Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2011 r.
10:42
Edytuj ten wpis

Czat z posłanką Joanną Muchą. Przeczytaj i zobacz relację (wideo)

0 9 A A
Posłanka Joanna Mucha w redakcji Dziennika Wschodniego (Wojciech Nieśpiałowski)
Posłanka Joanna Mucha w redakcji Dziennika Wschodniego (Wojciech Nieśpiałowski)

O godz. 11 rozpoczyna się czat z Joanną Muchą. Posłanka PO odpowiada na pytania Internautów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
11:18 Internauta Dziennika Wschodniego: Zwracam się z pytaniem do P. Muchy, aby wymieniła, co zrobiła w czasie Swojej kadencji sejmowej dla Lublina. Proszę powiedzieć gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na zadawane pytania.

Joanna Mucha: Odsyłam na moją stronę internetową www.joannamucha.pl. Przypominam też, że zgodnie z konstytucją jesteśmy posłami, którzy reprezentują wszystkich Polaków a nie region. A jeśli chodzi o konkrety duży wpływ na zmianę algorytmu podziału środków na służbę zdrowia w woj. lubelskim (wzrost środków dla Lubelszczyzny), działania na rzecz budowy S17, podjęcie próby stworzenia ośrodków dla dzieci z niepełnosprawnościami, parę setek drobnych spraw jakie podejmowałam jako konsekwencje spotkań z mieszkańcami w moim biurze poselskim.

11:10 Internauta Dziennika Wschodniego: Czy będzie pani jedynką Platformy w jesiennych wyborach?

Joanna Mucha: Zgodnie z zaleceniami naszych szefów, to wiem, to że będę miała miejsce w pierwszej czwórce. Jest nas czworo posłów na liście w tym okręgu i mamy zajmować na początkowe pozycje. Która to będzie konkretnie pozycja - ma to znaczenie drugorzędne.

11:05 Internauta Dziennika Wschodniego: Kto pod panią kopie dołki? Wywiad ukazał się w partyjnej gazecie, teraz partyjni koledzy mówią, że po wypowiedzi o starych ludziach pani nie zasłużyła na pierwsze miejsce na liście wyborczej.

Joanna Mucha: Mam wrażenie, że rzeczywiście zbieżność czasu, kiedy tworzymy listę wyborczą i tej sytuacji, to nie przypadek, ale nie spodziewam się żeby stali za tym moi przyjaciele z Platformy. Raczej przypuszczałabym, że była to próba osłabienia potencjalnego lidera przez konkurentów z innych partii.

11:00 Mateusz Gortat: Jak Pani rodzice zareagowali na Pani słowa "Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji (biodra) u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje”? Czy gdyby chodziło o Pani mamę, Pani opinia na ten temat był...aby identyczna? (P.S. skoro lekarze chcą taką operację wykonać u 85latki znaczy, że zrobili bilans zysków i strat, ocenili ryzyko i uznali operację za konieczną i potrzebną w celu poprawy zdrowia pacjentki... Pani może nie widzieć sensu ekonomicznego...).

Joanna Mucha: Moi rodzice zgodnie z moimi przypuszczeniami nie uwierzyli, że takie może być moje przesłanie. Ja w tym wywiadzie mówiłam o złym kwalifikowaniu pacjentów do świadczeń medycznych, czyli o takich sytuacjach, które naprawdę się zdarzają, kiedy wykonanie świadczenia niesie za sobą większe niebezpieczeństwo niż korzyść zdrowotną.

10:55 Posłanka jest już w naszej redakcji. Czekamy na Wasze pytania.

Udostępnij na Facebook



Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
urami / 16 lutego 2011 o 00:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1297679007' post='437258']
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :

"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"

Uczcie się maluczcy od Posłanki Muchy jak zmieniać zdanie w zależności od tego, czy na następne 4 lata będzie robota na garnuszku państwa w Sejmie, czy nie będzie tej roboty.
[/quote]
Dokładnie. Kłamcie , a potem sprytnie wybrnijcie z tego tak , aby Wasze kłamstwo stało się bardziej odzwierciedleniem ,,prawdy".Ta Pani pasuje , jak ulał do Partii Obłudy.
[quote name='Gość' timestamp='1297679007' post='437258']
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :... rozwiń
Avatar
urami / 16 lutego 2011 o 00:07
0
Patrząc przez ekran komputera ludziom prosto w oczy łże Pani tak samo , jak jej partyjni koledzy . Nie ma Pani cywilnej odwagi przyznać się do tego , co faktycznie miała Pani na myśli mówiąc słowa , z których się Pani obecnie głupio tłumaczy. Takich zakłamanych osób nam we władzach rządowych nie potrzeba. Jak widać uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem, więc czas dać sobie spokój Pani posłanko i zejść ze sceny politycznej....
Avatar
Niekumaty Bolek II / 14 lutego 2011 o 20:18
0
Powiem tak.
Panu Mucha powidziała co wiedziała.
Już tej Pani Dziękujemy.

Osobiście mam dość tej Pani w mediach.
Wolałbym aby wreszcie zamilkła.
Życzę jej aby miała więcej czasu dla rodziny. Wybory
już blisko.
Tej pani już dziękujemy. Wystarczająco ośmieszyła Lublin.
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 13:56
0
"Godz. 11:40 Pytanie Internauty "Dziennika Wschodniego" : Czy świętuje pani Walentynki? A jeśli tak to jak?

Joanna Mucha : Dostałam wczoraj wielkie malinowe serce. Z pewnością obcałujemy się też z moimi synami. Mimo że to komercyjne święto, to lubię Walentynki. Życzę wszystkim Czytelnikom prawdziwej miłości"


http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG
Czy takiej miłości (jak na fotce) życzy Czytelnikom Posłanka Mucha ?

Bo to nie jest mąż Pani Muchy. O lubelskim mężu jakoś nie wspomina odpowiadając na czacie internautom.
"Godz. 11:40 Pytanie Internauty "Dziennika Wschodniego" : Czy świętuje pani Walentynki? A jeśli tak to jak?

Joanna Mucha : Dostałam wczoraj wielkie malinowe serce. Z pewnością obcałujemy się też z moimi synami. Mimo że to komercyjne święto, to lubię Walentynki. Życzę wszystkim Czytelnikom prawdziwej miłości"


http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG
Czy takiej miłości (jak na fotce) życzy Czytelnikom Posłanka Mucha ?
... rozwiń
Avatar
Ilona / 14 lutego 2011 o 13:26
0
Cały czat na stronie Dziennika Wschodniego

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110214/LUBLIN/711783937
Avatar
Paweł / 14 lutego 2011 o 12:54
0
No no, ale nie potrafi nawet klikać w klawiaturę, tylko muszą to za nią robić inni. Baaardzo za to przekonana o własnej dyspozycji do rządzenia. Kto toto w ogóle wybrał, czyżby ja? Na PO głosowałem, ale proszę was, to ma być lider?!!! POTENCJALNY LIDER?!!! Never!
A w ogóle dlaczego tyle gnojków pcha się do waaadzy, a Platforma toto popiera?
Avatar
Samosia / 14 lutego 2011 o 12:38
0
Pani Mucho, a co Pani zrobiła, aby starsi ludzie mieli inne rozrywki niż wizyta u lekarza?
Po prostu ma ich Pani w nosie. Ja to rozumiem. Ale lepiej nie pchać się może do władzy, bo ci starsi ludzie może trochę więcej już zdążyli zapomnieć, niż Pani kiedykolwiek się nauczy.
Mucha na rurę, póki biodra sprawne. Nie do Sejmu i rządzenia.
Avatar
Tomasz / 14 lutego 2011 o 12:29
0
Pcha się do polityki jak mucha do gów..a!
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:23
0
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :

"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"

Uczcie się maluczcy od Posłanki Muchy jak zmieniać zdanie w zależności od tego, czy na następne 4 lata będzie robota na garnuszku państwa w Sejmie, czy nie będzie tej roboty.
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie ... rozwiń
Avatar
urami / 16 lutego 2011 o 00:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1297679007' post='437258']
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :

"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"

Uczcie się maluczcy od Posłanki Muchy jak zmieniać zdanie w zależności od tego, czy na następne 4 lata będzie robota na garnuszku państwa w Sejmie, czy nie będzie tej roboty.
[/quote]
Dokładnie. Kłamcie , a potem sprytnie wybrnijcie z tego tak , aby Wasze kłamstwo stało się bardziej odzwierciedleniem ,,prawdy".Ta Pani pasuje , jak ulał do Partii Obłudy.
[quote name='Gość' timestamp='1297679007' post='437258']
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :... rozwiń
Avatar
urami / 16 lutego 2011 o 00:07
0
Patrząc przez ekran komputera ludziom prosto w oczy łże Pani tak samo , jak jej partyjni koledzy . Nie ma Pani cywilnej odwagi przyznać się do tego , co faktycznie miała Pani na myśli mówiąc słowa , z których się Pani obecnie głupio tłumaczy. Takich zakłamanych osób nam we władzach rządowych nie potrzeba. Jak widać uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem, więc czas dać sobie spokój Pani posłanko i zejść ze sceny politycznej....
Avatar
Niekumaty Bolek II / 14 lutego 2011 o 20:18
0
Powiem tak.
Panu Mucha powidziała co wiedziała.
Już tej Pani Dziękujemy.

Osobiście mam dość tej Pani w mediach.
Wolałbym aby wreszcie zamilkła.
Życzę jej aby miała więcej czasu dla rodziny. Wybory
już blisko.
Tej pani już dziękujemy. Wystarczająco ośmieszyła Lublin.
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 13:56
0
"Godz. 11:40 Pytanie Internauty "Dziennika Wschodniego" : Czy świętuje pani Walentynki? A jeśli tak to jak?

Joanna Mucha : Dostałam wczoraj wielkie malinowe serce. Z pewnością obcałujemy się też z moimi synami. Mimo że to komercyjne święto, to lubię Walentynki. Życzę wszystkim Czytelnikom prawdziwej miłości"


http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG
Czy takiej miłości (jak na fotce) życzy Czytelnikom Posłanka Mucha ?

Bo to nie jest mąż Pani Muchy. O lubelskim mężu jakoś nie wspomina odpowiadając na czacie internautom.
"Godz. 11:40 Pytanie Internauty "Dziennika Wschodniego" : Czy świętuje pani Walentynki? A jeśli tak to jak?

Joanna Mucha : Dostałam wczoraj wielkie malinowe serce. Z pewnością obcałujemy się też z moimi synami. Mimo że to komercyjne święto, to lubię Walentynki. Życzę wszystkim Czytelnikom prawdziwej miłości"


http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG
Czy takiej miłości (jak na fotce) życzy Czytelnikom Posłanka Mucha ?
... rozwiń
Avatar
Ilona / 14 lutego 2011 o 13:26
0
Cały czat na stronie Dziennika Wschodniego

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110214/LUBLIN/711783937
Avatar
Paweł / 14 lutego 2011 o 12:54
0
No no, ale nie potrafi nawet klikać w klawiaturę, tylko muszą to za nią robić inni. Baaardzo za to przekonana o własnej dyspozycji do rządzenia. Kto toto w ogóle wybrał, czyżby ja? Na PO głosowałem, ale proszę was, to ma być lider?!!! POTENCJALNY LIDER?!!! Never!
A w ogóle dlaczego tyle gnojków pcha się do waaadzy, a Platforma toto popiera?
Avatar
Samosia / 14 lutego 2011 o 12:38
0
Pani Mucho, a co Pani zrobiła, aby starsi ludzie mieli inne rozrywki niż wizyta u lekarza?
Po prostu ma ich Pani w nosie. Ja to rozumiem. Ale lepiej nie pchać się może do władzy, bo ci starsi ludzie może trochę więcej już zdążyli zapomnieć, niż Pani kiedykolwiek się nauczy.
Mucha na rurę, póki biodra sprawne. Nie do Sejmu i rządzenia.
Avatar
Tomasz / 14 lutego 2011 o 12:29
0
Pcha się do polityki jak mucha do gów..a!
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:23
0
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :

"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"

Uczcie się maluczcy od Posłanki Muchy jak zmieniać zdanie w zależności od tego, czy na następne 4 lata będzie robota na garnuszku państwa w Sejmie, czy nie będzie tej roboty.
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie ... rozwiń