Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 sierpnia 2011 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Carrefour nie chce płacić za uszkodzony samochód

Autor: Zdjęcie autora (pit)
0 19 A A
Szlaban na tej stacji zniszczył samochód naszego Czytelnika (Maciej Kaczanowski)
Szlaban na tej stacji zniszczył samochód naszego Czytelnika (Maciej Kaczanowski)

Po naszym artykule sieć sklepów Carrefour w końcu odpowiedziała na pisma naszego Czytelnika. Jego samochód został uszkodzony na terenie należącym do sieci. Ale firma nie chce zapłacić za naprawę. Poszkodowany zamierza pozwać Carrefoura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Gdyby nie interwencja Dziennika Wschodniego nikt w Carrefourze pewnie nie zwróciłby uwagi na moje pisma – mówi pan Marcin. Pod koniec lutego przyjechał on na stację benzynową Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. Gdy już wyjeżdżał, na tył jego renault laguna spadł szlaban. Kierowca wysiadł zobaczyć, co się stało. Wtedy szlaban uderzył ponownie. Tylnia część auta została mocno zarysowana. Straty wyceniono na dwa tysiące zł.

Pracownik stacji wypisał protokół zgłoszenia szkody. W piśmie przyznał, że szlaban uderzył dwa razy w samochód. Po trzech dniach właściciel renault wysłał do siedziby Carrefoura w Lublinie wycenę naprawy auta. Od tamtego czasu, czyli dokładnie od 28 lutego tego roku nikt się z nim nie skontaktował. Dopiero po naszej interwencji pracownicy biura prasowego sieci zapewnili, że odpowiedź na pismo naszego Czytelnika niedługo do niego trafi. – Otrzymałem pismo w ub. piątek, jednak treść bardzo mnie rozczarowała – ocenia pan Marcin.
Wiceprezes zarządu sieci stwierdził, że auto naszego Czytelnika zostało zniszczone przez jego zaniedbanie. – Z relacji świadków wynika, że nie ma podstaw, by twierdzić, że sytuacja, do jakiej doszło na stacji, wynika w jakikolwiek sposób z zaniedbania pracownika Carrefoura – czytamy w piśmie.

– Przecież ten szlaban zwyczajnie spadł podczas wyjeżdżania ze stacji. Gdybym wyjeżdżał w momencie jego opuszczania, to zarysowałby mi przód auta, albo dach, a nie tył – mówi pan Marcin. – Widać, że sieć nie szanuje swoich klientów.

Nasz Czytelnik zapowiada, że złoży pozew cywilny przeciwko Carrefourowi. – W połowie sierpnia mój prawnik wróci do pracy i złożę odpowiednie dokumenty w sądzie. Będę domagał się zwrotu pieniędzy, które wydałem na remont – zaznacza pan Marcin.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Katrina / 3 sierpnia 2011 o 11:17
0
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Proponuję wakacyjne kursy językowe, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Avatar
Katrina / 3 sierpnia 2011 o 11:16
0
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Prponuję wakacyjne kursy języka polskiego, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Avatar
oli / 3 sierpnia 2011 o 10:29
0
PAMIĘTAJCIE !!!
NIE TYLKO DO KOLIZJI ALE DO I TAKICH RZECZY WZYWAĆ POLICJĘ.
ZROBIĄ DOKUMENT USTALA ŚWIADKÓW PRZEBIEG I DO SĄDU Z POWÓDZTWA CYWILNEGO MACIE DOKUMENTY.
Avatar
Ltr / 3 sierpnia 2011 o 09:59
0
Pogratulować kolejnemu dziennikarzowi DW wspaniałej pisowni. Szkoda tylko, że inni uczą się od takich analfabetów. Nie pisze się "tylnia część" "tylko tylna część". Nawet autokorekta forum Dziennika podkreśla błąd. Nie mam pytań.
Avatar
bambo75 / 3 sierpnia 2011 o 09:47
0
A po chorobę ten szlaban? Nie wystarczył by monitoring? No to wobec tej sytuacji tego CPNu w Carrefour nie odwiedzę-a planowałem kilka razy tam zatankować(dodam,że leję prawie pełny bak-około 45l) i zobaczyć jak auto będzie się zachowywać na tej ropie.
Avatar
:) / 3 sierpnia 2011 o 09:06
0
niestety dziady nie placa
Avatar
Franek / 3 sierpnia 2011 o 08:38
0
Nie poddawaj się, niech dziady płacą.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2011 o 08:00
0
tak to jest jak się chce zaoszczędzić parę groszy na litrze i tankuje się na takich dziwnych stacjach gdzie szlaban nap**** po samochodzie. Ciekawe czy jakość paliwa jest wprost proporcjonalna do jakości obsługi klienta i jakości szlabanów.

Ten sklep ma racje, to jest zaniedbanie klienta bo nie potrzebnie tam wjeżdżałeś, mało to masz stacji bez szlabanów ??
Avatar
olo / 3 sierpnia 2011 o 07:02
0
FAKT: Szlabany na stacjach przy Carrefour to jakaś pomyłka. Nie mają jakichkolwiek czujników, że pod nimi jest pojazd, i zamykają się na czas. Jak wydarzy się jakaś sytuacja, że samochód musi się zatrzymać, to jak nic, może liczyć na uderzenie szlabanu, jeśli pracownik czegoś nie naciśnie (o ile jest taka opcja). Zbadajcie to.
Avatar
Karol / 3 sierpnia 2011 o 00:21
0
witam jestem kasjerem który miał akurat zmiane na tej budce nie moge sie skontaktować z tym panem którego szlaban uderzył właśnie po tej sytuacji mnie zwolnili pamiętam to dokładnie wróciłem z przerwy i to był mój pierwszy klient po przerwie i szlaban zwariował uderzał w ten samochód kilka razy. Panie ze srebrnego Renault o numerach na końcu 09R jak dobrze pamiętam benzyna/gaz prosze o kontakt 505-873-790 Pozdrawiam kasjer w dziale stacja paliw.
Avatar
Katrina / 3 sierpnia 2011 o 11:17
0
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Proponuję wakacyjne kursy językowe, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Avatar
Katrina / 3 sierpnia 2011 o 11:16
0
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Prponuję wakacyjne kursy języka polskiego, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Avatar
oli / 3 sierpnia 2011 o 10:29
0
PAMIĘTAJCIE !!!
NIE TYLKO DO KOLIZJI ALE DO I TAKICH RZECZY WZYWAĆ POLICJĘ.
ZROBIĄ DOKUMENT USTALA ŚWIADKÓW PRZEBIEG I DO SĄDU Z POWÓDZTWA CYWILNEGO MACIE DOKUMENTY.
Avatar
Ltr / 3 sierpnia 2011 o 09:59
0
Pogratulować kolejnemu dziennikarzowi DW wspaniałej pisowni. Szkoda tylko, że inni uczą się od takich analfabetów. Nie pisze się "tylnia część" "tylko tylna część". Nawet autokorekta forum Dziennika podkreśla błąd. Nie mam pytań.
Avatar
bambo75 / 3 sierpnia 2011 o 09:47
0
A po chorobę ten szlaban? Nie wystarczył by monitoring? No to wobec tej sytuacji tego CPNu w Carrefour nie odwiedzę-a planowałem kilka razy tam zatankować(dodam,że leję prawie pełny bak-około 45l) i zobaczyć jak auto będzie się zachowywać na tej ropie.
Avatar
:) / 3 sierpnia 2011 o 09:06
0
niestety dziady nie placa
Avatar
Franek / 3 sierpnia 2011 o 08:38
0
Nie poddawaj się, niech dziady płacą.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2011 o 08:00
0
tak to jest jak się chce zaoszczędzić parę groszy na litrze i tankuje się na takich dziwnych stacjach gdzie szlaban nap**** po samochodzie. Ciekawe czy jakość paliwa jest wprost proporcjonalna do jakości obsługi klienta i jakości szlabanów.

Ten sklep ma racje, to jest zaniedbanie klienta bo nie potrzebnie tam wjeżdżałeś, mało to masz stacji bez szlabanów ??
Avatar
olo / 3 sierpnia 2011 o 07:02
0
FAKT: Szlabany na stacjach przy Carrefour to jakaś pomyłka. Nie mają jakichkolwiek czujników, że pod nimi jest pojazd, i zamykają się na czas. Jak wydarzy się jakaś sytuacja, że samochód musi się zatrzymać, to jak nic, może liczyć na uderzenie szlabanu, jeśli pracownik czegoś nie naciśnie (o ile jest taka opcja). Zbadajcie to.
Avatar
Karol / 3 sierpnia 2011 o 00:21
0
witam jestem kasjerem który miał akurat zmiane na tej budce nie moge sie skontaktować z tym panem którego szlaban uderzył właśnie po tej sytuacji mnie zwolnili pamiętam to dokładnie wróciłem z przerwy i to był mój pierwszy klient po przerwie i szlaban zwariował uderzał w ten samochód kilka razy. Panie ze srebrnego Renault o numerach na końcu 09R jak dobrze pamiętam benzyna/gaz prosze o kontakt 505-873-790 Pozdrawiam kasjer w dziale stacja paliw.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 0 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 0 0

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 24

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 1

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 39

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 9 4

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 371 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 80 1

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!