Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2017 r.
13:47

Chora na serce czekała kilka godzin w szpitalu. Lekarze jej nie zbadali. Rano już nie żyła

0 43 A A
Z opinii biegłego lekarza, który badał sprawę na zlecenie prokuratury wynika, że w przypadku Zdzisławy K. na każdym etapie popełniono błędy.
Z opinii biegłego lekarza, który badał sprawę na zlecenie prokuratury wynika, że w przypadku Zdzisławy K. na każdym etapie popełniono błędy.

Starsza pani chora na serce przez dziewięć godzin leżała w izbie przyjęć lubelskiego szpitala. Chociaż skarżyła się lekarzom – nie zrobiono jej nawet badania EKG. Rano okazało się, że nie żyje

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zdzisława K., pielęgniarka z Lublina, od lat cierpiała na chorobę wieńcową. Przeszła zawał, wszczepiano jej stenty. W maju ubiegłego roku 69-latka zasłabła na ulicy. Nie mogła poruszać nogami. Zdołała jednak usiąść na ławce przed blokiem przy ul. Lwowskiej. Przesiedziała tam sześć godzin. Nikt nie zwrócił na nią uwagi. Kobieta wezwała wreszcie taksówkę, ale kierowca odmówił wykonania kursu, bo nie mógł przenieść kobiety do samochodu. Wezwano karetkę pogotowia.

Tuż po godz. 15 Zdzisława K. trafiła na izbę przyjęć szpitala przy ul. Jaczewskiego. Ratownicy przywieźli ją tam na wózku. Przyjmująca pacjentkę pielęgniarka Jolanta P. nie zmierzyła kobiecie tętna ani temperatury. Nie wykonała też badania EKG. Jak później ustalili śledczy – nie zaznaczyła w szpitalnej dokumentacji, że pacjentka ma chore serce. Przydzieliła 69-latce kategorię zieloną. To oznacza, że pacjent jest badany w ostatniej kolejności (po osobach z czerwoną i żółtą kategorią) i może czekać na pomoc do dwóch godzin.

Po godz. 19 pacjentka leżała już na sali obserwacyjnej. Skarżyła się pielęgniarce na złe samopoczucie. O północy odnotował to również ratownik medyczny. Z akt sprawy wynika, że o wszystkim wiedziała 73-letnia Hanna C., która tego dnia miała dyżur lekarski na izbie przyjęć SPSK4 w Lublinie. Pacjentka osobiście skarżyła się pani doktor i prosiła o przeprowadzenie badań. Po północy Zdzisława K. dostała kroplówkę. Nad ranem ratownik zorientował się, że kobieta nie oddycha. Godzinę później lekarz stwierdził zgon.

Z opinii biegłego lekarza, który badał sprawę na zlecenie prokuratury wynika, że w przypadku Zdzisławy K. na każdym etapie popełniono błędy. Ratownicy z pogotowia nie wykonali na miejscu EKG. Nie wpisali do dokumentacji, że kobieta jest po zawale i przez sześć godzin siedziała na ławce bez władzy w nogach.

– Personel szpitala również działał niezgodnie z procedurami – ustalił biegły. Uznał, że do tragedii przyczyniła się zarówno pielęgniarka z SOR, jak i dyżurująca na oddziale lekarka.

– Hanna C. zlekceważyła informacje od personelu i chorej – zaznaczył biegły. Według niego, gdyby lekarka wcześniej zajęła się pacjentką, ta miałaby szansę na przeżycie. Podkreślił jednocześnie, że Hanna C. nie dostała pełnych informacji o stanie i historii choroby pacjentki. 73-latka, jako lekarz dyżurny, była również nadmiernie obciążona pracą.

– Zwłoka wynikała ze zbyt małej liczby lekarzy i złej organizacji – ocenił biegły.
Szpital nie zna tej opinii, więc jej nie komentuje. Podkreśla jednak, że obsada lekarska na SOR jest właściwa.

– W razie potrzeby mamy zabezpieczenie na oddziałach klinicznych. Oddział jest bardzo nowocześnie wyposażony, dzięki czemu nie wymaga tyle personelu, co w innych placówkach. Zatrudnienie jest optymalne – tłumaczy Marta Podgórska, rzecznik prasowy SPSK 4. – Bardzo dokładnie planujemy dyżury, by zapobiegać kryzysowym sytuacjom – zapewnia.

Hanna C. nie leczy już w SPSK 4. Prokuratura Okręgowa w Lublinie oskarżyła ją o nieumyślne narażenie życia pacjentki. Grozi za to do roku więzienia. 73-latka nie przyznała się do winy. Podobne zarzuty usłyszała pielęgniarka z oddziału ratunkowego. Jolanta P. również nie poczuwa się do winy. Przyznała jednak, że brak badania EKG był błędem. Akt oskarżenia przeciwko obu kobietom trafił właśnie do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód.

Czytaj więcej o:

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 14:41
0
... Lekarka. Czytaj ze zrozumieniem zanim coś wysmarujesz.
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 18:59
0
Polską służbę zdrowia niszczą oszczędności na ludziach i układy. W SPSK 4 był nawet dział marketingu- szpital to interes, pracownicy zarabiają minimum dodatki wlicza się im do podstawy, ana 10 pracowników przypada 1 kierownik oczywiście po układach. Prym wiedzie reklama i biurokracja nakierowana na różne ISO i Akredytacje ! Powstają różne niepotrzebne komórki typu wewnętrzny audytor, rzecznik prasowy, koordynator itp.
Avatar
Karol / 1 lipca 2017 o 21:22
0
undefined napisał:
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyczni dyrektorzy,którzy stracili kontakt z rzeczywistością, a myślą tylko o solariach,polowankach,forsie i załatwieniu posadek.
 jeszcze trochę i 100 lat będzie . zwalania na komunę
 jeszcze trochę i 100 lat będzie . zwalania na komunę rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:41
0
ludzie ogarnijcie się! byłam kilka razy na spsk4 sor z bliskimi mi osobami i jestem bardzo wdziĘczna za pomoc jaka uzyskaliŚmy!! sami strzelanie sobie w kolana a później pretensje tylko do kogo?! spsk4 jest to centrum urazowe na całe województwo! sor szpitalny oddział ratunkowy a jacy tam pacjenci przychodzą byłam tam kilka godzin bo tego wymagały badania podejrzenie zawału pobieranie krwi co 6 godzin więc czemu się dziwicie że tyle się czeka? no tak jak się przychodzi z ***a to siedzieć siedzieć kilka godzin się ma się siły ale awanturowac się i wdzierac na personel to siła się znajdzie... nie tylko w lublinie jest 1 szpital.... a jak że sraczka czy bólami od tygodnia się przychodzi to do kogo pretensje a gdzie wizyta u lekarza rodzinnego albo w galenie bo po co lepiej na jaczewskigo odrazu komplet badań trzeba sobie porobić... sor to nie miejsce na przewlekłe sprawy tylko nagle tym bardziej że na tyle "chorych" co nieraz jest na oddziale ratunkowym jest mało pracowników...
ludzie ogarnijcie się! byłam kilka razy na spsk4 sor z bliskimi mi osobami i jestem bardzo wdziĘczna za pomoc jaka uzyskaliŚmy!! sami strzelanie sobie w kolana a później pretensje tylko do kogo?! spsk4 jest to centrum urazowe na całe województwo! sor szpitalny oddział ratunkowy a jacy tam pacjenci przychodzą byłam tam kilka godzin bo tego wymagały badania podejrzenie zawału pobieranie krwi co 6 godzin więc czemu się dziwicie że tyle się czeka? no tak jak się przychodzi z ***a to siedzieć siedzieć kilka godzin się ma się siły ale awanturow... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:30
0
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyczni dyrektorzy,którzy stracili kontakt z rzeczywistością, a myślą tylko o solariach,polowankach,forsie i załatwieniu posadek.
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:24
0
Az trudno w to uwierzyć. Dokąd to wszystko zmierza?
Avatar
kuracjusz / 29 czerwca 2017 o 07:15
0
hhg napisał:
brawo 73 letnia p. doktor, a to co ją kuźwa emerytura nie obowiązuje, przecież starzy ludzie już nie myslą, bo ich umysł  po części wysycha. Taką starą p. doktor to dajcie do leczenia ministra zdrowia i zastępców ministra zdrowia oraz ich rodzin a także tych co karzą pracować do śmierci.
 Byłam w sanatorium w centrum Polski i przyjmował lekarz z wyglądu jakieś 85 lat .Nie mógł po schodach zejść bo trząsł się jak galareta.I po co taka opieka.Wszelkie sanatoria to pic na wodę fotomontaż nikogo nie podleczą a wprost przeciwnie można się rozchorować.
 Byłam w sanatorium w centrum Polski i przyjmował lekarz z wyglądu jakieś 85 lat .Nie mógł po schodach zejść bo trząsł się jak galareta.I po co taka opieka.Wszelkie sanatoria to pic na wodę fotomontaż nikogo nie podleczą a wprost przeciwnie można się rozchorować. rozwiń
Avatar
ad vocem / 29 czerwca 2017 o 07:08
0
undefined napisał:
73-letnia????  pielęgniarka.......
 lekarka nie pielęgnierka.
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 06:49
0
Dyscyplinarka to czesc. konsekwencji bo nikt nie zwroci zycia karalne w Polsce jest nie udzielenie pomocy potrzebujacemu a lekarz pielegniarka dysctrybutorzy co oni wyprawiaja od nich zalezy.pomoc a niektorzy kpiny z zycia ludzkiego psychuatry potrzebuja a nie wykonuja powazna prace i.zadza
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 06:43
0
W kazdej pracy normalnie z pracy sie wylatuje za powazne.bledy.a tu.takie podchodzenie do pracy. D Y S C Y.P L I N A R K A. Drugim razem bedzie to samo. jak nie bedzie konsekwencji taki spraw hest kupe.tylko.swiatla dziennego nie ujrzaly
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 14:41
0
... Lekarka. Czytaj ze zrozumieniem zanim coś wysmarujesz.
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 18:59
0
Polską służbę zdrowia niszczą oszczędności na ludziach i układy. W SPSK 4 był nawet dział marketingu- szpital to interes, pracownicy zarabiają minimum dodatki wlicza się im do podstawy, ana 10 pracowników przypada 1 kierownik oczywiście po układach. Prym wiedzie reklama i biurokracja nakierowana na różne ISO i Akredytacje ! Powstają różne niepotrzebne komórki typu wewnętrzny audytor, rzecznik prasowy, koordynator itp.
Avatar
Karol / 1 lipca 2017 o 21:22
0
undefined napisał:
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyczni dyrektorzy,którzy stracili kontakt z rzeczywistością, a myślą tylko o solariach,polowankach,forsie i załatwieniu posadek.
 jeszcze trochę i 100 lat będzie . zwalania na komunę
 jeszcze trochę i 100 lat będzie . zwalania na komunę rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:41
0
ludzie ogarnijcie się! byłam kilka razy na spsk4 sor z bliskimi mi osobami i jestem bardzo wdziĘczna za pomoc jaka uzyskaliŚmy!! sami strzelanie sobie w kolana a później pretensje tylko do kogo?! spsk4 jest to centrum urazowe na całe województwo! sor szpitalny oddział ratunkowy a jacy tam pacjenci przychodzą byłam tam kilka godzin bo tego wymagały badania podejrzenie zawału pobieranie krwi co 6 godzin więc czemu się dziwicie że tyle się czeka? no tak jak się przychodzi z ***a to siedzieć siedzieć kilka godzin się ma się siły ale awanturowac się i wdzierac na personel to siła się znajdzie... nie tylko w lublinie jest 1 szpital.... a jak że sraczka czy bólami od tygodnia się przychodzi to do kogo pretensje a gdzie wizyta u lekarza rodzinnego albo w galenie bo po co lepiej na jaczewskigo odrazu komplet badań trzeba sobie porobić... sor to nie miejsce na przewlekłe sprawy tylko nagle tym bardziej że na tyle "chorych" co nieraz jest na oddziale ratunkowym jest mało pracowników...
ludzie ogarnijcie się! byłam kilka razy na spsk4 sor z bliskimi mi osobami i jestem bardzo wdziĘczna za pomoc jaka uzyskaliŚmy!! sami strzelanie sobie w kolana a później pretensje tylko do kogo?! spsk4 jest to centrum urazowe na całe województwo! sor szpitalny oddział ratunkowy a jacy tam pacjenci przychodzą byłam tam kilka godzin bo tego wymagały badania podejrzenie zawału pobieranie krwi co 6 godzin więc czemu się dziwicie że tyle się czeka? no tak jak się przychodzi z ***a to siedzieć siedzieć kilka godzin się ma się siły ale awanturow... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:30
0
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyczni dyrektorzy,którzy stracili kontakt z rzeczywistością, a myślą tylko o solariach,polowankach,forsie i załatwieniu posadek.
We wszystich lubelskich szpitalach jest realne zagrożenie życia.Na co zwróciły uwagę pielęgniarki z SPSK1wysyłając pismado 8 instytucji.Mobbing w szpitalach jest efektem złej organizacji,braku personelu i przeciążenie pracą.Sama wiem,ze nie robię tego co powinnam przy pacjencie;robię szybko,po łebkach,aby ;jakoś;przetrwać dyżur.Nie szukajmy winy w jednostkach zmieńy szpitale,organizacje .W takim tłumie jak jest na Sorach nie trudno o pomyłkę i nie wykonanie uczciwe pracy.Winę ponoszą wszyscy;nfz,dyrekcja za organizację no i starzy komunistyc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 09:24
0
Az trudno w to uwierzyć. Dokąd to wszystko zmierza?
Avatar
kuracjusz / 29 czerwca 2017 o 07:15
0
hhg napisał:
brawo 73 letnia p. doktor, a to co ją kuźwa emerytura nie obowiązuje, przecież starzy ludzie już nie myslą, bo ich umysł  po części wysycha. Taką starą p. doktor to dajcie do leczenia ministra zdrowia i zastępców ministra zdrowia oraz ich rodzin a także tych co karzą pracować do śmierci.
 Byłam w sanatorium w centrum Polski i przyjmował lekarz z wyglądu jakieś 85 lat .Nie mógł po schodach zejść bo trząsł się jak galareta.I po co taka opieka.Wszelkie sanatoria to pic na wodę fotomontaż nikogo nie podleczą a wprost przeciwnie można się rozchorować.
 Byłam w sanatorium w centrum Polski i przyjmował lekarz z wyglądu jakieś 85 lat .Nie mógł po schodach zejść bo trząsł się jak galareta.I po co taka opieka.Wszelkie sanatoria to pic na wodę fotomontaż nikogo nie podleczą a wprost przeciwnie można się rozchorować. rozwiń
Avatar
ad vocem / 29 czerwca 2017 o 07:08
0
undefined napisał:
73-letnia????  pielęgniarka.......
 lekarka nie pielęgnierka.
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 06:49
0
Dyscyplinarka to czesc. konsekwencji bo nikt nie zwroci zycia karalne w Polsce jest nie udzielenie pomocy potrzebujacemu a lekarz pielegniarka dysctrybutorzy co oni wyprawiaja od nich zalezy.pomoc a niektorzy kpiny z zycia ludzkiego psychuatry potrzebuja a nie wykonuja powazna prace i.zadza
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 06:43
0
W kazdej pracy normalnie z pracy sie wylatuje za powazne.bledy.a tu.takie podchodzenie do pracy. D Y S C Y.P L I N A R K A. Drugim razem bedzie to samo. jak nie bedzie konsekwencji taki spraw hest kupe.tylko.swiatla dziennego nie ujrzaly
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 4 0

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 14 4

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 60 39

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 6 3

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 5

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 50 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!