobie tedy pytanie czy z takimi łbami zasługujecie na państwowość ,czy raczej na mapie w miejscu Polska powinno się pojawić inne logo , a mianowicie to które niegdyś zamieścili urzędnicy Urzędu Marszałkowskiego przy ul Lubomelskiej.
Kiedy już się tak stanie to te ścierwa nie wyjdą na ulicę i nie pohasają w diabelskim tańcu
bo ich PO-LIN ortodoksi obrzucą gównami jak to swojego czasu zrobili w Jerozolimie-
Apelacji od tego smrodu już nie będzie.
Zastanawiam się dlczego duża część moich rodaków nie używa do logicznego myślenia swojegu mózgu ? Otóż chcąc czy nie chcąc Radny Nowak pospołu z prasowym kundlem ,Kurierem Lubelskim
i Dziennikiem Wschodnim zapewnili Darskiemu doskonałą,darmową reklamę . Ręklamę której efektem będzie nie zainteresowanie w sumie beznadziejną wartością wypocin Darskiego, a to czy Darski podrze Biblię Pisma Świętego czy nie podrze ?. TAK prostaczkowie żądni taniej sensacji- podrze.....bo on nic więcej nie potrafi robić od tego co robi byk w rzeźni - ryczeć... rozwiń
Avatar
Anet / 23 stycznia 2012 o 11:59
0
[quote name='Jan' timestamp='1327266985' post='586909']
Gdybyś odróżniał koncert od plugawej prowokacji to nie nazwałbym cię durniem
[/quote]
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
Avatar
Killed / 23 stycznia 2012 o 21:11
0
Jan Trzeźwomyślący oraz Jan
Jakże krytycznie się odnosicie do osób tutaj się wypowiadających i tych które są zaangażowane w ten koncert. Jakże oczerniacie, wyzywacie i przy tym wszystkim piszecie o patriotyzmie, o szacunku dla wiary etc.
Przy czym pragnę zauważyć, że tak owego szacunku dla innych nie okazujecie właśnie poprzez wyzywające komentarze. Prosiłbym o większy szacunek dla ludzi niewierzących oraz innych religii. Skoro sami oczekujecie szacunku dla waszej wiary okażcie kszty szacunku dla innego wyznania lub osób które tak owego wyznania nie mają.
Avatar
VAREA / 23 stycznia 2012 o 18:15
0
[quote name='Ana' timestamp='1327309156' post='587007']
Słuchać można wszystkiego, co innego z mową. Albowiem grzechem nie jest to co wchodzi twoim uchem, ale to co wychodzi z ust twoich.
[/quote]


nasze zycie - siedlisko grzechu, wymyslone przez chrzescijanstwo aby czlowiek nie mogl sie od tego uwolnic i zyc w poczuciu winy wobec doskonalego stworcy i ciagle odczuwac wyrzuty sumienia z powodu niegodziwych swych czynow wobec nadzmyslowego idealu. cokolwiek czlowiek poczyni...
Avatar
VAREA / 23 stycznia 2012 o 18:08
0
[quote name='pepe' timestamp='1327272722' post='586945']
Ej słabiutko!Spróbujcie podrzeć Koran lub Talmud!!!
[/quote]
nie wiem czy by zdarzyli podrzec choc jedna kartke wsrod wyznawcow
Avatar
dobry katolik / 23 stycznia 2012 o 18:04
0
"Do 2002 r kiedy nad klubem sprawował opiekę Mirek Olszówka to takie dno jak Darski mógł się zliżyć co najwyżej do Hotelu u zbiegu Narutowicza i Piłsudskiego. Co innego po śmierci Olszówki i po roku 2002, kiedy o jego repertuar zadbali "judy""

To ciekawe, a w roku 1999 kto sprawował opiekę? Bo m.in. wtedy był tam koncert Behemotha
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 14:40
0
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]
Ktoś nam Polakom te klapki ciągle chce zamontować na oczach ale niedoczekanie jego. Już zlikwidowali lekcje historii w gimnazjach ,już ją przerobili po swojemu aby ci zza grubej krechy Mazowieckiego czuli się tu dobrze. Naprodukowali nam już swoich ikon ,zdeptali krzyż
symbol wiary naszych ojców , dorżnęli watahę, a i tak na nic się to zda bo nie maja władzy nad ludzkimi myślami a te są poza pewnymi wyjątkami jak twoje.... poprawne.
Niech ci ryczy pod fryzurą niech cię straszy w nocy tylko jak będziesz schodziła z tego świata to nie dopominaj się o krzyż na swoim grobie .....o ile już ,to niech na twój grób zaprojektuje go Nieznalska. Ona dla takich jak ty robi to właściwie.
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]
Ktoś nam Polakom te klapki ciągle chce zamontować na oczach ale niedoczekanie jego. Już zlikwidowali lekcje historii w gimnazjach ,już ją przerobili po swojemu aby ci zza grubej krechy Mazowieckiego czuli się tu dobrze. Naprodukowali nam już swoich ikon ,zdeptali krzyż
symbol wiary naszych ojców , dorżnęli watahę, a i tak na nic się to zda bo nie maja władzy nad lu... rozwiń
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 14:23
0
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]

"Luna" ????? to by się zgadzało -kiedyś była taka LUNA o nazwisku Brestygier. Żydowska
sędzia która miała w zwyczaju podczas przesłuchań podsądnym ściskać szufladą biurka jadra.
Potem nazywała się już Julia Prajs ....-A widzisz jaki mam sprawny mózg i że nie mam klapek ? Pamiętam tak istotne fakty dla historii Polski a tobie jedynie jazgot Darskiego
w móżdżku się utrwalił i innych wartości nie dopuszcza
[quote name='Luna' timestamp='1327322087' post='587103']
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
[/quote]

"Luna" ????? to by się zgadzało -kiedyś była taka LUNA o nazwisku Brestygier. Żydowska
sędzia która miała w zwyczaju podczas przesłuchań podsądnym ściskać szufladą biurka jadra.
Potem nazywała się już Julia Prajs ....-A widzisz jaki mam sprawny mózg i że nie mam klapek ? Pamiętam tak istotne fakty dla historii Polski a tobie jedynie jazgot D... rozwiń
Avatar
Jan / 23 stycznia 2012 o 14:10
0
[quote name='Anet' timestamp='1327316353' post='587061']
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
[/quote]
Śmojdo gdybyś uczęszczała na lekcje biologii zamiast puszczać się w Galerii Plazy to byś wiedziała ,że jaja to znosi kura a facet ma jądra . Ależ to ograniczone .
Co do telenoweli to ci zdradzę: tak, kiedyś lubiłem sobie dla odpoczynku coś tam obejrzeć ale dzisiaj kiedy najbardziej pozytywnymi ich bohaterami są pedały i wszelaka szumowina a normalny człowiek przedstawiany jest jako relikt przeszłości to telewizor włączam tylko wtedy jak Lis i Żakowski śpią czyli gdzieś po 23:30.
[quote name='Anet' timestamp='1327316353' post='587061']
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
[/quote]
Śmojdo gdybyś uczęszczała na lekcje biologii zamiast puszczać się w Galerii Plazy to byś wiedziała ,że jaja to znosi kura a facet ma jądra . Ależ to ograniczone .
Co do telenoweli to ci zdradz... rozwiń
Avatar
Luna / 23 stycznia 2012 o 13:34
0
~Jan Trzeźwomyślący~ - klapki na oczach zaćmiły mózg!!?
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 23 stycznia 2012 o 12:13
0
Zastanawiam się dlczego duża część moich rodaków nie używa do logicznego myślenia swojegu mózgu ? Otóż chcąc czy nie chcąc Radny Nowak pospołu z prasowym kundlem ,Kurierem Lubelskim
i Dziennikiem Wschodnim zapewnili Darskiemu doskonałą,darmową reklamę . Ręklamę której efektem będzie nie zainteresowanie w sumie beznadziejną wartością wypocin Darskiego, a to czy Darski podrze Biblię Pisma Świętego czy nie podrze ?. TAK prostaczkowie żądni taniej sensacji- podrze.....bo on nic więcej nie potrafi robić od tego co robi byk w rzeźni - ryczeć. Z tym,że z byka chociaż po uboju jest jakiś pożytek.
Swojego czasu, co opublikował FAKT z dnia 14 lipca 2008r francuzka banda im. "Cie Cacahuete" o tym samym "poziomie" artystycznym co Darski, pod kościołem Miłosierdzia Bożego
w Krakowie ,skakała po trumnach opatrzonych wizerunkiem Jezusa ukrzyżowanego.Następnie na oczach przechodzących ludzi,z gołymi tyłkami "posuwali" się na przyległym trawniku.
To jest ta SZTUKA ?.....a kto ją inspiruje ????? no to pokojarzcie.
Do 2002 r kiedy nad klubem sprawował opiekę Mirek Olszówka to takie dno jak Darski mógł się zliżyć co najwyżej do Hotelu u zbiegu Narutowicza i Piłsudskiego. Co innego po śmierci Olszówki i po roku 2002, kiedy o jego repertuar zadbali "judy". Od tego czasu repertuar Szwedzkiego Sabatonu raczej właścicielom nie odpowiadał - bardziej pożądana byłaby Madonna
ze swoim Brazylijskim Jesusem ( z tym,że są zbyt biedni aby zapłacić za ten "poziom" prostactwa) więc nadrabiają rodzimą Rabaczewską i jej rozporkowym inspiratorem Darskim.
Wy ignoranci moralni idźcie i wspierajcie to intelektualne dno które ryczy wam do ucha nieziemskimi głosami ,wzmacnianymi tubą szofaru .
Popatrzcie na obrazeczek przy tytule tego artykułu - tam widnieje stylizowana gwiazdka Dawida .... o nią Darski nie zaczepi aby chociaż zachybotała a wy prostaczkowie pójdziecie popatrzeć jak depczą po wierze waszych ojców. Zadajcie sobie tedy pytanie czy z takimi łbami zasługujecie na państwowość ,czy raczej na mapie w miejscu Polska powinno się pojawić inne logo , a mianowicie to które niegdyś zamieścili urzędnicy Urzędu Marszałkowskiego przy ul Lubomelskiej.
Kiedy już się tak stanie to te ścierwa nie wyjdą na ulicę i nie pohasają w diabelskim tańcu
bo ich PO-LIN ortodoksi obrzucą gównami jak to swojego czasu zrobili w Jerozolimie-
Apelacji od tego smrodu już nie będzie.
Zastanawiam się dlczego duża część moich rodaków nie używa do logicznego myślenia swojegu mózgu ? Otóż chcąc czy nie chcąc Radny Nowak pospołu z prasowym kundlem ,Kurierem Lubelskim
i Dziennikiem Wschodnim zapewnili Darskiemu doskonałą,darmową reklamę . Ręklamę której efektem będzie nie zainteresowanie w sumie beznadziejną wartością wypocin Darskiego, a to czy Darski podrze Biblię Pisma Świętego czy nie podrze ?. TAK prostaczkowie żądni taniej sensacji- podrze.....bo on nic więcej nie potrafi robić od tego co robi byk w rzeźni - ryczeć... rozwiń
Avatar
Anet / 23 stycznia 2012 o 11:59
0
[quote name='Jan' timestamp='1327266985' post='586909']
Gdybyś odróżniał koncert od plugawej prowokacji to nie nazwałbym cię durniem
[/quote]
Gdybyś szerzej spojrzał na sferę tekstową zespołu Behemoth i zespołów związanych z tym nurtem, mógłbyś ewentualnie się wypowiedzieć. A tak jedynie możesz biernie i głupawo przewracać oczami, drapiąc się po jajach przy ulubionej telenoweli.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 0 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 19 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 495 44

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!