Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lipca 2012 r.
18:42
Edytuj ten wpis

Ceny w marketach w Lublinie: Gdzie najtaniej, a gdzie najdrożej

0 16 A A
Zestawienie obejmuje podstawowe ilości i gramatury 50 produktów (1 sztuka, <br />
1 kilogram) lub zamienn
Zestawienie obejmuje podstawowe ilości i gramatury 50 produktów (1 sztuka,
1 kilogram) lub zamienn

Najmniej zapłacimy za koszyk wybranych produktów w Lidlu i Biedronce, najwięcej w Społem i Żabce – wynika z najnowszego zestawienia cen portalu dlahandlu.pl.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Od dawna omijam osiedlowe sklepy, a zakupy robię w dyskontach albo hipermarketach. Ale w tych ostatnich też jest coraz drożej. Tak naprawdę jednak nie mam czasu liczyć, gdzie bym zapłaciła za moje zakupy najmniej – mówi Katarzyna Mojasz z Lublina.

Panią Katarzynę wyręczył portal internetowy dlahandlu.pl. Jego ankieterzy sprawdzili, ile zapłacimy za koszyk 50 produktów w 12 wybranych sklepach w Lublinie. W koszyku znalazły się m.in. pieczywo, używki, mięsa, wędliny, nabiał, słodycze, napoje i chemia domowa. Różnica miedzy najtańszym a najdroższym koszykiem wyniosła aż 170 zł. Najmniej, bo 253 zł, zapłacimy za nasze zakupy w Lidlu, najwięcej, bo 427 zł, w Żabce.

– Badania były prowadzone w czerwcu i lipcu tego roku. Najświeższe dane, bo z 13 lipca, pochodzą z dyskontów i delikatesów. Informacje, które otrzymujemy z placówek, weryfikujemy na miejscu przez naszych ankieterów. Są więc rzetelne i wiarygodne – wyjaśnia Edyta Kochlewska, redaktor naczelna portalu dlahandlu.

Z zestawienia wynika, że w Lidlu najtańsze jest masło extra, margaryna Rama, ziemniaki i drób. Za paprykę najmniej zapłacimy w Biedronce, a za bułki, dżem Łowicz, kawę Jakobs, olej Kujawski, mleko Łaciate, ketchup Kamis, cukier, pomidory, parówki Berlinki w Realu (trzecie miejsce w rankingu).

Stosunkowo tanio jest także w delikatesach Alma, gdzie cenowym hitem jest herbata Lipton i śledzie w słoiku. W Leclercu warto natomiast kupić nabiał, czekoladę Wedel i piwo Żywiec – ale już kurczak i śledzie będą tu najdroższe.

– Jeśli planuję duże zakupy, zawsze wybieram supermarkety. Jest dużo taniej niż w mniejszych sklepach – mówi Mariusz Szafraniec, przedsiębiorca.

Jednak sklep sklepowi nierówny. Chleb, ser żółty gouda i mąka poznańska najtańsze są w Carrefourze. Ale za kg pomarańczy zapłacimy tu aż 5,99 zł (w Realu –2,49 zł). Makarony Lubelli warto kupić w Stokrotce (2,79 zł), a zdecydowanie najdroższe będą one w Tesco (3,99 zł), choć tu najmniej zapłacimy za banany, polędwicę sopocką i schab bez kości. (kp)

Drogo/tanio

Najwięcej najdroższych produktów ankieterzy portalu znaleźli w Społem (14 z 50) i Żabce (22 z 50). Banany kosztują w Żabce 7,99 zł/kg (2,99 zł w Tesco), a cytryny 12,99 zł/kg (w Leclercu 4,99 zł). Podobną rekordową cenę osiągnęły tu pomidory – 9,99 zł/kg (2,89 zł w Realu). 10 jaj kosztuje w Żabce 6,99 zł (3,99 zł w Leclercu) – pieczarki i proszek Vizir do prania są tu natomiast najtańsze.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 25 lipca 2012 o 06:54
0
SPOŁEM i za późno wstołem.... drożyzna i dupna obsługa.... zresztą co się dziwić skoro w małych sklepach SPOŁEM pracuje po 6 sprzedawczyń naraz. Trzeba to utrzymać podnosząc ceny produktów... a Żabka nie lepsza... drożyzna. Ja tam nie kupuję. Potwierdzam, że większość ludzi kupuje w LIDLU i BIEDRONCE... no i w Kauflandzie. Tam też niedrogo.
Avatar
Al Bundy / 23 lipca 2012 o 11:33
0
Normalnie wsadzili Społem i Żabke na ostatnie miejsce bo to maluchy. Gdyby tak zrobili ze Stokrotką to ich prawnicy by ich zeżarli w sądach.
Pije piwo ze społem znanych lubelskich producentów w butelkach zwrotnych bo mi smakuje a w innych tych marketach tego nie kupie więć wole dopłacać.
Avatar
d / 23 lipca 2012 o 11:14
0
Autor zapomniał dodać, że badanie nie jest do końca prawdziwe. W porónaniu ujęta jest na przykład cena kawy Jacobs 250g - średnia cena w sklepach 11 zł, a w Lidlu cena kawy Bellaroom Aroma (cokolwiek to znaczy) za 5,49, a w Biedronce jeszcze coś innego. Podbnie Piwo Żywiec, Olej Kujawski itd itd
Avatar
MIKI 7777 / 23 lipca 2012 o 10:47
0
a kto jest sponsorem artykułu albo moze redaktor dostal bon na zakupy i jeszcze jedno ktora siec najbardziej wyrzezbila producenta lub dostawce
Avatar
mk / 23 lipca 2012 o 10:20
0
[quote name='KODer' timestamp='1343023231' post='655104']
Zapomnieli dodać że jeżeli ktoś mieszka np 10 km od reala to ile dojdzie mu kosztów powiedzmy na paliwo...
[/quote]

jeżeli ma samochód, który pali 8 litrów na 100 km, to żeby przejechać w tę i z powrotem 20 km spali 1,6 l paliwa, co po 5,6 daje niecałe 9 złotych. da radę.
Avatar
imka / 23 lipca 2012 o 10:19
0
Alma na czwartym miejscu?
Albo coś jest nie tak, albo musieli bardzo zejść z cen, bo kiedyś było tam baaardzo drogo!
Avatar
a / 23 lipca 2012 o 10:17
0
z tego, co wiem, to kawa nazywa się Jacobs, a parówki Berlinki najtańsze są w Biedronce, bo w Biedronkowych opakowaniu jest ich 6 (300 gram), a w Realu 5 (250 gram), przeliczając na parówkę (50 gram) bądź kilogramy, w Biedronce jest taniej.
Avatar
llubellak@op.pl / 23 lipca 2012 o 09:55
0
trzeba popierać małe sklepiki osiedlowe np Groszki a jeśli robić większe zakupy to supermarkety np Stokrotka.
do hipermarketów to tylko po chemie bo fakt, tanio tam jest ale tak niczym nie mogą się pochwalić. dla mnie najgorszym sklepem jest TESCO- drożyzna makabryczna i to na każdym dziale. co z tego że mają promocje na banany jak 500 produktów w okół bananów to nieporozumienie cenowe!
-jakiś czas temu była paleta z wodą Cisowianka i wielkim napisem promocja za 1,59 butelka- super ale w Groszku ta sama woda bez promocji kosztuje 1,5
-Frugo na promocji w Tesco kosztowało 2,29 a w każdym innym sklepie, nawet w Społem poniżej 2 złotych i to bez promocji
-filmy na DVD są średnio droższe o 3-5 złotych
-telefony w ich punkcie droższe są średnio o 10-20%
-nawet zabawki to paranoja. żołnierzyki luzem firmy COBI ( dobra polska firma ) kosztują po 8 złotych kiedy takie same można dostać w małych sklepach zabawkarskich średnio po 6-6,5 nie wspominając o stronie producenta gdzie kosztują po 5,39

co do dyskontów, Biedronka jeszcze jest w porządku bo wspiera polskich producentów ale LIDL. skąd oni biorą te produkty? na etykiecie powinno być napisane wprost skąd jest produkt a nie adres tylko centrali. ich pieczywo pochodzi z wielkiej przemysłowej piekarnii gdzieś chyba w Polsce choć Lidle w innych krajach zaopatrywane są pieczywem z Rumunii więc u nas też nie wiadomo do końca.
dla mnie ten cały LIDL to ściema i przy okazji wybija naszych sprzedawców czy producentów
trzeba popierać małe sklepiki osiedlowe np Groszki a jeśli robić większe zakupy to supermarkety np Stokrotka.
do hipermarketów to tylko po chemie bo fakt, tanio tam jest ale tak niczym nie mogą się pochwalić. dla mnie najgorszym sklepem jest TESCO- drożyzna makabryczna i to na każdym dziale. co z tego że mają promocje na banany jak 500 produktów w okół bananów to nieporozumienie cenowe!
-jakiś czas temu była paleta z wodą Cisowianka i wielkim napisem promocja za 1,59 butelka- super ale w Groszku ta sama woda bez promocji kosz... rozwiń
Avatar
Karol / 23 lipca 2012 o 09:17
0
Popierajmy małe sklepiki w małych miejscowościach oraz różne osiedlowe.
Nie jest prawdą że w supermarketachj jest taniej.
Sprawdzcie sobie.
Np. jogurt naturalny Bieluch mały: Stokrotka: 0,99, Leclerc: 1,19.
Piwo Perła Chmielowa: Leclerc w promocji w czteropaku po 2:50, sklep na obrzeżu: 2,25.
A w Tesco to piwo jeszcze droższe.
Avatar
sajmons / 23 lipca 2012 o 08:47
0
[quote name='ada' timestamp='1343021195' post='655099']
Od niedawna nie kupuje w marketach i wydaję mniej pieniędzy i zdrowiej się odżywiam. Naprawde ide na targ i do małych sklepików gdzie nikt mi nie wciska nic na siłęi nie myszę nosić wielkiego koszyka.
[/quote]

Zakupy n atargu to strzał w dziesiątkę, można kupić swieże produkty co sprzyja zdrowemu odzywianiu. Lecz zakupy w małych sklepikach osiedlowych uważam za błąd. Większe ceny bo mniejszy wybór, do tego marża na utrzymanie sie na osiedlu. Wszystko zależy od silnej woli a nie o bojaźń że coś zostanie ci wciśniete, pomaga też lista zakupów a wtedy też żaden supermarket nie będzie ci straszny.. pozdrawiam
[quote name='ada' timestamp='1343021195' post='655099']
Od niedawna nie kupuje w marketach i wydaję mniej pieniędzy i zdrowiej się odżywiam. Naprawde ide na targ i do małych sklepików gdzie nikt mi nie wciska nic na siłęi nie myszę nosić wielkiego koszyka.
[/quote]

Zakupy n atargu to strzał w dziesiątkę, można kupić swieże produkty co sprzyja zdrowemu odzywianiu. Lecz zakupy w małych sklepikach osiedlowych uważam za błąd. Większe ceny bo mniejszy wybór, do tego marża na utrzymanie sie na osie... rozwiń
Avatar
olo / 25 lipca 2012 o 06:54
0
SPOŁEM i za późno wstołem.... drożyzna i dupna obsługa.... zresztą co się dziwić skoro w małych sklepach SPOŁEM pracuje po 6 sprzedawczyń naraz. Trzeba to utrzymać podnosząc ceny produktów... a Żabka nie lepsza... drożyzna. Ja tam nie kupuję. Potwierdzam, że większość ludzi kupuje w LIDLU i BIEDRONCE... no i w Kauflandzie. Tam też niedrogo.
Avatar
Al Bundy / 23 lipca 2012 o 11:33
0
Normalnie wsadzili Społem i Żabke na ostatnie miejsce bo to maluchy. Gdyby tak zrobili ze Stokrotką to ich prawnicy by ich zeżarli w sądach.
Pije piwo ze społem znanych lubelskich producentów w butelkach zwrotnych bo mi smakuje a w innych tych marketach tego nie kupie więć wole dopłacać.
Avatar
d / 23 lipca 2012 o 11:14
0
Autor zapomniał dodać, że badanie nie jest do końca prawdziwe. W porónaniu ujęta jest na przykład cena kawy Jacobs 250g - średnia cena w sklepach 11 zł, a w Lidlu cena kawy Bellaroom Aroma (cokolwiek to znaczy) za 5,49, a w Biedronce jeszcze coś innego. Podbnie Piwo Żywiec, Olej Kujawski itd itd
Avatar
MIKI 7777 / 23 lipca 2012 o 10:47
0
a kto jest sponsorem artykułu albo moze redaktor dostal bon na zakupy i jeszcze jedno ktora siec najbardziej wyrzezbila producenta lub dostawce
Avatar
mk / 23 lipca 2012 o 10:20
0
[quote name='KODer' timestamp='1343023231' post='655104']
Zapomnieli dodać że jeżeli ktoś mieszka np 10 km od reala to ile dojdzie mu kosztów powiedzmy na paliwo...
[/quote]

jeżeli ma samochód, który pali 8 litrów na 100 km, to żeby przejechać w tę i z powrotem 20 km spali 1,6 l paliwa, co po 5,6 daje niecałe 9 złotych. da radę.
Avatar
imka / 23 lipca 2012 o 10:19
0
Alma na czwartym miejscu?
Albo coś jest nie tak, albo musieli bardzo zejść z cen, bo kiedyś było tam baaardzo drogo!
Avatar
a / 23 lipca 2012 o 10:17
0
z tego, co wiem, to kawa nazywa się Jacobs, a parówki Berlinki najtańsze są w Biedronce, bo w Biedronkowych opakowaniu jest ich 6 (300 gram), a w Realu 5 (250 gram), przeliczając na parówkę (50 gram) bądź kilogramy, w Biedronce jest taniej.
Avatar
llubellak@op.pl / 23 lipca 2012 o 09:55
0
trzeba popierać małe sklepiki osiedlowe np Groszki a jeśli robić większe zakupy to supermarkety np Stokrotka.
do hipermarketów to tylko po chemie bo fakt, tanio tam jest ale tak niczym nie mogą się pochwalić. dla mnie najgorszym sklepem jest TESCO- drożyzna makabryczna i to na każdym dziale. co z tego że mają promocje na banany jak 500 produktów w okół bananów to nieporozumienie cenowe!
-jakiś czas temu była paleta z wodą Cisowianka i wielkim napisem promocja za 1,59 butelka- super ale w Groszku ta sama woda bez promocji kosztuje 1,5
-Frugo na promocji w Tesco kosztowało 2,29 a w każdym innym sklepie, nawet w Społem poniżej 2 złotych i to bez promocji
-filmy na DVD są średnio droższe o 3-5 złotych
-telefony w ich punkcie droższe są średnio o 10-20%
-nawet zabawki to paranoja. żołnierzyki luzem firmy COBI ( dobra polska firma ) kosztują po 8 złotych kiedy takie same można dostać w małych sklepach zabawkarskich średnio po 6-6,5 nie wspominając o stronie producenta gdzie kosztują po 5,39

co do dyskontów, Biedronka jeszcze jest w porządku bo wspiera polskich producentów ale LIDL. skąd oni biorą te produkty? na etykiecie powinno być napisane wprost skąd jest produkt a nie adres tylko centrali. ich pieczywo pochodzi z wielkiej przemysłowej piekarnii gdzieś chyba w Polsce choć Lidle w innych krajach zaopatrywane są pieczywem z Rumunii więc u nas też nie wiadomo do końca.
dla mnie ten cały LIDL to ściema i przy okazji wybija naszych sprzedawców czy producentów
trzeba popierać małe sklepiki osiedlowe np Groszki a jeśli robić większe zakupy to supermarkety np Stokrotka.
do hipermarketów to tylko po chemie bo fakt, tanio tam jest ale tak niczym nie mogą się pochwalić. dla mnie najgorszym sklepem jest TESCO- drożyzna makabryczna i to na każdym dziale. co z tego że mają promocje na banany jak 500 produktów w okół bananów to nieporozumienie cenowe!
-jakiś czas temu była paleta z wodą Cisowianka i wielkim napisem promocja za 1,59 butelka- super ale w Groszku ta sama woda bez promocji kosz... rozwiń
Avatar
Karol / 23 lipca 2012 o 09:17
0
Popierajmy małe sklepiki w małych miejscowościach oraz różne osiedlowe.
Nie jest prawdą że w supermarketachj jest taniej.
Sprawdzcie sobie.
Np. jogurt naturalny Bieluch mały: Stokrotka: 0,99, Leclerc: 1,19.
Piwo Perła Chmielowa: Leclerc w promocji w czteropaku po 2:50, sklep na obrzeżu: 2,25.
A w Tesco to piwo jeszcze droższe.
Avatar
sajmons / 23 lipca 2012 o 08:47
0
[quote name='ada' timestamp='1343021195' post='655099']
Od niedawna nie kupuje w marketach i wydaję mniej pieniędzy i zdrowiej się odżywiam. Naprawde ide na targ i do małych sklepików gdzie nikt mi nie wciska nic na siłęi nie myszę nosić wielkiego koszyka.
[/quote]

Zakupy n atargu to strzał w dziesiątkę, można kupić swieże produkty co sprzyja zdrowemu odzywianiu. Lecz zakupy w małych sklepikach osiedlowych uważam za błąd. Większe ceny bo mniejszy wybór, do tego marża na utrzymanie sie na osiedlu. Wszystko zależy od silnej woli a nie o bojaźń że coś zostanie ci wciśniete, pomaga też lista zakupów a wtedy też żaden supermarket nie będzie ci straszny.. pozdrawiam
[quote name='ada' timestamp='1343021195' post='655099']
Od niedawna nie kupuje w marketach i wydaję mniej pieniędzy i zdrowiej się odżywiam. Naprawde ide na targ i do małych sklepików gdzie nikt mi nie wciska nic na siłęi nie myszę nosić wielkiego koszyka.
[/quote]

Zakupy n atargu to strzał w dziesiątkę, można kupić swieże produkty co sprzyja zdrowemu odzywianiu. Lecz zakupy w małych sklepikach osiedlowych uważam za błąd. Większe ceny bo mniejszy wybór, do tego marża na utrzymanie sie na osie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 0 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 4

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 12

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 38 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!