Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 czerwca 2013 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Boniek o Lublinie: Macie kilka drużyn, tylko nie wiadomo, która jest dobra (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 18 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Jest szansa, że na przyszłoroczne otwarcie nowego stadionu przy ul. Krochmalnej zawita polska reprezentacja piłkarska. Taką deklarację złożył szef PZPN, Zbigniew Boniek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 19 czerwca 2013 o 20:42
0

--------------------------ALE   WSTYD   DLA   LUBLINA   PRZYNOSI   REŻIM  "PO" !!!---------------------------- Prezydent  Lublina  Krzysztof Żuk  to  na  100% "ćwok  prowincjonalny"  i  hańba  Lublina !!!.  Lublin  ma  drużyny  i  te  drużyny  mają  swoje  stadiony  w  większości  wymagające  REMONTU  ale  tradycyjnie  stadion  na  Wieniawie  jest  stadionem  Lublinianki  tak  jak  stadion  przy  Al.Zygmuntowskich  jest  stadionem MOTORU  LUBLIN  SA .   Grają  na  poziomie  wystarczającym  aby  budować  optymistyczną  dobrą  lubelską  piłkę  nożną .     Problem  w  tym, że Prezydent  natworzył  różnego-rodzaju  "Spółek" które  nie  wywiązują  się  ze  swych  zadań  tak  jak  Prezydent  nie  wywiązuje  się  z  okresowych  remontów  obiektów  za które  przecież  Ratusz  zbiera  podatki !.    Czyli   Stadion  Lublinianki  wymaga  remontu  trybun  w  całości  a nie  tylko  jak  w  LZS  skrawek.  Przypominam  że  Stadion  Lublinianki  jest  obiektem  historycznym  i powinien  być  chroniony  jako  zabytek .  Na  Stadionie  Lublinianki  trenował  śp. Kazimierz  Górski  i  na ten  piękny  stadion  wjeżdżał  Wyścig  Pokoju   Ryszard  Szurkowski  był  zwyciężcą  Etapu  do  Lublina .   Także  Stadion  Lublinianki  zasługuje  na  godny  remont, bo przecież  na  tym  Stadionie  grała  Reprezentacja  piłkarska Polski .  Stadion  przy Al.Zygmuntowskich  jest Stadionem MOTORU  LUBLIN  SA  i  także  oczekuje  remontu  ale  władze lubelskie  z  Prezydentem  na  czele  są  tam...gdzie  można  dla  siebie  zarobić  a  nie  aby  od  siebie  dać !.     Prezydent  "ćwok"  nie  rozumie ,  że  Lublin  oczekuje  godnego  STADIONU  EUROPEJSKIEGO   reprezentacyjnego  Stolicę  Wschodniej  Polski ! .   Nie  stadionu klubowego tylko  pięknej  ARENY  SPORTOWO-KULTURALNEJ  LUBLINA !!! .    Tej  inwestycji  nie  zrealizuje  destru kcyjny  reżim  "Platformy  Oszustów"! .   Wstyd  zrobili  DEBILE  przed  Prezesem  Bońkiem ! .  Pewnie  jak powiedzieli  reżimowcy z "PO"  że  to  stadion  na 15 tysięcy  to  Prezes  z  wrażenia  się  potknął !.   Nie  macie  DEBILE  z  Ratusza  pojęcia !.    Jeżeli  chce  się  budować  stadion  klubowy , to  ta  druży na  musi  dawać  gwarancje  ambitnego  rozwoju  i  przyzwoitej  gry !.   O  tym  Wam  DEBILE  wspom niał  Prezes  Boniek  mówiąć ;  ..."  Macie  klika  drużyn, tylko  nie  wiadomo, która  jest  dobra ." więc  na   " jaką  bitą  cholere  budujecie  stadion  za  140 milionów  bez  celu ?"-  te  pytanie  już  odemnie  utrzymując  szacunek  do  MOTORU  LUBLIN .    Stadion  MOTORU  należy  zmodernizować  i  to  po może  MOTOROWI  w  drodze  do  Ekstraklasy  a  nie  stadion "kurnik"  na  BAGNIE  za  140 milionów. Cały  Lublin  wie, że  za  cukrownią  prominencji  rozdzielają  sobie  MILIONY  jak  na  lubelskim lotnisku w Świdniku ! .   Układy , układziki  pod  wodzą  Prezydenta  mają  odebrać  Lublinowi  140 milionów !.   Ja  złożyłem  realną  propozycje  z  korzyścią  dla  Lublina  i  Mieszkańców  Lublina  czyli--- STADION  EU ROPEJSKI  (30tys) z  międzynarodowym  torem  żużlowym  do  rozgrywania  w  Lublinie  Mistrzostw  Świ ata czy  Mistrzostw Europy  na żużlu .  Stadion  SPORTOWO-KULTURALNY   z  plenerowymi  kultural nymi  Imprezami .   Wtedy  dopiero  na  taki  Stadion  można  zapraszać  Reprezentacje  Polski czy  ro zgrywki  FIFA  lub  UEFA .   Na  taki  reprezentacyjny  Stadion  zjeżdżają  bogaci  Sponsorzy  i  podpisy wane  są  bogate  kontrakty biznesowe !.    Prezes  Boniek  sam  byłby  stałym  gościem  STADIONU  EUROPEJSKIEGO  W  LUBLINIE  a  klubowe  stadioniki  ma  wokół  Warszawy !.  Tak  poniżyć  Lublin  to  tylko  reżim "PO" potrafi !.     STADION  EUROPEJSKI  musi  stanąć  na  przedmieściach  Lublina  np. Sławine , Spółdzielczości  Ptracy  czy  Felin  wtedy  Lublin  nawet  by  nie  odczuł , że  na  trybunach EU ROPEJSKIEGO  przyjechało  30 tysięcy  Kibiców.    Ale  "ćwoki"  z  Ratusza  podchwycili  moją  sugestie  i  zaraz  chcą  na  niej  zarobić... miliony (sic?).    Niestety !  Prezydent  powinien  z  własnego  konta  zwrócić  do  kasy  miejskiej  10 milionów  za  które...kupił  od  kumpla  to  BAGNO !!!.     Z  filmiku  zacie kawia  te  stojące  konstrukcje  stadionu ,  czyżbyście  już  WBILI  W  TO  BAGNO  160 KILOMETRÓW  BETONOWYCH  PALI ? .  Kontrola  jest  potrzebna, bo  facetom  pilno  do  milionów  a&

--------------------------ALE   WSTYD   DLA   LUBLINA   PRZYNOSI   REŻIM  "PO" !!!---------------------------- Prezydent  Lublina  Krzysztof Żuk  to  na  100% "ćwok  prowincjonalny"  i  hańba  Lublina !!!.  Lublin  ma  drużyny  i  te  drużyny  mają  swoje  stadiony  w  większości  wymagające  REMONTU  ale  tradycyjnie  stadion  na  Wieniawie  jest... rozwiń

Avatar
. / 19 czerwca 2013 o 12:15
0

po chuj wam reksy taki stadion ? przecież nawet w połowie go nie zapełnicie..

Avatar
kamil / 19 czerwca 2013 o 07:40
0

Po fuzji z bogdanką będzie nazwa Bogdanka Lublin albo LW Lublin, ale to dobrze bo motor chyba wszystkim się kojarzy z bandytami lublina

Avatar
wc / 19 czerwca 2013 o 00:03
0

macie kibel za 1,5 miliona i teraz bedzie stadion na 15 tys. fuzja motoru z bogdanka ,cipki z siurkiem ,zlodzieja z prezydentem itd  itp

Avatar
Damian / 18 czerwca 2013 o 20:38
0
Ja popieram fuzje bogdanki z motorem, kibice motoru sie wkur... , ale przyjdą normalni kibice, a tylko piknikowce wydają pieniądze na stadionie ktore pozwolą na stabilnosc, plus sponsorzy hm bogdanka:-D budżet na poziomie 30 mln, gra w ekstraklasie, europejskie puchary:-D tylko tak doczekamy się wielkiej piłki w lublinie:-D
Avatar
kibic / 18 czerwca 2013 o 20:33
0

Po pierwsze od dawna trwają rozmowy na temat połączenia Szarowoli i Bogdanki po dugie to żadna bandyterka Motoru nie ma tu nic o gadania, zostaną wam rezerwy w 5 lidze i tyle....

Avatar
m / 18 czerwca 2013 o 20:16
0

Żadnej fuzji z bogdanką !

Avatar
eLo / 18 czerwca 2013 o 19:43
0

Jednym słowem szykuje się fuzja  Motoru z Bogdanką i budowa solidnej drużyny i działaczy!Powodzenia!

heh rozbawiłeś mnie a co niby Motor może zaoferować Bogdance??Stadion kibiców czy może nazwe???

Avatar
pokądzieli / 18 czerwca 2013 o 19:31
0

Dobrze by było jak najpierw Prezez Boniek zrobił by pożądek w LZPN, to co teraz oni tam wyprawiają aby załatwićawans rezarwom Lublinianki do okręgówki to skandal! jak zrobi tam pożądek z układam to może kiedyś doczekamy się solidnej drużyny w Lublinie.

skandal to że ewolucja pozwoliła by ktoś o tak małym móżdżku wypisywał na publicznym forum dyrdymały

pokaż kwity matole albo odszczekaj

Avatar
gość / 18 czerwca 2013 o 17:38
0

Jednym słowem szykuje się fuzja  Motoru z Bogdanką i budowa solidnej drużyny i działaczy!Powodzenia!

Avatar
S Y L W E S T E R / 19 czerwca 2013 o 20:42
0

--------------------------ALE   WSTYD   DLA   LUBLINA   PRZYNOSI   REŻIM  "PO" !!!---------------------------- Prezydent  Lublina  Krzysztof Żuk  to  na  100% "ćwok  prowincjonalny"  i  hańba  Lublina !!!.  Lublin  ma  drużyny  i  te  drużyny  mają  swoje  stadiony  w  większości  wymagające  REMONTU  ale  tradycyjnie  stadion  na  Wieniawie  jest  stadionem  Lublinianki  tak  jak  stadion  przy  Al.Zygmuntowskich  jest  stadionem MOTORU  LUBLIN  SA .   Grają  na  poziomie  wystarczającym  aby  budować  optymistyczną  dobrą  lubelską  piłkę  nożną .     Problem  w  tym, że Prezydent  natworzył  różnego-rodzaju  "Spółek" które  nie  wywiązują  się  ze  swych  zadań  tak  jak  Prezydent  nie  wywiązuje  się  z  okresowych  remontów  obiektów  za które  przecież  Ratusz  zbiera  podatki !.    Czyli   Stadion  Lublinianki  wymaga  remontu  trybun  w  całości  a nie  tylko  jak  w  LZS  skrawek.  Przypominam  że  Stadion  Lublinianki  jest  obiektem  historycznym  i powinien  być  chroniony  jako  zabytek .  Na  Stadionie  Lublinianki  trenował  śp. Kazimierz  Górski  i  na ten  piękny  stadion  wjeżdżał  Wyścig  Pokoju   Ryszard  Szurkowski  był  zwyciężcą  Etapu  do  Lublina .   Także  Stadion  Lublinianki  zasługuje  na  godny  remont, bo przecież  na  tym  Stadionie  grała  Reprezentacja  piłkarska Polski .  Stadion  przy Al.Zygmuntowskich  jest Stadionem MOTORU  LUBLIN  SA  i  także  oczekuje  remontu  ale  władze lubelskie  z  Prezydentem  na  czele  są  tam...gdzie  można  dla  siebie  zarobić  a  nie  aby  od  siebie  dać !.     Prezydent  "ćwok"  nie  rozumie ,  że  Lublin  oczekuje  godnego  STADIONU  EUROPEJSKIEGO   reprezentacyjnego  Stolicę  Wschodniej  Polski ! .   Nie  stadionu klubowego tylko  pięknej  ARENY  SPORTOWO-KULTURALNEJ  LUBLINA !!! .    Tej  inwestycji  nie  zrealizuje  destru kcyjny  reżim  "Platformy  Oszustów"! .   Wstyd  zrobili  DEBILE  przed  Prezesem  Bońkiem ! .  Pewnie  jak powiedzieli  reżimowcy z "PO"  że  to  stadion  na 15 tysięcy  to  Prezes  z  wrażenia  się  potknął !.   Nie  macie  DEBILE  z  Ratusza  pojęcia !.    Jeżeli  chce  się  budować  stadion  klubowy , to  ta  druży na  musi  dawać  gwarancje  ambitnego  rozwoju  i  przyzwoitej  gry !.   O  tym  Wam  DEBILE  wspom niał  Prezes  Boniek  mówiąć ;  ..."  Macie  klika  drużyn, tylko  nie  wiadomo, która  jest  dobra ." więc  na   " jaką  bitą  cholere  budujecie  stadion  za  140 milionów  bez  celu ?"-  te  pytanie  już  odemnie  utrzymując  szacunek  do  MOTORU  LUBLIN .    Stadion  MOTORU  należy  zmodernizować  i  to  po może  MOTOROWI  w  drodze  do  Ekstraklasy  a  nie  stadion "kurnik"  na  BAGNIE  za  140 milionów. Cały  Lublin  wie, że  za  cukrownią  prominencji  rozdzielają  sobie  MILIONY  jak  na  lubelskim lotnisku w Świdniku ! .   Układy , układziki  pod  wodzą  Prezydenta  mają  odebrać  Lublinowi  140 milionów !.   Ja  złożyłem  realną  propozycje  z  korzyścią  dla  Lublina  i  Mieszkańców  Lublina  czyli--- STADION  EU ROPEJSKI  (30tys) z  międzynarodowym  torem  żużlowym  do  rozgrywania  w  Lublinie  Mistrzostw  Świ ata czy  Mistrzostw Europy  na żużlu .  Stadion  SPORTOWO-KULTURALNY   z  plenerowymi  kultural nymi  Imprezami .   Wtedy  dopiero  na  taki  Stadion  można  zapraszać  Reprezentacje  Polski czy  ro zgrywki  FIFA  lub  UEFA .   Na  taki  reprezentacyjny  Stadion  zjeżdżają  bogaci  Sponsorzy  i  podpisy wane  są  bogate  kontrakty biznesowe !.    Prezes  Boniek  sam  byłby  stałym  gościem  STADIONU  EUROPEJSKIEGO  W  LUBLINIE  a  klubowe  stadioniki  ma  wokół  Warszawy !.  Tak  poniżyć  Lublin  to  tylko  reżim "PO" potrafi !.     STADION  EUROPEJSKI  musi  stanąć  na  przedmieściach  Lublina  np. Sławine , Spółdzielczości  Ptracy  czy  Felin  wtedy  Lublin  nawet  by  nie  odczuł , że  na  trybunach EU ROPEJSKIEGO  przyjechało  30 tysięcy  Kibiców.    Ale  "ćwoki"  z  Ratusza  podchwycili  moją  sugestie  i  zaraz  chcą  na  niej  zarobić... miliony (sic?).    Niestety !  Prezydent  powinien  z  własnego  konta  zwrócić  do  kasy  miejskiej  10 milionów  za  które...kupił  od  kumpla  to  BAGNO !!!.     Z  filmiku  zacie kawia  te  stojące  konstrukcje  stadionu ,  czyżbyście  już  WBILI  W  TO  BAGNO  160 KILOMETRÓW  BETONOWYCH  PALI ? .  Kontrola  jest  potrzebna, bo  facetom  pilno  do  milionów  a&

--------------------------ALE   WSTYD   DLA   LUBLINA   PRZYNOSI   REŻIM  "PO" !!!---------------------------- Prezydent  Lublina  Krzysztof Żuk  to  na  100% "ćwok  prowincjonalny"  i  hańba  Lublina !!!.  Lublin  ma  drużyny  i  te  drużyny  mają  swoje  stadiony  w  większości  wymagające  REMONTU  ale  tradycyjnie  stadion  na  Wieniawie  jest... rozwiń

Avatar
. / 19 czerwca 2013 o 12:15
0

po chuj wam reksy taki stadion ? przecież nawet w połowie go nie zapełnicie..

Avatar
kamil / 19 czerwca 2013 o 07:40
0

Po fuzji z bogdanką będzie nazwa Bogdanka Lublin albo LW Lublin, ale to dobrze bo motor chyba wszystkim się kojarzy z bandytami lublina

Avatar
wc / 19 czerwca 2013 o 00:03
0

macie kibel za 1,5 miliona i teraz bedzie stadion na 15 tys. fuzja motoru z bogdanka ,cipki z siurkiem ,zlodzieja z prezydentem itd  itp

Avatar
Damian / 18 czerwca 2013 o 20:38
0
Ja popieram fuzje bogdanki z motorem, kibice motoru sie wkur... , ale przyjdą normalni kibice, a tylko piknikowce wydają pieniądze na stadionie ktore pozwolą na stabilnosc, plus sponsorzy hm bogdanka:-D budżet na poziomie 30 mln, gra w ekstraklasie, europejskie puchary:-D tylko tak doczekamy się wielkiej piłki w lublinie:-D
Avatar
kibic / 18 czerwca 2013 o 20:33
0

Po pierwsze od dawna trwają rozmowy na temat połączenia Szarowoli i Bogdanki po dugie to żadna bandyterka Motoru nie ma tu nic o gadania, zostaną wam rezerwy w 5 lidze i tyle....

Avatar
m / 18 czerwca 2013 o 20:16
0

Żadnej fuzji z bogdanką !

Avatar
eLo / 18 czerwca 2013 o 19:43
0

Jednym słowem szykuje się fuzja  Motoru z Bogdanką i budowa solidnej drużyny i działaczy!Powodzenia!

heh rozbawiłeś mnie a co niby Motor może zaoferować Bogdance??Stadion kibiców czy może nazwe???

Avatar
pokądzieli / 18 czerwca 2013 o 19:31
0

Dobrze by było jak najpierw Prezez Boniek zrobił by pożądek w LZPN, to co teraz oni tam wyprawiają aby załatwićawans rezarwom Lublinianki do okręgówki to skandal! jak zrobi tam pożądek z układam to może kiedyś doczekamy się solidnej drużyny w Lublinie.

skandal to że ewolucja pozwoliła by ktoś o tak małym móżdżku wypisywał na publicznym forum dyrdymały

pokaż kwity matole albo odszczekaj

Avatar
gość / 18 czerwca 2013 o 17:38
0

Jednym słowem szykuje się fuzja  Motoru z Bogdanką i budowa solidnej drużyny i działaczy!Powodzenia!

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 0 0

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 14

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!