Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 czerwca 2009 r.
12:59
Edytuj ten wpis

Blokowali klatkę schodową, by nie wpuścić komornika (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 27 A A

Monika i jej syn nie muszą się wyprowadzać. Dziś komornik próbował przejąć ich mieszkanie, ale kilkanaście osób zablokowało eksmisję. Ostatecznie urzędnik dał za wygraną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wystąpi pan do magistratu o przydział lokalu zastępczego?

- Zapytam, jakie są możliwości. Do tego czasu odraczam czynności.

Uczestnicy protestu zapewniają, że jeśli Monika będzie miała zapewniony dach nad głową, zrezygnują z kolejnych blokad. Taki lokal może jej zapewnić miasto lub nowa właścicielka mieszkania.

Przypomnijmy. Nasza czytelniczka straciła dom, bo chciała spłacić długi męża. Kredyt w banku nie wchodził w grę. Skorzystała więc z anonsu w gazecie.

Pożyczyła 20 tys. zł. Zabezpieczeniem była umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, zawarta w formie aktu notarialnego. Szybko okazało się, że pożyczkodawcom nie zależy na zwrocie pieniędzy, ale na przejęciu dwóch pokoi w śródmieściu.

Przed prokuratorem nie przyznali się do pożyczania Monice jakichkolwiek pieniędzy. Skorzystali za to z aktu notarialnego. Sprawa trafiła do sądu. Mieszkanie warte setki tysięcy złotych zostało zlicytowane. Ma nową właścicielkę, która próbuje pozbyć się dotychczasowych lokatorów.

Organy ścigania i sąd nie dopatrzyły się w całej sprawie oszustwa. Dopiero po naszej interwencji prokurator ponownie zbada sprawę.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
uj / 19 grudnia 2009 o 14:48
0
twoja głupota jest bezgraniczna
Avatar
llime / 16 czerwca 2009 o 11:40
0
Jak była głupia i podpisywała takie rzeczy to niech teraz płaci, albo w przytułku mieszka...
Avatar
~gość~ / 6 czerwca 2009 o 20:12
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika.
Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika.
Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wie... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 10:01
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 09:59
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 09:58
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
------------ / 6 czerwca 2009 o 09:56
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
ankonda / 5 czerwca 2009 o 21:49
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.




[size=4][font="Book Antiqua"][/font][/size]Po pierwsze nikt nikogo nie chciał wyrzucać na bruk, po drugie blokada klatki problemu nie rozwiąże, po trzecie jestem ciekawa gdzie byli Ci cudowni sąsiedzi kiedy odbywało sie posiedzenie sądu wydające ponoć niesprawiedliwy wyrok... albo wcześniej kiedy kobieta po3ebowała kasy na zwrot długu. Ciekawe czemu wtedy nikt sie nie znalazł chętny do pomocy??? A co zyskali nie dopuszczając komornika do wykonania jego OBOWIĄZKU i robiąc całą tę szopkę... no poza tym ze sie pokazali w TV - niewiele! Pogratulować społeczeństwu braku wyobraźni a dziennikarzom braku wiedzy i rzetelności!




[size=4][font="Book Antiqua"][/font][/size]Po pierwsze nikt nikogo nie chciał wyrzucać na bruk, po drugie blokada klatki problemu nie rozwiąże, po trzecie jestem ciekawa gdzie byli Ci cudowni sąsiedzi kiedy odbywało sie posiedzenie sądu wydające ponoć niesprawiedliwy wyrok... albo wcześniej kiedy kobieta po3ebowała kasy na zwrot długu. Ciekawe czemu wtedy nikt sie nie znalazł chętny do pomocy??? A co zyskali nie dopuszczając komornika do wykonania jego OBOWIĄZKU i robiąc całą tę szopkę... no... rozwiń
Avatar
Ewa / 4 czerwca 2009 o 15:01
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.






Oj głupi głupi !!!!!! Jak jesteś taki prawy i obrońca biednych to pożycz tej paniusi 20 tyś i nie upominaj sie żeby ci oddała a nie osądzaj innych. Jest tylu obrońców biednej matki z dzieckiem tylko który odda jej dług. Łatwo kazać innym zapłacic za głupotę tej pani.






Oj głupi głupi !!!!!! Jak jesteś taki prawy i obrońca biednych to pożycz tej paniusi 20 tyś i nie upominaj sie żeby ci oddała a nie osądzaj innych. Jest tylu obrońców biednej matki z dzieckiem tylko który odda jej dług. Łatwo kazać innym zapłacic za głupotę tej pani. rozwiń
Avatar
święty / 4 czerwca 2009 o 14:39
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.


Ale Ty durny jesteś...


Ale Ty durny jesteś... rozwiń
Avatar
uj / 19 grudnia 2009 o 14:48
0
twoja głupota jest bezgraniczna
Avatar
llime / 16 czerwca 2009 o 11:40
0
Jak była głupia i podpisywała takie rzeczy to niech teraz płaci, albo w przytułku mieszka...
Avatar
~gość~ / 6 czerwca 2009 o 20:12
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika.
Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika.
Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wie... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 10:01
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 09:59
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
papa / 6 czerwca 2009 o 09:58
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
------------ / 6 czerwca 2009 o 09:56
0
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciela.

Wierzyciela nie interesują małe należności ---- pieniądze + koszty + odsetki. Lecz dużo większe uzyskane z "przejęcia" nieruchomości.
Dlatego też wierzyciel jest lichwiarzem, a jeden "Gość" z forum całkowitym głupkiem.

Lichwiarstwo jest prawnie zabronione.
Wierzyciel jest lichwiarzem - dlaczego ?

Wiedział o sytuacji prawno materialnej strony.
Żaden prawy notariusz nie spisał by tak aktu notarialnego, którego zapisy były by ewidentnym działaniem na szkodę jednej ze stron.
Zawód notariusza to zawód pełnego zaufania społecznego.

Gdyby wierzyciel nie był lichwiarzem, to wycofał by wniosek od komornika. Dłużnik sprzedałby nieruchomość na wolnym i oddała dług.
A tak egzekucja jest prowadzona tylko z mieszkania i komornik związany jest wnioskiem wierzyciel... rozwiń
Avatar
ankonda / 5 czerwca 2009 o 21:49
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.




[size=4][font="Book Antiqua"][/font][/size]Po pierwsze nikt nikogo nie chciał wyrzucać na bruk, po drugie blokada klatki problemu nie rozwiąże, po trzecie jestem ciekawa gdzie byli Ci cudowni sąsiedzi kiedy odbywało sie posiedzenie sądu wydające ponoć niesprawiedliwy wyrok... albo wcześniej kiedy kobieta po3ebowała kasy na zwrot długu. Ciekawe czemu wtedy nikt sie nie znalazł chętny do pomocy??? A co zyskali nie dopuszczając komornika do wykonania jego OBOWIĄZKU i robiąc całą tę szopkę... no poza tym ze sie pokazali w TV - niewiele! Pogratulować społeczeństwu braku wyobraźni a dziennikarzom braku wiedzy i rzetelności!




[size=4][font="Book Antiqua"][/font][/size]Po pierwsze nikt nikogo nie chciał wyrzucać na bruk, po drugie blokada klatki problemu nie rozwiąże, po trzecie jestem ciekawa gdzie byli Ci cudowni sąsiedzi kiedy odbywało sie posiedzenie sądu wydające ponoć niesprawiedliwy wyrok... albo wcześniej kiedy kobieta po3ebowała kasy na zwrot długu. Ciekawe czemu wtedy nikt sie nie znalazł chętny do pomocy??? A co zyskali nie dopuszczając komornika do wykonania jego OBOWIĄZKU i robiąc całą tę szopkę... no... rozwiń
Avatar
Ewa / 4 czerwca 2009 o 15:01
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.






Oj głupi głupi !!!!!! Jak jesteś taki prawy i obrońca biednych to pożycz tej paniusi 20 tyś i nie upominaj sie żeby ci oddała a nie osądzaj innych. Jest tylu obrońców biednej matki z dzieckiem tylko który odda jej dług. Łatwo kazać innym zapłacic za głupotę tej pani.






Oj głupi głupi !!!!!! Jak jesteś taki prawy i obrońca biednych to pożycz tej paniusi 20 tyś i nie upominaj sie żeby ci oddała a nie osądzaj innych. Jest tylu obrońców biednej matki z dzieckiem tylko który odda jej dług. Łatwo kazać innym zapłacic za głupotę tej pani. rozwiń
Avatar
święty / 4 czerwca 2009 o 14:39
0
christo napisał:
No i super tak najlepiej w panstwie prawa wypierniczyc matke z dzieckiem na bruk aby pasibrzuchom zapchac jeszcze bardziej kabze.
Powinni tam wywalic tego komornika na zbity pysk i dac cynk na prokurature w jakiejs Genewie albo co bo w tym pieprzonym kraju zawsze tak bedzie ze biedniejszy bedzie nadstawial tylek aby zlodzieje sie nachapali jeszcze bardziej.
Pani Moniko popieramy Cie nie daj sie a jak beda gnoje jeszcze raz nastwali to daj znac a nie pomiesci ludzi ta klatka schodowa.


Ale Ty durny jesteś...


Ale Ty durny jesteś... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 473 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!