Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 maja 2012 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Centrum Park w miejsce kina Kosmos: Mieszkania prawie za milion zł

0 21 A A
Wizualizacja Centrum Park (Materiał inwestora)
Wizualizacja Centrum Park (Materiał inwestora)

Biura i eleganckie apartamenty z widokiem na Ogród Saski. Tak ma wyglądać Centrum Park, czyli nowy gmach, który stanie w miejscu po kinie Kosmos w Lublinie. Za największe mieszkanie trzeba zapłacić… blisko milion złotych. To rekord na naszym rynku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przy ul. Leszczyńskiego kończy się porządkowanie terenu po wyburzonym kinie. Jednocześnie jego właściciel przedstawił projekt nowej inwestycji. W miejscu Kosmosu stanąć ma Centrum Park.

To kompleks biurowo-mieszkaniowy. Będzie się składał z dwóch gmachów. Niższy, o czterech kondygnacjach, zarezerwowano na biura. W drugim, dwukrotnie wyższym powstaną lokale usługowe i mieszkania.

– Usługi będą tylko na parterze. Na kolejnych siedmiu kondygnacjach znajdą się apartamenty. Po sześć na każdym piętrze – precyzuje Piotr Sikorski z Biura Nieruchomości "Kleczkowski” w Lublinie, które zajmuje się obsługą inwestycji. – Powierzchnia mieszkań wyniesie od 50 do 137 mkw. Do tych największych należy doliczyć ponad 30-metrowe tarasy.

Chociaż na budowie nie wbito jeszcze nawet pierwszej łopaty, to kilka z 42 mieszkań jest już zarezerwowanych. Inwestor liczy na klientów z grubym portfelem. Za metr kwadratowy w Centrum Park trzeba zapłacić 7 tys. zł. Największe z apartamentów kosztują ponad 961 tys. zł. To lubelski rekord.
– Weźmy pod uwagę, że cena gruntu przy ul. Leszczyńskiego była pięć razy wyższa niż w innych częściach miasta – wyjaśnia Sikorski. – To ostatnia tak dobra lokalizacja w centrum Lublina. Jej atrakcyjność podnosi pobliski Ogród Saski, który po rewitalizacji zyska nowe oblicze.

Klientów ma przyciągnąć również wysoki standard. Nie zabraknie kamienia, aluminium i nowoczesnych wind w każdym z budynków. Mieszkańcy będą też mieli do dyspozycji podziemny parking.

– Budowa powinna ruszyć jesienią. Zakończenie prac planowane jest na grudzień 2013 roku – dodaje Sikorski.
Jeśli ktoś nie chce czekać i jest w stanie wyłożyć 7 tys. zł za mkw., może zastanowić się nad propozycją firmy Wikana. Lubelski developer ma w ofercie trzy ostatnie mieszkania w zabytkowej Kamienicy Misjonarska w Lublinie. Jeszcze rok temu metr kwadratowy kosztował tutaj 7,5 tys. zł.

– Nasze mieszkania mają specyficzny rozkład. To propozycja dla miłośnika starych kamienic – wyjaśnia Ewa Tęczak z firmy Wikana.

Za największy z apartamentów przy ul. Misjonarskiej trzeba zapłacić ponad pół miliona zł.

To nie koniec inwestycji z górnej półki. Z początkiem nowego roku spółka KS Development rozpocznie sprzedaż 19 apartamentów przy ul. Szewskiej. Lokalizacja w centrum Lublina i wysoki standard budynku, zwiastują wysoką cenę. Na razie jednak inwestor nie zdradza szczegółów.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2016 o 13:35
0
Żuk z PO wykorzystuje kazdy cm w Lublinie budująć dla swoich, burząc nawet budynki zwiazane z historia Lublina tak jak to stare kino, i dłuzszy czas przymierza sie do terenu gdzie stoja Arkady, ale chyba ktos go blokuje bo to zabytek, ale drzewa wokół Arkad wygolili do łysa w centrum miasta. Zwykły lublinian na pewno tam nie bedzie mieszkał tylko taki wypasiony po 9 latach ich rzadów, a teraz dalej rzadza w samorzadach w wiekszosci miast w Polsce (w 2018 bedzie 12 lat)
Avatar
AntyPISRYDZ / 2 lipca 2012 o 16:55
0
[quote name='jenna' timestamp='1336504187' post='628516']
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaaardzo długa naprawa by odżyło i nie kojarzyło się jedynie z urzędasami, adwokatami, miastem policyjnym, ale miastem o wysokiej kulturze, świetnie zagospodarowaną przestrzenią, dobrze przemyślaną architekturą, Takie pytanie do panów z urzędu:Park Saski może oddacie? Zapewne dadzą wam wystarczająco dużo pieniążków, ażeby wasze brzuszki napełniły się do pełna, ale czasami pomyślcie, że mogą wam pęknąć i co wtedy?. Kto jest odpowiedzialny za zieleń miejską w Lublinie? Niedługo nie będzie czym oddychać (sic)!!! (będziecie znów coś burzyć by zasiewać drzewa??).Ciekawy jestem co zrobicie z Podzamczem, pewnie dacie zgodę każdemu, kto da więcej, po co się głowić nad kulturalnym dziedzictwem i wyglądem miasta byle było dużo kasy, bo "badziewia" związane z kulturą i sztuką są nie opłacalne co nie? Z tego ciężki chleb. Lepiej szybko i w miarę bezboleśnie. Gratuluję następnego udanego posunięcia jeszcze parę takich i niestety chcąc nie chcąc ze smutkiem jako patriota lubelski będę musiał się z tym miastem pożegnać.
[/quote]

Kolejne narzekanie jak przy planach budowy jakichś galerii " A kto tam będzie kupował,a kto będzie mieszkał"? A ten kogo stać,jeśli Ciebie droga jenno nie stać to ty z pewnością nie będziesz...ale pozwól innym. Fakt ,że architektonicznie to kolejny zwykły kloc,ale jeśli ktoś che płacić 7 tysi za klitke w klocu to dlaczego nie. Niektórzy sprawniej wykorzystuja umysł umiejąc zarabiać i nie płaczą,a niektórzy liczą ,że coś im się należy za darmo...
[quote name='jenna' timestamp='1336504187' post='628516']
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrob... rozwiń
Avatar
Hrabia Z.. / 2 lipca 2012 o 16:44
0
Ot kolejny ,zwykły bloczek bez wyglądu. A już totalną żenadą jest nazywanie 50-60 - metrowej klitki apartamentem To ja chyba powinienem sobie zyczyć 10 tys. zł za metr w mojej pięknej przedwojennej kamienicy z ogrodem , ale jelenie i tak łykną wszystko.
Avatar
niedlapsakiełbasa / 9 maja 2012 o 16:08
0
^^^ tutaj nie beda miszkali Lublinienie dziwczyno... czyli wiem już dlaczego "remontują" nagle park saski.....
Avatar
jenna / 8 maja 2012 o 21:09
0
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaaardzo długa naprawa by odżyło i nie kojarzyło się jedynie z urzędasami, adwokatami, miastem policyjnym, ale miastem o wysokiej kulturze, świetnie zagospodarowaną przestrzenią, dobrze przemyślaną architekturą, Takie pytanie do panów z urzędu:Park Saski może oddacie? Zapewne dadzą wam wystarczająco dużo pieniążków, ażeby wasze brzuszki napełniły się do pełna, ale czasami pomyślcie, że mogą wam pęknąć i co wtedy?. Kto jest odpowiedzialny za zieleń miejską w Lublinie? Niedługo nie będzie czym oddychać (sic)!!! (będziecie znów coś burzyć by zasiewać drzewa??).Ciekawy jestem co zrobicie z Podzamczem, pewnie dacie zgodę każdemu, kto da więcej, po co się głowić nad kulturalnym dziedzictwem i wyglądem miasta byle było dużo kasy, bo "badziewia" związane z kulturą i sztuką są nie opłacalne co nie? Z tego ciężki chleb. Lepiej szybko i w miarę bezboleśnie. Gratuluję następnego udanego posunięcia jeszcze parę takich i niestety chcąc nie chcąc ze smutkiem jako patriota lubelski będę musiał się z tym miastem pożegnać.
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaa... rozwiń
Avatar
cenadlaoligarchów / 8 maja 2012 o 19:35
0
7 tysiecy w lublinie, chyba w berlinie sa takie ceny, nie w lublinie!!!
Avatar
bu / 8 maja 2012 o 10:15
0
[quote name='k' timestamp='1336413978' post='628217']
inwestycja za taką kasę, a jakość projektu i samo jego przedstawienie kuleją... czemu w Lublinie taka zaściankowość architektoniczna hula jak chodzi o mieszkaniówkę, skoro mamy parę na prawdę porządnych obiektów jak choćby nowo oddane do użytku budynki lubelskich uczelni.
[/quote]
cóż... zgadzam się to beznadziejna architektura, zero polotu, szkoda że taki bubel powstanie w centrum miasta... Za taką kasę naprawdę można wymagać dobrego projektu
Avatar
bu / 8 maja 2012 o 10:14
0
[quote name='k' timestamp='1336413978' post='628217']
inwestycja za taką kasę, a jakość projektu i samo jego przedstawienie kuleją... czemu w Lublinie taka zaściankowość architektoniczna hula jak chodzi o mieszkaniówkę, skoro mamy parę na prawdę porządnych obiektów jak choćby nowo oddane do użytku budynki lubelskich uczelni.
[/quote]
cóż... zgadzam się to beznadziejna architektura, zero polotu, szkoda że taki bubel powstanie w centrum miasta... Za taką kasę naprawdę można wymagać dobrego projektu
Avatar
Gość / 8 maja 2012 o 09:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1336420250' post='628251']
naucz się pierwsze pisać poprawnie po polsku zanim zaczniesz udzielać swoich "mądrych rad". Biuro piszemy przez U zwykłe, nie Ó.
[/quote]
Rada dla obu poetów:
"naucz się pierwsze pisać" to nie jest zwrot poprawny z polską pisownią, powinno być " naucz się po pierwsze poprawnie pisać po polsku" a dalej "U zwykłe" a powinno być "U otwarte" Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar
Jacek / 8 maja 2012 o 08:51
0
Nie można oskarżać miasta, że sprzedała kino Kosmos, bo ono nigdy nie należało do miasta

http://jacekwarda.blogspot.com/2012/05/rozbiorka-kina-kosmos.html
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2016 o 13:35
0
Żuk z PO wykorzystuje kazdy cm w Lublinie budująć dla swoich, burząc nawet budynki zwiazane z historia Lublina tak jak to stare kino, i dłuzszy czas przymierza sie do terenu gdzie stoja Arkady, ale chyba ktos go blokuje bo to zabytek, ale drzewa wokół Arkad wygolili do łysa w centrum miasta. Zwykły lublinian na pewno tam nie bedzie mieszkał tylko taki wypasiony po 9 latach ich rzadów, a teraz dalej rzadza w samorzadach w wiekszosci miast w Polsce (w 2018 bedzie 12 lat)
Avatar
AntyPISRYDZ / 2 lipca 2012 o 16:55
0
[quote name='jenna' timestamp='1336504187' post='628516']
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaaardzo długa naprawa by odżyło i nie kojarzyło się jedynie z urzędasami, adwokatami, miastem policyjnym, ale miastem o wysokiej kulturze, świetnie zagospodarowaną przestrzenią, dobrze przemyślaną architekturą, Takie pytanie do panów z urzędu:Park Saski może oddacie? Zapewne dadzą wam wystarczająco dużo pieniążków, ażeby wasze brzuszki napełniły się do pełna, ale czasami pomyślcie, że mogą wam pęknąć i co wtedy?. Kto jest odpowiedzialny za zieleń miejską w Lublinie? Niedługo nie będzie czym oddychać (sic)!!! (będziecie znów coś burzyć by zasiewać drzewa??).Ciekawy jestem co zrobicie z Podzamczem, pewnie dacie zgodę każdemu, kto da więcej, po co się głowić nad kulturalnym dziedzictwem i wyglądem miasta byle było dużo kasy, bo "badziewia" związane z kulturą i sztuką są nie opłacalne co nie? Z tego ciężki chleb. Lepiej szybko i w miarę bezboleśnie. Gratuluję następnego udanego posunięcia jeszcze parę takich i niestety chcąc nie chcąc ze smutkiem jako patriota lubelski będę musiał się z tym miastem pożegnać.
[/quote]

Kolejne narzekanie jak przy planach budowy jakichś galerii " A kto tam będzie kupował,a kto będzie mieszkał"? A ten kogo stać,jeśli Ciebie droga jenno nie stać to ty z pewnością nie będziesz...ale pozwól innym. Fakt ,że architektonicznie to kolejny zwykły kloc,ale jeśli ktoś che płacić 7 tysi za klitke w klocu to dlaczego nie. Niektórzy sprawniej wykorzystuja umysł umiejąc zarabiać i nie płaczą,a niektórzy liczą ,że coś im się należy za darmo...
[quote name='jenna' timestamp='1336504187' post='628516']
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrob... rozwiń
Avatar
Hrabia Z.. / 2 lipca 2012 o 16:44
0
Ot kolejny ,zwykły bloczek bez wyglądu. A już totalną żenadą jest nazywanie 50-60 - metrowej klitki apartamentem To ja chyba powinienem sobie zyczyć 10 tys. zł za metr w mojej pięknej przedwojennej kamienicy z ogrodem , ale jelenie i tak łykną wszystko.
Avatar
niedlapsakiełbasa / 9 maja 2012 o 16:08
0
^^^ tutaj nie beda miszkali Lublinienie dziwczyno... czyli wiem już dlaczego "remontują" nagle park saski.....
Avatar
jenna / 8 maja 2012 o 21:09
0
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaaardzo długa naprawa by odżyło i nie kojarzyło się jedynie z urzędasami, adwokatami, miastem policyjnym, ale miastem o wysokiej kulturze, świetnie zagospodarowaną przestrzenią, dobrze przemyślaną architekturą, Takie pytanie do panów z urzędu:Park Saski może oddacie? Zapewne dadzą wam wystarczająco dużo pieniążków, ażeby wasze brzuszki napełniły się do pełna, ale czasami pomyślcie, że mogą wam pęknąć i co wtedy?. Kto jest odpowiedzialny za zieleń miejską w Lublinie? Niedługo nie będzie czym oddychać (sic)!!! (będziecie znów coś burzyć by zasiewać drzewa??).Ciekawy jestem co zrobicie z Podzamczem, pewnie dacie zgodę każdemu, kto da więcej, po co się głowić nad kulturalnym dziedzictwem i wyglądem miasta byle było dużo kasy, bo "badziewia" związane z kulturą i sztuką są nie opłacalne co nie? Z tego ciężki chleb. Lepiej szybko i w miarę bezboleśnie. Gratuluję następnego udanego posunięcia jeszcze parę takich i niestety chcąc nie chcąc ze smutkiem jako patriota lubelski będę musiał się z tym miastem pożegnać.
Zastanawiam się kto w tych apartamentowcach będzie mieszkać jak u nas nie ma pracy i jest duży odsetek bezrobocia. Chyba gniazdko dla tych, którzy wyrażają zgodę na niszczenie dorobku kulturalnego miasta m.in. samorządowcy z urzędu miasta oraz ludzie od planowania przestrzennego miasta(nie wiem kto tam siedzi w zarządzie, ale po wielu już kontrowersyjnych planach śmierdzi ... ). Z przykrością można powiedzieć, że jest samowolka i jak nikt niczego nie zrobi, to miasto Lublin, które było by jeszcze naprawdę do odratowania, chociaż jest to baaa... rozwiń
Avatar
cenadlaoligarchów / 8 maja 2012 o 19:35
0
7 tysiecy w lublinie, chyba w berlinie sa takie ceny, nie w lublinie!!!
Avatar
bu / 8 maja 2012 o 10:15
0
[quote name='k' timestamp='1336413978' post='628217']
inwestycja za taką kasę, a jakość projektu i samo jego przedstawienie kuleją... czemu w Lublinie taka zaściankowość architektoniczna hula jak chodzi o mieszkaniówkę, skoro mamy parę na prawdę porządnych obiektów jak choćby nowo oddane do użytku budynki lubelskich uczelni.
[/quote]
cóż... zgadzam się to beznadziejna architektura, zero polotu, szkoda że taki bubel powstanie w centrum miasta... Za taką kasę naprawdę można wymagać dobrego projektu
Avatar
bu / 8 maja 2012 o 10:14
0
[quote name='k' timestamp='1336413978' post='628217']
inwestycja za taką kasę, a jakość projektu i samo jego przedstawienie kuleją... czemu w Lublinie taka zaściankowość architektoniczna hula jak chodzi o mieszkaniówkę, skoro mamy parę na prawdę porządnych obiektów jak choćby nowo oddane do użytku budynki lubelskich uczelni.
[/quote]
cóż... zgadzam się to beznadziejna architektura, zero polotu, szkoda że taki bubel powstanie w centrum miasta... Za taką kasę naprawdę można wymagać dobrego projektu
Avatar
Gość / 8 maja 2012 o 09:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1336420250' post='628251']
naucz się pierwsze pisać poprawnie po polsku zanim zaczniesz udzielać swoich "mądrych rad". Biuro piszemy przez U zwykłe, nie Ó.
[/quote]
Rada dla obu poetów:
"naucz się pierwsze pisać" to nie jest zwrot poprawny z polską pisownią, powinno być " naucz się po pierwsze poprawnie pisać po polsku" a dalej "U zwykłe" a powinno być "U otwarte" Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar
Jacek / 8 maja 2012 o 08:51
0
Nie można oskarżać miasta, że sprzedała kino Kosmos, bo ono nigdy nie należało do miasta

http://jacekwarda.blogspot.com/2012/05/rozbiorka-kina-kosmos.html
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób 0 0

Sala sportowo-widowiskowa na 800 osób, ścianka wspinaczkowa, dwie sale do squasha, zewnętrzne boiska do koszykówki, piłki plażowej i tenisa, sala sportów walki. To tylko niektóre funkcje hali sportowo-widowiskowej, którą buduje Uniwersytet Medyczny. Wczoraj uczelnia podpisała umowę z wykonawcą – spółką Mirbud

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się!

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się! 17 13

W wielu miastach Polski, w tym w Lublinie, mają być prowadzone lekcje o mowie nienawiści. Ale Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris namawia rodziców, by się na to nie zgadzali

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna 0 5

Po dziesięciu latach sądowej batalii Krystyna Zaręba i jej syn odzyskali działkę w Maszkach w okolicach Nałęczowa. Ziemia została przejęta na podstawie testamentu, który najprawdopodobniej został sfałszowany. Sprawa zakończyła się ugodą

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta" 0 5

O brakach kadrowych w służbie zdrowia oraz potrzebie większej życzliwości dla pacjenta i współpracy wszystkich zwodów medycznych mówił w czwartek w Lublinie minister zdrowia Łukasz Szumowski

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd 58 7

W czwartek odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Wisła Puławy. Podczas spotkania podjęto decyzje o zmianach w zarządzie klubu.

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach
26 stycznia 2019, 16:00

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 stycznia o godz. 16 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach zorganizowana zostanie druga odsłona Kolędowania z XX. Czartoryskimi.

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami?
galeria

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami? 40 26

Część lubelskich instytucji kulturalnych odwołuje lub przenosi zaplanowane na piątek i sobotę wydarzenia. Ma to związek z ogłoszoną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek 0 0

To będzie bardzo emocjonujący weekend dla kibiców. W naszym województwie odbędą się w weekend dwie duże imprezy. Dodatkowo, Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w niedzielę będzie walczyć o medal mistrzostw świata juniorek

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP 0 10

Marceli Niezgoda, polityk PSL, stracił fotel dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Instytucja podlega marszałkowi (PiS), który rozpisał już konkurs na nowego szefa.

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury 0 4

Nie ma już przeszkód, by Sejm zajął się wnioskiem prokuratury o wydanie zgody na pociągniecie do odpowiedzialności karnej posła Piotra Olszówki.

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało
film

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało 52 5

35-letni Marcin wyszedł do sklepu po papierosy. Dwie godziny później jego ciało zostało znalezione w bramie, zaledwie sto metrów od jego mieszkania.

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz 155 13

W sobotę otwarcie lokalu, który zajął miejsce po „Domku Saskim” LSS Społem. Przy głównym wejściu do parku będzie połączenie małej gastronomii ze sklepem

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej 34 29

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył Piotrowi Krawcowi pełnienie obowiązków dyrektora Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Ślisko na drogach. Dachowanie i lądowanie w rowie