Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2012 r.
13:55
Edytuj ten wpis

Budowa lotniska w Świdniku nie ustaje (zdjęcia)

0 24 A A
Terminal lotniska w Świdniku
Terminal lotniska w Świdniku

Mimo niesprzyjającej pogody trwa budowa terminalu lotniska w Świdniku. Dzięki zaawansowanym pracom przy pokryciu dachowym budynek nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gkd / 7 marca 2012 o 23:26
0
Nic dodać, nic ująć Artur. Popieram Twoją wypowiedź w całej rozciągłości. Pozdrowienia od lubelaka. Obyśmy się szanowali, to będzie dobrze.
Avatar
Artur / 5 marca 2012 o 21:17
0
[quote name='rzeszowiak' timestamp='1329946884' post='600968']
Po cholere te dziedy nierozwiniete budują te lotnisko !!!!! nie powinni mieć pozwolenia, jak jest w rzeszowie to po co w jAKIMŚ lublinie budować !!!! maja szczęścvie bo im pani szanowna poseł gilowsk POMOGŁA bo gdyby nie ona to nadalo łąka by była. POrt lotniczy w jasionce istnieje od X czasu a ten badziew w lublinie bęfdzie laikiem , na tych terenach góra to same awionetki latać powinny.
[/quote]
Mam wrażenie, że jesteś mieszkańcem lubelskiego i próbujesz w głupi sposób podbudować swoje ego skłócając Rzeszowiaków z Lubelakami. Natomiast jeśli faktycznie jesteś mieszkańcem podkarpackiego to jest mi WSTYD, że na naszej ziemi mieszka taki BURAK!
[quote name='rzeszowiak' timestamp='1329946884' post='600968']
Po cholere te dziedy nierozwiniete budują te lotnisko !!!!! nie powinni mieć pozwolenia, jak jest w rzeszowie to po co w jAKIMŚ lublinie budować !!!! maja szczęścvie bo im pani szanowna poseł gilowsk POMOGŁA bo gdyby nie ona to nadalo łąka by była. POrt lotniczy w jasionce istnieje od X czasu a ten badziew w lublinie bęfdzie laikiem , na tych terenach góra to same awionetki latać powinny.
[/quote]
Mam... rozwiń
Avatar
gkd / 2 marca 2012 o 16:57
0
Trochę się przejęzyczyłem w poprzedniej wypowiedzi. Miałem na myśli, że na zachodzie też mieszkają fajni ludzie, a to władza nie jest w porządku, że pomija wschód.
Avatar
gkd / 1 marca 2012 o 22:26
0
Rzeszowiak, sądziłem, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi. Znam bardzo wiele osób z okolic Rzeszowa. Mimo, że mieszkam w okolicach Lublina uważam, że są to bardzo fajni ludzie, którym niestety przyklejasz paskudną łatkę. Niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu należy przyłożyć. Nieważne kto, w jakim regionie mieszka i ile forsy posiada. Ważne, żeby działać, nawet w niewielkim stopniu, ale na miarę swoich możliwości. Nikomu nie będę wyliczał, kto lub który region jest lepszy czy gorszy. Odnośnie lotniska powiem tyle. Buduje się - i bardzo dobrze. Życie zweryfikuje czy będzie funkcjonowało. Najwyżej będzie tu najlepiej wyposażony w kraju aeroklub. A ciągnięcie kasy występuje wszędzie. Fakt rozpoczęcia budowy na pewno nie zostaje obojętny Okęciu. Lobbing na lotniska na zachodzie Polski jest dość duży. Obserwowałem tempo prac w Świdniku od początku. Było bardzo duże. W pewnym momencie z dnia na dzień dało się zauważyć, że z placu budowy zniknęło połowę sprzętu. Po dwóch dniach dowiedziałem się z mediów, że została podjęta decyzja o budowie lotniska w Modlinie i rozbudowie kilku krajowych portów. No cóż, jak zwykle przez niektórych ludzi Lubelszczyznę nie zalicza się do Polski tylko do Ukrainy. Mówi się trudno, ale dlaczego nie pozwala się temu regionowi swobodnie rozwijać. Cokolwiek zacznie bardzo dobrze prosperować niszczy się to, przejmuje majątek i przenosi na zachód kraju. Nie chcę tu nikomu z zachodniej Polski ubliżać, bo tam też mieszkają fajni ludzie. Mam na myśli władzę. Wypowiadając się konkretnie już w sprawie świdnickiego portu, jak nie wiadomo, o co chodzi w tej zadymie, to idzie o kasę. Inne porty walczą o klienta, a na lubelskich pasażerach zależy głównie Warszawie. W sprawie rozbudowy portu nie zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią, że nie ma takiej możliwości. Owszem jest, zarówno pod względem wyposażenia technicznego czy taxiway, jak i samej drogi startowej z możliwością wydłużenia jej do ponad 3km.
Londyńczyk - trochę ogłady i szacunku dla osób, którym niekoniecznie w życiu się powiodło. Nie jestem nikomu wrogiem i nikomu nie życzę źle, ale tobie takie bezrobocie przydałoby się przez jakiś czas. Może wtedy zaczniesz doceniać, czym jest najzwyklejsze w świecie człowieczeństwo.

Pozdrawiam ludzi, którzy chcą coś robić, a nie tylko gadać.
Rzeszowiak, sądziłem, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi. Znam bardzo wiele osób z okolic Rzeszowa. Mimo, że mieszkam w okolicach Lublina uważam, że są to bardzo fajni ludzie, którym niestety przyklejasz paskudną łatkę. Niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu należy przyłożyć. Nieważne kto, w jakim regionie mieszka i ile forsy posiada. Ważne, żeby działać, nawet w niewielkim stopniu, ale na miarę swoich możliwości. Nikomu nie będę wyliczał, kto lub który region jest lepszy czy gorszy. Odnośnie lotniska powiem tyle. Buduje się - i bar... rozwiń
Avatar
londynczyk / 26 lutego 2012 o 21:36
0
Jak donoszono w mediach , lotnisko będzie miało zdolność przepustową 200 pasażerów dziennie , czyli pojemność jednego samolotu !! Ciekawe czy uzbiera się tylu pasażerów dziennie. Wątpię !!
W sytuacji gdy otwiera się lotnisko w Modlinie, budowa mini portu w Swidniku, to absurd !! Przecież to lotnisko
przyfabryczne /WSK/ z zerowymi możliwościami rozbudowy .No ale można go zawsze przebudować na centrum rozrywki- dla bezrobotnych....
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 21:08
0
[quote name='elmo' timestamp='1329982806' post='601046']
prawda jest taka iż jeśli chodzi o czartery czy połączenia regularne to im bliżej tym lepiej.
i lublin klientów jasionce nie zabierze a jak podupadnie jasionka to ludzie i tak wybiorą katowice czy kraków.
jak mam z krosna drałować do lublina 200 kilosów to państwu z lublina uświadamiam iż do krakowa do balic ma 175 km z czego 100 lub 140 km autostrady najdalej początkiem 2013 roku.
Przez indolencje kolejnych administracji państwowych od po , pisu do sld i psl
droga do lublina dalej jest jednopasmową mordęgą więc czas dojazdu w najbliższej przyszłości się nie skróci
tak więc jak sądze lublin będzie obsługiwał swoje miasto a jasionka - rzeszów , zwrcam uwagę iż na lubelszczyźnie poza świdnikiem nie ma zbyt wielu dużych miasteczek w przeciwieństwie do rzeszowa
który teoretycznie 200 000 mieszkańców nie ma
ale w odległości do 30 kilometrów wokół posiada satelickie miasta i mistaeczka :
1. Łańcut, Przeworsk, Jarosław , Głogów, Dębica , Strzyżów Krosno a dalej idąc JAsło czy Sanok
Przemyśla nie liczę bo jak się polepszy droga do lwowa to przemyślanie mogą chętniej korzystać z lwowskiego lotniska
[/quote]Nic dodać nic ująć !!! Buduje sie lotnisko, gdzie może będzie latał jeden samolot do Londynu na tydzień i tyle ! No ale lokalne "towarzystwo wzajemnej adoracji /za nie swoje pieniądze/" musi się czymś wykazać !!
Ciekawe czy mają jakiekolwiek porozumienia wstępne z liniami lotniczymi n.t. lotów dp i z Lublina...wątpię.
Ale tu nie chodzi o latanie, tylko o budowanie !!! Leci kasa , nie samoloty !!! Ha,Ha,Ha,...
[quote name='elmo' timestamp='1329982806' post='601046']
prawda jest taka iż jeśli chodzi o czartery czy połączenia regularne to im bliżej tym lepiej.
i lublin klientów jasionce nie zabierze a jak podupadnie jasionka to ludzie i tak wybiorą katowice czy kraków.
jak mam z krosna drałować do lublina 200 kilosów to państwu z lublina uświadamiam iż do krakowa do balic ma 175 km z czego 100 lub 140 km autostrady najdalej początkiem 2013 roku.
Przez indolencje kolejnych administracji państwowych od... rozwiń
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 20:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1329930763' post='600848']
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11087024,Ryanair_jak_Wizzair__wyleci_z_Modlina.html
[size="3"]
RYANAIR i WIZZ AIR (dwie najpopularniejsze tanie linie lotnicze w Polsce) będą latały z Modlina (lotnisko 40 km na północ od centrum Warszawy).
Otwarcie lotniska w Modlinie w lipcu tego roku.[/size]
[/quote]....słusznie !!! Megalomania włodarzy lokalnych.....za nie swoje pieniądze,...
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 20:55
0
[quote name='lokhis' timestamp='1329936561' post='600884']
Będzie ładne TESCO
[/quote],.........albo inne "centrum handlowe, tylko dla kogo, bo bieda az piszczy,..
Avatar
jon / 24 lutego 2012 o 08:29
0
[quote name='avia69' timestamp='1330033032' post='601428']
rzeszowiak palancie gramatyki to u was nie uczą
[/quote]
ciebie za to kultury nie nauczyli !
rzeszowiak pisze prawdę, poza tym
Avatar
avia69 / 23 lutego 2012 o 22:37
0
rzeszowiak palancie gramatyki to u was nie uczą
Avatar
gkd / 7 marca 2012 o 23:26
0
Nic dodać, nic ująć Artur. Popieram Twoją wypowiedź w całej rozciągłości. Pozdrowienia od lubelaka. Obyśmy się szanowali, to będzie dobrze.
Avatar
Artur / 5 marca 2012 o 21:17
0
[quote name='rzeszowiak' timestamp='1329946884' post='600968']
Po cholere te dziedy nierozwiniete budują te lotnisko !!!!! nie powinni mieć pozwolenia, jak jest w rzeszowie to po co w jAKIMŚ lublinie budować !!!! maja szczęścvie bo im pani szanowna poseł gilowsk POMOGŁA bo gdyby nie ona to nadalo łąka by była. POrt lotniczy w jasionce istnieje od X czasu a ten badziew w lublinie bęfdzie laikiem , na tych terenach góra to same awionetki latać powinny.
[/quote]
Mam wrażenie, że jesteś mieszkańcem lubelskiego i próbujesz w głupi sposób podbudować swoje ego skłócając Rzeszowiaków z Lubelakami. Natomiast jeśli faktycznie jesteś mieszkańcem podkarpackiego to jest mi WSTYD, że na naszej ziemi mieszka taki BURAK!
[quote name='rzeszowiak' timestamp='1329946884' post='600968']
Po cholere te dziedy nierozwiniete budują te lotnisko !!!!! nie powinni mieć pozwolenia, jak jest w rzeszowie to po co w jAKIMŚ lublinie budować !!!! maja szczęścvie bo im pani szanowna poseł gilowsk POMOGŁA bo gdyby nie ona to nadalo łąka by była. POrt lotniczy w jasionce istnieje od X czasu a ten badziew w lublinie bęfdzie laikiem , na tych terenach góra to same awionetki latać powinny.
[/quote]
Mam... rozwiń
Avatar
gkd / 2 marca 2012 o 16:57
0
Trochę się przejęzyczyłem w poprzedniej wypowiedzi. Miałem na myśli, że na zachodzie też mieszkają fajni ludzie, a to władza nie jest w porządku, że pomija wschód.
Avatar
gkd / 1 marca 2012 o 22:26
0
Rzeszowiak, sądziłem, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi. Znam bardzo wiele osób z okolic Rzeszowa. Mimo, że mieszkam w okolicach Lublina uważam, że są to bardzo fajni ludzie, którym niestety przyklejasz paskudną łatkę. Niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu należy przyłożyć. Nieważne kto, w jakim regionie mieszka i ile forsy posiada. Ważne, żeby działać, nawet w niewielkim stopniu, ale na miarę swoich możliwości. Nikomu nie będę wyliczał, kto lub który region jest lepszy czy gorszy. Odnośnie lotniska powiem tyle. Buduje się - i bardzo dobrze. Życie zweryfikuje czy będzie funkcjonowało. Najwyżej będzie tu najlepiej wyposażony w kraju aeroklub. A ciągnięcie kasy występuje wszędzie. Fakt rozpoczęcia budowy na pewno nie zostaje obojętny Okęciu. Lobbing na lotniska na zachodzie Polski jest dość duży. Obserwowałem tempo prac w Świdniku od początku. Było bardzo duże. W pewnym momencie z dnia na dzień dało się zauważyć, że z placu budowy zniknęło połowę sprzętu. Po dwóch dniach dowiedziałem się z mediów, że została podjęta decyzja o budowie lotniska w Modlinie i rozbudowie kilku krajowych portów. No cóż, jak zwykle przez niektórych ludzi Lubelszczyznę nie zalicza się do Polski tylko do Ukrainy. Mówi się trudno, ale dlaczego nie pozwala się temu regionowi swobodnie rozwijać. Cokolwiek zacznie bardzo dobrze prosperować niszczy się to, przejmuje majątek i przenosi na zachód kraju. Nie chcę tu nikomu z zachodniej Polski ubliżać, bo tam też mieszkają fajni ludzie. Mam na myśli władzę. Wypowiadając się konkretnie już w sprawie świdnickiego portu, jak nie wiadomo, o co chodzi w tej zadymie, to idzie o kasę. Inne porty walczą o klienta, a na lubelskich pasażerach zależy głównie Warszawie. W sprawie rozbudowy portu nie zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią, że nie ma takiej możliwości. Owszem jest, zarówno pod względem wyposażenia technicznego czy taxiway, jak i samej drogi startowej z możliwością wydłużenia jej do ponad 3km.
Londyńczyk - trochę ogłady i szacunku dla osób, którym niekoniecznie w życiu się powiodło. Nie jestem nikomu wrogiem i nikomu nie życzę źle, ale tobie takie bezrobocie przydałoby się przez jakiś czas. Może wtedy zaczniesz doceniać, czym jest najzwyklejsze w świecie człowieczeństwo.

Pozdrawiam ludzi, którzy chcą coś robić, a nie tylko gadać.
Rzeszowiak, sądziłem, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi. Znam bardzo wiele osób z okolic Rzeszowa. Mimo, że mieszkam w okolicach Lublina uważam, że są to bardzo fajni ludzie, którym niestety przyklejasz paskudną łatkę. Niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu należy przyłożyć. Nieważne kto, w jakim regionie mieszka i ile forsy posiada. Ważne, żeby działać, nawet w niewielkim stopniu, ale na miarę swoich możliwości. Nikomu nie będę wyliczał, kto lub który region jest lepszy czy gorszy. Odnośnie lotniska powiem tyle. Buduje się - i bar... rozwiń
Avatar
londynczyk / 26 lutego 2012 o 21:36
0
Jak donoszono w mediach , lotnisko będzie miało zdolność przepustową 200 pasażerów dziennie , czyli pojemność jednego samolotu !! Ciekawe czy uzbiera się tylu pasażerów dziennie. Wątpię !!
W sytuacji gdy otwiera się lotnisko w Modlinie, budowa mini portu w Swidniku, to absurd !! Przecież to lotnisko
przyfabryczne /WSK/ z zerowymi możliwościami rozbudowy .No ale można go zawsze przebudować na centrum rozrywki- dla bezrobotnych....
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 21:08
0
[quote name='elmo' timestamp='1329982806' post='601046']
prawda jest taka iż jeśli chodzi o czartery czy połączenia regularne to im bliżej tym lepiej.
i lublin klientów jasionce nie zabierze a jak podupadnie jasionka to ludzie i tak wybiorą katowice czy kraków.
jak mam z krosna drałować do lublina 200 kilosów to państwu z lublina uświadamiam iż do krakowa do balic ma 175 km z czego 100 lub 140 km autostrady najdalej początkiem 2013 roku.
Przez indolencje kolejnych administracji państwowych od po , pisu do sld i psl
droga do lublina dalej jest jednopasmową mordęgą więc czas dojazdu w najbliższej przyszłości się nie skróci
tak więc jak sądze lublin będzie obsługiwał swoje miasto a jasionka - rzeszów , zwrcam uwagę iż na lubelszczyźnie poza świdnikiem nie ma zbyt wielu dużych miasteczek w przeciwieństwie do rzeszowa
który teoretycznie 200 000 mieszkańców nie ma
ale w odległości do 30 kilometrów wokół posiada satelickie miasta i mistaeczka :
1. Łańcut, Przeworsk, Jarosław , Głogów, Dębica , Strzyżów Krosno a dalej idąc JAsło czy Sanok
Przemyśla nie liczę bo jak się polepszy droga do lwowa to przemyślanie mogą chętniej korzystać z lwowskiego lotniska
[/quote]Nic dodać nic ująć !!! Buduje sie lotnisko, gdzie może będzie latał jeden samolot do Londynu na tydzień i tyle ! No ale lokalne "towarzystwo wzajemnej adoracji /za nie swoje pieniądze/" musi się czymś wykazać !!
Ciekawe czy mają jakiekolwiek porozumienia wstępne z liniami lotniczymi n.t. lotów dp i z Lublina...wątpię.
Ale tu nie chodzi o latanie, tylko o budowanie !!! Leci kasa , nie samoloty !!! Ha,Ha,Ha,...
[quote name='elmo' timestamp='1329982806' post='601046']
prawda jest taka iż jeśli chodzi o czartery czy połączenia regularne to im bliżej tym lepiej.
i lublin klientów jasionce nie zabierze a jak podupadnie jasionka to ludzie i tak wybiorą katowice czy kraków.
jak mam z krosna drałować do lublina 200 kilosów to państwu z lublina uświadamiam iż do krakowa do balic ma 175 km z czego 100 lub 140 km autostrady najdalej początkiem 2013 roku.
Przez indolencje kolejnych administracji państwowych od... rozwiń
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 20:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1329930763' post='600848']
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11087024,Ryanair_jak_Wizzair__wyleci_z_Modlina.html
[size="3"]
RYANAIR i WIZZ AIR (dwie najpopularniejsze tanie linie lotnicze w Polsce) będą latały z Modlina (lotnisko 40 km na północ od centrum Warszawy).
Otwarcie lotniska w Modlinie w lipcu tego roku.[/size]
[/quote]....słusznie !!! Megalomania włodarzy lokalnych.....za nie swoje pieniądze,...
Avatar
lubelak / 26 lutego 2012 o 20:55
0
[quote name='lokhis' timestamp='1329936561' post='600884']
Będzie ładne TESCO
[/quote],.........albo inne "centrum handlowe, tylko dla kogo, bo bieda az piszczy,..
Avatar
jon / 24 lutego 2012 o 08:29
0
[quote name='avia69' timestamp='1330033032' post='601428']
rzeszowiak palancie gramatyki to u was nie uczą
[/quote]
ciebie za to kultury nie nauczyli !
rzeszowiak pisze prawdę, poza tym
Avatar
avia69 / 23 lutego 2012 o 22:37
0
rzeszowiak palancie gramatyki to u was nie uczą
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 10 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 24 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!