Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2011 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Była europosłanka PiS do Muchy: Pani się też zestarzeje

0 33 A A
List otwarty do Joanny Muchy (Archiwum)
List otwarty do Joanny Muchy (Archiwum)

Szanowna Pani również się zestarzeje, szybciej niż się to wydaje – napisała do posłanki PO Joanny Muchy była eurodeputowana PiS, Hanna Foltyn-Kubicka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O Joannie Musze jest głośno po tym, jak "POgłos” – partyjna gazeta Platformy Obywatelskiej – opublikowała jej wypowiedź: "Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji (biodra) u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje”.

Joanna Mucha przekonuje, że tak nie powiedziała. Przyznaje jedynie, że nazbyt pośpiesznie autoryzowała wywiad. Zdaje sobie jednak sprawę, że to jej nie rozgrzesza.

Tymczasem PiS chce, żeby Muchę ukarała sejmowa komisja etyki, bo w jej wypowiedzi dopatrzył się m.in. nawoływania "do usankcjonowania eutanazji”.

Z kolei była eurodeputowana PiS z Pomorza – Hanna Foltyn-Kubicka napisała list otwarty do Joanny Muchy:

"Szanowna Pani Poseł,

Przepraszam, że z niejakim opóźnieniem piszę do Łaskawej Pani tenże list, który traktuję jako otwarty – ponieważ dnia 27 stycznia po ciężkim i skomplikowanym złamaniu uda, znalazłam się w szpitalu publicznym.

Jest to pierwszy w moim 61 letnim życiu pobyt w placówce służby zdrowia, dlatego przyglądam się Światu i Otoczeniu z pozycji pacjenta. Opóźnienie wynika z faktu, że byłam poddana operacji, po której dochodzę obecnie do sił.

Otóż była Pani uprzejma stwierdzić, iż starzy ludzie chodzą do lekarza z nudów. Oświadczam niniejszym Łaskawej Pani , że w moim przypadku i w przypadku wszystkich moich przyjaciół i znajomych, chodzenie do lekarza z tzw. nudów nie ma miejsca, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

Z usług personelu medycznego miałam przyjemność korzystać do tej pory wyjątkowo sporadycznie, mając na względzie sytuację służby zdrowia w Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, której przyglądam się od kilkudziesięciu lat.

I tutaj pozwolę sobie zadać pytanie Szanownej Pani, czy Pani cenne uwagi, które poczyniła Pani w mediach, dotyczą także Pani najbliższych?

Na koniec Droga Pani chciałabym życzyć Pani wiele zdrowia i naprawy usług medycznych w naszym Kraju.

A jako filolog chciałabym Pani zadedykować frazę "A życie jest chwilką tylko!” Tym zdaniem chcę Czcigodnej Pani uzmysłowić, że Szanowna Pani również się zestarzeje, szybciej niż się to wydaje.

Pozostaję z wyrazami najwyższego szacunku,

Hanna Foltyn-Kubicka, emerytka”

Czat z Joanną Muchą

Joanna Mucha będzie 14 lutego gościem na czacie Dziennika Wschodniego na Facebooku. Już teraz czekamy na pytania, które chcielibyście zadać posłance.

W czacie będą mogli wziąć udział posiadacze kont na Facebooku. Aby zadać pytanie trzeba będzie wejść na nasz profil utworzony w tym portalu i kliknąć przycisk "lubię to”.

Pytania możecie zadawać również e-mailem wysyłając je na adres: alarm24@dziennikwschodni.pl

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 15:04
0
[quote name='aga' timestamp='1297253228' post='435320']
Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada ? w kontekście wygłaszanych opinii ?! Co pani wie o lekach ! Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp. Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.
[/quote]

Każdy poseł, czy to po zawodówce czy po doktoracie z ekonomii (jak Mucha), jest "ekspertem" od wszystkiego. Tylko sondaże i afery medialne powodują "korektę" ich prawdziwych poglądów. Mucha już zmieniła zdanie. Znaczy .... wybory za pasem ... październik 2011.
[quote name='aga' timestamp='1297253228' post='435320']
Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada ? w kontekście wygłaszanych opinii ?! Co pani wie o lekach ! Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp. Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.
[/quote]

Każdy poseł, czy to po zawodówce czy po doktoracie z ekonomii (jak Mucha), jest "ekspertem" od wszystkiego. Tylko sondaże i afery medial... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 13:39
0
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne ujadanie tego nie zmieni. Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić, nawet cała hałastra faryzeuszy. Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń. Pozdrawiam wszystkich "przyjaciół" Pani posłanki, którym na sam Jej widok gnije wątroba. Radzę z tą dolegliwością udać się do lekarza bez względu na wiek.
[/quote]
DO PIACHU B.U.C,U,
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne uja... rozwiń
Avatar
aga / 9 lutego 2011 o 13:07
0
Szanowni państwo.
Chciałam do tej gorącej dyskusji dodać, ze pani Mucha miała w komisji "medycznej"doskonalić prawo dla pacjentów! Nikt nie pisze o tym, że niektóre leki są produkowane w opakowaniach 28 sztuk i apteki nie sprzedadzą dwóch opakowań mimo, że lekarz wypisuje receptę!Ja raz w miesiącu MUSZE POJŚĆ do lekarza tylko po przypisanie leku,oraz po to by zobaczył czy choroba nie postępuje, a jestem jeszce młoda więc wg posłanki chodze do lekarza z przyjemnością i dla fantazji otrzymania recepty.Super . Co będzie jak będę stara? więc z poslanką sie spotkamy i pogadamy. Bo dotychczas widzimy się tylko na bankietach. tak, tak.Zbyt dużo płacę na ubezpieczenie bym mogła doświadczać takiego dyskomfortu jak przyjemność bycia w kolejce do lekarza. Posłana (JM) z Lublina w imieniu ludu, powinna wiedzieć po co ludzie chodzą do lekarza. NIKT NORMALNY nie je leków zamiast cukierków , bo to proceder krótkotrwały. Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada? w kontekście wygłaszanych opinii?! Stop.Co pani wie o lekach!Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp.Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.Z tym nie dyskutuję. Proponuję zacząć szyć buty- będzie pani ekspertem w tej sztuce, tak jak w sztuce medycznej.
Szanowni państwo.
Chciałam do tej gorącej dyskusji dodać, ze pani Mucha miała w komisji "medycznej"doskonalić prawo dla pacjentów! Nikt nie pisze o tym, że niektóre leki są produkowane w opakowaniach 28 sztuk i apteki nie sprzedadzą dwóch opakowań mimo, że lekarz wypisuje receptę!Ja raz w miesiącu MUSZE POJŚĆ do lekarza tylko po przypisanie leku,oraz po to by zobaczył czy choroba nie postępuje, a jestem jeszce młoda więc wg posłanki chodze do lekarza z przyjemnością i dla fantazji otrzymania recepty.Super . Co będz... rozwiń
Avatar
aga / 9 lutego 2011 o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1297191144' post='435016']
Co ty pleciesz ? Przecież Mucha sprostowała i ponownie "autoryzowała" swoje teksty. Określ się czy lubisz teksty Muchy te pierwsze czy te poprawione.

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1297191144' post='435016']
Co ty pleciesz ? Przecież Mucha sprostowała i ponownie "autoryzowała" swoje teksty. Określ się czy lubisz teksty Muchy te pierwsze czy te poprawione.

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 10:56
0
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy.
Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić.
Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń.
[/quote]

Święta racja. Każdy polityk może zmieniać swe poglądy do woli, w zależności od tego czego potrzebuje elektorat przed wyborami. Raz może powiedzieć jedno, a po kilku dniach zupełnie co innego ("wywiad autoryzowałam pośpiesznie").
Byleby brać 10 - 12 patyków miesięcznie przez następne 4 lata w Sejmie.
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy.
Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić.
Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń.
[/quote]

Święta racja. Każdy polityk może zmieniać swe poglądy do woli, w zależności od tego czego potrzebuje elektorat przed wyborami. Raz może powiedzieć jedno, a ... rozwiń
Avatar
gość / 9 lutego 2011 o 07:54
0
[quote name='Zdrowy Byk' timestamp='1297201208' post='435103']
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-wszyskim durnych należy odsyłać do krainy wiecznych łowów -houk , powiedziałem .
[/quote]
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne ujadanie tego nie zmieni. Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić, nawet cała hałastra faryzeuszy. Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń. Pozdrawiam wszystkich "przyjaciół" Pani posłanki, którym na sam Jej widok gnije wątroba. Radzę z tą dolegliwością udać się do lekarza bez względu na wiek.
[quote name='Zdrowy Byk' timestamp='1297201208' post='435103']
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-... rozwiń
Avatar
Leszek / 9 lutego 2011 o 00:36
0
[quote name='mosquito' timestamp='1297201804' post='435111']
Niestety, Lubelszczyzna nie ma szczęścia nie tyle do posłów ile do elektoratu !
[/quote]

O sobie piszesz?
Avatar
Zdrowy Byk / 8 lutego 2011 o 23:00
0
[quote name='ppp' timestamp='1297195043' post='435053']
Tak jestem działaczem naszej kochanej Partii!!!
Przyszłością naszego kraju, naszego miasta są tylko i wyłącznie młodzi, wykształceni ludzie!!! Tacy jak nasza droga Joasia!!!
Starzy się nie liczą.
[/quote]
Wykształceni ale dobrze a tych jest naprawdę zbyt mało w tym kraju a jeśli już są , to niewiele mogą bo plebs min. z PO ich do żłoba nie dopuści !-boi się fachowości i zdyskwalifikowania stąd jest jak jest , choć jest szansa ale przede wszystkim eliminacja durnych z rządu i wtedy tak są oni przyszłością tego kraju i nie trzeba być zwolennikiem po-rąbanej partii obiecującej cuda ! aby coś takiego wymyślić bo nauka wiedza to zawsze był klucz do dobrobytu i normalności ale tej nie mamy a dlaczego no właśnie ?a ta pani co tak naprawdę sobą reprezentuje jakie ma osiągnięcia po za brylowaniem przed kamerami i lansowaniu swej bardzo marnej pozycji niby polityka co własnymi słowami potwierdziła .
[quote name='ppp' timestamp='1297195043' post='435053']
Tak jestem działaczem naszej kochanej Partii!!!
Przyszłością naszego kraju, naszego miasta są tylko i wyłącznie młodzi, wykształceni ludzie!!! Tacy jak nasza droga Joasia!!!
Starzy się nie liczą.
[/quote]
Wykształceni ale dobrze a tych jest naprawdę zbyt mało w tym kraju a jeśli już są , to niewiele mogą bo plebs min. z PO ich do żłoba nie dopuści !-boi się fachowości i zdyskwalifikowania stąd ... rozwiń
Avatar
mosquito / 8 lutego 2011 o 22:50
0
Niestety, Lubelszczyzna nie ma szczęścia nie tyle do posłów ile do elektoratu !
Avatar
Zdrowy Byk / 8 lutego 2011 o 22:40
0
[quote name='decco' timestamp='1297187457' post='434992']
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
[/quote]
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-wszyskim durnych należy odsyłać do krainy wiecznych łowów -houk , powiedziałem .
[quote name='decco' timestamp='1297187457' post='434992']
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
[/quote]
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to c... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 15:04
0
[quote name='aga' timestamp='1297253228' post='435320']
Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada ? w kontekście wygłaszanych opinii ?! Co pani wie o lekach ! Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp. Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.
[/quote]

Każdy poseł, czy to po zawodówce czy po doktoracie z ekonomii (jak Mucha), jest "ekspertem" od wszystkiego. Tylko sondaże i afery medialne powodują "korektę" ich prawdziwych poglądów. Mucha już zmieniła zdanie. Znaczy .... wybory za pasem ... październik 2011.
[quote name='aga' timestamp='1297253228' post='435320']
Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada ? w kontekście wygłaszanych opinii ?! Co pani wie o lekach ! Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp. Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.
[/quote]

Każdy poseł, czy to po zawodówce czy po doktoracie z ekonomii (jak Mucha), jest "ekspertem" od wszystkiego. Tylko sondaże i afery medial... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 13:39
0
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne ujadanie tego nie zmieni. Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić, nawet cała hałastra faryzeuszy. Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń. Pozdrawiam wszystkich "przyjaciół" Pani posłanki, którym na sam Jej widok gnije wątroba. Radzę z tą dolegliwością udać się do lekarza bez względu na wiek.
[/quote]
DO PIACHU B.U.C,U,
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne uja... rozwiń
Avatar
aga / 9 lutego 2011 o 13:07
0
Szanowni państwo.
Chciałam do tej gorącej dyskusji dodać, ze pani Mucha miała w komisji "medycznej"doskonalić prawo dla pacjentów! Nikt nie pisze o tym, że niektóre leki są produkowane w opakowaniach 28 sztuk i apteki nie sprzedadzą dwóch opakowań mimo, że lekarz wypisuje receptę!Ja raz w miesiącu MUSZE POJŚĆ do lekarza tylko po przypisanie leku,oraz po to by zobaczył czy choroba nie postępuje, a jestem jeszce młoda więc wg posłanki chodze do lekarza z przyjemnością i dla fantazji otrzymania recepty.Super . Co będzie jak będę stara? więc z poslanką sie spotkamy i pogadamy. Bo dotychczas widzimy się tylko na bankietach. tak, tak.Zbyt dużo płacę na ubezpieczenie bym mogła doświadczać takiego dyskomfortu jak przyjemność bycia w kolejce do lekarza. Posłana (JM) z Lublina w imieniu ludu, powinna wiedzieć po co ludzie chodzą do lekarza. NIKT NORMALNY nie je leków zamiast cukierków , bo to proceder krótkotrwały. Posłanko Mucho, jakie przygotowanie medyczne "do życia" pani posiada? w kontekście wygłaszanych opinii?! Stop.Co pani wie o lekach!Jakim prawem zabiera pani głos w temacie leczenia itp.Pani zawód upoważnia panią do zabierania głosu w kwestiach ekonomicznych raczej.Z tym nie dyskutuję. Proponuję zacząć szyć buty- będzie pani ekspertem w tej sztuce, tak jak w sztuce medycznej.
Szanowni państwo.
Chciałam do tej gorącej dyskusji dodać, ze pani Mucha miała w komisji "medycznej"doskonalić prawo dla pacjentów! Nikt nie pisze o tym, że niektóre leki są produkowane w opakowaniach 28 sztuk i apteki nie sprzedadzą dwóch opakowań mimo, że lekarz wypisuje receptę!Ja raz w miesiącu MUSZE POJŚĆ do lekarza tylko po przypisanie leku,oraz po to by zobaczył czy choroba nie postępuje, a jestem jeszce młoda więc wg posłanki chodze do lekarza z przyjemnością i dla fantazji otrzymania recepty.Super . Co będz... rozwiń
Avatar
aga / 9 lutego 2011 o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1297191144' post='435016']
Co ty pleciesz ? Przecież Mucha sprostowała i ponownie "autoryzowała" swoje teksty. Określ się czy lubisz teksty Muchy te pierwsze czy te poprawione.

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1297191144' post='435016']
Co ty pleciesz ? Przecież Mucha sprostowała i ponownie "autoryzowała" swoje teksty. Określ się czy lubisz teksty Muchy te pierwsze czy te poprawione.

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2011 o 10:56
0
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy.
Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić.
Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń.
[/quote]

Święta racja. Każdy polityk może zmieniać swe poglądy do woli, w zależności od tego czego potrzebuje elektorat przed wyborami. Raz może powiedzieć jedno, a po kilku dniach zupełnie co innego ("wywiad autoryzowałam pośpiesznie").
Byleby brać 10 - 12 patyków miesięcznie przez następne 4 lata w Sejmie.
[quote name='gość' timestamp='1297234490' post='435197']
W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy.
Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić.
Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń.
[/quote]

Święta racja. Każdy polityk może zmieniać swe poglądy do woli, w zależności od tego czego potrzebuje elektorat przed wyborami. Raz może powiedzieć jedno, a ... rozwiń
Avatar
gość / 9 lutego 2011 o 07:54
0
[quote name='Zdrowy Byk' timestamp='1297201208' post='435103']
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-wszyskim durnych należy odsyłać do krainy wiecznych łowów -houk , powiedziałem .
[/quote]
Nie wymądrzaj się frajerze bo jesteś głupi jak but z lewej nogi. W tym co powiedziała posłanka Mucha jest wiele prawdy, tylko ludzie fałszywi jak ty i tobie podobni podnoszą larum, nie po to jednak by kogoś bronić, ale tylko po to aby zaszkodzić posłance. To jest jedyny powód waszego szczekania, bo każdy myślący człowiek wie że w wielu przypadkach wizyty u lekarzy są wynikiem pewnego przyzwyczajenia a nie rzeczywistej potrzeby. Tak jest i wasze obłudne ujadanie tego nie zmieni. Pani Mucha ma prawo do poglądów z którymi nie musisz zgadzać się, może się mylić, może zmieniać zdanie, nikt tego Jej nie może zabronić, nawet cała hałastra faryzeuszy. Tylko krowa i przygłup nie zmieniają swoich poglądów i przyzwyczajeń. Pozdrawiam wszystkich "przyjaciół" Pani posłanki, którym na sam Jej widok gnije wątroba. Radzę z tą dolegliwością udać się do lekarza bez względu na wiek.
[quote name='Zdrowy Byk' timestamp='1297201208' post='435103']
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-... rozwiń
Avatar
Leszek / 9 lutego 2011 o 00:36
0
[quote name='mosquito' timestamp='1297201804' post='435111']
Niestety, Lubelszczyzna nie ma szczęścia nie tyle do posłów ile do elektoratu !
[/quote]

O sobie piszesz?
Avatar
Zdrowy Byk / 8 lutego 2011 o 23:00
0
[quote name='ppp' timestamp='1297195043' post='435053']
Tak jestem działaczem naszej kochanej Partii!!!
Przyszłością naszego kraju, naszego miasta są tylko i wyłącznie młodzi, wykształceni ludzie!!! Tacy jak nasza droga Joasia!!!
Starzy się nie liczą.
[/quote]
Wykształceni ale dobrze a tych jest naprawdę zbyt mało w tym kraju a jeśli już są , to niewiele mogą bo plebs min. z PO ich do żłoba nie dopuści !-boi się fachowości i zdyskwalifikowania stąd jest jak jest , choć jest szansa ale przede wszystkim eliminacja durnych z rządu i wtedy tak są oni przyszłością tego kraju i nie trzeba być zwolennikiem po-rąbanej partii obiecującej cuda ! aby coś takiego wymyślić bo nauka wiedza to zawsze był klucz do dobrobytu i normalności ale tej nie mamy a dlaczego no właśnie ?a ta pani co tak naprawdę sobą reprezentuje jakie ma osiągnięcia po za brylowaniem przed kamerami i lansowaniu swej bardzo marnej pozycji niby polityka co własnymi słowami potwierdziła .
[quote name='ppp' timestamp='1297195043' post='435053']
Tak jestem działaczem naszej kochanej Partii!!!
Przyszłością naszego kraju, naszego miasta są tylko i wyłącznie młodzi, wykształceni ludzie!!! Tacy jak nasza droga Joasia!!!
Starzy się nie liczą.
[/quote]
Wykształceni ale dobrze a tych jest naprawdę zbyt mało w tym kraju a jeśli już są , to niewiele mogą bo plebs min. z PO ich do żłoba nie dopuści !-boi się fachowości i zdyskwalifikowania stąd ... rozwiń
Avatar
mosquito / 8 lutego 2011 o 22:50
0
Niestety, Lubelszczyzna nie ma szczęścia nie tyle do posłów ile do elektoratu !
Avatar
Zdrowy Byk / 8 lutego 2011 o 22:40
0
[quote name='decco' timestamp='1297187457' post='434992']
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
[/quote]
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to co powiedziała się nie odwróci choćby znalazło się wielu takich kołtunów w granicach Rzeczypospolitej !A skoro nie jesteś kołtunie pierwszej młodości to niedługo już a jakiś Giez we współpracy z ...zafunduje Ci eutanazję i dobrze czym szybciej tym lepiej bo takich starych i dodatkowo a przede-wszyskim durnych należy odsyłać do krainy wiecznych łowów -houk , powiedziałem .
[quote name='decco' timestamp='1297187457' post='434992']
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
[/quote]
No i powiedział co nie wiedział pierwszy KOŁTUN w Rzeczypospolitej chlapie ozorem bez pomyślunku ale widać to swojak broniący swojej pani ale nic z tego to c... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 24 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!